Opinie o Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k. w Pietrzykowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k. w Pietrzykowice

Jolka

Witam! Nikt nie obiecywał,że będzie lekko-to jest produkcja. TAK-dalej mi się podoba-(oprócz płacy) Wiadomo pieniedzy jest zawsze mało. Szkoda,że Łukasz odszedł-bardzo go polubiłam i uważam,że był świetny w tym co robił.Mam nadzieję,że jego zastępca spróbuje godnie go zastąpić. Dla Kandydata nie mam odpowiedzi bo to nieco..wyższy szczebel.

Jolka

Wiesz to co piszę to jest wyłącznie moje zdanie.Inni nie muszą odbierać panującej atmosfery w ten sam sposób.Ja pracuję od maja i nie znam wszystkich.Wczoraj spytałam koleżanki o chłopaka,którego nieraz widzę.Odpowiedziała,że to inżynier i jest mega sympatyczny.Tak więc więcej nie pomogę Ci.Pozdrawiam.

Cześć, Staram się o wakat w waszej firmie na inżyniera jakości. Jak to wygląda od środka? Warto się zatrudniać? Na jakie zarobki można liczyć?

Prawie były

No i co dalej Ci się Jolu tak podoba? Zaczyna być wesoło co?Poprzeczka do góry,obiecanki cacanki,target coraz większy,premia przesuwana z m-ca na m-c/ Air com to najmniej płacąca firma w Pietrzykowicach i chyba nie ma na co liczyć,że będzie inaczej

Jolka

Pozdrawiam Martynę! Jest super fajną....młodszą koleżanką.Jak mnie nie zwolnią,to chciałabym być na jednej zmianie razem z Nią.Asia i Karolina do naszej paczki.Bardzo fajnie rozumiemy się i wspólpracujemy. Hej do ju..a nie do 14-ej.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Technik Utrzymania Ruchu? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Jolka

Mnie bardzo podoba się praca w AIR-COM. Na produkcji jest wszędzie ciężko ale tu panuje zupełnie inna atmosfera:czyściutko,cisza,życzliwość i przełożonych i pracowników.Jest dyscyplina ,ja się śmieję,że niemiecki porządek ale to akurat ma u mnie duży plus.Pracuję dopiero tydzień i chociaż produkcja nie była moim szczytem marzeń a raczej stała się koniecznością to mam nadzieję ,że spełnię oczekiwania i popracuję tu długo.Nawet przez ten tydzień zauważyłam jak wzrastają plusy.Szkoda,że zarobki malutkie ale może będzie lepiej.Napiszę za jakiś czas.

boss

ha ha przecież oni nawet nie mają za co kupić tego szacunku. Obiecują gruszki na wierzbie podwyżki szkolenia etc., a tak naprawdę nie potrafią zapewnić podstawowych rzeczy na pierwsze tygodnie pracy. Podwyżki są w formie obietnic, a tak naprawdę wolą zwolnić i przyjąć kogoś nowego za stawkę, która jest niegodna absolwenta porządnej uczelni wyższej.

ogromnie zadowolony

...że już mnie tam nie ma:-)) pozdrawiam wszystkich szczęśliwych

ja też jestem zadowolony

Jest zadowolony, bo już nie pracuje w tym cyrku. Przykro, że dział HR musi świecić oczami i starać się ukryć niekompetencje szefostwa. Dobre imię łatwo jest stracić, o wiele trudniej odzyskać. Gdyby szefostwo było w porządku względem ludzi, to nie mieli by teraz czarnego PR. Szacunku nie da się kupić, trzeba na niego zapracować.

HR

Witam, ponieważ widzę że pojawiają się na forum różne informacje, raczej mniej wiarygodne niż bardziej, pragnę wyjaśnić kilka tematów. 1. Rzeczywiście produkcja jakiś czas temu ruszyła. Na chwile obecną przeszliśmy również pozytywnie audyt VW. 2. Aktualne rekrutacje ukazują się na stronie pracuj.pl. i jest to 1 wolny etat. 3. Jeśli pojawiają się pytania dotyczące warunków pracy bądź zatrudnienia bardzo proszę o kontakt pod adresem personal@aircom.ag Dział Personalny chętnie udzieli informacji.

pierr

Słyszałem że ruszyła w końcu produkcja.

Co nowego w Aircom?

Chetny

A ta linia prawie produkcyja jest manualna czy bardziej zautomatyzowana. Jesli stacje sa zautomatyzowane to moze obslugiwane przez systemy Siemens? Jak tak to mam dodatkowy atut :) Jak to wyglada u was? A jak socjalne? Dostajecie jakies nagrody swiateczne ablo na zakonczenie roku? Paczki a moze 13stki?

Sauron

Jam przewidział November 2011. oh du scheisse! już 2013?

Wizjoner

Jest jedna linia produkcyjna, a w zasadzie można by ją nazwać testową. Ludzie błąkają się bez celu szukając sobie zajęcia, podejmując się wszystkiego byle by tylko czujne oko Niemieckich prezesów ich nie uchwyciło. Drabinka awansów jest bardzo ciekawa, nie do końca ją rozumiem czym kieruje się Kierownictwo swoimi wyborami, no ale o to trzeba zapytać już ich. Ogólnie jeśli ktoś jest bardzo kreatywny i umie zrobić coś z niczego, to w firmie sobie poradzi, ale jak juz wspomniałem. Oko Saurona czuwa

Chetny
@Wizjoner

Wizjoner, dziekuje za odpowiedz. Scheise, to slowo chyba bedzie najlepiej pasowac. Skoro tylko jedna linia, w dodatku testowa to nie ma potrzeby na zatrudnienie inzyniera procesu. A wiesz moze kiedy Sauron przewiduje urochomienie produkcji? Z gory dziekuje za odpowiedz.

chetny

Witam, czytaja wasze wpisy wydaje musze zapytac kiedy rusza produkcjia? Chcialbym sprobowac przyjac sie na stanowisku inzyniera procesu ale jesli nie ma produkcji to tak jak pisaliscie nie bede mial pewnosci i spokoju ducha co do pracy na nastepny dzien. Ile linii produkcyjnych macie i ile operatorow na llinii? Dziekuje z gory za odpowiedz.

?

(usunięte przez administratora) "Jeżeli ktoś ma kwalifikacje na stanowisko które obejmuje i nie próbuje udowodnić szefom, że wie coś lepiej od nich powinien być raczej zadowolony" - oznacza to, że jeśli masz trochę oleju w głowie to nie pchaj się do tej firmy, bo Cię zwolnią. Chyba, że jesteś w stanie przetrawić, jak ktoś Ci wmawia, że czarne jest białe i to on wie lepiej, a ty się nie znasz. Literatura fachowa też kłamie. Ciekawe, czy kilkadziesiąt osób, które zwolniono, albo kilka, które odeszły nie miały motywacji, czy może miały za niskie kwalifikacje pomimo znajomości kilku języków i wieloletniego doświadczenia. Niestety ale wiadomości się szybko roznoszą i opinia o firmie też. A prawda jest taka, że tak się z ludźmi nie postępuje, bo bezpodstawne zwolnienia to zwykły brak szacunku. Z obecnych pracowników mało kto wie, jak było na początku, bo pozwalniali wszystkich, którzy poświęcili się dla tej firmy. Ludzie są w porządku, ale jak dostaniesz wypowiedzenie i zostaniesz z dnia na dzień zwolniony to ci ludzie nie pomogą. Pomnóżcie sobie teraz liczbę osób jakie zwolniliście razy liczbę ich znajomych bliższych lub dalszych i nie dziwcie się, że nikt nie chce przyjść pracować.

JS

Firma jak wiele innych, ma swoje wady i zalety. Ponieważ wchodzi na rynek nie wszystko udaje się za pierwszym razem. Faktycznie faza wprowadzenia produktu trwa bardzo długo co powoduje niepewność wśród wielu pracowników. Zdarzały się nieuzasadnione zwolnienia pracowników, ale też nie wszyscy pracownicy, którzy odchodzili byli fair wobec pracodawców. Tu chyba na remis, ale zdarzały się również rozstania w zgodzie, gdzie obie strony "nie paliły za sobą mostów". Zarobki przeciętne,ani wysokie,ani niskie,ale komfort pracy dość duży. Pracodawcy mają swoje wady,ale i zalety. Jeżeli ktoś ma kwalifikacje na stanowisko które obejmuje i nie próbuje udowodnić szefom, że wie coś lepiej od nich powinien być raczej zadowolony. Jeśli zaangażuje się i wykaże pracowitość będzie to przez nich dostrzeżone, a ponieważ firma dopiero się rozwija możliwości rozwinięcia się wraz z nią są duże. Problem to przetrwanie tego pierwszego okresu wdrażania, faktycznie trudno jest być zmotywowanym przez prawie 2 lata, jeśli celu jeszcze się nie osiągnęło. Dlatego tych wytrwałych osób nie jest wiele w tym momencie.Podsumowując Minusy: - długi okres wdrażania powodujący brak poczucia stabilizacji - o podwyżki pensji trudno do czasu wdrożenia produkcji - nie do końca zrozumiała wizja rozwoju przedsiębiorstwa Plusy: - każdy nowy pracownik jest wyposażony w narzędzia do pracy naprawdę dobrze - możliwość nauki języka niemieckiego - szanse na awans i rozwój - dość elastyczne godziny pracy na chwilę obecną - najważniejsze, ekipa pracowników naprawdę świetna, muszę przyznać, że praca z nimi to czysta przyjemność poza nielicznymi wyjątkami(o których miałem okazję się przekonać)POLECAM. Każdy zdecyduje sam, jednak nikt przecież nie gwarantuje pracy dożywotnio.

?

Tak ludzie w tej firmie są naprawdę fajni. Kawa, herbata – to standardy. Iphone raczej nie dla każdego, ale czy to jest czynnik, który ma powodować zadowolenie pracownika? No jest jeszcze trochę lodów na patyku w lodówce o różnych smakach, można się załapać – wystarczy, aby być szczęśliwym pracownikiem i wystarczy, aby mieć poczucie stabilności…Po prezesie pozostały podpisy w srebrnych ramkach pod dużo obiecującymi hasłami naszpikowanymi cytatami, które wiszą na recepcji – jakże wieje tu fałszem, obłudą, hipokryzją… - zwalniać łatwo, szybko, bezbłędnie – ot Keep it simple

Ciekawska

O co chodzi z tym wilkiem? Myślałam, że firma jest z branży Automotive. Czym się zajmują? Wywozem odpadów komunalnych, czy jest to może rodzaj pogotowia weterynaryjnego?

?

:) Widzę że firma otworzyła dział promocji, albo ktoś w firmie dostał zadanie aby poprawić wizerunek firmy - są pierwsze pozytywne wpisy. No tak Iphone moze wiele, ale raczej nie oslodzi Wam pracy w tej firmie. Prawda jest taka, że nie ma w tej firmie osoby, która mogłaby się czuć bezpiecznie (łącznie z pewną koleżanką) i nie szukać aktywnie nowego miejsca pracy. Ludzie w firmie są super, ale w jakiej normalnej firmie są takie rotacje (niemcy wymieniają osoby jak rękawiczki: specjalistow, inzynierow, kadrowe, kierownikow a nawet prezesow). Patrzac rok do roku, to rok temu firma zatrudniala jakies 12 osob. Dzisiaj są tylko 2 osoby pracujące w firmie ponad rok... Zupelnie nie wykorzystują potencjału pracownikow. Jesli szukasz przygody, jesteś bezrobotny i potrzebujesz Iphona to firma dla Ciebie. Po miesiącu będziesz szukał kolejnej roboty, ale wtedy może być łatwiej bo będziesz gdzies pracowal. Jeśli jednak chciałbyś przyjsc do AirCom bo lepiej płacą lub obiecują że zarobisz lepiej to potraktuj poważnie moje słowa i nie daj się nabrać. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k. - Pietrzykowice

• Jak się pracuje w Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 6 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k.
1.8/5 Na podstawie 161 ocen.

Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k.