Opinie o Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k. w Pietrzykowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k. w Pietrzykowice

nowy

A skad sa dostarczane silnikido tych kompresorow?

jalla beduini

mam jedno pyt. jeśli sie komus tu nie podoba lub nie podoba się to co robią inni na wyższych stanowiskach to czego tu szukacie ?? idz skończ szkołe zdobądź doświadczenie i wróć też bedziesz miał więcej do powiedzenia a teraz zamiast narzekac albo odejdź albo bierz co dają i weź sie do roboty a nie tylko narzekasz.

Jolka

Przedłużyłam wczoraj umowę o pracę,dostałam maleńki bonusik i dobre słowa od kierownika.Czekam na dalsze obiecane bonusiki! Serdecznie pozdrawiam Dział Jakości-świetne dziewczyny!Wcale nie wydaje mi się aby którejś woda sodowa uderzyła do głowy.Zawsze miłe,uśmiechnięte.Nie wszystkie znam ale Gosia i Kinga są przesympatyczne. Koleżanki z mojej zmiany też są super.Zawsze miłe i pomocne.Już dawno nie widziałam tak zgranej załogi.Mam nadzieję,że zostanie tak na zawsze!

nowa

Ja myślę zaczekać i zobaczyć co będzie się działo ale czekać w nieskończoność tez nie będę góra 1-2 mcy od ogłoszenia wspaniałej nowiny , nie ukrywam ze tez rozglądam się za nowa pracą.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Technik Utrzymania Ruchu? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
murzyn

Nie polecam pracy w tej niby super firmie.Mydlą oczy jak tylko mogą.Najmniej płaca w okolicy i myślą,ze człowiek będzie tam pracował latami.Nie ma chyba pracownika który nie rozgląda sie za zmiana pracy.Jak tak dalej będzie i nic sie nie zmieni to beda musieli pomyśleć jak produkować bez pracowników;-))hehe

Cylinder

Obawiam się,że kola ma rację! Rzucili pare nędznych grosików w tym m-cu. Żenada Dalej nic nie wiadomo jak to premiowanie będzie wyglądać-pewnie nijak.Ludzie na potęgę odchodzą.Szkoda Gosi-dobry kierownik z niej był.Zawsze murem stała za pracownikiem i sama pracowala fizycznie,pomagając. Pewnie odchodzący wiedzą o czymś i dlatego uciekają.Nie ma przyjęć na stanowiska produkcyjne a załoga się wykrusza,za to co chwilę widać nowych umysłowych.Dziwne. Oj czarno to widzę.Trzeba zacząć się rozglądać.

kola

Ludzie o czym wy mówicie? Premia jest ale tylko jednorazowa,żeby pracownicy nie zaczęli się zwalniać. wystraszyli się i tyle. Potem premia owszem ma być ale na papierze. tak naprawdę nigdy nie wyprodukujecie tyle, żeby ją dostać. To wszystko po to żeby wam ozy zamydlić. Kto mądry szybko z tond ucieka. Zostają tylko ci co muszą. Mają kredyty,albo rodziny na utrzymaniu.Ludzie na produkcji są naprawdę fajni. Tworzą zgrany zespół z wyjątkiem niektórych osób, które uważają się za pępek świata, że firma sobie bez nich nie poradzi, żenada. Szkoda mi tych fajnych ludzi,że muszą tam pracować. Jeżeli chodzi o dział jakości to się zgadzam. Trafisz tam to masz jak w raju.Kierownik super. Dziewczyny fajne,tylko niektórym woda sodowa do głowy uderzyła. Jeszcze lepiej mają kierownicy na produkcji. Zawsze znajdą czas na kawkę,papieroska,zakupy w necie,nawet na naprawę,albo sprzątnięcie samochodu firmowym odkurzaczem. Zawsze mają czas podrywanie l flirtowanie z młodymi dziewczynami.A potem mówi jak to się on nie napracował.Kierownik produkcji nie potrafi docenić człowieka, pochwalić,zmotywować. Nie ważne co umiesz, ważne kto cię popiera. Więc jeśli jesteś młoda, ładna i lubisz być podrywana przez starszych panów, zawsze znajdziesz tu pracę.

Spokojna twoja rozczochrana
@kola

Czytając Twoją opinię muszę przyznać że i Ty nic w pracy nie robisz skoro masz czas na to żeby obserwować innych. Jestem ciekawa czy gdybyś Ty zamienił się chodź na jeden dzień z kierownikiem dalej byś tak cwaniakował. Wam wszystkim najlepiej jest narzekać jak to wam źle, ale nikt was siłą nie trzyma. Nie podoba mi się - to odchodzę. Dostaliście premie o które to Kierownik Produkcji powalczył a nagadujesz na niego że nie potrafi docenić człowieka. Za grosz wdzięczności... ! Dać -źle, Nie dać -źle...Wiecznie kurna coś. A woda sodowa nikomu do głowy nie uderzyła, myślę że to Ty z zazdrości, że nie jesteś na ich miejscu nie możesz tego przeboleć i tak to odbierasz.

kola
@Spokojna twoja rozczochrana

No proszę chyba trafiłem w czuły punkt.Oto kolejny przykład jak traktuje się tu produkcję. Myślą, że ludzie nie mają wykształcenia, wiedzy i umiejętności. Mają siedzieć cicho i tyrać bez słowa skargi. To nie te czasy. Gdyby nie ta produkcja to by nie było firmy i żaden z was "szkolonych" kierowników nie miał by pracy. Tu nie chodzi o narzekanie tylko godną płace i traktowanie. Niech, któryś stanie przez 8 godzin na jednym stanowisku, przy jednej maszynie, przez 5 dni w tygodniu, przez 4 tygodnie w miesiącu, to porozmawiamy o tej zamianie.

nowa

no i klima na hali :)))))))))))))))

Jolka

Miałaś rację "Nowa". Trochę zainteresowania i premie zaczynają się pojawiać. Pracowitość i sumienność ma być doceniona.Jeszcze tylko jakiś Socjal,np dofinansowanie do ubezpieczenia,karty do Multisportu i taki mały drobiazg jak dodatkowe koszulki bo moje są już tragiczne i głupio mi w nich chodzić. Dalej jestem optymistką!

Kpina

Odezwał się chyba kolejny leser! Mam nadzieje,że się za was wezmą i nikt nie będzie musiał za was pracować.

@Kpina

No to zróbmy coś , trzeba chodzić pytać, interesować się aż w końcu będą mieli cie dość i dadzą te premię .

ktoś tam

powinny wejść w końcu długo obiecywane premie. traci sie dobrych pracowników, którzy odchodzą do innych firm rezygnując z pracy poniżęj płacy. godna praca za godną pracą

Coraz mniej pozytywna
@ktoś tam

Do urlopu ma każdy prawo-zgadzam się.Tu chodzi o ludzi,którzy pracują dwa m-ce i już byli dwa razy na zwolnieniu lekarskim,wykorzystali 4 dni urlopu na żądanie i jeszcze wzieli opiekę albo normalny urlop.Tak są tacy.

@Coraz mniej pozytywna

gdy ktoś pracuje dwa miesiące ma raczej około 4 dni urlopu, wiec po wzięciu urlopu na żądanie może co najwyżej wziąć urlop bezpłatny na który pracodawca musi wyrazić zgodę. ale prawdą jest to że ludzie chodzą na l4, mają dzieci, które chorują, chorują sami tak było zawsze. nie jest sprawiedliwe, że pracownicy którzy pracują wówczas nie są nagradzani, właśnie w postaci premii, ale już nic z tym nie zrobimy

kolben

A ja się zdecydowałam-odchodzę.Sprawdzę oferty w pobliżu i mnie nie ma! Marna płaca,głupia rywalizacja-żałosne.Praca polega na wspólpracy a nie rywalizacji

Nowa

No w sumie racja zapieprzamy a inny siedzą na zwolnieniach czy zostaniemy za to wynagrodzeni raczej nie . Zobaczymy co będzie po urlopie czy będzie obiecana premia??? tez zastanawiam się nad zmianą pracy.

Niecierpliwa

Ja tak długo czekać nie będę ,po urlopie wypowiadam !

pozytywnie nastawiony

Uważam, że premia powinna być dla tych którzy ciężko pracują ale nie tylko 2 lub 3 dni w tygodniu:) Daje sobie czas do października jeśli nie będzie premii wtedy szukam innej pracy, z pewnością nie tylko ja. Wiele innych osób już przegląda oferty, wiec Dyrekcja powinna zastanowić się nad premią jeśli sami nie chcą pracować na linii :) Co do atmosfery jest ok niestety psuja ją osoby które maja ,, (usunięte przez administratora)- jeśli komuś się nie podoba zawsze może się zwolnic, nikt nikogo nie trzyma na siłę. Pozdrowienia dla wytrwałych ;)

Coraz mniej pozytywna

No niestety,ręce zaczynają opadać! Firma toleruje nierobów,którzy siedzą na zwolnieniach i urlopach. Pozostała załoga musi nadrabiać braki personalne.I co mają za to? Oczywiście NIC albo jeszcze lepiej-więcej pracy. A pensja? Taka sama dla tych co pracują jak dla tych co biorą urlop na żądanie.Super motywacja dla SOLIDNYCH! Ciekawe co z premią? Niech Dyrekcja się nad tym zastanowi,bo kolejne obiecanki,pewnie już nikogo nie zadowolą.Zakłady obok kuszą dużo lepszą pensją i też już dają umowy o pracę!!!!

@Coraz mniej pozytywna

wybacz ale każdy ma prawo skorzystać z urlopu

Też pozytywna

Mi też się z Tobą super wspólpracuje i również z Działem Jakości.! No szkoda,że facet nie pasuje do Nas! No i nie czuje ...! A co wymyśliłeś na kolację? Lepiej nie słucham odpowiedzi,bo ja tylko makrele w sosie pomidorowym a na przystawkę....Knoppersa. Do jutra!

pozytywny

Powiem tak, ogólnie jest fajnie. Czasami wychodzą jakieś problemy jak to w każdej firmie. Rozwijają się i ciągle nad czymś pracują. Ludzie fajni poza niektórymi osobami,które psują atmosferę, ale miejmy nadzieję że szybko zrobią coś z tym. A reszta zawsze mili i pomocni, szkoda że kadrowa odchodzi... To daje do myślenia. Tylko szkoda że obiecują premie, których wcale nie widać a ludzie dalej czekają. Ja pracuję i jestem zadowolony. A przy okazji chciałbym pozdrowić i pochwalić dział jakości za fajne osoby w nim pracujące i za fajną atmosferę u nich panującą no i za ich pracę oczywiście!

Jolka

Różowe okulary? Dobre! Ja przez 23 lata pracowałam w kadrze kierowniczej i nie wiedziałam co to praca fizyczna.(usunięte przez administratora)

@Jolka

Boss to jak Cię traktują , możne podzielisz się swoimi odczuciami pracuje krócej niż (usunięte przez administratora) i jakoś nie zauważyłam złego traktowania, to nie jest przedszkole tylko praca albo wykonujesz polecenia albo dowodzenia, skoro taki z Ciebie BOSS to załóż swoją firmę i wtedy będziesz prawdziwy BOSS.

boss

Jork jak popracujesz troszkę to podziel się swoimi odczuciami, bo normalnie mi ręce opadają jak czytam wypowiedzi Joli. Normalnie tak jakby patrzyła przez różowe okulary. Mam wrażenie jakbyśmy pracowali w dwóch różnych firmach, albo po prostu nie widzisz jak Cię traktują.

Zostaw merytoryczną opinię o Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k. - Pietrzykowice

• Jak się pracuje w Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 6 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k.
1.8/5 Na podstawie 161 ocen.

Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k.