Opinie o Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o. w Łódź

Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o.
2 138 309 5 1
Misia Zdzisia

Cześć współpracownicy. Jak się Wam podobała "anonimowa" ankieta, w której mogliśmy ocenić pracę w Geers?

Monia
@Misia Zdzisia

A niby co ona zmieni? Muszą to robią a będzie jak było. Ja ogólnie nie zadowolona jestem z tego co się dzieje w firmie maksymalny nacisk na sprzedaż i nic więcej się nie liczy. Za wszelką cenę.

Tak4Nie
Ryszard
@Monia

Jeżeli jest tak duży nacisk ze strony firmy na sprzedaż to chciałbym ustalić, czy poziom pensji, który oferuje pracodawca jest adekwatny do postawionych przez pracodawcę wymagań?

@Monia

Więc po jakie licho jeszcze siedzisz w GEERS?

Krysia
@Ryszard

Pensja nie jest adekwatna do wkładanej pracy. Dlatego w firmie jest duża rotacja.

Teresa Nowy wpis
@Krysia

Okej, dzięki za odpowiedź. Czyli Twoim zdaniem nie płacą wystarczająco. A jakie konkretnie są te obowiązki w pracy w Geers, co tam się robi?

Nikola Nowy wpis
@Teresa

Obowiązków jest tyle, że chyba łatwiej byłoby wymienić tego czego nie robimy ????

Nowa Nowy wpis
@Krysia

Ja byłam ostatnio na rozmowie o pracę u was i pani z którą miałam rozmowę menadżer zaproponowała 3500 brutto. Wydaje mi się że dla nowego pracownika po szkole właściwe po maturze to jest dobra pensja. Brutto ale też są jeszcze dodatki. Muszę skończyć szkołę o tym profile ale wiadomo żeby znać pracę to trzeba. Myślę że jest dobrze w tym zawodzie.

Mati Nowy wpis

Mój kolega pracuje w konkurencji na sprzedaży i tam zarabia o wiele więcej, niż w Geers. I co... Łatwiej tam o premie podobno.

Konrad

Mam wrażenie, że konkurencja postanowiła na forum pracowniczym oczernić firmę.

Tak3Nie
dalzbi
Nazwa działu: Handlowy

Też jestem rozczarowany ,bowiem zakupiłem bardzo drogi aparat na oba uszy/Bridge 12+CIC, a dziś po sześciu latach zepsuł się aparat główny i okazuje się, że nie ma już możliwości naprawy. To jest skandal .To jest złodziejstwo , żeby aparat za sześć tysięcy był do wyrzucenia po 6 latach używania bardzo oszczędnego. Tak naprawdę niepotrzebnie dałem się namówić na oba uszy bo kosztowało dwa razy drożej, a w praktyce używałem najczęściej jednego. Nie będę polecał tej firmy mimo, że dotychczas to robiłem. .

Dor
@dalzbi

To nie jest miejsce na takie komentarze. Proszę czytać że zrozumieniem. Udzielamy tutaj informacji na temat pracodawcy i warunków pracy A nie na temat asortymentu.

Linka0711
@dalzbi

Naprawdę oczekuje Pan że aparaty będą działać 6 lat i jakakolwiek inna firma da Panu gwarancje że po tylu latach będą nadal produkowane ? Technologia idzie do przodu .. teraz pralka czy lodówka nie wytrzymuje kilku lat . Chyba niestety nie ma Pan racji , tak samo jak z noszeniem czy zakupem 1 aparatu a nie dwóch ? A okulary to na jedno oko czy na oba Pan nosi ..?? Tak samo jest z aparatami . Skargi i reklamacje najlepiej kierować bezpośrednio do firmy . Zgadzam się z przedmówcami : to portal do oceny pracodawcy a nie książka skarg i zażaleń . W tym opisanym przez Pana przypadku - w mojej ocenie krzywdząca dla Geersa.

Faster
Nazwa działu: Produkcja
@dalzbi

Teraz mamy takie czasy , że technika psuje sie po okresie gwarancji.Moja mama ma ap wewnątrzuszny i widziałem jego stan po 4 latach.Wszędzie woskowina , wilgoć .A co dopiero jest w środku aparatu jak się go otworzy....nie chce wiedzieć .Lepsze są aparaty za uchem i można je testować co uczyniła moja mama . pozdr

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Danusia02

Byłam dzisiaj umówiona na wizytę z panią w Kędzierzynie-Koźlu. Ale kiedy przyszłam pani była bardzo, bardzo zajęta. Kazała mi czekać Rozmawiała przez telefon ( ponad10 min), chodziła po salonie . W końcu zrezygnowałam. Pani ma ważniejsze sprawy niż rozmowa z klientem. Więcej już tam na pewno nie pójdę. Nie chcę być " złem koniecznym"

Mikołaj

Dużo tutaj różnorodnych komentarzy, począwszy od oceny klientów, a skończywszy na nie do końca zrozumiałych dyskusjach pracowników. Mógłby ktoś, kto jest na ten moment zatrudniony w Geers, podzielić się wrażeniami na temat tego pracodawcy?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Ogłoszenie na Sprzedawczyni do Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o. pojawiało się w GazetaPraca.pl, czy ktoś ma jakieś informacje na ten temat?

anonymous

Nie wiem jakim cudem ludzie tam pracuja po kilka lat...nie idzie wytrzymac dluzej niz 2 lata. Na poczatku wszystko pieknie. Tacy zatroskani o Twoj los i pomocni. Jesli w ciagu 3 mcy nie zaczniesz robic budzetow jestes beeee. Niewazne czy kiedykolwiek miales cokolwiek wspolnego z branza. Uwaga na lisy w owczej skorze. Firma wrzuca w szeregi protetykow swojego czlowieka od hr ktory ma za zadanie szpiegowac, manipulowac i...zdawac relacje. Masakra. Wczesniej nigdy w takiej firmie nie pracowalam. Az ciezko uwierzyc co tam sie dzieje...

Tak62Nie1
Drago
@anonymous

Co ty bredzisz ...jakiego szpiega z HR? Odstaw te leki bo nie pomagają! Nic takiego nie ma miejsca!

TakNie2

@Drago

Radze sie przyjrzec kolezankom ;) w regionie jest przynajmniej 1 taka kolezanka hahaha i powodzenia

Tak43Nie1
@anonymous

TO JEST FIRMA PIORACA MOZGI. TYLKO KUKIEŁKAMI DA SIĘ STEROWAĆ. STAWIASZ SIE? NARA. NIC MNIE JUŻ NIE ZDZIWI. NASŁUCHAŁAM SIĘ TAKICH PODŁYCH HISTORII ŻE AZ WIERZYC SIE NIE CHCE

Tak39Nie
@ja

Zabawne,dawno się tak nie uśmiałam jak podczas czytania tych bzdurnych komentarzy

Tak3Nie1

@anonymous

Polecam wizytę u lekarza!! Mania prześladowcza?? Co za bzdury!!!

Tak1Nie1
pracuje
@ja

To jest malo! W jednym z oddzialow w wiekszym miescie zwalnia się właśnie jedna z pracownic i ma bardzo duże problemy z pania kierownik regionalnym, ktora podobno caly czas ta dziewczyne zamecza psychicznie, nawet teraz kiedy ta osoba juz dala wypowiedzenie ma co chwile problemy. ta kierownik obgaduje swoich pracownikow, nawet w naszym regionie od dawien dawna sie o tym mowi i te dziewczyny ktore maja swoje zdanie sa w zlej sytuacji, bo ona takich nie lubi i im podobno robi wszystko na zlosc i sie czepia wszystkiego. Cala firma o tym huczy, ze pani kierownik regionalnu sie msci i sie obrazila, że sam pracownik się jej zwolnił, bo to przecież ona wyrzuca ludzi z pracy jak jej nie odpowiadają szkoda tylko,że ta kierownik wyrzuca zaraz dyscyplinarnie bo taka sytuacje tez zrobila z innymi podobno kiedys. pisze o tym, bo chciałam się przenieść do tego miasta, bo jest większe niz moje i jest tam więcej możliwości, ale przez tamta osobe - kierownika regionalnego nigdy tego nie zrobie, bo sie jej boje.

Tak6Nie1
Grażyna
@pracuje

Kwestie, które poruszyłaś w swoim wpisie bardzo mnie zaniepokoiły. Takie traktowanie pracownika w ogóle nie powinno mieć miejsca, bowiem jest to sprzeczne z prawem. Dlaczego zatem nikt z pracowników Geers Akustyka Słuchu nie poszedł z tym problemem bezpośrednio do Dyrektora? Uważam, iż wypadałoby od tego zacząć. A Ty jak myślisz?

Panda
@pracuje

powiedz koleżance żeby koniecznie poszukala pomocy u prawnika, może nawet założyła im sprawę w sądzie. Geers niedługo pójdzie z torbami bo tyle ma przegranych spraw i mase nowych oczekujących na rozstrzygniecie. Szkoda że w Pl tak długo to wszystko trwa w czasie - ale warto walczyć o swoje - chociażby o kase.

@Panda

Marzenie ściętej głowy,że GEERS się skończy.

Polopolo

Zarobki- beznadziejne. Zeby zarobić jakos godnie trzeba zrobic 60tys. Nierealne w mniejszych miejscowosciach. Praca dla zon bogatych mezow. Takich co dla rozrywki i ploteczek chodza do pracy. Reszta nie wyzyje za gersowska pensyjke. Na rozmowach kwalifikacyjnych pieknie ladanie. Pozniej wielka lipa i zaskoczenie. Odradzam.

Tak56Nie2
Agnieszka
@Polopolo

Z tego, co piszesz, rozumiem, że jest tu prowizyjny system wynagrodzeń? Jak to dokładnie wygląda? Wspominasz, że podczas rozmowy kwalifikacyjnej oferowane są dobre warunki, czy zapis w umowie różni się od tego, co było przedstawione podczas rekrutacji?

Eks pracownik
@Agnieszka

Agnieszka, jest PODSTAWA na wysokości niskiej krajowej, około 2 tyś zł netto. Do tego właśnie prowizja. Kasa jest taka sama jak na rozmowie, przynajmniej pisze o rekrutacji sprzed 5 lat. Do firmy dostanie się każdy, kto miał styczność ze sprzedażą czegokolwiek. To jest korpo, a nie gabinet protetyki jak w szpitalu. Po badaniu masz wcisnąć każdemu aparat, inaczej dostajesz kasę jak ww. Biedrze. Jeśli chcesz normalnie zarabiać w tym zawodzie to polecam małe i rodzinne gabinety protetyki. Bo % będzie od każdego aparatu, a nie konkretny cel typu 60 tyś w budżecie.

Tak9Nie2
@Polopolo

ja właśnie tak się rozczarowałam. Przede wszystkim zarobkami. Nie polecam. Obiecują gruszki na wierzbie a dostajesz zgniłki.

Tak11Nie2
Panda
@Polopolo

dokładnie ;-) mi też obiecywali złote góry ;-) a w rzeczywistości jest jakaś maskara nie płaca

@Panda

Polecam ci pracę w biedronce,z twojej opinii wynika,że to miejsce idealne dla ciebie:P

Ktos

Czytajac wasze opinie mozna zalozyc ze sa nieliczne placowki w ktorych jest dobra atmosfera. A reszta jak wiekszosc firm, komfitury sa wszedzie.... pozdrawiam.

Mikołaj
@Ktos

Czytasz opinie, ponieważ jesteś zainteresowany zatrudnieniem? Jeśli mogę Ci coś podpowiedzieć to na stronie https://www.geers.pl/praca/aktualne-oferty-pracy/ jest kilka ofert pracy. Napisz proszę, czy będziesz aplikował.

Edward Śledż

Byłem umówiony na wizytę w oddziale Geers w Tarnobrzegu w dniu 5.09 .19 o godz.9.30 (podaję ze szczegółami aby nikt nie posądzał mnie o celowe szkalowanie firmy). Miła pani zbadała słuch i zostałem skierowany do pana który miał sprawdzić mój aparat słuchowy i przeprowadzić ewentualną jego regulację. Bez sprawdzenia aparatu słuchowego pan podjął diagnozę że jedynym sposobem na moje problemy jest drugi aparat słuchowy. Na moją uwagę czy w końcu sprawdzi mój aparat słuchowy odpowiedział że owszem ale tego nie czynił , dalej natarczywie twierdząc że muszę (nie powinienem) używać dwóch aparatów słuchowych. Żałowałem że nie włączyłem wcześniej dyktafonu bo udałbym się do rzecznika praw konsumenta (moim zdaniem było to naciąganiem klienta które nosi znamiona przestępstwa). Domniemywam że te spotkania głównie organizowane są pod kątem sprzedaży produktów a nie pomocy klientom, a ludzie natarczywi celowo dobierani. Nie zniosłem że ktoś robi ze mnie głupca ,wstałem i wyszedłem. Sprawdziło się powiedzenie że podróże kształcą. Ja nie dałem się naciągnąć , ale ilu zostało naciągniętych . Do tej pory polecałem firmę Geers, od tej pory będę odradzał. przejechane 120 km. przyniosły mi wymierne korzyści a firmie doradzam aby więcej takich ludzi zatrudniała to na pewno pójdzie na dno , bo przy takich metodach zarówno w handlu jak i w polityce tak się kończy.

Tak1Nie1
@Edward Śledż

Ma Pan obustronny niedosłuch,a nosi Pan jeden aparat.Chce Pan dobrze słyszeć w każdej sytuacji,prawda?Nikt nie jest w stanie zapewnić Panu dobrego słyszenia,jeśli rehabilituje Pan wyłącznie 1 ucho.Nikt z Pana głupca nie robi,zaproponowano optymalne rozwiązanie,z którego Pan nie chce skorzystać.Nie powinien mieć Pan pretensji do innych osób,a jedynie do siebie.Z pozdrowieniami.Jaga

Malinka
@Edward Śledż

Najlepiej skontaktować się z siedzibą firmy, złożyć zażalenie na wydarzenie i na pracownika . Bez problemu znajdzie Pan dane kontaktowe w necie. Ten portal to miejsce na opinie dot. warunków pracy i pracodawcy , a nie skargi klientów. Faktycznie jedno jest jednak pewne: jeśli niedosłuch jest obustronny, to należy nosić dwa aparaty, aby dobrze słyszeć. To tak jabky Pan używał okularów i nosił tylko jedną soczewkę korekcyjną w oprawce i oczekiwał dobrego widzenia.. Warto o tym pamiętać i pomyśleć..

Qwerty
Nazwa działu: Handlowy

Czytam Wasze wypowiedzi drogie kolezanki i koledzy i przecieram oczy ze zdumienia.. Pracuje w firmie GEERS od 11 lat. Wykonuje swoją pracę sumiennie z pełnym zaangażowaniem i troską o klienta. Nigdy o naszych klientach nie powiedziałam ani nawet nie pomyslałam (!) że są staruchami z których trzeba wycisnąć kasę. Takie stwierdzenie odbieram jako bardzo krzywdzące moją osobę i zespół ludzi z ktorymi pracuję! W kazdej firmie małej rodzinnej czy duzej korporacji są plany budżetowe. Przecież nie pracujemy pro bono , nie jesteśmy instytucją charytatywną , musimy zarobić na nasz czysz wypłaty, biuro ect. W naszym oddziale panuje naprawdę fajna wręcz rodzinna atmosfera. Kazdego klienta traktujemy z szacunkiem i gwarantujeny w pelni profesjonalna obsługę. Mamy wielu zadowolonych klientow co procentuje i daje nam kolejnych z polecenia. Bardzo smuci mnie fakt, ze osoby ktore zdobywaly doswiadczenie i niejednokrotnie wykształcenie protetyczne w GEERS biegną ze zdobytą wiedzą do konkurencji i jeszcze pluą na swojego byłego pracodawcę... a potem znów zmieniaja firmę bo ktoś im zaprpppnował 200zl brutto wiecej.. Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma jak to mówią ! Powodzenia. Ja nadal robię swoje i uważam GEERS za bardzo przyzwoitego pracodawcę

Tak6Nie1
Beata
@Qwerty

11 lat to naprawdę duży staż pracy, gratuluję. Jak wyglądają Twoje codzienne obowiązki w Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o.? Interesuje mnie też, jakie możliwości rozwoju oferuje pracodawca, czy organizowane są szkolenia rozwijające kompetencje pracowników, będę wdzięczna za więcej informacji.

@Qwerty

Beata,dziękuję za wyrażenie opinii o pracy w GEERS na tym forum.Jakbym czytała swoje słowa:) Też pracuję od 11 lat,od 10 na stanowisku kierownika.Pracę bardzo cenię,lubię ludzi,którzy przychodzą do mojego oddziału i pewna jestem,że są z naszych usług zadowoleni. Pracę w GEERS polecam.Szczerze.

Tak1Nie2
Qwerty
@Beata

Tak firma organizuje szkolenia, zarowno zdalne w oddziale jak i wyjazdowe. Jest to branża dynamicznie rozwijająca się więc tak naprawde caly czas musimy poszerzać naszą wiedzę i kompetencje. Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda nasza praca to zwyczajnie zapisz się na badanie słuchu w GEERS w swojej miejscowości, a sama zobaczysz :)

Beata

Dawno nie wypowiadaliście się na temat pracy w Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o. Czy firma prowadzi obecnie rekrutację? Może opowiecie nam jakieś szczegóły związane z panującą atmosferą w miejscu pracy. Wszystkie informacje będą istotne dla osób poszukujących pracy w tej dziedzinie.

Jaca

Znalazłem wasze ogłoszenie u mnie na skrzynce, oczywiście że przyjdę do was na spotkanie, zaproszę nawet kilka kolegów może i oni się skusza na to badanie... Do widzenia

Mikel

Trzy tygodnie temu zamówiłem zestaw TVlinkII i ComPilotII w Wasze placówce w Opolu przy ul. Koraszewskiego. Dzisiaj 22.07.2019 miałem przyjechać po w/w urządzenia do Opola przy ul. Koraszewskiego. Na godzinę przed umówionym terminem otrzymuję wiadomość, ze nie mam po co przyjeżdżać, bo placówka przechodzie remont. O nowym terminie zostanę powiadomiony. Dzwoniłem w tej sprawie do Opola już tydzień temu, gdyż wszystko bardzo długo trwało. Zostałem na lodzie.

TakNie2
Sławomir
@Mikel

Masz rację to dla Ciebie duża niedogodność, ale takie sytuacje się zdarzają, powinieneś tylko być o nich powiadomiony wcześniej. Poczekaj cierpliwie na inny termin i na pewno transakcja dojdzie do skutku. Zachęcam osoby zatrudnione w firmie do większej aktywności i wypowiedzi o pracodawcy, każdy szczegół będzie interesujący.

pikaczu
Nazwa działu: Handlowy

Bardzo cieżka atmosfera. Ciagłe knucie za Twoimi plecami, ciągłą niepewnosc. pełno frustratów. Nie polecam tej firmy. Wypłata dość niska w branży.

Tak10Nie1
Sławomir
@pikaczu

Atmosfera w pracy jest bardzo ważna, więc jeśli jak piszesz jest niezbyt przyjazna nie wpływa to na pracownika zbyt motywacyjnie. Myślisz, że można by ją poprawić? Pisząc o zbyt niskiej wypłacie masz na myśli, że nie ma dodatków, ani premii? Podaj proszę więcej szczegółów.

Johnny

Jeśli szukasz pracy w protetyce to poszukaj w innych firmach. Geers to korpora ktora cie przeżuje i wypluje. Kiedyś było inaczej - nowy zarząd to kmioty z vision express. Zero pojecia o zadaniach protetyka w oddziale. Wrzucaja na stanowiska "swoich" bez doswiadczenia wiedzy ani jakiegokolwiek pojecia o branzy. Teraz to firma slizgaczy i dupowłazów. Wiekszosc wartosciowych pracownikow jest juz w konkurencji. Brak szacunku do Twojej pracy. Dla zarzadu jestes tylko pionem ktory dla rentownosci firmy ma zarabiac jak najmniej. Budzety kosmiczne chyba ze lizesz podeszwe regionalnemu albo zarzadowi. Jesli nie masz wlasnego zdania, zainteresowan, zycia poza praca - to miejsce dla Ciebie! Pranie mozgu, wyzysk, manipulacja.

Tak105Nie1
Emi

Dokładnie tak!

Tak47Nie

BARDZO DUŻA PRESJA I STRES - NIESTETY NIE WIDAĆ TEGO W WYPŁACIE! LIPA NIE FIMRA

Tak52Nie1
@Johnny

Tez tak uwazam. Fatalne traktowanie praciwnikow i jeszcze gorsze traktowanie klientow. To tylko "staruchy" ktore maja jak najwiecej kasy zostawic w oddziale. Jak slyszalam "wycisnij ze starucha jak najwiecej" to az mi przykro bylo. Ja tak nie potrafie. Zero szacunku dla klienta a co dopiero dl a pracownika.

Tak41Nie2

Ubawiłeś mnie.Dzięki:)

pikaczu
@666

to jest właśnie najgorsze!

Mimi

Witam, aby dostać się do firmy trzeba przejść wielopoziomowy proces rekrutacji. byłam dwa razy na rozmowie rekrutacyjnej, najpierw na rozmowie oraz na tzw na dniu próbnym. Wychodząc z salonu Pani rekruterka poinformowała mnie, że zadzwonią tylko do osoby którą wybiorą. Pomimo, że poświeciłam kilka godzin nie otrzymałam informacji o tym, czy jestem zatrudniona czy nie. Ponadto na rozmowie nie padły żadne informacje odnoście pensji, a na moje pytanie o warunki dostałam bardzo mglistą odpowiedź, Pani rekruterka sprytnie wykręciła się z odpowiedzi, praktycznie jej nie udzielając. Czy naprawdę ten dwuminutowy telefon z informacją czy się człowiek dostał czy nie do każdej osoby, która poświęci kilka godzin na tzw rekrutację , jest dla Pani rekruterki z firmy Geers takim wyzwaniem?

Roman
@Mimi

Co konkretnie należało do Twoich zadań w trakcie dnia próbnego w firmie Geers Akustyka Słuchu? Wykonywałaś obowiązki mające za zadanie sprawdzić Twoje umiejętności na stanowisku, którego dotyczył proces rekrutacji? Poświęć chwilę i opisz, jak wyglądał dzień próbny u tego pracodawcy. Pomoże to czytelnikom tego wątku, którzy w przyszłości mogą znaleźć się w podobnej sytuacji.

Ola
@Mimi

Witaj Osoba rekrutująca zapewne nie podejmuje decyzji co do Twojego zatrudnienia.Decyduje kierownik regionalny.I taki oto pion regionalny wysyla ciebie do jednego ze sklepów abyś zobaczyła na czym polega praca i aby osoby Ciebie oceniły.Oile amiętam cały ten proces trochę trwa.A mogę wiedzieć gdzie byłaś na dniu próbnym ?

xxxOna
Nazwa działu: Handlowy

Aplikujesz na Regionalnego? Serio odpuść. Chcesz codziennie dostawać info, że ktoś położył papier i oddział się nie otworzy? Kasa za pracę w branży medycznej na poziomie Przedstawiciela Medycznego. Cele rosną, rosną i sufitu nie widać. Serio, odpuść dla własnego zdrowia psychicznego - są lepsze firmy. Nie robisz budżetu regionu, to out.

Tak16Nie2
Pilot
@xxxOna

Czy byłaś regionalną? Teraz szukają na śląskie i opolskie. Co sądzisz o regionie z Twojego doświadczenia?

xxxOnaxxx
@Pilot

Tak jestem/byłam i współczuję osobie, która zostanie zatrudniona. Niech zobaczy na pracuj.pl ile na Śląsku/Opolszczyźnie ma wakatów. Obecnie bodajże 4 Kierowników już szukają, a to dopiero początek. Powodzenia dla tej osoby haha.

@xxxOnaxxx

A w którym regionie byłaś regionalną?Bo na pewno nie na Śląsku i Opolszczyźnie?

@xxxOnaxxx

Po co tak kłamać? Nie jesteś i nie byłaś regionalną.. Skład grupy regionalnych jest stały . Rekrutacja zaś dotyczy nowego stanowiska w związku z planowanym rozwojem firmy : czyli po prostu nowymi otwarciami sklepów . To boli konkurentów zapewne . Poza tym w firmie już ogłoszono że rekrutacja na to stanowisko została zakończona z sukcesem

Tak4Nie3
Zosia
@xxxOnaxxx

A wiesz dlaczego są wakaty?Bo kierowniczki zachodzą w ciąże.Normalne w firmach,w których pracownikami są przede wszystkim kobiety. Przestań szukać dziury w całym.Przestan kłamać.Na zdrowie ci wyjdzie

Malina7766

Skąd niby ta wiedza? Stanowisko Regionalnego jest już obsadzone i osoba zaczyna pracę od czerwca. Nie ma żadnych niepokojących zawirowań personalnych a dodatkowy Regionalny na Śląsk to wynik rozwoju firmy .. Naprawdę pora zakończyć te chore i nic nie wnoszące spekulacje . Nie wiem co oznacza skrót kw? Ale ten ktoś ma złe informacje ..

TakNie1
była

pracowałam w Geers 5 lat i teraz nie mogę tego pojąc jak ja tam wytrzymałam.Ludzie nie siedzcie tam i nie czekajcie na to że sie zmieni ,uciekajcie,zostały tam same zepsute osoby oraz Ci którzy nie maja co ze soba zrobic .Geers was zniszczy pschicznie.

Tak34Nie1
Na szczęście już były pracownik
@była

Mnie już niestety zniszczył :( doświadczałam mobbingu (tak, wiem co znaczy to pojęcie) i zwolniłam się nie mając innej pracy bo byłam już wrakiem człowieka :( nigdy ani przez chwilę tego nie żałowałam.

Tak29Nie1

@była

No niestety musze przyznać rację co do tych "zepsutych osób". Jeśli nie zostawisz swoich zasad moralnych w kieszeni albo nie zamienisz ich na "geersowskie", to tam nie wytrzymasz. I będzie to dobrze o Tobie świadczyć!

Tak14Nie2

NoName
Nazwa działu: Handlowy
@Na szczęście już były pracownik

W którym regionie pracowałaś - zachodnia PL? ;)

Agnieszka

Szanowni klienci firmy Geers, nie polecam oddziału w Raciborzu.Pani kierownik potraktowała moją mamę jak upośledzoną sierotę. W kwestii załatwiania formalności i dofinansowania do aparatu bez zarzutu, natomiast już przy zgłaszaniu wad jest problem. Niestety aparat przy okularach nie leży dobrze i okulary się przekrzywiają. Mama nie słyszy. Była kilka razy składać reklamację za każdym razem okulary wróciły bardzie pokrzywione. Winę zrzuciły na mamę, że źle chodzi, że nie umie dopasować, że za grube oprawki wybrała- a oprawki zostały dobrane przez panią kierownik. Optyk potwierdził również na piśmie, że ramiona zostały źle obcięte, na równo, a więc źle. Odległość od nosa z lewej i z prawej strony zawsze jest inna i trzeba to indywidualnie dopasować. Pani kierownik z firmy Geers uznała że to wina optyka, i że mama ma sobie kupić 3 rodz. różnych oprawek. Wtedy oni to prześlą do centrali i tam ponownie je dopasują. A kto za to zapłaci?w odp. usłyszała " że nie będziemy pani prezentów robić".. Niestety nawet zażalenie u Rzecznika Praw Konsumenta nie przyniosło zamierzonego efektu. Mama dostała pismo gdzie Pani kierownik zrzuciła winę na użytkownika aparatu słuchowego i ba co gorsza raczyła kłamać, że odradzano mamie oprawki, którą osobiście mamie dobierała. To jakaś kpina żeby traktować tak osobę niedosłyszącą, widać liczy się tylko czysty zarobek (aparat kosztował ok 7 000 zł). Dlatego nie mam dobrego zdania na temat pracownicy tej firmy z tego oddziału. Wiem również, że mama nie jest pierwszą zawiedzioną klientką.I za nic mam pozytywne oceny przedstawione powyżej, bo na własnej skórze odczułyśmy brak szacunku dla klienta.

Tak19Nie4

@Agnieszka

Szkoda,że wypisujesz same (usunięte przez administratora).Przecież nie byłaś na ani jednej wizycie z mamą,więc skąd możesz wiedzieć jak było naprawdę?Może warto było poznać opinię drugiej strony?

Tak5Nie1
@Agnieszka

Proszę Panią. Jestem w stanie uwierzyć w Pani zażalenia, gdyż wiem doskonale, że pracownicy firmy Geers (również kierownicy oddziałów!) nie mają wiedzy w wykonywanym przez siebie zawodzie! Prawda - umieją świetnie kłamać, wciskać ludziom kit, robić rózne rzeczy wbrew prawu. W tym są doskonali i tego się ich tam uczy. Nie doskonali ich się w zakresie zawodu który wykonują. Zresztą kto ma ich tam szkolić, skoro poza jednym panem w centrali i dosłownie paru osób w całej firmie nikt nic nie umie. Tak na prawdę, to nie jest firma medyczna, tylko firma handlowa. A z tego względu, ze mianują się firmą medyczną a sytuacja wygląda jak wygląda, to powinien sie zająć nimi prokurator. Dzień w którym ta firma beknie za swoje przestępstwa na ludziach (zarówno klientach i pracownikach) będzie jednym z najszczęśliwszych dni w moim życiu :) Pozdrawiam wszystkich, którzy mają odwagę mówić prawdę o tej firmie (która różowo nie wygląda)

Tak14Nie6
Asia
@Wilkakora

Skoro taka odważna jesteś,podaj swoje prawdziwe dane.I PESEL,będziesz bardziej wiarygodna????

Yorg
@Agnieszka

Prawda jest właśnie taka: wciskać klientowi aparacik za 7 tys. którego prawdziwa wartość nie przekracza 200 zł. Tak działają firmy "korpo" i po to ustala się prowizję od sprzedaży. Dzisiejsza elektronika jest tak zaawansowana, że nie widzę absolutnie uzasadnienia sprzedaży aparatów słuchowych po 7 tys. Ale naiwnych nie brakuje i na takich ludziach żeruje m.inn. ta firma.

Tak2Nie2
Pracownikgeers
Nazwa działu: Handlowy

Pracuje w firmie 5 lat i czytam wszystkie komentarze z mega zdziwieniem. Po pierwsze odniosę się do tematu ze pracownicy nie są wyszkoleni i nie znają się na rzeczy. To totalna bzdura ! Rozmawiam z lekarzami którzy współpracują z różnymi firmami i żadna firma oprócz geers nie ma tylu szkoleń i konieczności zdania egzaminów zarówno na początku pracy jak i później przynajmniej dwa razy w roku z nowego asortymentu. Po zatrudnieniu trzeba odbyć tygodniowe szkolenie zwane k1 zarówno z wiedzy medycznej, pobierania formy oraz aparatów słuchowych. Później jest szkolenie k2 gdzie również kończy się kursem. Dopiero po szkoleniach pracownik jest wysyłany na egzamin do innego oddziału na jeden dzień na egzamin gdzie zdaje egzamin pisemny jak i oceniany jest z pracy z pacjentami. Dopiero po tym egzaminie podpisywana jest umowa na czas nieokreślony. Atmosfera akurat w moim oddziale jest świetna, zależy tak naprawdę pod jakiego kierownika się trafi zreszta jak wszędzie... bo z głównym zarządem w Łodzi za bardzo i tak nie ma się kontaktu wiec zależne to jest tylko od atmosfery w danym oddziale. Budżety są w każdej firmie do wyrobienia inaczej moim zdaniem pracownicy by się obijali i traktowali klientów olewajaco gdyż nie zalezaloby im na dobrej obsłudze bo po co skoro maja stała pensje. Rozmawiałam kiedyś z koleżanka która pracuje w konkurencji i musza sami robić dużo rzeczy za które w geers np marketing jest odpowiedzialny. Nie wyobrażam sobie żebym musiała adresowac i wysyłać listy do klientów gdzie jest mnóstwo innej pracy w oddziale. Jedyne do czego mogę się doczepić to ze firma powinna dawać przynajmniej raz w roku podwyżki dla stałych pracowników żeby chociażby ich zatrzymać bo nic tak nie motywuje jak co raz lepsza wypłata (chodzi mi o podstawę a nie prowizje która jest zależna w pewnej części od Ciebie). I ostatnie jeszcze do czego się odniosę co mi się rzuciło w oczy to ze pracownicy geers są uczeni żeby jak najwiecej zedrzeć od klientów. Bzdura !!!! Wiadomo ze aparaty nie sa tanie (wszędzie). Nikomu na sile nikt ich nie wciska. Klient ma wybór spośród masy aparatów! My co najwyżej możemy doradzić. A po zakupie również przynajmniej w moim oddziale robimy dla pacjentów wszystko jak najlepiej !!! Nikt nas nie rozlicza np chociażby ze słuchawek które dajemy klientom „na gwarancji” chociaż żadnej gwarancji nie ma czy drobnego asortymentu. U nas naprawdę klienci bardzo to doceniają tym bardziej jak przechodzą do nas z innej firmy gdzie się dziwią ze u nas są rabaty a w innych firmach gdzie chodzą nie. Sami tez możemy decydować czy komuś dać cos gratis. Dla przykładu moja koleżanka ma aparaty siemensa od konkurencji bo nasza firma nie miała siemensow- do teraz żałuje ze nie kupila u nas bo tam każą jej za wszystko płacić nawet za nowe słuchawki które przez winę protetyka były za dlugie.

Tak9Nie4
SUPER MINI WZMACNIACZ

CO wy za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sprzedajecie?? za 99zł. Trafiła do mnie osoba z tym badziewiem.

Tak25Nie
AGA
@SUPER MINI WZMACNIACZ

PRZECIEŻ MA 6 TYGODNI NA ZWROT A POZA TYM WZMACNIACZ TO NIE APARAT SŁUCHOWY

@AGA

HA HA :D no właśnie... typowa odpowiedź pracownika firmy Geers z wypranym mózgiem

Tak19Nie2
Koala

Firma ma duze problemy ze znalezieniem pracowników. Ciekawe ;) potężna rotacja. Ale sciagaja juz ludzi z Biedry i ze stacji benzynowych! Takze kazdy ma szanse posmakować tego wielkiego G ;)

Tak97Nie1

Zebra
@Koala

Haha i placa obecnym pracownikom za sciaganie nieswiadomych nowych pracowników! za gruby hajs! Oplaca sie walic scieme ze super praca bo za kazdego nowego pracownika wpada siano! To juz jest desperacja i dno!

Tak64Nie

@Zebra

Nikogo nie muszę ściągać do pracy,od 10 lat pracuję w dwuosobowym teamie i jest doskonale!Ten kto ma słabą psychikę i żadnej motywacji zawsze będzie narzekał na wszystko,co wokół się dzieje,a w sobie nie będzie widział niczego do naprawienia.

Tak4Nie1

@Gabi

Juz nie sciemniaj obłudniku ;) jestem pewna ze skoro wytrwałaś 10 lat manipulacji - i nadal pracujesz i wielbisz swego chlebodawce - to czas przyjrzec sie sobie ;) ile osob wygryzlas a ile podpier... ;) milego ;)

Tak44Nie1
@Zebra

Dokładnie takie sa zasady. Sciagnij Nam frajera do pracy a my za to zaplacimy ;)

Tak31Nie
@Anna

Jak się nie ma argumentów,to rzuca się epitetami.Tak zachowują się tzw.internetowi trolle:) Nie wielbię swego chlebodawcy,zwyczajnie lubię siebie,moich klientów oraz pracę i dlatego wciąż tu jestem,a że dostaję godziwe pieniądze,to dlaczego miałabym narzekać?I kogo miałabym wygryźć skoro od 10 lat pracuję z jedną i tą samą osobą?Zastanów się zanim napiszesz kolejne bzdury, polecam maść na ból dupy;p

@Gabi

Nawet gadka geersowska ;) sami inteligenci ;) Mysle Gabi ze Tobie masc.przyda sie o wiele bardziej ;) mozesz.ja dokladnie wcierac sobie i swoim przyjaciółkom z biura ;) na bank dostaniesz za to dyplom ;)

Tak43Nie1
Jowisz80
@Anna

o ile się orientuje większość firm wprowadza system polecenia kogoś do pracy.Wiąże się to z wierzytelnością ,zaufaniem oraz profitami.W Geers można mieć profit finansowy ale coś kojarzę wypłacany po roku przepracowania danej osoby polecającej.Jak wytrwa ta osoba i Ty w tejże firmie to uważam że super.Zawsze to pieniądz

Juz były pracownik
@Jowisz80

Bzdura. Pracowalam w wielu firmach i nigdzie nie ma system wynagradzania za wciagniecie do pracy. Tu sa konkrrtme stawki za konkretnych kandydatow. G to wprowadził jak nikt nie chcial odpowiadac na ogloszenia za ktore grubo placa i jak ludzie przestali pojawiac sie na rozmowach kwalifikacyjnych. Smród ciągnie sie za ta firma od wielu lat. Dno i despera

Tak47Nie1
Justyna
@Anna

Czy tobie płacą za takie komentarze? Jeżeli ktoś jest zadowolony z pracy to chyba jest ok. Tak jak w każdej firmie są lepsze i gorsze decyzje, ale ważne jest, żeby robić swoje. Ciekawa jestem, czy ty szczekasz swojemu pracodawcy o każdej pierdółce, która Ci się nie podoba. Czasem trzeba zacisnąć żeby i pracować na własną opinię. Ja uważam, że zostałam dobrze wyszkolona, znam się na tym, co robię i lubię swoją pracę. Płaca też jest ok. Tylko nie jest to praca, w której się siedzi i pije kawkę.

Tak6Nie

anonymous
@Koala

To prawda. Bylam na rozmowie. Zero problemu ze jestem spoza branzy. Trochę mnie to przerazilo. Mialam zostac sama w oddziale z ktorego wszyscy odeodeszli. Sama. Bez doswiadczenia. To nie jest takie trudne - uslyszalam. Trzeba tylko robic budzety i sprzedawac. Zrezygnowałam.

Tak48Nie
Drago
@Juz były pracownik

To chyba nie wiele wiesz. Ja znam kilka firm gdzie są takie praktyki. Ostatnio moja siostra tez dostała kasę za polecenie pracownika, który się utrzymał w firmie, a branża w 100% inna. Dużo krzyczysz a pojęcie o czymkolwiek znikome :-)

TakNie1
@Koala

Dla konkurencji to super sprawa. Stali pacjenci odchodza w poszukiwaniu lepszej obslugi. Dla mnie super.

protetyk

:D

@Koala

Bo nikt tam nie chce juz pracowac :) ludzie nawet na rozmowy nie przychodza

Tak14Nie
oszukana

Jezeli szanujesz sie i nie chcesz byc wykorzystywany to zdecydowanie NIE polecam GEERS :-) Zwodza tam zarowno klientow jak i pracownikow. Firma nastawiona tylko i wylacznie na zysk, dazy do zysku bejakiegokolwiek z wzgledu na czynniki moralne. Dobro pracownika tam sie po prostu nie liczy.

Tak37Nie
@oszukana

JEST BYŁO I BĘDZIE. DOKŁADNIE TAK JAK PISZECIE

Tak26Nie
Roki

Nie jest to Twoja firma marzeń. Zawod protetyka super. Ale firme wybierz dobra. Zmanipuluja Cie i utkniesz na kilka lat. Bardzo kiepskie traktowanie pracowników. Kompletny brak szacunku.

Tak59Nie
Timo
@Roki

No raczej nie jestylko to w ogóle firma z jakichkolwiek marzen. Chyba ze najgorszych koszmarów. Radzę spiera .. jak najszybciej.

Tak30Nie
Paula

Najgorsza firma protetyczna w jakiej pracowałam! Typowa korpora. Zarobki? Zadna rewelacja. Inni płaca wiecej i masz przynajmniej luz psychiczny! Nie polecam!

Tak91Nie
@Paula

Przyjemniejszy luz psychiczny?A co to takiego? Luz to luz.

D
@Gabi

To cos takiego gdy czytasz ze zrozumieniem ;) poprawnie odbierasz rzeczywistość i nie musisz pisac chwalebnych komentarzy bo ktos z biura Cie zmusza ;)

Tak26Nie

A niby jak zmusza?

@D

A niby jak zmusza?Napisz,chętnie się dowiem.

Paula
@Gabi

Skoro przez 10 lat nie zatrybiłaś to bez sensu ci wyjasniac ;)

Tak41Nie

@Paula

Nie potrafisz wyjaśnić,bo zwyczajnie nic takiego się nie dzieje.

@Gabi

Szkoda twojego czasu,tu tylko piszą narzekający na wszystko i wszystkich,tacy malkontenci z 4 liter:P

Tak1Nie

byly pracownik za duzo widział
@Paula

ale przecież to jest oaza i wymarzone miejsce ;) dla fałszywych ludzi albo lasek dających d.. swoim przełożonym. Tylko one się tak tutaj uaktywniają z obroną g..nej firmy :)

Tak29Nie

Jan
@byly pracownik za duzo widział

Jeśli cię zobaczę gł forum dla ciebie.

Linka
@byly pracownik za duzo widział

Co Ty wypisujesz? Totalne bzdury . W tej firmie pracują głównie kobiety . I to one są przełożonymi w większości przypadków dla ludzi z oddziałów . Nic takiego nie ma miejsca . Jad się z Was wylewa i tyle . Czy to na zlecenie konkurencji piszecie ? Czy dlatego że dla niej pracujecie ?? Podłe to i nieetyczne . Wstyd !!

Tak3Nie

Brawo!

@byly pracownik za duzo widział

Wystarczy obejrzeć filmiki z rocznych konferencji ;) albo pojechać na kilka ;)

Tak21Nie
@Linka

Polecam obejrzeć filmiki z konferencji rocznych :) 2016 r wymiata :) chociaż 2017 tez ma kilka mocnych akcji ;) filmiki krążą po pracownikach ;) popytajcie;) kupa śmiechu

Tak28Nie
@Pi

Rozumiem,że twoim zdaniem w innych firmach praca to bajka,a pracownicy to miód i malina,takie niedoścignione wzory do naśladowania:P W każdej firmie dzieją się różne historie i nie jest idealnie.A wiesz dlaczego?Bo człowiek póki co nie jest idealny i zdecydowanie nie nigdy będzie.

@Jaga

Wiec nie zaprzeczaj ze czegos nie ma skoro jest nagminne ;) kazdy o tym wie a nawet wielokrotnie zostało to utrwalone ;) pozdro malinka

Tak11Nie
@Pi

Oczywiście,że nie zaprzeczam,ale nie dzieje się to częściej niż w innych firmach.Mam porównanie,bo wcześniej pracowałam w audiofonie. Pozdro bufonie

@Jaga

Troche kultury ;) ale czego ja wymagam! Wiem twoim marzeniem byla praca w G. Wiec pracuj. W sumie zasluzylas. To szczyt twoich mozliwosci i spelnienie marzen. Z Audiofonu nikt nie odchodzi do Geersa. Tendencja jest odwrotna. Tylko niedorozwoj zrobil by inaczej

@Jaga

Poszukam cie dzis na filmikach. Zapewne jestes jedna z "bohaterek" hahha

Tak8Nie
Linka
@Pi

Byłam . Widocznie Ci żal że nie byłaś?? Bawiłam się doskonale tak jak 99% kobiet tu pracujących . Co w konkurencji już nie ma takich wyjazdów? Przykro mi ????

@Pi

Poszukaj.Udostępnij innym,niech zobaczą.I skomentują.Skoro ty tego nie potrafisz. Ps.od gadania do czynów długa droga.Jesteś miętki jak mówili w Kingsajzie,zwyczajnie nie dasz rady.Dlatego też twoja"kariera"w G.się skończyła.I rozczaruję cię.Naprawdę pracowałam w audiofonie i nie należę do wyjątków.W GEERSIE zdecydowanie lepiej.

@Linka

Ja tez byłam i widziałam na własne oczy. Patologia totalna. Zenada. Tak się bawi wlasnie Geers.

Tak8Nie

D

Firma w ktorej licza sie tylko lizusy i śliskie glizdy. Jak masz wyniki powiedza ci ze to przypadek albo zasluga kogoś innego. A jak jesteś bardziej kreatywny od regionalnej to masz przerabane. Aplikujesz? Naucz sie kiwac glowka i zapomnij ze masz wlasne zdanie.

Tak77Nie
@D

Pracuję w GEERS od 10 lat,nie zmieniłabym jej na inną.A jeślibym została zwolniona albo zwolniłabym się sama,otworzyłabym coś własnego,ale na pewno niezwiązanego z aparatami słuchowymi,bo nie lubię wchodzić do tej samej rzeki dwa razy.

Inka

Dokładnie!

Tak5Nie

Bienia
@Gabi

Ile ci placa za komentarze? Jeszcze 5 lat i dostaniesz posrebrzana broszke w nagrode za wklad pracy!

Tak36Nie

Koktajl
@D

Bo w korpo tak pracownikami manipuluja wlasnie. Nigdy nie jest wystarczająco dobrze. Uśmiechać sie i wykorzystywac innych. Recepta na wieloletnia wspolprace z ta fima.

Tak37Nie

@D

święte słowa! dokładnie tak można scharakteryzować wielkie G hahaha

@Bienia

Bienia,a ile tobie płaci konkurencja GEERSA za pisanie kłamliwych komentarzy?

Tak4Nie

Wika

Osobiście nie polecam. Bardzo dziwna atmosfera. Niby sami zyczliwi ludzi a po chwili okazuje sie ze kazdy pilnuje roboty kazdego. Zamiast sie zając swoim budzetem szukaja koziołka na wyżywki na tzw spotkaniach regionalnych (guzik wartych, strata czasu na ogladanie tabelek i sluchanie elaboratow RKS jak to jest super) albo na tapete dla RKS. cena w Geers za 5 min spokoju od maili i napastliwych telefonow. Robisz budzet? Aaaa to masz za maly! Trzeba zwiekszyc o min 50%

Tak62Nie
Justyna
@Wika

A myślisz, że w konkurencji pracujesz bez budżetów? Jest podobnie. W moim oddziale od ponad 12 lat pracujemy w tym samym skladzie, wszystko zależy od atmosfery i realizowania wspólnego celu, który ma nawet wspomniana wyżej Biedronka. Jednak ponad tym wszystkim zawsze jest klient, który ma otrzymać pomoc. Mamy bardzo dużo poleceń, więc chyba aż tak źle nie jest.

Tak5Nie

@Wika

dokładnie. RKSY szczują na siebie pracowników - rozwalają prace oddziałów, wprowadzają chorą rywalizację oczekując jednocześnie nieustannego podpier... współpracownikow...ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.

Tak43Nie

Polopolo
@JA

Rksy to nieporozumienie....

Tak40Nie

Pracownica
@Polopolo

Dostaliście karty sodexo na święta?

przez wielkie N

Tak20Nie

ktoś

2000 zł chyba brutto bo netto długo na oczy nie zobaczysz no chyba ze jesteś kierownikiem oraz dobrym sprzedawcą (najlepiej dwa w jednym). Choć szansa na dobre zarobki bez doświadczenia i wiedzy znikoma. No i do tego trzeba być mocnym psychicznie jeśli chcesz przetrwać survival geers.

Była xxx
@ktoś

To chyba żart :D jakiej wiedzy?! W Geersie wiedza? Gdzie?

Tak7Nie

na szczęście już to za mną
@Była xxx

właśnie! gdzie?

Roman
@na szczęście już to za mną

Odpowiedziałeś na wpis sprzed ponad dwóch lat, więc ciekawi mnie, czy pracujesz obecnie w firmie Geers Akustyka Słuchu, czy może jak poprzednicy pracowałeś w tym miejscu w latach 2015-2016? Fajnie by było, gdybyś znał obecną sytuację w tym miejscu pracy, ponieważ zarówno ja, jak i inni czytelnicy przeglądający ten wątek chcieliby dowiedzieć się, jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia, które firma oferuje. Mógłbyś napisać coś na ten temat?

Zostaw opinię o Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o. - Łódź

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o.