Akustyka Słuchu Geers Sp. z o.o.

Gliwice

Akustyka Słuchu Geers Sp. z o.o.

Opinie o Akustyka Słuchu Geers Sp. z o.o.

henry

Potwierdzam. Mobbing jaki istnieje w tej firmie to masakra. Kierowniczka to nie ma pojęcia o motywowaniu i kierowaniu tylko wyzysk i znecanie sie nad pracownikiem. Najgorzej jak nie robisz planów to mozesz szukac roboty bo kirwoniczka ie da ci zyć. stres, napięcie, nacisk, wyzyk to hasła przewodnie tej firmy a szczególnie kierowniczki

Pokrzywdzona
@henry 01.09.2014 14:17

NIE idż do Geersa! Idz gdziekolwiek tylko nie tam!

Marycha
@Pokrzywdzona 20.11.2016 03:26

Jaki mobbing, jaki wyzysk. To ze trzeba pracować i przynosić zysk dla firmy, to chyba normalne w usługowcach. A czym jest mobbing?? bo jesli ktos nie dogaduje się ze swoim przełożonym, który okresla mu tempo i wydajnosc pracy i to juz uznaje za wyzysk i mobbing to jestem w szoku.

MarJa
@Pokrzywdzona 20.11.2016 03:26

Chore... ty sie nie nadajesz więc robisz miejsce innym. Nigdy nie jest tak dobrze zeby nie moglo byc lepiej. Kierowniczka wszystko trzyma w ryzach. Jest miła i pomocna ale wymagajaca. Za to pracownicy zadowoleni z wynagrodzeń,

blablabla...

Jeżeli ktoś nie nadaje się do pracy lub nie można tej osoby przygotować do zawodu protetyka słuchy to niestety wypisuje takie informacje na forach. Do tego zawodu jak do wielu innych po części medycznych trzeba mieć powołanie. Widocznie ty nie miałaś, kierownik pomógł Ci się uwolić z tego nieszczęścia - jak widać dobrze zrobił! Znam kierowniczke od lat pracuje w tej firmie. jest pomocna i potrafi motywować pracowników. A plany sprzedażowe to domino, klocki na które składają się między innymi równa praca wszystkich pracowników. Idź szukać tam gdzie łatwiej, gdzie nie ma kontroli, nie trzeba sprzedawac- może rozłozysz firmę na łopatki!

Yorku
@blablabla... 21.04.2015 23:42

Zgadzam się. Nie każdy sie nadaje. Rotacja jest bardzo duża ze wzgledu na ludzi którzy nie potrafia, nie nadaja się. Szkoda bo byłoby miło gdyby każdy mógł być protetykiem a tak nie jest. Poco przedłużać mękę... zostają ci co chcą i przykladaja sie do pracy w kazdej branży tak jest.

Czy warto zainteresować się firmą Akustyka Słuchu Geers Sp. z o.o. jako pracodawcą?

gienek

@sisi a więc jest rotacja.. mnie osobiście to nie zniechęca, bo specyficznej pracy się nie boję. Chciałbym jednak mieć pewność, że firma oferuje po jakimś czasie umowę o pracę. Nie bardzo orientuję się, jak jest w Geers. Będę wdzięczny za podpowiedź. :)

sisi

poszukują nowych osób bo sie rozwijaja i potrzebują ludzi do nowych oddziałów, a druga sprawa ze praca jest specyficzna i trudna, wiec rotacja jest

anett_ka

ewa

potwierdzam Firma rzetelna i stabilna

Zostaw opinię o Akustyka Słuchu Geers Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akustyka Słuchu Geers Sp. z o.o.