Geers

Opinie o Geers

lol72

zastanawiam się kto właściwie pisze opinie o pracodawcy jakiej firmy by nie wpisać to same prawie negatywne opinie chyba nie jest to możliwe żeby wszyscy byli do niczego na to wygląda że piszą to osoby niezadowolone,(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Geers - Elbląg

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geers