Opinie o Geers w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Geers. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Geers na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geers w Gdynia

Jaki jest wkład kierownictwa Geers w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Geers?

Kosta Nowy wpis

Witam ,podbijam pytanie ? Jakie są zarobki na starcie ? Dzięki ????

Emerytka z Polic Nowy wpis

Odwiedziłam GEERES przy ulicy Wielkopolskiej jestem zachwycona profesjonalną obsługą.Pani protetyk bardzo miła udzieliła fachowej porady w sprawie czyszczenia apparatu.

nasturcja

O GEERS w Poznaniu to już nie wspomnę! Pracownicy zmieniają się tam jak rękawiczki - nic dziwnego - kto by wytrzymał z \"szanowną\" panią K[usunięte przez moderatora] ?! Kompletny brak szacunku dla ludzi - zarówno dla pracowników jak i dla pacjentów. Kłamstwo, manipulacja, fałsz i obłuda - aż mdli. Niestety nie ma takiej na skali ale ocena jest poniżej zera.

Mila
@nasturcja

Kilka lat później i co? I co? Nic się nie zmieniło. W tej firmie twoja wartość to budżet jaki osiagasz, nie może być słabszych miesięcy. Jednego miesiąca jesteś najlepszym pracownikiem, by już w kolejnym być najgorszym

Klara
@Mila

Geers się zaczyna budżetem i kończy budżetem. Nic innego się nie liczy

Czy po rozmowie w Geers rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
Iwona

Powiedzcie coś o warunkach zatrudnienia w Geers. Na jaki okres jest pierwsza umowa? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Jak długo trwa proces awansu w Geers?

Odpowiedź

Drogi Pytanie, w Geers obowiązuje przejrzysta ścieżka awansu - od asystenta protetyka słuchu, aż do Kierownika oddziału (większej lub mniejszej placówki). Wszystko zależy od zaangazowania, doświadczenia pracownika. Informacje te są także przekazywane podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

zinedi

To forum dla pracowników a jeśli klient ma uwagi la firmy to źle wybrał adres!

Emeryt 72 lata

Przyszedłem do salonu 5 minut przed umówioną wizytą (o której przypominano mi 2 SMS-ami). Jedna z pań sprawdziła moje dane i oświadczyła, iż będę przyjęty zgodnie z planem. I to już koniec pomyślnych wiadomości. Zaraz potem jedna z pań obsługujących rozmawiała z dawno niewidzianą znajomą, która przyszła z ulicy by skorzystać z WC. Druga pani toczyła dyskusję z inną znajomą na temat "kawy po irlandzku". Trzecia pani krążyła między zapleczem i salonem. Po upływie 10 minut (a więc 5 minut po wyznaczonej godzinie) postanowiłem nie przeszkadzać w tak miłym dla obsługi dniu i po prostu wyjść z salonu.

Iga

Jak dobrze i stabilnie pracuje się to nie ma potrzeby częstego pisania stąd taka cisza.

Ula

Podpowiedzcie czy prowadzą może rekrutację? Jaką umowę i na jakie zarobki można liczyć?

Jestem klientka Geers w Gdyni od kilku lat.Mam z tej firmy już dwa aparaty.Jestem bardzo zadowolona z obsługi pan, sa bardzo fachowe, grzeczne i taktowne,Gabinet umieszczony w dobrym miejscu,jest bardzo czysto.Nie trzeba długo czekac na załatwienie.Szczegolnie polecam Pania Dyrektor Zosie i naprawdę perfekcyjna Pania Anie Olech. Ewa

dingo

jesli chodzi o pracę w geersie to widziałem że poszukują obecnie asystentów sprzedaców w salonach protetyki. Kasa podobno niezła, zwłaszcza w Warszawie.

nieznana

Zgadzam się.Z[usunięte przez moderatora] jest totalnie szurnięta. Despotyzm aż się z niej wylewa. Nie widziałam i nie poznałam bardziej leniwego kierownika, podpisującego się pod pracą innych. Oddział prowadzony jest przez zupełnie inną osobę [usunięte przez moderatora]! Jej ciągłe narzekania i wzdychania doprowadzają do szału. Ciągle jej źle i wyżywa się na innych za to że jest sama[usunięte przez moderatora]. A jeszcze gorsze jest to że centrala jej na to pozwala.

Zgadzam się Z[usunięte przez moderatora] ma takie humory ze to się w pale nie mieści, drze się na pracowników przy klientach, potrafi wyzwać ich od najgorszych

nie polecam tej pracy a zwłaszcza w Gdyni gdzie kierownikem jest p.Z[usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Geers - Gdynia

• Jak się pracuje w Geers?

Zobacz opinie na temat firmy Geers tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geers?

Geers