Geers

Opinie o Geers

Filtruj opinie po kryteriach:

Ula
 Opinia

Podpowiedzcie czy prowadzą może rekrutację? Jaką umowę i na jakie zarobki można liczyć?

Ewa
 Opinia

Jestem klientka Geers w Gdyni od kilku lat.Mam z tej firmy już dwa aparaty.Jestem bardzo zadowolona z obsługi pan, sa bardzo fachowe, grzeczne i taktowne,Gabinet umieszczony w dobrym miejscu,jest bardzo czysto.Nie trzeba długo czekac na załatwienie.Szczegolnie polecam Pania Dyrektor Zosie i naprawdę perfekcyjna Pania Anie Olech. Ewa

Opinia

Co od czasu dodania ostatniego wpisu zmieniło się w Geers, jeśli chodzi o wynagrodzenia?

dingo
 Opinia

jesli chodzi o pracę w geersie to widziałem że poszukują obecnie asystentów sprzedaców w salonach protetyki. Kasa podobno niezła, zwłaszcza w Warszawie.

nieznana
 Opinia

Zgadzam się.Z[usunięte przez moderatora] jest totalnie szurnięta. Despotyzm aż się z niej wylewa. Nie widziałam i nie poznałam bardziej leniwego kierownika, podpisującego się pod pracą innych. Oddział prowadzony jest przez zupełnie inną osobę [usunięte przez moderatora]! Jej ciągłe narzekania i wzdychania doprowadzają do szału. Ciągle jej źle i wyżywa się na innych za to że jest sama[usunięte przez moderatora]. A jeszcze gorsze jest to że centrala jej na to pozwala.

nasturcja
 Opinia

O GEERS w Poznaniu to już nie wspomnę! Pracownicy zmieniają się tam jak rękawiczki - nic dziwnego - kto by wytrzymał z \"szanowną\" panią K[usunięte przez moderatora] ?! Kompletny brak szacunku dla ludzi - zarówno dla pracowników jak i dla pacjentów. Kłamstwo, manipulacja, fałsz i obłuda - aż mdli. Niestety nie ma takiej na skali ale ocena jest poniżej zera.

ja
 Opinia

Zgadzam się Z[usunięte przez moderatora] ma takie humory ze to się w pale nie mieści, drze się na pracowników przy klientach, potrafi wyzwać ich od najgorszych

Opinia

nie polecam tej pracy a zwłaszcza w Gdyni gdzie kierownikem jest p.Z[usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Geers - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geers

Nie bądź obojetny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dot. mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.