Akustyka Słuchu Geers Sp. z o.o.

Siedlce

Opinie o Akustyka Słuchu Geers Sp. z o.o.

tristan
użytkownik zarejestrowany

możesz spróbować aplikować na to stanowisko, @3e4r, ponieważ w ofercie napisano iż doświadczenie w branży jest mile widziane, a więc nie jest konieczne

stały klient GEERSA

Trzy lata temu kupiłam w tej firmie aparat słuchowy, który dobrano mi w 100 % trafnie. Obsługa jest bardzo fachowa, rzetelna, kulturalna, sympatyczna i co ważne, cierpliwa. Gorąco polecam wszystkim potrzebującym !

Wiktor

Świetna firma i obsługa na wysokim poziomie, POLECAM wszystkim!

Basia

Fachowość i profesjonalizm. Byliśmy z mamą w paru punktach ale tutaj dostaliśmy zdecydowanie najlepszy aparat i mama w końcu słyszy. Dziekuje Państwu

Stanisław

Witam co do opinii zakupu aparatu i obsługi w GEERSIE to nie widzę innego sklepu w siedlcach maja aparaty duży wybór, posiadają własne labolatorium naprawy a ze są droższe może i są ale życie w ciszy jest trudne a dla mnie ważniejsze jest zdrowie a nie pieniądze kupiłem aparata za 3 tys rok temu i jestem bardzo zadowolony z niego ,oraz przeglądy są wykonywane systematycznie przez fachową obsługę tej ze placówki. Polecam firmę GEERS , z nimi można słyszeć .

Zostaw opinię o Akustyka Słuchu Geers Sp. z o.o. - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akustyka Słuchu Geers Sp. z o.o.