Hosten Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Hosten Sp. z o.o.

Jaki dress code obowiązuje w Hosten Sp. z o.o.?

Dzień dobry, W Hosten pracownicy administracji nie mają odgórnie narzuconego firmowego uniformu. Strój powinien być adekwatny do sytuacji i wykonywanych obowiązków. Pracownicy mający bezpośredni kontakt z klientem, reprezentujący firmę podczas różnych spotkań ubierają się bardziej formalnie. Pracownicy magazynu i produkcji otrzymują odzież ochronną z logo firmy.

X

Ogólnie nie polecam. Jeżeli ma się zacząć pracę z Panną Kierowniczką na dziale sortowni można nabawić się nerwicy. Nie mam pojęcia jak można wybrać na stanowisko kierownicze osobę ,która jest(usunięte przez administratora). Wyżywa się na osobach,z którymi pracuję. W sumie najlepiej nic nie mówić,nie uśmiechać,a w sumie nie oddychać. Góra nic nie robi z takim zachowaniem. Chyba im pasuje że mają osoby,które wprowadzają (usunięte przez administratora). (straszenie co jakiś czas, że straci się pracę i innego typu teksty podlegają pod to. A praca ogólnie spoko,kwestia przyzwyczajenia, wypłata jak na pierwszą pracę też nie jest zła. Pozdrawiam.

Pan Sz
@X

Kierownik działu ekstruderów taki sam. Ogólnie opinie o tym pracodawcy są okropne.

Tak tylko pytam:)

A ja się zapytam ilu się zwalnia rocznie ,a ilu jest zwolnionych pracowników i czy hosteny mają z tego procederu jakieś extra profity z UP,dotacji i innych instytucji?

Janusz

Cześć, Jak wygląda sytuacja odnośnie pracy kierowcy-magazyniera. Jak wygląda czas pracy. Czy warto się angażować czy raczej szukać innego pracodawcy>

Czy po rozmowie w Hosten Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Maruda

Gdzie teraz pracujesz?

Czy Hosten organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Rekrutacja

Dzień dobry, Firma Hosten organizuje pracownikom szkolenia podnoszące kompetencje adekwatne do aktualnych potrzeb firmy oraz predyspozycji pracowników.

Kompan

Najwięcej ludzi odchodziło z firmy przez okres wiosenny w 2020 roku. Powód? Ucięte premie uznaniowe. Przez kilka miesiecy, nazbierały sie przyzwoite kwoty. Pan Prezes kilkukrotnie pytany mówił, że premie zostaną wyrównane. Pierw miało to nastać po Swietach Wielkanocnych, nastepnie po weekendzie Majowym. Wyrównania nie było. Były tylko ogólne podziekowania wywieszone na Tablicy za to, ze bylismy z Firma w tak ciezkim okresie. Czy rzeczywiście on był tak bardzo ciezki? Nie wiem. Odchodzili wszyscy, nowi jak i starzy pracownicy. Czesto słyszałem sam, lub moi koledzy by maszyny chodziły na pełnych obrotach, robic wiecej i szybciej. Patrząc na wypłate w wysokosci nieco ponad 2000 zl netto na koniec miesiąca niestety ale nawet starym pracownikom cierpliwosc sie konczyła. Zostali Ci co nie chcieli zmian w zyciu, mieli zobowiązania, rodziny. Reszta odeszła bez zastanawiania sie. Czytam wpisy na tym forum pierwszy raz od roku i wiele ludzi mowi tutaj prawde, a ja osobiscie namawiam. Nie bójcie sie zmian!. Pokończcie kursy, szkoły, podwyższajcie swoje kwalifikacje. Szukajcie pracodawcy, ktory da wam solidne wynagrodzenie i wiele innych dodatków socjalnych. Jest to mozliwe, trzeba szukac. Wiele firm w Radomiu oferuje atrakcyhne warunki pracy z calym wynagrodzeniem, ktore bedziesz mial na papierze, a nie zabawe w jakies premie uznaniowe. Jesli masz pomysl, otworz swoja firme. Przy dobrym pomysle, tez mozna robic kase i godnie żyć. Pracując w Hostenie nie dorobisz sie nawet dobrego roweru:). Jak to powiedział kiedys moj dobry kumpel. Dobra firme poznasz po tym gdy są w niej długoletni pracownicy z kilkunastoletnim starzem oraz jakimi samochodami pracownicy przyjeżdżają do pracy. To jest ogolne ale troche w tym prawdy jest. Pozdrawiam

Kobra

tak sie zastanawiam, co jest powodem pojawiania sie tak wielu ogłoszen z ofertami pracy w Hostenie. Czy nie mogą oni znaleźć odpowiedniego pracownika na dane stanowisko. Czy to ludzie nie chcą pracować w tym zakładzie? Prosze o odpowiedź.

Daudelus
@Kobra

Podpowiadam:zatrudnij się a sam się przekonasz.obserwuj,słuchaj uważnie, i rób swoje a odpowiedź sama przyjdzie..mysle że 6 msc.powinno ci wystarczyc.Potraktuj to jako eksperyment życiowy.Powodzenia

Nik

Jakie głupie pytanie :)

Daudelus
@Nik

Nie ma (usunięte przez administratora) pytań.Pytakajac o coś to być ciekawym ,a ciekawość jest przejawem inteligencji wrodzonej,więc jeśli się chcesz czegoś dowiedzieć zawsze musisz się zapytać, a gromadzona wiedza w ten sposób określa twoj intelekt,więc nie bój zadawać pytań nawet tych niewygodnych..3m się

@Nik

To nie jest głupie pytanie dla kogoś kto tam nigdy nie pracował. Sam widze, że non stop są ogłoszenia w sprawie przyjęcia, od portiera po brygadziste. To odpowiedz na powyzsze pytanie

Nik
@Zainteresowany

No jak nie głupie. Gość zadaje pyta dlaczego szukają pracowników. To chyba logiczne, że muszą ich potrzebować.

@Nik

No tak, ale ogłoszenia firmy hosten w sprawie pracy są wydawane od ponad pół roku . To co, pracownik popracuje do pierwszej wypłaty i zwalnia się dlaczego?, albo firma ma wygórowane wymagania, lub pryncypały nie umieją zarządzać. Sam jestem ciekawy dlaczego non stop dają ogłoszenia

Mark
@Zainteresowany

Nie przychodź. I tak nie zdasz testu z dodawania.

Kawa93
@Kobra

Firma Hosten ciągle wystawia nowe ogłoszenia na różne stanowiska, ponieważ ludzie sami odchodzą lub po jakiś 3 miesiącach są zwalniani. Dzięki temu wygląda tak jakby się rozwijali, a tak naprawdę firma stoi pod tym względem w miejscu. Nie ma się, co dziwić, że ludzie uciekają stamtąd, skoro firma niczego nie gwarantuje. Najniższa pensa, zero socjalu, zero dodatków. Atmosfera jest okropna. Sam byłem pracownikiem firmy i znam wiele osób, które też pracowały i odchodząc z tej firmy byli najszczęśliwszymi osobami na świecie. Nawet nie ma sensu opisywać, co tam się dzieje, ponieważ Pani Agnieszka zaraz uruchomi procedurę i administrator usunie to, co dla firmy i jej właścicieli niewygodne.

Kawa93
@Zainteresowany

Firma owszem ma wygórowane oczekiwania, ale oni to robią, bo tak taniej i łatwiej. Zatrudnią na maks 3 miesiące kogoś, zwalniają i znowu do sieci trafia ogłoszenie. Ktoś kto ich nie zna uzna, że firma się rozwija, a tak naprawdę to czysta fikcja. Nie polecam tego miejsca. Byłem pracownikiem firmy i wiem, co mówię. Sam byłem świadkiem, jak zatrudniali w grudniu, a z początkiem stycznia zwalniali tych ludzi i często jest to bezpodstawne zwolnienie, bez podania przyczyny. Jeden z byłych pracowników wytoczył im nawet proces sądowy. zwolnili dziewczynę, która pracowała tam 8 lat i też nie poznała przyczyny dlaczego. Była w sekretariacie dziewczyna i też nagle zniknęła. W BOPie były dwie dziewczyny -Ilona i Ewa i też odeszły, a Ewa pracowała wcześniej w księgowości. Przedstawiciele handlowi też jeden po drugim rezygnował. Serio, nie warto tracić czasu na tę firmę.

B@rtol
@Kawa93

Droga Kawa chyba nie oglądała filmu z Bogusiem Lindą.

Mike

Wysłałem CV na stanowisko kierowcy. W rozmowie telefonicznej pani wspomniała, że nadalesze trasy to Śląsk. Na rozmowie już w siedzibie firmy nagle panie stwierdziły, że trasy to także bliska zagranica. Jak się okazało pod koniec rozmowy bliska zagranica to dla pań jest Chorwacja. Suma sumarum 2900 na rękę dla kierowcy międzynarodowego. Dziękuję. Szukają dalej.

Mike
@Mike

Przepraszam 3000 brutto

Szary
@Mike

Zapamiętajcie wszyscy jest taka zasada ;im mniejsza pensja pracownika tym większa pensja prezesika.Tyle w temacie.

Kamil

Witam. Jak wygląda praca na stanowiskach biurowych, handlowiec, grafik? Na jakie zarobki można liczyć? Jest szansa na stałą umowę? Są premie, dodatki?

@Kamil

Dzień dobry, poziom zarobków zależny jest od stanowiska, umiejętności, zaangażowania, tempa wdrożenia do pracy. Zaangażowanie, umiejętności są premiowane finansowo. Pierwsza umowa o pracę na okres próbny. Kolejna umowa jest umową na dłuższy czas.

OMEN
@Rekrutacja

Pani Agnieszko, niech Pani nie czaruje, bo każdy wie, jakie są zarobki w firmie i jaka tam panuje atmosfera. Praca w Waszej firmie to najgorsze, co mnie w życiu spotkało. Rok pracy i rok stresu, niechęci do pracy i szukania czegoś na boku.

@OMEN

OMEN, Pani Agnieszka w czarowaniu jest profesjonalistką ;-) Zna się na tej robocie! Przy Twoim roku moje 5 lat to dopiero była jazda! Szacunku do twojej pracy żadnego tam nie doświadczysz. Zaharujesz się, a i tak powiedzą ci, że jesteś mało wydajny. Mało mnie to obchodzi, że ktoś rozszyfruje mój nick. Wyrażam tylko swoją opinie o latach ciężkiej pracy w tym cyrku.

Leon Zawodowiec
@MarceliSzpak

po 5 latach na jednej i tej samej maszynie, robiąc w kółko jedno i to samo, to ty kolego powinieneś ją tak ogarniać, że praca przy niej wraz z gotowaniem zupy i przeglądając Youtuba na raz nie powinna sprawiać problemów :D

i jeszcze smażąc kotlety :D

@Leon Zawodowiec

To chyba ty Leoś na jednej maszynie. Szkoda,że nie dodałeś jeszcze umiejętności włażenia w cztery litery komu trzeba,bo po tylu latach również powinienem ją nabyć. A tu ci taka niespodzianka-NIE POTRAFIĘ!!!

Leon Zawodowiec
@MarceliSzpak

Po 5 latach to sie zarabia dla firmy, a nie ponosi straty ????????

@Leon Zawodowiec

Za to pewnie ty nadrabiasz i strat firmie nie przynosisz,więc spokojnie-firma nie padnie.

Piotrek

Witajcie, Chciałbym sie dowiedzieć wiecej na temat pracy jako PH, jakie warunki, jakie auto, jak atmosfera, plany itp? Niedługo bede na rozmowie u nich. Dzięki za pomoc.

Maciek11

W jakich godzinach pracują kierowcy I jak wyglądają zarobki ?

Ciekawe

Na ile zmian pracują panie sprzątające?

@Ciekawe

Panie sprzątające pracują na 1 zmianę.

@Ciekawe

Na jedną 6-14

10 lat w Hostenie

Hosten Polska jest jednym z najlepszych pracodawców w Radomiu. Oferuje swoim pracownik stabilne zatrudnienie, pensje na czas oraz możliwości rozwoju. W firmie panuje dobra atmosfera, na produkcji jak i biurze. Ludzie są bardzo przyjaźni i życzliwi. Zakupowane są nowe maszyny. Opinia moja jest oparta 10 letnim doświadczeniem i obserwacjami jakie zauważyłem w tym miejscu. Wielu pracowników z podobnym starzem poparłoby moje słowa. Hosten Polska jest miejscem, gdzie mozna zatrzymać sie na kilka bardzo długich lat i nie martwiąc sie o nic

ForeverYoung

Ktoś mi powie o zarobkach na stanowiskach magazynier i pomocnik operatora maszyn? Warto sie zgłaszać na którekolwiek?

@ForeverYoung

magazynier zarabia od 2k do 2,6k, pomocnik tak samo

16 listopada 2020 ide na rozmowę do pracodawcy hosten biznesowa 31 Radom. Pomocnik operatora, czy rzeczywiście jest zła atmosfera i zwalniają co jakiś czas pracowników i miejsca nie zagrzeje się na parę lat?. Zarobki 1900 netto, podobno są premie 300zł?. Bo nie wiem co robić i czy tracić czas na tą rozmowe?

Aleksander
@Zainteresowany

I jak, wybrałeś się ostatecznie na rozmowę? Jeśli tak, to jak ona przebiegała i jaką stawkę rzeczywiście proponuje pracodawca? Fajnie jeśli podzielisz się tą wiedzą, takie wpisy są zawsze pomocne.

@Aleksander

Najnizsza krajowa, o premi nic nie mówili, gosciu od rekrutacji, chyba pryncypał pokazywał materiał, profile, ale podziękowałem. I jak widze non stop są ogłoszenia związane z pracą: operator, pomocnik operatora, sprzątaczka, elektryk,magazynier, cieć od ochrony. Ciekawe dlaczego?

Albert

Witam jak wygląda praca na produkcji i jakiego wynagrodzenia można się spodziewać na lakierni???

@Albert

Spodziewaj się niskiego wynagrodzenia praca nie jest łatwa ciągle chcą więcej nie bez powodu pracownicy się zwalniają poczytaj komentarze i wszystko jest jasne

lakirnik
@Albert

pomocnik - 2000- 2600 młodszy operator 2800-3000 starszy operator 3000, do 5000 netto

Nareszcie
@lakirnik

Uważam sezon za otwarty cennik płac poszedł w świat,ok ale się teraz zacznie (hahahaha )dlaczego ja mam tyle a on tyle skoro robimy to samo.te większe kwoty to są od:........proszę o wpisy

@Albert

Lakiernik, bardzo dobrze rozpisales poziom zarobkow, jednak dodałbym, ze operator zarabia miedzy 3k- a 3,5k, i dopiero potem napisał, ze starszy operator ma 3.5 do 5k. Sam od kilka lat jestem przy tej gornej granicy i od wrzesnia przeskoczylem kwote 5k netto na miesiac.

Hosten Team

Widze, że firma cały czas się rozwija. Wiele ogłoszeń z różnych działów co chwile pojawiają się na różnych stronach z pracą.

OMEN
@Hosten Team

Hahaha widać, że ktoś z pracowników pisał te brednie hahaha

Hosten Team

Świetna praca, świetna firma, dobre zarobki, wspaniała atmosfera. Nic, tylko pracować do emerytury. :D

student

Witam, jak wygląda praca w biurze ? Księgowość ? Jak atmosfera ? Jak socjal ?

Ksiegowa
@student

Wystarczy poczytać opinie poniżej i wniosek sam się nasuwa. Nie ma co liczyć na więcej niż najniższa krajowa, obowiązków ponad miarę, atmosfera sztuczna. Ludzie serio czytajcie co piszą inni, tym bardziej, że większość z ich tam pracowała i wie jakie to chore miejsce

Xxx
@student

Atmosfera bardzo średnia, człowiek czuje się tam wiecznie obserwowany, a zwłaszcza w ostatnim czasie i każdy wie o co chodzi ;) socjalu ZERO, o księgowości nie wiem nic

Zostaw merytoryczną opinię o Hosten Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Hosten Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hosten Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hosten Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hosten Sp. z o.o.