Hosten Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Hosten Sp. z o.o.

Jaki dress code obowiązuje w Hosten Sp. z o.o.?

Dzień dobry, W Hosten pracownicy administracji nie mają odgórnie narzuconego firmowego uniformu. Strój powinien być adekwatny do sytuacji i wykonywanych obowiązków. Pracownicy mający bezpośredni kontakt z klientem, reprezentujący firmę podczas różnych spotkań ubierają się bardziej formalnie. Pracownicy magazynu i produkcji otrzymują odzież ochronną z logo firmy.

Czy Hosten organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Rekrutacja

Dzień dobry, Firma Hosten organizuje pracownikom szkolenia podnoszące kompetencje adekwatne do aktualnych potrzeb firmy oraz predyspozycji pracowników.

Ciekawe

Na ile zmian pracują panie sprzątające?

@Ciekawe

Na jedną 6-14

Księgowa

Znalazłam ogłoszenie że firma szuka ksi3egowej. Czy warto aplikować? Jak oceniacie atmosferę w dziale księgowości? Czy poza pensją firma oferuje inne benefity dla pracowników?

Nowy wpis

@Księgowa

Dzień dobry, Firma zapewnia pracownikom szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne podnoszące ich kompetencje. Pozdrawiamy

Sonia Nowy wpis
@Hosten Sp. z o.o.

Można przy tym prosić o rozwiniecie kwestii szkoleń? Po pierwsze interesuje mnie to czy maja one miejsce poza godzinami pracy czy jednak w ich trakcie. Do tego jaki jest ich zakres? Myślę o pracy jako CAD Designer

Na takiej stronie widnieje teraz oferta dla kierowcy kat B. piszą w niej o pracy od poniedziałku do piątku na trasach do klientów z wytyczonym harmonogramem. O jakich godzinach zazwyczaj się zaczyna a o których kończy? Zastanawiam się czy czasami da rade wcześniej i by nie było z tym problemu

Nowy wpis

Dzień dobry, Kierowcy wyjeżdżają o różnych porach w zależności od długości trasy zaplanowanej na dany dzień i ustaleń z klientami. Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Zainteresowana

To jeśli tak jak ktoś zdążył teraz zauważyć zarobki operatora w 2020 wynosiły 4 tysiące na rękę to ile w tym roku tak dla porównania na czysto może zarobić specjalista ds. transportu? dziś została dodana taka oferta, jestem nią zainteresowana. Jest tu może ktoś kto teraz pracuje na dziale i może o nim opowiedzieć?

Stary wyjadacz z Hostenu

Dzień dobry Mam pytanie. Czy zarobki w Hosten Polska poprawiły sie od czasów z przed 2-3 lat. W latach 2019-2020 operator brał około 3500 do 4000 netto. Jak wygląda sytuacja dzisiaj, czy te kwoty sie zmieniły? Prosze o informacje.

@Stary wyjadacz z Hostenu

Nic się nie zmieniło, zarobki są bliżej tego niższego pułapu. Ogarnięci pracownicy odchodzą. Nie dają żadnych podwyżek, po nowym roku za pewne też nic nie dadza. Jeśli zarobki się nie zmienia to w końcu nie będzie miał kto tu pracować.

Olga

nowy rok to już się zaczął, nie zapowiedzieliby niczego takiego już na wstępie? sądzisz, że każdy tutaj byłby tak skłonny, żeby wypowiedzenie złożyć? ile ono w zasadzie teraz trwa i jeśli chodzi o samych zatrudnionych to jaki średni staż im aktualnie wychodzi?

olek
@Stary wyjadacz z Hostenu

to dobre zaorbki, 4000 na łapkę w 2020 roku to źle?

Czy po rozmowie w Hosten Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Stary wyjadacz z Hostenu

Dzień dobry. Czy nadal w Hosten Polska, są bardzo niskie zarobki? Czy coś zmieniło sie na lepsze?

Ala
@Stary wyjadacz z Hostenu

Stanowisk trochę do wyboru jest jakby nie patrzeć. Do którego tym samym nawiązujesz, że zarobki za Twoich czasów były uznawane za niskie? Jak automatyk obecnie na tym wychodzi? chłopak ma doświadczenie wiec się interesuje

Klarysa
@Stary wyjadacz z Hostenu

Co masz na myśli? Dla każdego "niskie" znaczy co innego. Pytasz, bo chcesz się zatrudniać, czy kiedyś tu pracowałeś i sprawdzasz, jak się żyje w firmie? :D

Wera

Widełki są dość zróżnicowane? Pytam w oparciu o poprzednie zapytania, gdzie jedna Pani nie uzyskała odpowiedzi w ich kontekście. Co z tematem nadgodzin? Wiem, że praca jest na trzy zmiany pon – pt ale czy się zdarzają i czy można cos wziąć sobie bardziej elastycznie? I co z sobotami, faktycznie nigdy ich nie ma?

@Wera

Dzień dobry, Nadgodziny zlecane są rzadko i tylko w przypadku szczególnych potrzeb pracodawcy. Na produkcji praca zorganizowana jest od poniedziałku do piątku w ramach trzech zmian w systemie 3/2/1 czyli godzina 22.00-6.00, 14.00-22.00, 6.00-14.00.

Kierowca c

Witam jakie warunki są na kierowca C ?

@Kierowca c

Dzień dobry, Zapraszamy serdecznie do aplikowania na w/w stanowisko i do wzięcia działu w spotkaniu rekrutacyjnym gdzie udzielimy informacji na interesujące Pana kwestie.

Oli

Jak wygląda praca przy składaniu mechanizmów i komponentów do rolet ktoś tak pracował lub pracuje

Lidia

Hej, czy w firmie nadal panuje duża rotacja, o której tu pisaliście? Mąż szuka nowej roboty, ale chciałby czegoś stabilnego i żeby wypłata się zgadzała ;) Widzę, że proponują umowę o pracę, więc fajnie, ale jak ze stawką? Choćby widełki płacowe mile widziane!

Mam pytanie odnośnie zmian. W jakich godzinach się zaczyna. Oraz czy pracuje się w weekend. Chodzi mi o stanowisko :Pomoc Operatora Lini prod

@Adam

Dzień dobry, Praca na produkcji odbywa się w systemie 3 zmianowym (3-2-1), w godzinach 22.00-6.00, 14.00-22.00, 6.00-14.00. Pracujemy od poniedziałku do piątku, Pozdrawiamy

Natalia

Trafiłam na ofertę pracy jako sekretarka. Piszecie, że podczas rekrutacji obowiązują testy sprawdzające umiejętności. Ktoś może zdradzi jakiego typu? :) Jest ciężko, czy nie ma się czym stresować? Niestety nie ma widełek w ogłoszeniu :/ Na jakie widełki płacowe można liczyć? Firma deklaruje możliwość poszerzania kompetencji. Ktoś mógłby to rozwinąć? Jest możliwość szkoleń?

@Natalia

Dzień dobry, W przypadku oferty pracy dotyczącej stanowiska sekretarki jest test z programu Excel. Może być też bardzo krótka rozmowa w języku angielskim. Pozdrawiamy

@Rekrutacja

W firmie jest możliwość uczestniczenia w szkoleniach wedle zapotrzebowania na danym stanowisku. Pozdrawiamy

Witam mam pytanie odnosnie bylego już pracownika P.(usunięte przez administratora)(kierownika) . Czy w Hostenie tez tak uporczywie uprzykrzał pracowniką życie?

Xyz

Nie, a gdzie teraz robi karierę?

Jak na pierwszą pracę jest ok

Irena
@Nowy

No i super. Co napiszesz o atmosferze? Jest w porządku? No i na jakie zarobki można tu liczyć?

MM

Rekrutacja? Najpierw proszę sobie przypomnieć ułamki i tabliczkę mnożenia! Co za firma... Daje rozwiązania podobne co na dordzce handlowego. A w Hosten zwykły magazynier..

Damian
@MM

Te emocje to efekt rozmowy rekrutacyjnej, na któreś z oferowanych właśnie stanowisk? O co poszło, jeśli można wiedzieć i czy podali może, jaka pensja? Chodziłoby mi zwłaszcza o robotę magazyniera, jeśli warunki są ciekawe.

@MM

Podczas rekrutacji na wszystkie stanowiska Kandydat wykonuje prosty test kompetencyjny z umiejętności koniecznych do wykonywania obowiązków. W przypadku magazynu są to: liczenie elementów z natury (zdjęcia), proste działania matematyczne niezbędne przy przygotowywaniu towaru dla klientów oraz przykłady prostych poleceń wydawanych Magazynierom podczas pracy, które wymagają liczenia.

@Rekrutacja

Zadania są proste i większość powinna sobie z nimi poradzić

Ktoś

Praca jest dobra wiele osób pracuje po kilka lat i nie narzeka. Wypłata to kwestia stażu i dogadania się. Wiadomo że nikt za leżenie nie zapłaci.

Danuta

Znalazłam ogłoszenie, że szukają na stanowisko pracownik administracji. Czy ktoś z was pracował na tym stanowisku i podzieli się swoimi spostrzeżeniami? Ile tak realnie netto można zarobić? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Na jakie pytania się przygotować?

Umowa o pracę czy B2B - co się bardziej opłaca w firmie Hosten Sp. z o.o.? Jaką formę zatrudnienia wybierałeś/aś?

Rekrutacja

Wszystkie aktualne oferty pracy (mobilny przedstawiciel handlowy, operator maszyn, operator wtryskarki do aluminium, pracownik produkcyjny, cad designer, referent/ka ds. technicznych) dotyczą zatrudnienia na umowę o pracę.

Bolero

Witam na jakie zarobki może liczyć na początku młodszy operator czy 3000zł zarobi bo opinie na forum są nie pochlebne dla firmy

@Bolero

Dzień dobry, Zapraszamy do złożenia aplikacji i udziału w rozmowie rekrutacyjnej aby osobiście zweryfikować tę kwestię.

p

Ogólnie współpraca nie najgorsza ale jak wszędzie są plusy i minusy. Bardzo pomocni i życzliwi Panowie z działu lakierni i wtryskarek. Ale niestety nie polecam pracy na dziale sortowni i współpracy z P. Kamila (Kierownicza). Współpraca na tym dziale to gehenna i męczarnia psychiczna. Pani Kamila Kierowniczka doprowadzała dziewczyny do płaczu, swoje problemy domowe przynosiła do pracy a następnie dziewczyny za jej złe humory obrywały. Obrażała i ubliżała pracownicą między innymi od brudasów, leni, nierobów, cytuje jej siostrzenice są mądrzejsze od was i jeszcze wiele innych. Robiła awantury podczas przerwy na stołówce doprowadzając dziewczyny do jeszcze większego stresu po prostu wprowadzała terror psychiczny. Dziewczyny za złożenie skargi na panią Kamile po kilku tygodniach zostały zwolnione z pracy z wyjaśnieniem jednozdaniowym decyzja zarządu. Mimo ze wcześniej nie było żadnych skarg na dziewczyny zwolnione, zawsze miały normy były w pracy zero spóźnień. Tak się docenia pracownika. A dziewczyny które nie chciały się już męczyć zwolniły się z pracy. A Panią Kamila już dawno ktoś powinien się zainteresować nawet z zewnątrz co tam się dzieje bez względu jakie kłamstwa mówi o pracownicach i jakie plecy ma w firmie. Nie powinna już dawno pełnić żadnej funkcji Kierowniczej nie ma pojęcia jak nadzorować pracą jak współpracować i zarządzać zespołem. Umie tylko krzyczeć, straszyć, obrażać i nadużywać swojego stanowiska kierowniczego. Ogólnie ze strony Pani Kierowniczki zero Pomocy, zero zaangażowania czy współpracy. Liczy się dla niej tylko norma a nowym często tłumaczyły i uczyły inne pracownice bo Pni Kamila twierdziła ze nie ma na to czasu. Należałoby a wręcz polecam i doradzam zweryfikowanie pracy Pani Kamili na stanowisku kierowniczki. Ogólnie do zarządzania firma nie mam żadnych zastrzeżeń pensja zawsze na czas.

Wr
@p

To prawda pani Aneta i pani Gosia bo każdy wie o kim mowa za złożenie skargi i prośby wyjaśnienia i obrony wręcz przed wprowadzaniem (usunięte przez administratora) przez Kierowniczke  zostały ukarane niesłusznym i bezprawnym zwolnieniem z pracy. Każdy na Hali widział i każdy wie jak postępuje z Paniami Kierowniczka Chanba wstyd. Każda która odważyła się złożyć skargę na Kierowniczke zostawała zwalniana z pracy. To jest chyba nie zgodne z kodeksem pracy że poszkodowani zostają  ukarani zwolnieniami  a prześladowca zostaje bez karny w pracy. Wstyd dla pracodawcy że nie zrobił nic w tej sprawie.

Aktualność
Szukasz pracy?

Zapraszamy do dołączenia do zespołu Hosten sp. z o.o. !

Obecnie prowadzimy nabór na stanowisko pracownika produkcyjnego, cad designera, referentki produktu, kierowcy.

Jeśli posiadają Państwo doświadczenie w pracy z Klientem, lubicie sprzedawać i jesteście gotowi do częstych wyjazdów służbowych, to idealna dla Państwa będzie  praca mobilnego przedstawiciela handlowego.

Zapraszamy do przesłania CV na powyższe oferty  na adres : rekrutacja@hosten.pl / kontakt telefoniczny  532 757 310.

Zostaw merytoryczną opinię o Hosten Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Hosten Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hosten Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hosten Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hosten Sp. z o.o.