Hosten Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Hosten Sp. z o.o.

fungun

haha widze ze nic sie nie zmieniło w tej beznadziejnej firmie i chyba sie dłuuuuuuugo nie zmieni :D

były murzyn

śmieszna firma, która ma za nic swoich pracowników. obowiązkowe są ubrania robocze najgorszej możliwej jakości, które po 2 miesiącach się dziurawią. w normalnej firmie zostałyby wymienione na nowe, ale w hostenie dyrektor produkcji karze je CEROWAĆ :D pretensje wyssane z palca są na porządku dziennym - nie wolno podciągac spodni do kolan, gdy jest gorąco bo "to nie plaża" :D natomiast nigdy nie usłyszy się dobrego słowa za dobrze wykonaną pracę. w firmie obowiązuje praktyka - dopierdzielać się ile w lezie i nigdy nie chwalić. to nie jest normalne. dyrektor powinien udać się na kurs jak rozmawiać z ludźmi bo prawdopodobnie wychował się w piwnicy i normalna rozmowa z człowiekiem jest mu obca. doprosić o śróbkę kosztującą 1,5 się nie da. słyszy się tylko standardowe "dobrze" i czeka się dalej, a w między czasie trzeba radzić sobie za pomocą szarej taśmy. części do okleiniarki zamawiane półtora roku temu nadal nie dojechały. gdy chce się zobaczyć pasek ze swojej wypłaty słyszy się od księgowej - "nie ma!", kiedy będą = "nie ma!" czyli najnormalniejsze w świecie chamstwo. także jak ktoś musi znaleźć szybko pracę i decyduje się na firmę hosten polska, radzę traktować ją jako krótki przystanek na dalszej drodze kariery ;)

erfg

@jhj nie nie z tego co mi wiaodmo to na chwile obecna firma nie prowadzi żadnego naboru do siebie ale moze za jakis czas pojawia sie jakies oferty pracy

ajwaj

firma kogucik

Czy po rozmowie w Hosten Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
robert

hosten to firma beznadziejna nikomu jej nie polecam ciagle sa nadgodziny z pracy sie wychodzi po 12 nawet wiecej godz ja mialem taka sytuacje ze zaczolem prace i bylo wszystko dobrze a po pol roku poszedlem na operacje przepukliny i mialem 2 mies zwolnienia akurat jak mi sie konczylo zwolnienie zmarl mi tata i akurat wtedy musialem isc do lekarza i bylem godz przed pogrzebem lekarz dal mi zwolnienie jeszcze na 2 tyg.Zupełnie nie mam pojecia jak to sie stalo ale gdy wrolilem zapisalem date dydz wiecej niz powinienem poprostu nie wiel pamietam z tamtego dnia bo bylem w rozsypce nikt mi nie dal znac ze juz powinienem byc w pracy a gdy chcialem wrocic poprostu mnie wyrzocili zero jakiejkolwiek zrozumienia zadne propozycje nie pomogly .PO CO TU CZLOWIEK ZASUWA BO PRACA JEST CIEZKA NAWET BARDZO STARA SIE I ZOSTAJE PO GODZINACH A W NAGRODE DOSTAJE ZWOLNIENIE PRZEZ GLUPIE NIEPOROZUMIENIE .POPROSTU ŻAL MI TAKICH FIRM

Piotr.

Pani Kiciu.Mam 54 lata i szukam pracy w Radomiu,czy mam szansę o pracę w waszej firmie,jaka jest płaca i praca?czy dwie zmiany bo tak też bym pracował.Nocki nie.Pozdrawiam i proszę o odpowiedz.

Bartek

Chciałem do nich na produkcję. Jak ktoś z szefostwa to czyta to proszę odezwać się do Bartka C. :)

Lola

Mam pytanko jak zmiany i jak z przerwami???

Pyzola

Pytanie wyniklo z przerażenia poprzednimi komentarzami czy naprawdę jest tam tak źle i czy ta osoba nie wytrzymała i odeszła. Myślę by zaaplikowac na to stanowisko, a orientuje się ktoś jak zarobki??

Pyzola

Hej. Widziałam że szukają kogoś do zamówień? Co się stalo z poprzednią osoba?? Odeszła czy została zwolniona?

szukam

Ciężka praca na produkcji? Duże ciężary trzeba nosić?

Mob

Pani z zamowien moglaby mobingowac, nie obrazilbym sie. Reszta ok.

Pikuś

Mi się podoba. Kasa każdego 10. Chlopaki ok, dziewcxyny ok. Ja nie narzekam.

weeezy

witam serdecznie, staram się o pracę w biurze w firmie Hosten ale ogarnia mnie przerażenie czytając komentarze. Czy rzeczywiście jest tak źle?? Wiadomo,że wszystkim się nie dogodzi, mnie jednak najbardziej interesuje czy firma jest wypłacalna? Czy pensja wpływa regularnie? Czy rzeczywiście jest mobbing w firmie?

Hen

super firma panie

Bobi

Mamy sie zapytaj.

MARCEL

W takim razie warto probowac czy sobie darowac ?

szczerze: warunki do bani... z początku moze byc bo nic ciebie nie interesuje ale po jakims czasie wszystko ciebie wnerwia np: brak ubran roboczych, domagasz sie narzędzi to podobno do dzisiaj nie ma porządnego młotka, na początku masz pomocnika operatora, po jakimś czasie bedziesz się domagał o operatora - niespełnione obietnice... jest kilku którzy robią za operatora a mają w papierku ''pomocnik''. sam sie musisz przekonac

MARCEL

Witam wiecie cos o przyjęciach jakie warunki jak sie tam pracuje prosze info

obcy

Czytam wasze posty śmiech mię ogarnia . Rozpisujecie się o dyrdymałach . Kicia z wami się droczy i wyciąga informacje kto rozsiewa złą opinie o firmie . To prawda że hosten jest młodą firmą i dynamicznie się rozwija coś kosztem czegoś .Sprzedają swoje wyroby tanio i gdzieś muszą oszczędzać , a najprościej oszczędza się na pracownikach . Dodam jeszcze że hosten nie odbiega dużo od innych firm tej branży z szacunkiem i wypłatami . Wszędzie tam gdzie jest większe bezrobocie jest tak samo . Powinniście napisać tylko że nie polecacie pracy w hostenie bo( wykorzystują pracowników jest mobing i zastraszenie a zarobki to najniższa krajowa ) Jeśli ktoś na prawdę potrzebuje pracy to będzie pracował mimo wszystko .

Zostaw merytoryczną opinię o Hosten Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Hosten Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hosten Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hosten Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hosten Sp. z o.o.