Hosten Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Hosten Sp. z o.o.

Jaki dress code obowiązuje w Hosten Sp. z o.o.?

Czy Hosten organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

@Pytanie

Dzień dobry, Firma Hosten organizuje pracownikom szkolenia podnoszące kompetencje adekwatne do aktualnych potrzeb firmy oraz predyspozycji pracowników.

Ciekawe
Kandydat

Na ile zmian pracują panie sprzątające?

Administrator Nowy wpis

Firma Hosten Sp. z o.o. poszukiwała pracowników na stanowisko Designer. Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny? Czy komuś udało się podjąć tę pracę?

Piotrek
Kandydat

Witajcie, Chciałbym sie dowiedzieć wiecej na temat pracy jako PH, jakie warunki, jakie auto, jak atmosfera, plany itp? Niedługo bede na rozmowie u nich. Dzięki za pomoc.

Sebb Nowy wpis
@Piotrek

I jak wygląda praca handlowca?

Umowa o pracę czy B2B - co się bardziej opłaca w firmie Hosten Sp. z o.o.? Jaką formę zatrudnienia wybierałeś/aś?

Rekrutacja Nowy wpis
@Administrator

Wszystkie aktualne oferty pracy (mobilny przedstawiciel handlowy, operator maszyn, operator wtryskarki do aluminium, pracownik produkcyjny, cad designer, referent/ka ds. technicznych) dotyczą zatrudnienia na umowę o pracę.

Bolero

Witam na jakie zarobki może liczyć na początku młodszy operator czy 3000zł zarobi bo opinie na forum są nie pochlebne dla firmy

Rekrutacja Nowy wpis
@Bolero

Dzień dobry, Zapraszamy do złożenia aplikacji i udziału w rozmowie rekrutacyjnej aby osobiście zweryfikować tę kwestię.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Hosten Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Technik utrzymania ruchu. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
p

Ogólnie współpraca nie najgorsza ale jak wszędzie są plusy i minusy. Bardzo pomocni i życzliwi Panowie z działu lakierni i wtryskarek. Ale niestety nie polecam pracy na dziale sortowni i współpracy z P. Kamila (Kierownicza). Współpraca na tym dziale to gehenna i męczarnia psychiczna. Pani Kamila Kierowniczka doprowadzała dziewczyny do płaczu, swoje problemy domowe przynosiła do pracy a następnie dziewczyny za jej złe humory obrywały. Obrażała i ubliżała pracownicą między innymi od brudasów, leni, nierobów, cytuje jej siostrzenice są mądrzejsze od was i jeszcze wiele innych. Robiła awantury podczas przerwy na stołówce doprowadzając dziewczyny do jeszcze większego stresu po prostu wprowadzała terror psychiczny. Dziewczyny za złożenie skargi na panią Kamile po kilku tygodniach zostały zwolnione z pracy z wyjaśnieniem jednozdaniowym decyzja zarządu. Mimo ze wcześniej nie było żadnych skarg na dziewczyny zwolnione, zawsze miały normy były w pracy zero spóźnień. Tak się docenia pracownika. A dziewczyny które nie chciały się już męczyć zwolniły się z pracy. A Panią Kamila już dawno ktoś powinien się zainteresować nawet z zewnątrz co tam się dzieje bez względu jakie kłamstwa mówi o pracownicach i jakie plecy ma w firmie. Nie powinna już dawno pełnić żadnej funkcji Kierowniczej nie ma pojęcia jak nadzorować pracą jak współpracować i zarządzać zespołem. Umie tylko krzyczeć, straszyć, obrażać i nadużywać swojego stanowiska kierowniczego. Ogólnie ze strony Pani Kierowniczki zero Pomocy, zero zaangażowania czy współpracy. Liczy się dla niej tylko norma a nowym często tłumaczyły i uczyły inne pracownice bo Pni Kamila twierdziła ze nie ma na to czasu. Należałoby a wręcz polecam i doradzam zweryfikowanie pracy Pani Kamili na stanowisku kierowniczki. Ogólnie do zarządzania firma nie mam żadnych zastrzeżeń pensja zawsze na czas.

Wr
@p

To prawda pani Aneta i pani Gosia bo każdy wie o kim mowa za złożenie skargi i prośby wyjaśnienia i obrony wręcz przed wprowadzaniem (usunięte przez administratora) przez Kierowniczke  zostały ukarane niesłusznym i bezprawnym zwolnieniem z pracy. Każdy na Hali widział i każdy wie jak postępuje z Paniami Kierowniczka Chanba wstyd. Każda która odważyła się złożyć skargę na Kierowniczke zostawała zwalniana z pracy. To jest chyba nie zgodne z kodeksem pracy że poszkodowani zostają  ukarani zwolnieniami  a prześladowca zostaje bez karny w pracy. Wstyd dla pracodawcy że nie zrobił nic w tej sprawie.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Hosten Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel Handlowy (Inżynieria / Technika / Produkcja)?

Pracodawca

Aktualność
Szukasz pracy?

Zapraszamy do dołączenia do zespołu Hosten sp. z o.o. !

Obecnie prowadzimy nabór na stanowisko pracownika produkcyjnego, cad designera, referentki produktu, kierowcy.

Jeśli posiadają Państwo doświadczenie w pracy z Klientem, lubicie sprzedawać i jesteście gotowi do częstych wyjazdów służbowych, to idealna dla Państwa będzie  praca mobilnego przedstawiciela handlowego.

Zapraszamy do przesłania CV na powyższe oferty  na adres : rekrutacja@hosten.pl / kontakt telefoniczny  532 757 310.

Jaki dress code obowiązuje w Hosten Sp. z o.o.?

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry, W Hosten pracownicy administracji nie mają odgórnie narzuconego firmowego uniformu. Strój powinien być adekwatny do sytuacji i wykonywanych obowiązków. Pracownicy mający bezpośredni kontakt z klientem, reprezentujący firmę podczas różnych spotkań ubierają się bardziej formalnie. Pracownicy magazynu i produkcji otrzymują odzież ochronną z logo firmy.

X

Ogólnie nie polecam. Jeżeli ma się zacząć pracę z Panną Kierowniczką na dziale sortowni można nabawić się nerwicy. Nie mam pojęcia jak można wybrać na stanowisko kierownicze osobę ,która jest(usunięte przez administratora). Wyżywa się na osobach,z którymi pracuję. W sumie najlepiej nic nie mówić,nie uśmiechać,a w sumie nie oddychać. Góra nic nie robi z takim zachowaniem. Chyba im pasuje że mają osoby,które wprowadzają (usunięte przez administratora). (straszenie co jakiś czas, że straci się pracę i innego typu teksty podlegają pod to. A praca ogólnie spoko,kwestia przyzwyczajenia, wypłata jak na pierwszą pracę też nie jest zła. Pozdrawiam.

Pan Sz
@X

Kierownik działu ekstruderów taki sam. Ogólnie opinie o tym pracodawcy są okropne.

Tak tylko pytam:)

A ja się zapytam ilu się zwalnia rocznie ,a ilu jest zwolnionych pracowników i czy hosteny mają z tego procederu jakieś extra profity z UP,dotacji i innych instytucji?

Janusz
Kandydat

Cześć, Jak wygląda sytuacja odnośnie pracy kierowcy-magazyniera. Jak wygląda czas pracy. Czy warto się angażować czy raczej szukać innego pracodawcy>

Maruda

Gdzie teraz pracujesz?

Czy Hosten organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Kompan

Najwięcej ludzi odchodziło z firmy przez okres wiosenny w 2020 roku. Powód? Ucięte premie uznaniowe. Przez kilka miesiecy, nazbierały sie przyzwoite kwoty. Pan Prezes kilkukrotnie pytany mówił, że premie zostaną wyrównane. Pierw miało to nastać po Swietach Wielkanocnych, nastepnie po weekendzie Majowym. Wyrównania nie było. Były tylko ogólne podziekowania wywieszone na Tablicy za to, ze bylismy z Firma w tak ciezkim okresie. Czy rzeczywiście on był tak bardzo ciezki? Nie wiem. Odchodzili wszyscy, nowi jak i starzy pracownicy. Czesto słyszałem sam, lub moi koledzy by maszyny chodziły na pełnych obrotach, robic wiecej i szybciej. Patrząc na wypłate w wysokosci nieco ponad 2000 zl netto na koniec miesiąca niestety ale nawet starym pracownikom cierpliwosc sie konczyła. Zostali Ci co nie chcieli zmian w zyciu, mieli zobowiązania, rodziny. Reszta odeszła bez zastanawiania sie. Czytam wpisy na tym forum pierwszy raz od roku i wiele ludzi mowi tutaj prawde, a ja osobiscie namawiam. Nie bójcie sie zmian!. Pokończcie kursy, szkoły, podwyższajcie swoje kwalifikacje. Szukajcie pracodawcy, ktory da wam solidne wynagrodzenie i wiele innych dodatków socjalnych. Jest to mozliwe, trzeba szukac. Wiele firm w Radomiu oferuje atrakcyhne warunki pracy z calym wynagrodzeniem, ktore bedziesz mial na papierze, a nie zabawe w jakies premie uznaniowe. Jesli masz pomysl, otworz swoja firme. Przy dobrym pomysle, tez mozna robic kase i godnie żyć. Pracując w Hostenie nie dorobisz sie nawet dobrego roweru:). Jak to powiedział kiedys moj dobry kumpel. Dobra firme poznasz po tym gdy są w niej długoletni pracownicy z kilkunastoletnim starzem oraz jakimi samochodami pracownicy przyjeżdżają do pracy. To jest ogolne ale troche w tym prawdy jest. Pozdrawiam

Kobra

tak sie zastanawiam, co jest powodem pojawiania sie tak wielu ogłoszen z ofertami pracy w Hostenie. Czy nie mogą oni znaleźć odpowiedniego pracownika na dane stanowisko. Czy to ludzie nie chcą pracować w tym zakładzie? Prosze o odpowiedź.

Daudelus
@Kobra

Podpowiadam:zatrudnij się a sam się przekonasz.obserwuj,słuchaj uważnie, i rób swoje a odpowiedź sama przyjdzie..mysle że 6 msc.powinno ci wystarczyc.Potraktuj to jako eksperyment życiowy.Powodzenia

Nik

Jakie głupie pytanie :)

Daudelus
@Nik

Nie ma (usunięte przez administratora) pytań.Pytakajac o coś to być ciekawym ,a ciekawość jest przejawem inteligencji wrodzonej,więc jeśli się chcesz czegoś dowiedzieć zawsze musisz się zapytać, a gromadzona wiedza w ten sposób określa twoj intelekt,więc nie bój zadawać pytań nawet tych niewygodnych..3m się

Zainteresowany
@Nik

To nie jest głupie pytanie dla kogoś kto tam nigdy nie pracował. Sam widze, że non stop są ogłoszenia w sprawie przyjęcia, od portiera po brygadziste. To odpowiedz na powyzsze pytanie

Nik
@Zainteresowany

No jak nie głupie. Gość zadaje pyta dlaczego szukają pracowników. To chyba logiczne, że muszą ich potrzebować.

Zainteresowany
@Nik

No tak, ale ogłoszenia firmy hosten w sprawie pracy są wydawane od ponad pół roku . To co, pracownik popracuje do pierwszej wypłaty i zwalnia się dlaczego?, albo firma ma wygórowane wymagania, lub pryncypały nie umieją zarządzać. Sam jestem ciekawy dlaczego non stop dają ogłoszenia

Mark
@Zainteresowany

Nie przychodź. I tak nie zdasz testu z dodawania.

Kawa93
@Kobra

Firma Hosten ciągle wystawia nowe ogłoszenia na różne stanowiska, ponieważ ludzie sami odchodzą lub po jakiś 3 miesiącach są zwalniani. Dzięki temu wygląda tak jakby się rozwijali, a tak naprawdę firma stoi pod tym względem w miejscu. Nie ma się, co dziwić, że ludzie uciekają stamtąd, skoro firma niczego nie gwarantuje. Najniższa pensa, zero socjalu, zero dodatków. Atmosfera jest okropna. Sam byłem pracownikiem firmy i znam wiele osób, które też pracowały i odchodząc z tej firmy byli najszczęśliwszymi osobami na świecie. Nawet nie ma sensu opisywać, co tam się dzieje, ponieważ Pani Agnieszka zaraz uruchomi procedurę i administrator usunie to, co dla firmy i jej właścicieli niewygodne.

Kawa93
@Zainteresowany

Firma owszem ma wygórowane oczekiwania, ale oni to robią, bo tak taniej i łatwiej. Zatrudnią na maks 3 miesiące kogoś, zwalniają i znowu do sieci trafia ogłoszenie. Ktoś kto ich nie zna uzna, że firma się rozwija, a tak naprawdę to czysta fikcja. Nie polecam tego miejsca. Byłem pracownikiem firmy i wiem, co mówię. Sam byłem świadkiem, jak zatrudniali w grudniu, a z początkiem stycznia zwalniali tych ludzi i często jest to bezpodstawne zwolnienie, bez podania przyczyny. Jeden z byłych pracowników wytoczył im nawet proces sądowy. zwolnili dziewczynę, która pracowała tam 8 lat i też nie poznała przyczyny dlaczego. Była w sekretariacie dziewczyna i też nagle zniknęła. W BOPie były dwie dziewczyny -Ilona i Ewa i też odeszły, a Ewa pracowała wcześniej w księgowości. Przedstawiciele handlowi też jeden po drugim rezygnował. Serio, nie warto tracić czasu na tę firmę.

B@rtol
@Kawa93

Droga Kawa chyba nie oglądała filmu z Bogusiem Lindą.

Mike
Kandydat

Wysłałem CV na stanowisko kierowcy. W rozmowie telefonicznej pani wspomniała, że nadalesze trasy to Śląsk. Na rozmowie już w siedzibie firmy nagle panie stwierdziły, że trasy to także bliska zagranica. Jak się okazało pod koniec rozmowy bliska zagranica to dla pań jest Chorwacja. Suma sumarum 2900 na rękę dla kierowcy międzynarodowego. Dziękuję. Szukają dalej.

Mike
@Mike

Przepraszam 3000 brutto

Szary
@Mike

Zapamiętajcie wszyscy jest taka zasada ;im mniejsza pensja pracownika tym większa pensja prezesika.Tyle w temacie.

Jak długo trwa proces awansu w Hosten?

Kamil
Kandydat

Witam. Jak wygląda praca na stanowiskach biurowych, handlowiec, grafik? Na jakie zarobki można liczyć? Jest szansa na stałą umowę? Są premie, dodatki?

@Kamil

Dzień dobry, poziom zarobków zależny jest od stanowiska, umiejętności, zaangażowania, tempa wdrożenia do pracy. Zaangażowanie, umiejętności są premiowane finansowo. Pierwsza umowa o pracę na okres próbny. Kolejna umowa jest umową na dłuższy czas.

OMEN
@Rekrutacja

Pani Agnieszko, niech Pani nie czaruje, bo każdy wie, jakie są zarobki w firmie i jaka tam panuje atmosfera. Praca w Waszej firmie to najgorsze, co mnie w życiu spotkało. Rok pracy i rok stresu, niechęci do pracy i szukania czegoś na boku.

@OMEN

OMEN, Pani Agnieszka w czarowaniu jest profesjonalistką ;-) Zna się na tej robocie! Przy Twoim roku moje 5 lat to dopiero była jazda! Szacunku do twojej pracy żadnego tam nie doświadczysz. Zaharujesz się, a i tak powiedzą ci, że jesteś mało wydajny. Mało mnie to obchodzi, że ktoś rozszyfruje mój nick. Wyrażam tylko swoją opinie o latach ciężkiej pracy w tym cyrku.

Leon Zawodowiec
@MarceliSzpak

po 5 latach na jednej i tej samej maszynie, robiąc w kółko jedno i to samo, to ty kolego powinieneś ją tak ogarniać, że praca przy niej wraz z gotowaniem zupy i przeglądając Youtuba na raz nie powinna sprawiać problemów :D

Numer 1

i jeszcze smażąc kotlety :D

@Leon Zawodowiec

To chyba ty Leoś na jednej maszynie. Szkoda,że nie dodałeś jeszcze umiejętności włażenia w cztery litery komu trzeba,bo po tylu latach również powinienem ją nabyć. A tu ci taka niespodzianka-NIE POTRAFIĘ!!!

Leon Zawodowiec
@MarceliSzpak

Po 5 latach to sie zarabia dla firmy, a nie ponosi straty ????????

@Leon Zawodowiec

Za to pewnie ty nadrabiasz i strat firmie nie przynosisz,więc spokojnie-firma nie padnie.

Maciek11
Klient

W jakich godzinach pracują kierowcy I jak wyglądają zarobki ?

Ciekawe
Kandydat

Na ile zmian pracują panie sprzątające?

@Ciekawe

Panie sprzątające pracują na 1 zmianę.

Ja
@Ciekawe

Na jedną 6-14

Zostaw merytoryczną opinię o Hosten Sp. z o.o. - Radom

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Hosten Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hosten Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hosten Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Hosten Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Hosten Sp. z o.o., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hosten Sp. z o.o.