Opinie o HR International Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie HR International Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w HR International Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR International Sp. z o.o. w Kraków

Lidia

@Norbert a gdzie dokładnie pracowałeś dzięki współpracy z Polski HR International? Jak przebiegała Twoja współpraca z firmą? Wszelkie praktyczne informacje będą pomocne dla osób, które myślą o pracy za granicą pierwszy raz.

Norbert

Na nich można liczyć, mają full listę ofert. Dla ludzi, którzy chcą jechać i dobrze zarobić jest w czym wybierać. Tylko radzę zastanowić się dobrze przed wyjazdem, tam jest ciężko!

Antek

Bardzo podoba mi się aktualna oferta pracy agencji. Jest z czego wybierać i to przecież chodzi.! Korzystałem już z ich pośrednictwa i pracowałem w Niemczech. Nie narzekałem , przeciwnie było dobrze pod każdym względem. Czy ktoś pracował jako stolarz w Stuttgarcie?

wawrzyn 75

Witam czy pracował ktoś albo pracuje w fabryce czekolady? Proszę o informacje

beko
@wawrzyn 75

ja bylem, dobra praca i wszyscy chca tam wracac, wiec nie wiem czy sa jeszcze jakies miejsca

@beko

Czy możesz napisać coś więcej na temat pracy i mieszkań?

@beko

Czy możesz napisać coś więcej na temat pracy i mieszkań? I jaka to miejscowość.?

Tapicer

Rozmowa chwilkę się przeciągnęła, jednak z tego względu, że Panie były lekko zalatane, strasznie dużo ludzi przyszło na rozmowy. Sama rozmowa bez zastrzeżeń, standardowo jak każda w takiej agencji, profesjonalnie, poważnie, z szacunkiem dla kandydata. Nie mam zastrzeżeń.

Nie było żadnych niespodziewanych pytań. Żadnych dziwnych pytań, profesjonalnie i rzetelnie.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Lidia

@elka dla wyjeżdżających na pewno liczą się też informacje dotyczące rodzaju umowy, stawek, urlopów, znajomości języka, płatności za zakwaterowanie, dojazd. Jeśli możesz się podzielić takimi informacjami na pewno te osoby będą wdzięczne.

Magda

Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić jak wyglada praca przy inwentaryzacji dla agencji? Interesuję się ponieważ chcę wyjechać

elka
@Magda

zależy gdzie, ja u nich pracuje juz jakis czas, byłem na Ivalisie i Rgisie. Ivalis - jeździsz po całych niemczech, inwentaryzacje w roznych sklepach, nie zawsze sa szkolenia przed wyjazdem, wiec trzeba ogarniać szybko na miejscu. Rgis - siedzi sie na miejscu,wiec jest wygodniej, jezdzi sie po okolicznych miejscowosciach. jest ok. mieszkania dobre. co jeszcze chcesz wiedziec?

@elka

Hej Chce wyjechać w pazdzierniku na inwentaryzacje RGIS czy ktoś mi moze napisac czy warto ???? ile wychodzi miesięcznie wypłaty ? i jak mieszkania wyglądają???

MMCCXX
@Monika

RGIS to jest jedna z najlepszych ofert PHR. Sporo godzin, mieszkania dobre, warto jechac. Kasa różnie, zależy od miesiaca, ale na swoje wyjdziesz na pewno.

@MMCCXX

Dzięki za odpowiedź ;) a jak wygląda sprawa z wyjazdem to jest jakoś organizowany wyjazd z jednego miasta czy każdy sam dojeżdża na miejsce?????????

ala
@Monika

wyjazdy tez sa rozne, ja juz na paru wyjazdach bylam, to raz jechaly busy z polski, a tak to wyjazdy sa na wlasna reke. Jak ktos jedzie autem to sie mozna z nim dogadac, a jak nie to sa takie busy, one sie nazywaja door to door, mozna sobie znaleźć tam gdzie sie mieszka. I one dojezdzaja pod adres jaki im podasz w DE. to jest najlepsza opcja.

@ala

Ja jadę na wyjazd RGIS w październiku na początku i do końca listopada :) trochę się obawiam. . nigdy nie pracowałam na inwentaryzacjach.. i to sa pewnie rózne godziny zmian pracy tak?? przeważnie nocne?? czy jak to było w Twoim przypadku ?

Zoja

Widzę, że agencja ma bardzo dużo ofert pracy. Sądzę, że można sobie coś wybrać ale po lekturze opinii można się zastanawiać.

Lola
@Zoja

Tak tak jedz ja pojechalam na 2,5 miesiaca a wrocilam po dwoch tygodniach Bo nagle sie okazalo ze pracy nie ma. Codzienne zmiany noclegow codziennie pakoj i codziennie wypakowywuj i codziennie jezdzij po 200-400 km do pracy i pracuj 4-5godz bo wiecej nie mozna. (usunięte przez administratora)

Zoja

Czyżby wszyscy byli tak zapracowani ,że nie maja czasu pisać?

Zdzisław

Polski HR International zaszalał i mam bardzo pokaźna ofertę pracy. Czy ktoś był już na montażu mebli? Ile tam można zarobić? Co z językiem niemieckim czy trzeba znać?

UlaPola

Witam wszystkich czy ktos mi moze powiedziec w jakich miejscach czy tez w jakich sklepach przewaznie robia te inwentryzacje ja bylam 3razy z inwentem na rossmanach. No i chce wiedziec czy to wyglada tak samo - jaka kasa ile godzin trwa jak wyglada nocleg i gdzie trzeba dojechac zeby jechac do tych niemiec. Co i jak - jak to wyglada?

Jedzie ktoś na inwentaryzacje do Niemiec od 12.06.2017r. Jadę pierwszy raz i szukam kontaktu ktoś coś.

Misia

Czy był ktoś na robocie przy pakowaniu wypieków/ ciasteczek w GEESTE? Jak można tam zarobić, bo słyszałam sporo dobrego o Polski-m HR. Jak długie są umowy?

Bartek

nie ma co sie wypytywać na forach, jedźcie to sie przekonacie. Ja jade znowu z cala ekipa na inwentaryzacje, mamy fajna grupe, spoko ludzie. W pracy jest ok, czasem wiecej godzin czasem mniej. zalezy od sklepu. Kwatery ostatnio były dobre ale nie wiem czy teraz beda te same. Koordynatorka jest ogarnieta, zalatwia co trzeba, jest pod telefonem jak sie cos dzieje.

Zoja

Co tu można dodać? Większość osób pisze same dobre opinie, ja mogę jedynie potwierdzić to co wcześniej zostało napisane. Jeśli nawet były jakieś drobne problemy w firmie to trzeba zakasać rękawy i pracować. Wszędzie mogą być gorsze momenty i też można na nie trafić.

Krzych

Fajna agencja ten Polski HR , mają zawsze dużo ofert i na większości można zarobić dobra kasę. Korzystałem z ich pośrednictwa i wszystko było ok. Wiadomo jest , że za granicą trzeba zakasać rękawy i dobrze pracować bo inaczej nie zarobicie na pieprz.

justi

Witam mam pytanie czy wybiera się ktoś Niemiec do Geeste na pakowanie wyrobów cukierniczych z firmy HR International . Jeśli tak proszę o wpis i podanie kontaktu do siebie Pozdrawiam

Madziola
@justi

Ja byłam na innym wyjeździe z nimi na produkcje i było ok. Kwatera dobra, praca ok. w tym roku też chciałabym pojechać w to samo miejsce ale na razie nikt nie dzwonił do mnie. Może już mają komplet?

dana
@justi

czy coś się dowiedziałaś o tych ciastkach

Betti
@justi

Ja też chce pojechać do tej samej firmy do pracy w październiku czy może Pani coś napisać o tej pracy ?? jak tam jest?? jakie warunki?? Pozdrawiam

Justyna

Witam, Wybiera się ktoś do Niemiec - Geeste na pakowanie ciastek? Lub był ktoś i mógłby coś o takim wyjeździe napisać?

Justyna

Witam, Przede mną wyjazd i chciałabym się dowiedzieć czy ktoś z was był może w Geeste na pakowaniu ciastek? Albo ktoś się wybiera teraz z maju?

Anulka

@gwiazdka123 strasznie długo pracowałaś w HR International ? Jak można oceniać firmę po miesiącu pracy, to Ciebie oceniali w tym czasie i widocznie nie zasługujesz na pracę w firmie. Można zrozumieć Twoją złość ale nie zmienia to faktu, że takie wpisy są nieuprawnione.

Natalia

Polski HR International ma sporo nowych, fajnych ofert. Interesuje mnie Team Leader z językiem niemieckim, może ktoś mógłby cos więcej dodać w tym temacie?

Bn
@Natalia

Podpinam, też interesuje mnie ta oferta :)

marchelino36
@Natalia

Co chciała byś wiedzieć?

Zostaw merytoryczną opinię o HR International Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w HR International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 52 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HR International Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR International Sp. z o.o.