GRUPA OUTWORKING

Opinie o GRUPA OUTWORKING

Paulina

@carmen - najlepiej będzie skontaktować się z Outworking Sp. zo.o. Sp.K. bezpośrednio. Gwarantuję, że dowiesz się wszystkich informacji między innymi na temat czasu pracy :)

carmen

proponują atrakcyjne wynagrodzenie pracując w sądzie. Ile obecnie można zarobić ? czy jest to praca tylko na kilka miesięcy?

Beata72

Proszę o opinię - praca na infolinii przychodzącej PGNiG. Co z tymi umowami?

Ewelina83

A o co chodzi z tymi ich umowami na miesiąc, potem znowu na miesiąc??/ Chodzi o infolinię...

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w GRUPA OUTWORKING na stanowisko Pracownik biurowy w ARiMR? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
C

Nazwiskami wymieniać nie będę, ale (na szczęście) krótka współpraca z Outworking w Poznaniu była najgorszą z jaką się do tej pory spotkałam. Ja rozumiem, że swoją pracę się lubi, bądź nie, ale żeby tak traktować swoich klientów/pracowników? Jedna z Pań średnio rozumie pojęcia kultury i dobrego wychowania. Czasem trzeba zrozumieć, iż ludzie, którzy przychodzą do owego biura, nie są zaznajomieni ze wszystkimi pojęciami, które w Biurze są wykorzystywane. I naprawdę byłoby miło dostać spokojne wytłumaczenie, niż wzrok wyższości i parsknięcie śmiechem. Nigdy więcej pracy przez tę agencję, po prostu koszmar.

Leszno
@C

dokładnie.... Od kilku lat chodzę na inwentaryzację ale w tym roku na pewno byłem po raz ostatni! Brak rzetelnej informacji, Pani z biura niemiła i po prostu gburowata! Wcześniej wyglądało to zupełnie inaczej...

Kamas

W takim razie aplikuj @biki. Nie powinnaś żałować, bo przecież tak jak napisałaś, warunki są bardzo dobre.

karolina

Hej, czy ktoś wie jak można się do nich zgłosić, żeby dostać pracę w Sądzie?

szukam pośrednika

Cześć Wszystkim, założyłem ten temat, bo mam zamiar podjąć współpracę z tą firmą i zwracam się do Was z ogromną prośbą. Napiszcie proszę w jakich firmach byliście zatrudnieni (poprzez OUTWORKING) i jak oceniacie współpracę. W internecie jest dużo komentarzy, a ja potrzebuje konkretnych firm i informacji, może nie wszędzie jest tak jak piszą. Prośba o nazwę firmy i ocenę jeśli coś było nie tak we współpracy to info co takiego. Dziękuję serdecznie, Pozdrawiam.

agnes

wie ktoś może do jakich Sądów teraz ta Agencja szuka pracowników w Warszawie? Chodzi mi głównie o stanowisko pracownika wydziału (cywilny albo karny)

katarzyna

Chciałam serdecznie podziękować za współpracę z Państwem. Bardzo dziękuję za profesjonalne podejście i pomoc w rozwiązaniu mojego "problemu". Było to moje kolejne miejsce zatrudnienia za Państwa pośrednictwem w Sądzie w Warszawie - równie udane jak poprzednie! Dziękuję! Katarzyna

patrycha

Nie wie ktoś czy szukają gdzieś do Sądu w Warszawie? Słyszałam dobre opinie od znajomej, która przez Nich znalazła pracę właśnie w Sądzie. Będę wdzięczna za informację.

warszawianka

A jaką stawkę dają teraz w sadzie w Warszawie brutto?? Bo nie wiem czy jest sens dzwonic?

bgg

a wiecie może gdzie najczęściej kierują do pracy z outworkinga? czy mają określoną pulę firm, czy biorą też pod uwagę preferencje pracowników?

kingaaaa
@bgg

ja zarabiam 1 300 coś może 1 340 miesięcznie, szału nie ma liczę tylko na to że znajdzie się etat w sądzie :)

kingaaa

nela no właśnie o to mi chodziło :) antek ja pracuję w Sądzie Okregowym Warszawa-Praga

nela

Chodzi o to że na rzecz tego samego Pracodawcy Użytkownika nie możesz pracować przez inną Agencję. U innych pracodawców możesz śmiało dodatkowo sobie pracować. Zresztą Agencja tego sprawdzać nie będzie...

kingaaa

ogólnie ja jestem zatrudniona w jednym z Warszawskich Sądów i co mam rozumieć pod pojęciem "firma prowadząca konkurencyjną działalność" czy to są agencje pracy Tymczasowej czy również inne firmy takie jak właśnie firmy np outsourcingowe, czy pracując dla tej właśnie Agencji mogę współpracować w ogóle z jakimkolwiek innym pracodawcą ? A jeśli nawet pracowałaby dla innej Agencji Pracy to czy agencja outworking może to jakoś sprawdzić i jakie ew. kłopoty mogę mieć w takiej sytuacji

nela
@kingaaa

Kingaaa a w jakim sądzie pracujesz? bo ja przez Nich też jestem zatrudniona w Warszawie

arek

Tak jak masz napisane " Pracownik w czasie trwanie stosunku pracy nie może bezpośrednio lub pośrednio współpracować z firmami prowadzącymi konkurencyjną działalność w stosunku do pracodawcy w tym podejmować u nich pracy" - czyli czas trwania twojej umowy podczas inwentury jest 1 dzień zazwyczaj i w tym czasie nie może współpracować z innymi konkurencyjnymi firmami.

kingaaa

Nie wiem czym jest ktos w stanie mi doradzić ale w umowie jest zapisany punkt ze " Pracownik w czasie trwanie stosunku pracy nie moze bezpośrednio lub pośrednio współpracować z firmami prowadzącymi konkurencyjną działalność w stosunku do pracodawcy w tym podejmować u nich pracy" - czy to oznacza że nie mogę tylko podejmować pracy w innych Agencjach Pracy Tymczasowej jaką jest tez outworking czy w ogole w jakichkolwiek innych firmach lub firmach outsourcingowych?? Bardzo byłabym wdzięczna za jakąkolwiek pomoc

Julia

A czy w Agencji Outworking jest szansa na prace dla osób bez doświadczenia?

kornel

wie ktoś może kiedy mają kolejne inwentaryzacje w Pile? byłem w czerwcu i było ok..

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA OUTWORKING - Poznań

• Jak się pracuje w GRUPA OUTWORKING?

Zobacz opinie na temat firmy GRUPA OUTWORKING tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRUPA OUTWORKING?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 12 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GRUPA OUTWORKING