GRUPA OUTWORKING

3.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o GRUPA OUTWORKING

Adam

Gorąco polecam miła atmosfera, wypłata na czas, bardzo dobry kontakt z koordynatorami, jeżeli są jakieś problemy to wszystko można załatwić od ręki. Fajnie że pracują tu pracownicy którzy są przede wszystkim ludźmi. Region ŁÓDŹ

Norbert

Doskonała komunikacja, wszystkie problemy rozwiązywane w mgnieniu oka co skutkowało rewelacyjną współpracą. Jestem jak najbardziej zadowolony z pracy w Outworkingu!

Krzysztof

Profesjonalne podejście do tematu, mili współpracownicy, wypłata na czas, bardzo dobre warunki pracy, dobra strategia i logistyka dzięki której bardzo efektywnie się pracuje.

Władek

Sortownia w Julkowie, są kolejny rok jako agencja i jest ok

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Szkoleniowiec w GRUPA OUTWORKING? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji? Podzielcie się informacjami!

Boszka Nowy wpis

POSZUKUJĄC PRACY DODATKOWEJ TRAFIŁAM NA GRUPĘ Outworking Oddział w Łodzi. ZNAKOMICI PRACOWNICY /zwłaszcza Pani Aneta/, B. KONTAKTOWI, ODPOWIEDZIALNI I ŻYCZLIWI. To jedyna z agencji w Łodzi, która zaproponowała mi pracę, w tym wypadku była to praca na zastępstwo. Pozostałe agencje nie raczyły nawet odpowiedzieć na moją ofertę.

Magdalena Nowy wpis
@Boszka

To dobrze świadczy. Widziałam, że mają teraz sporo ofert i chyba się skuszę żeby zaaplikować. Dasz znać czy wszystko w porządku z umową? Wynagrodzenie jest na czas?

W firmie GRUPA OUTWORKING niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Pracownik Budowlany. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 4400 PLN.

@Administrator

Oferta dotyczyła stawki 25 zł netto za godz.

Monika Nowy wpis
@Pracownik

jest aktualna jeszcze? Bo widzę że jest taka oferta, ale piszesz o niej w czasie przeszłym i trochę mnie to zmyliło, a chciałam komuś zainteresowanemu podesłać.

Czy poziom wynagrodzeń w GRUPA OUTWORKING uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na GoWork.pl 22 września.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w GRUPA OUTWORKING na stanowisko Administrative Assistant in Deployment Management? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Jurek

Wszystko OK, co potrzebowałem to dostałem/się dowiedziałem, nie mam zastrzeżeń. Śmieszą mnie niektóre z opinii tu wypisywanych, zarówno te że tak super albo że taki dramat -- to chyba piszą boty na zamówienie ;)

Monika
@Jurek

Czemu te opinie takie dziwne Twoim zdaniem? Sam napisałeś że wszystko jest ok to inni nie mogą?

Czy w GRUPA OUTWORKING możliwa jest praca na podstawie B2B?

GPR 2021

Generalny pomiar ruchu 2 miesiąc czekam na premie uznaniową, współpracownik dostał premie za moją dobrze wykonana prace, Nie polecam umowy smiecowki premia, według własnego widzimisię.

Czy w GRUPA OUTWORKING odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Pracodawca

@Pytanie

Tak, aktualne rekrutacje do nas są publikowane na outworking.pl w zakładce dla pracownika. Część z nich znajduje się również na gowork.pl

W każdy możliwy sposób Agencja tnie wypłaty, nie informując i nie wgłębiając przyszłych pracowników o tym. Co miesiąc były problemy i niejasności co do wysokości wypłaty. Jedyny plus to wypłata na czas i szybki kontakt z opiekunem. Agencja potrafiła źle policzyć urlop, wypłacić mniejsze wynagrodzenie, bo pominęła jakieś dni, gdzie się pracowało, także ciągła walka o każda złotówkę. Pani z kadr nawet zasugerowała, że oni przecież nie muszą liczyć wysokości składek, tak jak to jest w ogólnodostępnym portalu internetowym do wyliczania wypłat. Jednym słowem porażka - miasto Gdańsk.

Outworking S.A
Klient
@Były pracownik

Dzień dobry Pani, Próbowałyśmy wyjaśnić Pani zasady naliczania wynagrodzeń oraz ich składników, niemniej nie podjęła Pani z nami dyskusji. Wynagrodzenie zostało naliczone prawidłowo (wynagrodzenie osoby uczącej się, do 26 roku życia nie jest tożsame z wynagrodzeniem osoby nie uczącej się). Prosiłyśmy w mailach o przesłanie linka do Pani ogólnodostępnego kalkulatora w celu wyjaśnienia Pani wszystkich wątpliwości, niestety do dnia dzisiejszego nie odpowiedziała Pani na naszą prośbę. Pozdrawiam, Outworking S.A.

Ere

Nie polecam! Dość że wypłaty z opóźnieniem to tak wiliczane że nikt nie wie o co chodzi..

Outworking S.A
Klient
@Ere

Dzień dobry, Wszystkie wypłaty rozliczamy terminowo, a wynagrodzenia wypłacane są zgodnie z warunkami zawartymi w umowach. W razie jakikolwiek pytań zawsze pozostajemy do dyspozycji Pracowników. Pozdrawiam, Outworking S.A.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w GRUPA OUTWORKING?

Masakra

Nie polecam, nigdy nie zgadza się wypłata i wieczne opóźnienie z przelewami. Z reszta nawet firma w której pracuje będą zmieniać pośrednika na innego.

Wiktor

Firma bardzo dobra w komunikacji, wszystkie ukazujące się problemy rozwiązywane są w mgnieniu oka. Miła atmosfera pracy ! Polecam, gdyż jestem bardzo zadowolony z współpracy.

Adzior

Współpraca bardzo pozytywnie mnie zaskakuje i myślę że z czystym sumieniem mogę każdemu polecić.

Mateusz

Bardzo dobra komunikacja, wypłaty wpływały bezproblemowo, współpracownicy chętni do bezinteresownej pomocy, problemy techniczne rozwiązywane szybko i skutecznie.

Krystyna

Gorąco polecam. Świetna organizacja pracy. Wypłaty na czas. Koordynatorzy załatwiali i rozwiązywali wszystkie problemy w kilka chwil

Zuza

Polecam, bardzo udana współpraca.

Ewelina
Kandydat

Wszystko odbywa się profesjonalnie i w miłej atmosferze, szczerze polecam tę agencję.

Paweł

Na razie współpraca jest bardzo w porządku, dobry kontakt z koordynatorem, dobra atmosfera, dobre pieniądze ;)

Sajmon

Bardzo polecam grupę outworking, wszystko okej, super kontakt z koordynatorami. Pieniążki na czas:) polecam

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA OUTWORKING - Poznań

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w GRUPA OUTWORKING?

Zobacz opinie na temat firmy GRUPA OUTWORKING tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRUPA OUTWORKING?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 12 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GRUPA OUTWORKING
Przejdź do nowych opinii