GRUPA OUTWORKING

Opinie o GRUPA OUTWORKING

Gorąco polecam miła atmosfera, wypłata na czas, bardzo dobry kontakt z koordynatorami, jeżeli są jakieś problemy to wszystko można załatwić od ręki. Fajnie że pracują tu pracownicy którzy są przede wszystkim ludźmi. Region ŁÓDŹ

Norbert

Doskonała komunikacja, wszystkie problemy rozwiązywane w mgnieniu oka co skutkowało rewelacyjną współpracą. Jestem jak najbardziej zadowolony z pracy w Outworkingu!

Krzysztof

Profesjonalne podejście do tematu, mili współpracownicy, wypłata na czas, bardzo dobre warunki pracy, dobra strategia i logistyka dzięki której bardzo efektywnie się pracuje.

Władek

Sortownia w Julkowie, są kolejny rok jako agencja i jest ok

Danka Nowy wpis

Do tego Multisporta i opieki medycznej można podłaczyć rodzinę? Przydałoby się takie coś, mąż jest zainteresowany tą ofertą na sortowacza odpadów budowlanych i tak pytam w jego imieniu też. Ktoś tak robił?

Miśka

W ostatnim czasie poszukiwałam pracy na stanowisku konsultanta infolinii. Na portalu OLX trafiłam na ogłoszenie o pracę jako konsultant infolinii przychodzącej w firmie PGE obrót detaliczny. Zaaplikowałam zgodnie z informacją w ogłoszeniu po jakimś czasie skontaktowała się ze mną pracownica rekrutacji która najpierw poinformowała mnie że o ofercie i o wszystkim tak a później wysłałam już dokumenty o pracę do zatrudnienia. Po wykonaniu tych wszystkich czynności miałam otrzymać informację o szkoleniu które miało notabene odbyć się 4 kwietnia bieżącego roku. Z racji tego że nie otrzymywałam informacji zwrotnej od dłuższego czasu skontaktowałam się z pracownicą rekrutacji aby wyjaśnić sprawę. I dopiero dziś to jest 3 kwietnia 2023 otrzymałam informację jakoby PGE obrót detaliczny zmniejszył nagle liczbę osób na szkolenie i że nie otrzymam zatrudnienia. Poczułam się bardzo niepoważnie potraktowana ponieważ zrobiłam wszystkie kroki związane zarówno z rekrutacją jak i już z podjęciem współpracy czyli wysłanie danych kwestionariusza wszystkiego co było potrzebne a zostałam odprawiona z kwitkiem i to w ostatniej chwili także nie jestem w tym momencie zadowolona z tej współpracy jednocześnie mam nadzieję że firma weźmie sobie to do serca co powiedziałam i zacznie poważnej traktować osoby którym zależy na pracy.

@Miśka

No to faktycznie przedziwne. A co do samego szkolenia. Czy na rekrutacji było info jak ono będzie wyglądać? Konkretnie, czy jest zdalne czy stacjonarne? Ile czasu trwa, ile godzin? Czy na koniec jest jakiś egzamin z tego?

Madzia 21
@Miśka

Chyba rekrutowałyśmy na to samo stanowisko. Mam pytanie, a czy byłaś na rekrutacji w siedzibie firmy PGE? I dostałaś informację zwrotną telefonicznie, że zostałaś przyjęta? C.d. kontakt z Agencją Pracy. Mam podobną sytuację.

@Miśka

Hmmm, a o jakie dokumenty związane z zatrudnieniem konkretnie trzeba wysłać firmie? Czego firma wymagała od takiego kandydata?

Ala Nowy wpis
@Elżbieta

Szkolenie stacjonarne ok. 2 tygodnie później praca w biurze aż twój koordynator nie stwierdzi, że możesz przejść na pracę zdalną (nie wszystkie lokalizacje biur oferują pracę zdalną). Ogólnie na szkoleniu bardzo dużo info do przyswojenia w dość krótkim czasie, testy itp.

Irena Nowy wpis

Nie polecam...człowiek jest kilka dni na L4 na zleceniu gdzie nie dostaje ani grosza...a oni nakładają karę 150zł . Najgorsza firma jaką znam.

Dora Nowy wpis
@Irena

Ale za co właściwie ta kara? Bo jeśli jest L4 to nieobecność chyba powinna być usprawiedliwiona, a przynajmniej tak mi się wydaje. Jak ogólnie podchodzą do tematu chorobowego, urlopów, zdarza się, że przez to nie jest przedłużana potem umowa?

Piotrek

Można objąć obecnie posadę Opiekuna pracowników tymczasowych. Praca w Łomiankach. Koniecznym warunkiem zatrudnienia jest posiadanie prawa jazdy kat. B., a także komunikatywna znajomość angielskiego, czy innych języków., jak ukraiński, rosyjski. Wyczytałem, że istnieje możliwość zakwaterowania, że jest służbowe auto i do wyboru, między zleceniem, a umową o pracę. Proszę więc więcej napisać o wdrożeniu i wsparciu ze strony przełożonych, a także wyjaśnić, czy to praca na jakiś z góry ustalony czas, czy jednak również na stałe?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w GRUPA OUTWORKING na stanowisko Pracownik biurowy w ARiMR? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Patrycja

Niestety nie polecam współpracy. Trafiłam na ogłoszenie o pracy jako konsultant w PGE, po kilku dniach od wysłania CV otrzymałam telefon. Podczas krotkiej rozmowy telefonicznej została przeprowadzona rozmowa rekrutacyjna i zostałam zaproszona na szkolenie. Ze względu na okres wypowiedzenia nie mogłam wziąć udziału w szkoleniu, ale Pani prowadząca rozmowę poinformowała, że będzie jeszcze drugi termin, pod koniec maja. Umówiliśmy się, że wtedy zacznę prace. Złożyłam wypowiedzenie w obecnej firmie, a z firmą outworking urwał się kontakt. Po wykonaniu telefonu do Pani od rekrutacji usłyszałam, że żadnego szkolenia nie planują. Zostałam z dnia na dzień bez pracy. Oferta ciągle jest odświeżana na olx, chyba tylko w celu wyłudzenia danych

@Patrycja

Jej, serio? A czy podczas tej rozmowy rekrutacyjnej były już podane jakieś warunki zatrudnienia? Znaczy, czy podawane były stawki, premie, rodzaj umowy czy na jaki czas jest podpisywana? Była mowa o takich detalach?

Patrycja
@Elżbieta

Tak, zostały ustalone wszystkie warunki, stawka początkowa, stawka po okresie wdrożenia, rodzaje umowy (pierwszy miesiąc zlecenie, później UOP)

Outworking
@Patrycja

Szanowna Pani, terminy szkoleń i ilość uczestniczących osób są zależne od naszego Klienta. Terminy szkoleń nie są sztywne, jeśli pracownik miał informację ,że akurat nie ma szkolenia to zgodnie z prawdą została pani poinformowana. Dokładamy wszelkich starań aby każdy kto jest zainteresowany współpracą, a w danym terminie nie może rozpocząć szkolenia, mógł rozpocząć je w kolejnym. Nie jesteśmy jednak w stanie podać dokładnej daty, bo jest zależna od Klienta i aktualnego zapotrzebowania.

Boszka

POSZUKUJĄC PRACY DODATKOWEJ TRAFIŁAM NA GRUPĘ Outworking Oddział w Łodzi. ZNAKOMICI PRACOWNICY /zwłaszcza Pani Aneta/, B. KONTAKTOWI, ODPOWIEDZIALNI I ŻYCZLIWI. To jedyna z agencji w Łodzi, która zaproponowała mi pracę, w tym wypadku była to praca na zastępstwo. Pozostałe agencje nie raczyły nawet odpowiedzieć na moją ofertę.

Magdalena
@Boszka

To dobrze świadczy. Widziałam, że mają teraz sporo ofert i chyba się skuszę żeby zaaplikować. Dasz znać czy wszystko w porządku z umową? Wynagrodzenie jest na czas?

@Boszka

Dziękujemy za miłą opinie. Jako Oddział w Łodzi staramy się z całych sił aby nasza obsługa była kompleksowa a pracownicy czuli się zaopiekowani.

Joanna

Cześć, szukam pracy żeby dorobić i znalazłam tę ofertę na zastępstwo do biura. Nie ma tylko podanego w ogłoszeniu nawet orientacyjnie, ile godzin mniej więcej w miesiącu można będzie pracować. Jak często potrzeba kogoś zastąpić, ktoś wie?

@Joanna

Witam, jest to praca interwencyjna na telefon i nie jesteśmy w stanie przewidzieć jaka będzie liczba godzin do przepracowania. Dlatego w ogłoszeniu nie ma takiej informacji. Liczba godzin zależy od nieobecności pracownika za którego będzie zastępstwo.

W firmie GRUPA OUTWORKING niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Pracownik Budowlany. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 4400 PLN.

Oferta dotyczyła stawki 25 zł netto za godz.

jest aktualna jeszcze? Bo widzę że jest taka oferta, ale piszesz o niej w czasie przeszłym i trochę mnie to zmyliło, a chciałam komuś zainteresowanemu podesłać.

Jurek

Wszystko OK, co potrzebowałem to dostałem/się dowiedziałem, nie mam zastrzeżeń. Śmieszą mnie niektóre z opinii tu wypisywanych, zarówno te że tak super albo że taki dramat -- to chyba piszą boty na zamówienie ;)

@Jurek

Czemu te opinie takie dziwne Twoim zdaniem? Sam napisałeś że wszystko jest ok to inni nie mogą?

GPR 2021

Generalny pomiar ruchu 2 miesiąc czekam na premie uznaniową, współpracownik dostał premie za moją dobrze wykonana prace, Nie polecam umowy smiecowki premia, według własnego widzimisię.

Czy w GRUPA OUTWORKING odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Tak, aktualne rekrutacje do nas są publikowane na outworking.pl w zakładce dla pracownika. Część z nich znajduje się również na gowork.pl

W każdy możliwy sposób Agencja tnie wypłaty, nie informując i nie wgłębiając przyszłych pracowników o tym. Co miesiąc były problemy i niejasności co do wysokości wypłaty. Jedyny plus to wypłata na czas i szybki kontakt z opiekunem. Agencja potrafiła źle policzyć urlop, wypłacić mniejsze wynagrodzenie, bo pominęła jakieś dni, gdzie się pracowało, także ciągła walka o każda złotówkę. Pani z kadr nawet zasugerowała, że oni przecież nie muszą liczyć wysokości składek, tak jak to jest w ogólnodostępnym portalu internetowym do wyliczania wypłat. Jednym słowem porażka - miasto Gdańsk.

Outworking S.A

Dzień dobry Pani, Próbowałyśmy wyjaśnić Pani zasady naliczania wynagrodzeń oraz ich składników, niemniej nie podjęła Pani z nami dyskusji. Wynagrodzenie zostało naliczone prawidłowo (wynagrodzenie osoby uczącej się, do 26 roku życia nie jest tożsame z wynagrodzeniem osoby nie uczącej się). Prosiłyśmy w mailach o przesłanie linka do Pani ogólnodostępnego kalkulatora w celu wyjaśnienia Pani wszystkich wątpliwości, niestety do dnia dzisiejszego nie odpowiedziała Pani na naszą prośbę. Pozdrawiam, Outworking S.A.

Ere

Nie polecam! Dość że wypłaty z opóźnieniem to tak wiliczane że nikt nie wie o co chodzi..

Outworking S.A
@Ere

Dzień dobry, Wszystkie wypłaty rozliczamy terminowo, a wynagrodzenia wypłacane są zgodnie z warunkami zawartymi w umowach. W razie jakikolwiek pytań zawsze pozostajemy do dyspozycji Pracowników. Pozdrawiam, Outworking S.A.

Masakra

Nie polecam, nigdy nie zgadza się wypłata i wieczne opóźnienie z przelewami. Z reszta nawet firma w której pracuje będą zmieniać pośrednika na innego.

Wiktor

Firma bardzo dobra w komunikacji, wszystkie ukazujące się problemy rozwiązywane są w mgnieniu oka. Miła atmosfera pracy ! Polecam, gdyż jestem bardzo zadowolony z współpracy.

Adzior

Współpraca bardzo pozytywnie mnie zaskakuje i myślę że z czystym sumieniem mogę każdemu polecić.

Mateusz

Bardzo dobra komunikacja, wypłaty wpływały bezproblemowo, współpracownicy chętni do bezinteresownej pomocy, problemy techniczne rozwiązywane szybko i skutecznie.

Krystyna

Gorąco polecam. Świetna organizacja pracy. Wypłaty na czas. Koordynatorzy załatwiali i rozwiązywali wszystkie problemy w kilka chwil

Zuza

Polecam, bardzo udana współpraca.

Ewelina

Wszystko odbywa się profesjonalnie i w miłej atmosferze, szczerze polecam tę agencję.

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA OUTWORKING - Poznań

• Jak się pracuje w GRUPA OUTWORKING?

Zobacz opinie na temat firmy GRUPA OUTWORKING tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRUPA OUTWORKING?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 12 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GRUPA OUTWORKING