Pracownik biurowy kancelarii- praca dodatkowa

Łódź
Oferta opublikowana31.03.2024
Oferta wygasa26.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa

Wstęp

  • Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej. Aktualnie dla naszego klienta, działającego w obszarze administracji publicznej, poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik biurowy kancelarii - praca dodatkowa

Obowiązki

  • skanowanie, rejestracja pism, ewidencja korespondencji w systemie EZD
  • obsługa korespondencji listy, przesyłki
  • obsługa korespondencji emailowej
  • obsługa centrali telefonicznej- odbiór telefonów, przekazywanie połączeń do odpowiednich działów
  • Praca polegająca na doraźnym zastępstwie docelowego pracownika kancelarii na czas jego nieobecności (w trakcie urlopu, zwolnień lekarskich). Jest to praca interwencyjna, bez stałej ilości godzin w miesiącu.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • dostępność do świadczenia usługi na wezwanie
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • biegła znajomość obsługi komputera - pakiet MS Office
  • doświadczenie na stanowisku obsługi kancelaryjnej, biurowej
  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi EZD (Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją)

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie w postaci stawki godzinowej
  • pracę w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
  • możliwość zdobycia doświadczenia i poszerzenia kwalifikacji

Dodatkowe Informacje

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1