Opinie o ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. w Zabrze

"ZARYS" International Group jest wiodącym na rynku wytwórcą oraz dostawcą podstawowego i specjalistycznego sprzętu medycznego dla większości placówek medycznych w Polsce, a także w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma oferuje sprzęt medyczny niemal ze wszystkich dziedzin medycyny, przede wszystkim sygnowany własną marką, a także znanych producentów polskich i zagranicznych.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. w Zabrze

Jola

poziom rozmowy jak na rekruterow przystało podstawowy

Zniesmaczony

Jakiś czas temu byłem na rozmowie w sprawie stanowiska kierownika działu handlowego, firma przeprowadzała rekrutację ukrytą, może komuś się przyda informacja jak ten proces wygląda. Po wysłaniu aplikacji telefon i ujawnienie nazwy firmy i zaproszeniem na spotkanie. Wjeżdżając na teren firmy rzucają się w oczy pustki na parkingu i wewnątrz budynku, a także bardzo wyzywający i swobodny strój sekretarki, nijak mający się do obowiązujących norm i standardów, ale to akurat najmniej ważne w mojej opinii, ot po prostu raziło i zostało zapamiętane. Sama rozmowa była w bardzo przyjemnej atmosferze, mieszanka konkretów i tematów rozluźniających atmosferę, dosyć miła konwersacja, myślę że dla wszystkich stron, choć dawało się wyczuć, iż kwestie handlowe nie są ich mocną stroną. Starają się odpowiedzieć na każde pytanie poza konkretami o wynagrodzenie. W ogłoszeniu firma oferuje korzystne warunki finansowe, ale na spotkaniu zero konkretów co do wysokości i sposobów wynagradzania, taka niespodzianka dla przyszłego pracownika ;) Niestety firmę i jej wizerunek dyskredytują rekruterzy, którzy złożyli deklarację, iż do konkretnego dnia, wyślą wyniki rekrutacji, czego nie zrobili. Brak wiarygodności już na etapie pierwszego kontaktu z firmą nie wróży niczego dobrego w przyszłości i pozwala mi wierzyć, iż większość negatywnych komentarzy które zostały tutaj zamieszczone ma pokrycie w rzeczywistości.

dana

Witam, zauważyłem że jest rekrutacja na Manager Regionu - bloki operacyjne. czy ktoś może powiedzieć więcej na ten temat, bo wychodzi, że rekrutują na 4 regiony, w sumie cała Polska. W ogóle często widzę rekrutacje z Zarysu na pracuj.pl. za często...

@dana

rotacja, rotacja, rotacja...... nawet na stanowisku (usunięte przez administratora)wymiana co ok 1,5 roku

@bayt

dlaczego usuwacie informację o rotacji na stanowisku prezesa? Przecież to ogólnie znany w branży fakt! Tak średnio co 1,5 roku

@bayt

Prezesi kierownicy magazyniery i cała produkcja wszyscy przeżywają do roku albo sami uciekają jak tylko zobaczą co się dzieje

Ta

A przedstawiciele?

czekacz
@Ta

Przede wszystkim!

Sławomir

Hej. Planuje aplikować na stanowisko konsultanta medycznego. Mam pytanie jak się tam pracuje, jakie jest podejście do przedstawiciela, jest gps?

zychu
@Sławomir

Oczywiście że jest Co za pytanie?!

@zychu

Zwyczajne kolego. Są firmy na rynku, które nie praktykują śledzenia ;) Pozdrawiam

brak mozliwosci wykazania swoich mocnych stron, bardziej komisja niz rozmowa rekrutacyjna, po prostu szukanie robota ktory jest zaprogramowany na taka robote, nie bylo widac checi pomocy przy wdrozeniu do pracy, brak konkretnej odpowiedzi na moje pytanie jak wyglada dzien na tym stanowisku, po krotce mowione, ze caly czas przy komputerze jakby chcieli zniechecic. Nie wiem, niby powazana firma, a takie dziwne podejscie jakby króla zaryskiego szukali. Nie pozdrawiam raczej

przebanalne, dlaczego zmieniam prace, co robie w wolnym czasie XD

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Pytajnik

Regionalny Przedstawiciel Handlowy do obsługi gabinetów Fizjoterapeutycznych oraz klubów sportowych to jakieś nowe stanowisko? Jaka jest atmosfera pracy na dzień dzisiejszy i na jakie narzędzia pracy może liczy taki Przedstawiciel?

@Pytajnik

Firma straciła sporą część rynku i traci dalej więc chwyta się ostatniej deski ratunku. Atmosfera fatalna i tylko samobojcy aplikują do Zamordysu.

Zarysanin
@Marek

Dlaczego tak uważasz? Skąd masz takie informację? Firma się rozwija, zwiększa udział w rynku. Jest nowy Dyrektor, który może również wniesie coś dobrego. Wiele dobrego dzieje się w Zarysie i oby tak dalej.

Jolanta
@Marek

Rozumiem, że możesz mieć nieprzychylne zdanie na temat firmy, ale porównanie, które stosujesz, jest wysoce nie na miejscu. Osoby, które aplikują do firmy, mogą poczuć się urażone takim stwierdzeniem, zatem proszę, byś wyrażał swoją opinię w sposób merytoryczny. Wszystko można przekazać w kulturalny sposób. Jesteś obecnie pracownikiem ZARYS International Group?

Zyguś
@Zarysanin

Historia pokaże jak długo panu dyrektorowi będzie dane popracować. Ci co znają firmę i właściciela to wiedzą o co chodzi

Jolanta
@Zyguś

Na forum wypowiada się wielu użytkowników, którzy chcieliby poznać historię firmy. Nie wypowiadają się tu wyłącznie pracownicy firmy. Czy Ty pracujesz w ZARYS International Group? Jeśli tak, podzielisz się informacjami na temat benefitów pozapłacowych w firmie? Czy takowe są dostępne dla pracowników?

@Zyguś

stawiam na rok do max 1,5 roku

Ulka

Dobra firma , rozwijająca się to ma swoje oczekiwania. Myślę, że jak ktoś pokaże co potrafi to nie będzie żałował, że tu pracuje.

myk
@Ulka

Firma jest konkretna! Nie ma tu miejsca dla leszczy i opierdzielenia się! Najlepsi zostają !

wodzu1243
@myk

A przyjęcia na magazyn gliwice są ? Z jaką stawką?

@wodzu1243

Z minimalną a jaką

Marysia
@myk

Konkretna to tu jest rotacja, wszyscy w branży się śmieją z zarysu

była
@Marysia

POTWIERDZAM ! Rotacja to słowo klucz!

edmund zabrzański

Cześć. Na jakie wynagrodzenie może liczyć regionalny ph i czy można powiedzieć , że w tej firmie jest jakaś stabilizacja? dzięki za szczere odpowiedzi.

Mera

A możecie napisać czemu nastąpiła zmiana Prezesa i dotychczasowy już nim nie jest?

Cezary

Czasami taka wymiana pracowników bardzo dobrze robi w firmie!

@Cezary

a wymiana pracowników jest wpisana w DNA tej firmy

nie chodzi o to, czy ktoś był lepszy czy nie, a o to, jak traktuje się potencjalnych pracowników. Jak nie ma szacunku już na początku na etapie rekrutacji to nie będzie jej i później.

gosa

Brałam udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Junior Menedżera ds. chirurgii. Mimo płomiennych obietnic podania informacji zwrotnej do konkretnego dnia (!) niezależnie od wyniku rozmowy nie dostałam choćby maila z podziękowaniem za udział w rekrutacji. Gdy napisałam maila do osoby z działu kadr, która się że mną kontaktowała, ponieważ już na pierwszą rozmowę trzeba było przygotować prezentację marketingowo-produktową - otrzymałam informację, że przecież informacja będzie podana do końca miesiąca i że tak było podawane podczas rozmowy, co nie jest prawdą. Drugi podany termin minął dawno temu, informacji dalej brak. Bardzo nieprofesjonalne i trzymające kandydata w niepewności!! Świat nie kończy się na Zarysie, ludzie aplikują też do innych firm i nie chcą być zwodzeni niedotrzymanymi obietnicami. Szczególnie, że podczas rozmowy pada pytanie o udział w innych procesach rekrutacyjnych.

Amelia
@gosa

Nic dobrego i tak by cie tu nie spotkało nie masz czego żałować chyba że lubisz (usunięte przez administratora) i kapusiostwo

Alex

Zgadzam się z Gosa, na rozmowie wypytują o innych aplikacjach, i oczywiście gra pod nazwą podaj swoją stawkę. :-)

Maja

@myk, mógłbyś napisać coś więcej na temat pracy w ZARYS International Group? Twoje zdanie jak widzę jest pozytywne, może jednak szerzej opiszesz co funkcjonuje w firmie dobrze? Jak wyglądają kwestie finansowe, jakie są relacje z przełożonymi? Czy w zespole panuje dobra atmosfera? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś benefity pozapłacowe? Takie szczere opinie są wyjątkowo cenne dla osób odwiedzających ten wątek.

wodzu1243

A przyjęcia na magazyn gliwice są ? Z jaką stawką?

Maja

@MR, minęło już trochę czasu od momentu napisania przez Ciebie komentarza. Jak wyglądał przebieg rekrutacji? Udało Ci się dostać do firmy? Możesz napisać coś więcej na ten temat? @stebol, co możesz powiedzieć o aktualnej atmosferze w ZARYS International Group? Czy młodsza kadra o której piszesz ma pole manewru do realizacji swoich pomysłów? Twoja wypowiedź jest ważna dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad złożeniem swojej aplikacji.

Kim Pink
@Maja

Atmosfera jest bardzo dobra. Firma naprawdę łapie wiatr w żagle już oddłuższego czasu. Rozwija się produkcja, firma będzie jeszcze bardziej konkurencyjna. Wszystko zmierza w dobrym kierunku. Warto aplikować do tego pracodawcy.

Napiszcie proszę szczerze czy faktycznie tak zwalniają, chodzi mi o pracę w eksporcie.Jeśli nie wyrobisz norm sprzedazowych to jest jakaś szansa czy od razu zwalniają?

MR

biorę udział w rekrutacji na stanowisko: przedstawiciel handlowy - Regionalny konsultant medyczny ds. sprzedaży - pytanie do pracowników - na jaką podstawę i narzędzia (samochód) można liczyć w Zarysie?

NICK

W moim odczuciu nie ma co krytykować. Co było to było i już nie wróci. Patrzcie do przodu, nie oglądajcie się za siebie. Nie krytykujcie tyle, zawsze możecie przecież zmienić pracę, jeżeli jest Wam w Zarysie tak źle. Nie rozumiem dlaczego tak wiele osób krytykuje firmę dalej w niej siedząc. Jak jest mi gdzieś źle to odchodzę.

stebol
@NICK

potwierdzam, wcale nie jest źle, widać że w firmie się przewietrzyło i jest trochę młodszej krwi z pomysłami tylko co dalej będzie to się okaże za jakiś czas dopiero

Nelly

Niestety bolączką tej firmy jest to że nie liczy się z potencjałem kadrowym swojej firmy, pracowników trzeba doceniać a nie myśleć tylko jak ich skarcić....życzę firmie żeby kolejny prezes jednak na to i na kilka elementów zwrócił uwagę. Fakt jest niedobór pracowników na rynku tym bardziej trzeba dbać o swoich już wyszkolonych, zapoznanych z firmą itp.

Zabrzanka z wyboru

Zamiast krytykować mogłabyś trochę pomyśleć, to akurat dobra zmiana. Pozdrawiam

Ingrid

Wasz ZAPAL do pisania bredni niebawem sie skonczy.

coco

karuzela na stanowiskach zaczynając od góry trwa w najlepsze. To był chyba 6 prezes w ciągu ostatnich paru lat?

@coco

Plus dodatkowo szukają ludzi w terenie. Cały czas rotacja!!!

Zabrzanka z wyboru
@coco

Wyraźnie masz jakiś problem wiążący się z tą firmą bo Twoje wypowiedzi pokazują, że nie masz zielonego pojęcia o sytuacji. Były już prezes pozwalniał ludzi to teraz szukają nowych bo braki kadrowe są duże. I tyle w temacie. Pozdrawiam

@Zabrzanka z wyboru

Nie mam problemu z firmą tylko zauważam pewne fakty - w ciągu ostatnich kilku lat przewinęło się chyba z 6ciu prezesów i przynajmniej raz w kwartale ileś ogłoszeń na stanowisko przedstawiciela. Nie chcesz chyba powiedzieć, że firma powiększa się w takim tempie?! I tak to leci latami.... Po szpitalach krąży takie powiedzenie "śpieszmy się kochać przedstawicieli zarysu, tak szybko odchodzą...". Znasz to?

Zostaw merytoryczną opinię o ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. - Zabrze

• Jak się pracuje w ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.
2.5/5 Na podstawie 206 ocen.

ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.