Opinie o Lear Corporation Poland II w Legnica Serdeczna 40

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lear Corporation Poland II o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Legnica Serdeczna 40

Gl

To forum stało się strasznie wulgarne, plotkarskie i nic innego. Opinia powinna być o pracodawcy a nie kto z kim itd.. Albo ktoś nie rozumie do czego służy gowork albo ktoś jest specjalny;) dlatego pisze same (usunięte przez administratora)

@Gl

Jeden z gorszych pracodawców w regionie . Chcesz opini masz ! Plotkarstwo nie dziwi w Lear , który stoi kolesiowstwem , kumoterstwem .

@Gl

Lear jest najgorszym pracownikiem na dolnym-śląsku w każdym oficjalnych i nieoficjalnych rankingach. Co chcesz jeszcze wiedzieć? Taka polityka firmy powinna być zakazana i karana przez organy państwa.

@Operator

Przecież to corporqcja, organy państwa nie mają tu nic do gadania, to corporacje zarządzają panstwami

Oko zakładu
@Operator

Tak działa korporacja nie płacą podatku Ale jest zatrudnienie na strefie ale ze Robole tracą zdrowie w. Tym dymie To nic takiego maseczki można założyć i tak zniszczysz płuca tak czy innaczej

Todiasz

Czy Todiasz z Logistyki dalej zbiera pisaki i rękawice na produkcji i sprzedaje na OLX?? Bo mam trochę

@Todiasz

Tobiasz - to raz połamańcu. Dwa - każdy zarobek jest dobry. Trzy - do Sebastiana nic nie masz? Papierosy, mobbing, łamanie praw pracowniczych...

Pisaki

No w sumie nic nie mam do niego dla ludzi , którzy wykonują normalnie pracę jest spoko , a dla obiboków typu Pan Tob...z którzy jak się zmienia im projekt to idą na L4 to się nie dziwię

@Pisaki

A ta zmiana projektu to z powodu? Sebastian znany jest ze swohego charakteru mobbingujacego. Dlatego juz raz polecial z Lear za to itaksamo z Vossu. Wrocil poniewaz zmienil sie u nas caly zarzad i nikt o niczym juz nie pamietal. Jak ostatnio Sebastian dowalil z monitoringiem? Chlop jest skrecony spolecznie.

Luk
@Operator

Pajac i tyle ..pozwalniali się a. teraz w dup#e wchodzą a koledze w twarz nie powiedzą

Gordzuo
@Luk

A jaki sens by mieli wchodzić mu w (usunięte przez administratora) jak się zwolnili widocznie taka prawda

Gosia
@Operator

Lubicie kogoś oczerniać poza plecami prawda? Cwaniaki anonimowi, slabooo. Tymbardziej że wy nie wiecie co to mobbing i macie za dużo luzu chyba dlatego pied.. Śmieci.

@Gosia

Słowo śmieci to napewno nie respekt, który tak promuja w Lear . Jakbym słyszała panią Agatę z jakimi ludźmi przyszło jej pracować .

Gnoola
@Todiasz

Tak , dalej prosi abym mu wynosiła

@Gnoola

No wesoło widzę, żarty żartami, ale ktoś wyżej by dawno się już z tym skumał i zrobił porządek? ;p Swoją drogą ciekawe czy faktycznie byłby to dochodowy biznes

Zmartwiony

A nasza pani z BHP zabiła wczoraj 78-letnią staruszkę na przejściu dla pieszych. A tak się rozpychała w firmie. 3 latka za kratkami?

@Zmartwiony

Wtopa niemiłosierna... Miała zero%, ale dzień wcześniej była na imprezie i wciągała noskiem. Jeśli ją sprawdzą na narkotyki, to nie będzie zawiasów.

O kogo chodzi?

ddfgasdg

Idz i się zapytaj

Aleksandra
@Operator

Jakim trzeba być gnojem żeby takie rzeczy pisac, wstyd !!!! Ale dobrze mówią, najgorsza firma, która zamiast pracą, zajmują się plotkami! Same ułomy tam pracują !

@Aleksandra

Po pierwsza sama dajesz po kątach w firmie, aż Garda nie daje rady wycierać po tobie. Po drugie, to nie plotka a FAKT! Sprawdź sobie na www Lubina. W społeczeństwie nie ma miejsca dla morderców i to jeszcze po narkotykach.

LucjanPawarottiCwel
@LucjanPawarotti

byłeś na toksykologii z nią? kurwa, strasznie szybko wyniki dostałeś, może pomyliłeś ze swoimi idioto

@LucjanPawarottiCwel

Czy te chore plotki cokolwiek zmieniają w warunkach pracy tutaj?

@Zmartwiony

Ładne kwiatki nagromadzenie patologii różnego rodzaju znacznie powyżej średniej .

@LucjanPawarottiCwel

Prawda w oczy boli... sami jesteście naćpani w pracy, więc dla was to normalna - dla (usunięte przez administratora) Damy znać info rodzinie i przebadają ją. 15 lat musi odsiedzieć.

@Worker

Ludzie się pozmieniali i nie pamiętają Ziółka... pozostał jeszcze pan Zając, który nie tylko brał, ale i rozprowadzał. Dlatego Lear jest najgorszym pracodawcą na dolnymśląsku.

Andre

Czemu w tym zakładzie w SUR pracuje taka miernota i to od tylu lat ? Czy ktoś mi to wytłumaczy! Przecież ci ludzie nie mają bladego pojęcia o robotyce/ elektryce. Skąd ci ludzie się biorą w tym zakładzie? Tylko mnożą awarie.

O kim mowa?

Inz

Przeczytałaj jeszcze raz wpis to zrozumiesz o kim mowa.Wpis wygląda na jasny.Proponuję więcej rozgladnąć się chociaż na forum, jeżeli nie masz znajomych z działu o którym mowa. Wpis dotyczy sytuacji w utrzymaniu ruchu w zakładzie. Krótko mówiąc tam dzieje się nieciekawie. Atmosfera nie do pozazdroszczenia. Jeden na drugiego zwala winę na nieusunięte awarie.Nie myśl ,że pracownicy tego działu zwalniają się ze względu na warunki płacowe.Stres ich wyniszcza a maszynę trzeba uruchomić...a na drugi dzień pretensje czemu ktoś czegoś nie wykonał przez zmianę czy pół zmiany. Dobitniej chcesz...to jest nowy zakład. Nie mówię o samej hali.Jeżeli pensja miała najwięcej do powiedzenia.To by problemy były rozwiązane A do powiedzenia mają najwięcej klienci, którzy czekają na produkty.A zarząd firmy domaga się od SUR skutecznośći ,zaczynając od kierownika.Tu podwyżki nic nie dadzą.Pieniądze same nie rozwiążą problemów.Gdyby pracowali tam znawcy zawodu z dziedziny automatyki i robotyki- Prezes spałby spokojnie a kierownik SUR chodziłby zadowolony.Lear koło Legnicy działa około 8 lat. To niewiele,przyznasz? A kierowników SUR przewinęło się.

Obiektywny
@Inz

Takich bzdur w życiu nie czytałem. Kto to pisze to nie jest laik to imbecyl.

Hary
@Obiektywny

Odniś się do wypowiedzi.Nie obrażaj.Może chcesz nam powiedzieć ,że awaryjność maszyn i efektywność SUR nie przekłada się na produktywność zakładową ? Jeżeli maszyna byłaby naprawiona 2 razy szybciej to ile czasu więcej by pracowała ? A chyba operator maszyny nie naprawia.Tylko kto? A do kogo są pretensje nagminne ,że długo czasu jak zwykle trwa usuwanie nieskomplikowanych awarii?

R2D2
@Hary

Cały lear Klimat mierny jak i poziom managementu. Ryba psuje się od głowy. Wystarczy podejść pod fabrykę a już chce się odejść. Resztę klimatu widać na tym forum. Nowy dyrektor ma wielkie wyzwanie. (usunięte przez administratora)

@Hary

Nieskomplikowanych awarii? No to zapraszam do SUR do rozwiązywania awarii bez części, bez narzędzi, bez szkoleń, bez wsparcia. Technik jest Technikiem, a wspierać mają go robotycy i automatycy. W Lear L-ca jest jeden robotyk i jeden automatyk, którzy są oddelegowani przez kierownika SUR jako inż. projektów. Nie ma tak w żadnej fabryce na świecie.

Arturo to ty?

Operatorzy maszyn nie psują? Same się psują? A co operatorzy robią jeśli nie pójdą na papierosa? Wtedy nagle coś się urywa, pęka.

Arturo

Nic nie może przecież wiecznie trwać.

@Arturo

Amen. :)

@Andrzej

Szkoły zamknięte na 2 tyg. Kiedy zamykamy Lira?

@Andre

Tak to jest jak się zatrudnia ludzi z przypadku na wysokie stanowiska. Ta firma to porażka.

I tutaj Andrzejku masz dowód na ściemę pandemiczną. Grypa zamieniona na chorobę groźniejszą niż ebola. W marcu-kwietniu zakażeń było 30 sztuk dziennie i u nas i na świecie = zamkneli Lera na 2 miechy. Teraz chorych mamy 30 tysięcy dziennie i u nas i na świecie = produkcja idzie w górę, że Lear się nie wyrabia. Inni zobaczyli, że to ściema... my jeszcze do tego nie dorośliśmy. Praca musi być. Zawsze możesz iść na kwarantannę lub L4. Lekarz da tobie teraz 14 dni na sam katar. Więc jaki masz problem?

Nigdy

@Inz

Mirosławski nie był taki zły. Szajdewig to porażka.

A kto tu jest dobrym robotykiem ?

Operator Spawacz Magazynier
@Hary

zgadzam się w 100 % jako operator musisz szukać mistrza lidera aby mu zgłosić awarie to trwa po czym mistrz lub lider dzwonią do SuRU i znów czekasz po czym najdłużej czekałem 1 h przychodzi sur gość wpada zerka i przypomina sobie żę niema tego w wózeczku poczym zasówa do kanciapy pod KTL gdzie mają swoją bazę i znów czekasz. Często naprawa wygląda tak żę wpada sam niewie co a może się uda i tak to wygląda. I wieczna zganianie na pracowników. widać cze kadra zarządzająca jest po to by zarobić i zgonić na innych i tyle. Do tego dochodzi Magazyn który tez jest w czarne (usunięte przez administratora)

technik SUR
@Operator Spawacz Magazynier

W pewnym sensie masz rację. Jaka struktura w SUR, tak technicy pracują. Podobnie jest u was na Produkcji. Pracujesz jak każe tobie SV. Pytanie brzmi czy SV wie co robi? Niestety w ponad 70% nie wie co robi i ty to wiesz. Podobnie masz w SUR. A dlaczego musisz szukać Lidera lub SV? To gdzie oni są? Na palarni czy malują paznokcie?

@Andre

Liderzy po degradacji lub z własnej woli trafiają gdzie ? Do SUR nich nie weryfikuje ich wykształcenia technicznego dlatego o robotyce i autoatyce pojęcie zero lub blade .

@Worker

A wiesz, ze Mistrz i Lider SUR nie potrafia najwazniejszych rzeczy? Nie potrafia obslugiwac robotow. To jest prawdziwy wlasnie Lear. Odpowiedzialny za to jest dyrektor poniewaz na to pozwala.

@Worker

2 osoby masz takie w sur na 50 osob.

@Andre

Miernota to Bogdan,ale co zrobisz? Zabierzesz mu plaszcz?

Finansiera
@Andre

Miernota BB? Owszem. Taki mamy klimat w firmie. Najgorsza osoba w SUR została szefem całego SUR na hali produkcyjnej!!! Koleś nie potrafi zrobić korekty na robotach. Nie potrafi nawet skalibrować robotów. Fabryka schodzi na psy. Niestety zarząd na to pozwala.

SUR
@Andre

Pięciu techników odeszło w przeciągu 45 dni, kolejnych 3 odejdzie za kolejny miesiąc. Zarząd nic nie robi. Ponad dwa lata nie było podwyżek w SUR. Powód? Nowy koordynator SUR. Czy można jeszcze uratować Leara?

Miro - budynek
@SUR

Można. Trzeba zmienić szefa całego SUR. Po czasie wszystko samo się zweryfikuje. Czekamy na nowego szefa zakładu, który ma duże dzwony. Wanniczek?

Technik
@SUR

Czekamy na powrót Artura i jego rycerzy - Grześ i Daniel.

Operator mqb
@Andre

Czy to prawda, ze kazdy zarzadzajacy w sur musi zrezygnowac ze zwiazkow? Kolejny mistrz zrezygnowal... Zastraszanie? Wymogi awansu?

SUR
@Operator mqb

A kogo obchodzą jacyś mistrzowie UR - dziecinada. Nie potrafią zarządzać, nie znają prawa pracy, nie znają KP, nie wiedzą co się dzieje obok nich. Zastraszeni bez Babiarza robią (usunięte przez administratora) jak kaczki wystraszone. Nie mają nic do powiedzenia. Dzieci w pracy dla dorosłych. Jeśli Petrikowa nie wyrzyci Babiarza, to przyszłości nie ma... macie czas do końca czerwca. Do tego czasu zwolnią się ostatni doświadczeni technicy - zostało ich już tylko 9 osób - reszta to rozwielitki. Pomysł Petrikowejjest taki, aby miejsce Techników zajęli Specjaliści z biura UR.

@Inz

Proponuję sprawdzić ilu panów z SUR ma wykształcenie techniczne 30 % o automatyce i robotyce nie wspomnę .

@Worker

Kto jeszcze dobry został w SUR? Co z tym tematem robi Żmuda?

Sur
@Andre

Skoro jesteś taki specjalistą to czemu nie zaszczycisz UR swoją wiedzą.

Spawacz

Początek 2500 brutto potem 2700 brutto Nieoficjalnie Lagasz po wszystkich działach i spawasz co popadnie dóża rotacja mało spawaczy. Operatorzy jak planu nie wyrobią to spawaczą też się niedostaje premiera oszukują w nad godzinach często wypłata się nie zgadza.

Kto chce pracować w takiej patologii

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Co tam pani Goc i Wanik podnicacie sie plotkami zobaczcie co się dzieje na UR wszyscy się zwalniają praktycznie UR się rozpadło i tu pojawia sie pytanie co dalej panie Sz.

Operator

To nie plotka, tylko relacja prawdziwa. Nie do pomyślenia, aby kierownik produkcji posuwał w pracy ówczesną 21latke za awans na Mistrza! To (usunięte przez administratora) jak cały Lear. Jesli chodzo o SUR, to jest to zamierzone dzialanie 4 osob. Szajdewig, Żmuda, Babiarz, Petrikova. To żadna tajemnica. Chodziło o to, aby pozbyć sie wszystkich technikow, którzy mieli powyżej 5500. Oszczędności. Projekty w 2024 będą wysyłane na Słowację.

Ot i cała prawda .

@Operator

Jak jeszcze Słowacja i przemysl samochodowy będą istniały, teraz niczego nie zaplanujesz na kilka miesięcy do przodu, a co dopiero na lata

Jedyne co z tego zakładu można wynieść to trytytki i obrzydzenie do ludzi.

To jeszcze ci mało?

kRól wyprowadził 7 mln.

A co na to królowa?

Skunn

Oraz rękawice i pisaki jak Todiasz

@Mega

Wiedza o tym i dlatego nie przedluzyli mu kontraktu.

Worker

Brawo dla Króla . Waniczkowi i Zającowi jego gierkom tez się coś dostało ?

@Worker

Otrzymali 1,5k podwyzki brutto. Chcieli takze auta sluzbowe, ale nie zgodzili sie na to.

@Zmartwiony

Czemu się nie zgodzili? Te auta w sumie to konieczne?

@Małgorzata

W Lear służbówki mają tylko manedzerowie, a ww. panowie są młodszymi kierownikami produkcji. Ale 1,5k PLN otrzymali, inni po 300 zł brutto.

@Zmartwiony

To chyba o czymś mówi kto za niedługo będzie pracował na produkcji

A co

CO TAM słychać u pani Goc Dalej szaleje i premie zabiera.

@A co

Premie odbiera , leniuchuje , sex w pracy uprawia w Lear pracuje . Hasło do krzyżówki na trzy litery .

@A co

Niby juz nie uprawia sexu z Wanniczkiem w pracy.

RoboCop

Nie pracuję już w Lear corporation kulka lat Powiem szczerze nie narzekałem wypłata była kiedy miała być ale atmosfera na produkcji brygadzistka woził się bardziej niż mistrz Fakt nie byłem na produkcji ale widziałem wszystko przez 14 lat i to tworzenie stanowisk bez sensu ale te tumany co dają na brygadzistów to przesada nawet szyć nie potrafią jakiś nowy projekt nikt nie wie jak uszyć jeden od drugiego odpycha a szwaczka więcej wie niż majster czy brygadzista ale trzeba dać im więcej kasy szkoda gadać a audytor stoi i miarka w ręce co za (usunięte przez administratora)

@RoboCop

Tworzenie stanowisk bezsensu flagowe postępowanie Lear , tłum kolesiów ,którzy są odpowiedzialni za coś a właściwie za nic.

@Worker

Zgadzam się w 100% obsadzanie księżniczek na stanowiskach pogaduchowych na stołówce min

@ProtoplastaLeara

A które to takie księżniczki

@Xyz

Specjalistki w SUR, które były liderkami na produkcji.

@Xyz

Księżniczek w Lear całe multum tworzenie na masową skalę niby stanowisk do niczego niepotrzebnych trwa .

Alan

Now(y)AK dalej mobinguje ludzi z logistyki ???

Glp
@Alan

Pierwsze słyszę. Ty sie zajmij lepiej swoją żona która jest w ciąży a nie plotkami się zajmujesz;)

Pozdro
@Alan

Nic się nie zmieniło jest jeszcze gożej

Lizon
@Pozdro

Kolega poważnie hahahah

Xxx
@Pozdro

Gorzej juz byc chyba nie moze haha

@Xxx

Zawsze może być gorzej, na czworak jeszcze nie chodzisz, a mozesz

Xxx
@Mega

Kto wie…,tam wszystko jest możliwe ,może Petrykova tak zarządzi….

@Alan

Tak, Sebastian cały czas mob_binguje osoby, które pracują i niego na dziale. Niestety mało co można z tym zrobić. Bez zgłoszenia nie ma reakcji. Glp - zamilcz, wiemy kim jesteś w pracy, więc zamilcz, jeśli nie chcesz płakać.

One Lear
@Xxx

Petrikowa chce zamknąć fabrykę w Legnicy. Podwyżki będą w kwocie 300 brutto. Pora uciekać z tej fabryki tonącej koleżanki i koledzy. (usunięte przez administratora)wszystko co możecie, nawet p.toaletowy.

Elenaj
@One Lear

A można wiedzieć skąd takie informacje?

@Elenaj

Od p. Petrikowej.

@One Lear

No i sie sprawdzilo te 300, tak jak bylo tutaj podawane, a wielu nie wierzylo. Trzeba wiedziec z kim gadac. Produkcja w Lear w Lca bedzie do konca 2024. Potem projekty beda przeniesione do Petrikowej. Pierwszy W62.

@Supervisior

I co ja zrobię jak tak się stanie? Tyle lat przepracowane ten zakład to mój drugi dom:(

@ProtoplastaLeara

To bardzo źle, nie wolno się do miejsc ani ludzi przyzwyczajac

Bogus

Ja widziałem jak Pani z jakości Emilka robiła laske Panu kierownikowi z makro

@Bogus

Sławeczkowi? No to się dzieje...

Mega

Co się dzieje? Na jesień to dopiero będzie się działo jak prąd wyłączą i w mieszkaniach będzie zimno i ciemno

Working
@Bogus

Jak widziałeś to było się przyłączyć

@Working

Bogus robi tylko Maciejowi.

Co robi Maciejowi?

...

Po co dawać podwyżki co niektórym jak można sprzedać markery i rękawiczki?????‍♂️

@...

Jak pracodawca nie daje, to co ma dać, to trzeba to sobie wziąć samemu.

Skunn

Racja od dzisiaj też będę zbierał pisaki i rękawice nie ma podwyżki nie będzie rękawic

@Skunn

I tak trzymać. Juz co trzeci bierze pod reke, to co mu sie nalezy. Tworek otrzymal 14k brutto. Brawo Petrikova.

Spawacz
@Supervisior

Czyli będzie (usunięte przez administratora) za spawaczy i innych których pozwalniał

Dramat on 4 k brutto nie powinien mieć Czeski film

Operatorion
@Skunn

Trzeba się było uczyć to też byś miał ????

@Operatorion

Nauka nie ma tu nic do rzeczy, trzeba mieć układy i umieć się podlizywac

Znam
@Operatorion

A BRAT goc to jak się dostał do biura ludzi wkręcał ze sam dyrektor go wybrał no że żenuła

@Znam

Jaki brat gocowej? Zarty jakies.

TL
@Znam

Sama przy tym byłam i słyszałam jak mu zaproponował stanowisko… i opłaciło się bo daje rade

@TL

Daj radę ? Buchacha !! Tak jak jego siostra , rękami innych?

Sup
@Supervisior

I taki był plan.Tworek widzi co się dzieje chciał dostać kierownika, teraz posiedzi sobie w Lear pól roku,może rok i ucieknie do innej firmy gdzie lepiej płacą za podobne stanowisko bo on chciał mieć już kierownika na świadectwie pracy. Też bym tak zrobił ????

Pracownikiii
@Sup

Chłopak angażuje się na 300% to i mu się należał awans, jako nieliczny szanuje pracowników zawsze życzliwy i przyjdzie się przywita. Ale tak jak powiedziałeś nawet On wkoncu podziękuję.

@Sup

Tworek glupi, że został. Petrikova dała mu 14k podstawy, a niby kasy nie mają. Tworek musi się nauczyć, że jak go raz (usunięte przez administratora) to oszukają drugi i trzeci raz. Nie ma już "Dejwa", jest Petrikova, która dziesiątki razy mówiła, że zlikwiduje produkcję w Legnicy. Ona nie gra dla Lear, ona gra dla Słowacji. Żmuda to typowa marionetka - taki figurant kolejny. PS. Czy ktoś widział dyrektora? Cham się nawet nie przedstawił.

@Pracownikiii

A wiesz ile osób daje i dawało z siebie 300-500%?! i są traktowani jak przysłowione gó_wno... Za 14k to nie sztuka.

Po Tworek
@Operator

Gość Nic nie umie miałem znim styczność szkoda czasu tracić dla Polaczka lepiej zmienić pracę Ciekawe czy dalej się trzyma z Błaszczykowska i Jajem pewnie dalej działają na VS 30

@Operator

No to chyba normalne, że tak są traktowani, jak głupi to tak będzie traktowany, nikt mądry nie robi po 300%

obserwacjezparteru
@Operator

Ps. Dyrektor się nie przestawił ponieważ tak HR zajął sie i zorganizował jego onboarding....moze jeszcze bedzie okazja.. Dyrektor czy "(usunięte przez administratora)zy nie cham... bez różnicy, zakładu sam nie zbawi... jak tu cały management sobie do gardeł skacze i robi fochy zamiast współpracować.... każdy tylko umywa racę od przyjęcia obowiązków zgodnie ze swoimi kompetancjami.. Ludziom checi do pracy brakuje i zespołowości..tylko oczekiwania.

@obserwacjezparteru

Dyrektor niech wyrzuci w takim razie ten "menedżment" i zatrudni ludzi porządnych.

@Operator

Nie wolno porządnych, bo zakład nie upadnie

Kiedy zakład idzie na urlop? Wiadomo już coś?

Hahahs
@Tomek

Za 2 -3 lata bedzie pogrzeb

@Hahahs

Pogrzeb tak, ale ja pytałem o urlopy? Pomysl

@Tomek

Tomek urlop? Chodzi tobie o postojowe? Będzie to 2 i 3 lub 4 tydzień lipca. Urlop jest sprawą indywidualną. Jak go wypisałeś do końca lutego, tak będziesz miał urlop.

...

Zero kontaktu. 150 razy telefon ani razu panie nie raczyły odebrać. System sugestii zatrudnić sekretarkę dla Pań z biura bo nie wyrabiają.

@...

Tylko co one robią? Tychy wszystko naliczają...

...

Jak się zgadza to one naliczają jak jie to Tychy

B. na wylocie za to co się dzieje UR się rozpadło została już garstka tych którzy coś tam wiedzą ale nie za dużo najlepsi odchodzą, teraz pytanie jak te dziury połatają ludźmi bez wiedzy z tego co widziałem to nie ma z czego wybierać jeśli chodź o nowych ludzi dziecinada bez jakiego kolwiek doświadczenia The End Lear ????‍♂️

Technik UR

Trzeba mieć pretencje do: 1 - Petrikowej, 2 - Żmudy, 3 - Szajdewiga, 4 - Babiarza. Jeśli toleruje się nepotyzm(usunięte przez administratora) wyzwiska i przekleństwa, to nie ma co się dziwić.

Inszynier

BB na wylocie? Czy jego pieski zostaną bezpańskie?

Jakub
@Technik UR

Czyli przez takie zachowania ludzie odchodzą? A nowi których przyjmują jak są traktowani? Lepiej czy nikt nie wyciągnął wniosków?

Technik SUR
@Jakub

Tak Kuba, przez takie zachowanie i tolerowanie przez zarząd technicy odchodzą; dodatkowo w SUR nie było podwyżej już 3 lata. Nikt wniosków nie wyciągnie. W fabryce rządzi Petrikowa i Szajdewig - nowy dyrektor nie ma nic do gadania, tak samo jak wcześniej Król. Nowy technicy, to osoby od razu po technikum, łapią każdą pracę i siedzą cicho. Projektów praktycznie nie ma. Szczerze, to zostało B3B4, które produkuje na 100%. Nie potrzeba tylu techników, wieć się ich pozbywają.

@Technik SUR

Bo technicy mają odchodzić stąd jest takie zachowanie firmy, produkcja części samochodowych będzie z roku na rok spadać, gdyż motoryzacja ma być zlikwidowana, "nie będziesz miał niczego I będziesz szczesliwy" Klaus Szwab, forum ekonomiczne w Davos

@Mega

No to może powyrzucać ludzi z biur? Tam nadal siedzi ponad 300 osób.

@Technik SUR

A gdzie z SUR odchodzą? Słyszałem że do Faureci. Tu złapali stażu i idą za większe pieniądze. A w Faureci myślą że jak dali kase to nałapali fachowców. Nie wszyscy ale większość to ludzie bez pojęcia. Tylko aby 8 godzin i sobotę za 100 % posiedzieć. Zakład ma potencjał ale wieczny problem z zarządzaniem. Istna plejada gwiazd po znajomości. Na dzień dobry trzeba by usuną kilku gwiazdorów co robią tam kariere. Np. ten co zwią go Napoleon. Następnie popatrzeć ile ludzi w jakości bez pojęcia. Siedzą w sobotę w akwarium i w patrzeni w telefony ale 100 płacone. Tłocznia prawie bez pracowników i nikt nie pyra dlatego nie ma operatorów i narzędziowców. Tak zarządzał Pan menager z Panią kierownik która nie ma pojęcia. W nagrodę Pan menager został lepszą posadę i będzie rozwalał zaklad . Istna tragedia. Zakład z potencjałem doprowadzany jest na dno i nikt nie reaguje. Tu trzeba konkretnie zrobić porządek. Sano to że było tylu dyrektorów o czymś świadczy. Blakuje konkretnego gospodarza

Mega

Bo nie ma być gospodarza, zakłady samochodowe mają upaść, spalinowe są pod presja

junior
@Jakub

Tak coraz więcej techników się zwalnia.

Technik SUR

Do Faureci idzie 4 osoby, a zwolniło się 25 osób. Dwa razy więcej do Viessmanna, także to Oetickera i innych firm na dolnym śląsku. PS. Do Faurecji niestety poszły osoby z kilkunastoletnim doświadczeniem w SUR, więc się zastanów nad swoją wypowiedzią. Jak już piszesz prawdę, to możesz nie "mataczyć". Napoleon, to Wanniczek Łukasz Młodszy Kierownik Produkcji, który nabija nadgodziny codziennie, wyciągając kasę z firmy. Przyjeżdża kiedy chce i jak chce. Wcześniej przyjeżdżał w nocy dla Ani Goc, aby się pospuszczać, lecz ona teraz zajęta przez kogoś z SUR! LOL.. koleś ma tak, jakby lizał Łukaszowi. Wstyd i tragedia na całą strefę. Firma nie ma potencjału. Wg projektów Lear Legnica jest do 2028-2030, lecz wg pani Petrikovej to w 2024 projekty zaczną wyjeżdżać na Słowację - zaczynamy od W62 i pójdzie dalej... To są jej słowa, a więc lepiej jej wierzyć. Tak samo było z A5X - kto pamięta, to wie. Teraz najważniejszy i najlepszy projekt w historii Lera`a jest nie w Polsce, lecz w Słowacji. PS> obecny dyrektor nawet się nie przywitał z firmą i załogą. Zatrudnili figuranta kolejnego, który wcześniej nigdy nie był dyrektorem fabryki... podobnie jak pani Żmuda - typowy(a) figurant(ka). Fabryka pociągnie max 4 lata i zacznie zwalniać ludzi, a projekty do Słowacji.

@Technik SUR

A gdzie tam 4l, firma już się sypie i będzie coraz gorzej, gdyż przemysł samochodowy jest wygaszany na całym świecie, idzie głęboka recesja i niszczenie gospodarek, już na jesień głęboko to odczujemy

Jam

Ania i Ola fajne Panie

@Jam

Między nogami.

Zaglądałeś już?

@Kris

Wanniczek zaglądał. Kris zajmuj się czymś ważnym - gdzie są nasze pieniądze?

@Operator

A to co już zapytać nie można? Skoro stwierdził to chyba na jakiejś podstawie,

Zły Pracownik

Gdzie są nasze pieniądze, ja się pytam!?

Gdzie te wczasowe??

xxx
@Xyz

Podobno słabe wyniki firma kręci i nie będzie kasy na wakacje.

@Xyz

Pieniądze powinny być 24 (25 to sobota). Grusza to pieniądze socjalne, czyli pieniądze pracowników. Dyrektor tylko trzyma nad nimi piecze. Firma nie ma żadnych praw do tych pieniędzy. Pytanie czy Legnica dała znów ciała, czy Tychy nie chcą wypłacić pieniędzy. Uważam, że Solidarność powinna już wezwać PIP o malwersacji pieniędzy przez firmę.

Operator cel spawalniczych
@xxx

A kto powiedział, że wyniki są złe? Poczytaj na głównej stronie Lear`a. W 2021 wyniki firmy były bardzo dobre i zbliżone do tych przed pandemią. Legnica ma złe wyniki z powodu wydatków Króla - wydał 7 mln zł poza limit. Nikt go nie kontrolował. Reklamacje na Nissanie i D2XX pochłonęły kolejne miliony. Nikt nie odpowiedział za te reklamacje i za usunięcie projektów z fabryki, pomimo nadal aktualnych zmówień. Odpowiedzialnym był Daniel Zając. Po drugie Petrikova zabiera projekty dochodowe na Słowację - to niezła s__a. A5X zarabia dla Sowacji grubą kasę, a do dwóch lat zabierze W62. Legnica utrzymuje się obecnie tylko z G3/B3B4.

@Operator

Solidarność nic nie wywalczy nigdy... I nic z tym nie zrobią A firma klamie .. może w grudniu wypłaca wczasowe ????????????

@Xyz

Nie mogą, to nie są ich pieniądze. Dlatego już dzisiaj powinien zostać powiadomiony PIP.

!!!
@Xyz

Firma jest jeszcze dłużna z KS pracownikom 530 000 zł, zniknęły i do tej pory nie chcą oddać.

Idzie na dno

Wy Dalej nie wiecie o co chodzi ??? Lear ma ponad 10 lat w Legnicy Nie dali podwyżek ?? Takich żeby się cieszyć ??? Kontrakty trzeba skończyć Po 10 latach trzeba zacząć płacić podatki jak ludzie się sami zwolnią to Zakład się sprzeda odzyska się pieniądze za postawienie fabryki A następnych roboli się zatrudni z dotacja z PUP cowy na to ??

Papo
@Idzie na dno

Bzdury piszesz, Lear zmienia nazwę. Z resztą jak inne zakłady na lsse, normalny zabieg po 10latach. A że petlikowa chce zamknąć zakład to już inna sprawa, ma zostać tłocznia i magazyn.

@Papo

To nie petlikowa chce zamknąć zakład tylko taki jest plan globalistow, zniszczenia przemysłu samochodowego na swiecie

Beata
@Mega

Co Ty za teorie spiskowe tu urządzasz :D Niby czemu ktoś miałby zniszczyć przemysł samochodowy? To jak bedziemy się przemieszczać? Rowerami?

@Beata

Nie ma czegoś takiego jak teorie spiskowe, to przecież już się dzieje, wzrost cen bezyny, brak dostaw półprzewodników, wstrzymywanie dostaw komponentów, masz być biedny dla dobra klimatu, możesz się przemieszczać hulajnoga rowerem, pieszo.

idnaS

No proszę kto by pomyślał romans za romansem. Ta Dziewucha z Haba to niema wstydu jeden żonaty ją olał to za drugiego się bierze. Boże z kim ja muszę pracować żal mi takich ludzi.....

Xx$x

No słyszałam o tej Czarnej z Haba podobno nie raz już WC zaliczyła. Porażka

Xxxxx
@idnaS

Czyżby chodziło o " N. B" z Haba?

idnaS
@Xxxxx

Tak

xxx
@idnaS

Tylko tak naprawdę.. co kogo obchodzi co Ty sobie na ten temat myślisz? Pewnie odwagi brak żeby powiedzieć dziewczynie w oczy co się o niej myśli to lepiej na forum..żal to jest jest naprawdę Ciebie.Lepiej pomyśl co jutro na obiad zrobisz.

Yo
@idnaS

Prawda w oczy kole... Jak stare przysłowie powiada. Pluj krowie w oczy to powie że deszcz pada.. Więc niema sensu z taką osobą podejmować rozmowy.. Tylko nasz zakład jest właśnie tak postrzegany. Jeden wielki (usunięte przez administratora) Przez właśnie między innymi takie osoby.

G
@idnaS

wiesz że łatwo można się dowiedzieć skąd zostały wysłane wiadomości ? Więc dziewczynko zazdrosna jeśli nie wiesz nie pier... powiedz dziewczynie prosto w oczy chyba musisz być bardzo zakompleksiona baba ze piszesz tutaj zamiast zatkac ryj wiesz dobrze że to nie prawda Ale musisz aby komuś zniszczyć życie . Spójrz w lustro i zobacz jakim jesteś człowiekiem . To ze ty tak robisz nie musisz pisać tego na kogoś innego. Bądź osoba taka by otwarcie powiedzieć tej osobie !!!!!!!! Jak to mówią kozak w necie (usunięte przez administratora) w świecie . !! I czy wiesz co oznacza RODO ... możesz mieć niezle problemy przez to. Raz że podszywasz się nickiem dwa że używasz inicjalow. Usuń to albo będziesz miała problemy i zajmij się swoim życiem . Pilnuj swojego mezusia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@idnaS

Wejż się do roboty chłopie a nie się plotami zajmójesz. Nawet gdyby to wszyscy dorośli. Może tego im trzeba

Rób

Są się zwolniłem i to nie przez firmę płacą na czas czemu ludzie narzekacie praca jak praca trzeba pracować Może ja miałem dobre stanowisko i by przez żadne znajomości ale byłem dobry w tym co robiłem i nikt mi nic złego nie mówił zarabiałem bardzo dobrze nawet kierowniczka mi nic nie powiedziała bo wiedziała że się zemszczę one też sy boją o swoją za przeproszeniem (usunięte przez administratora)

Pracownik obiektywny
@Rób

Jeszcze raz poproszę.

Pan Pan

Jak tam podwyszki ktoś coś wie

Upamecano
@Pan Pan

Bez rewelacji i bez hurra optymizmu

@Pan Pan

Petrikowa chce dać po 200-300 zł(usunięte przez administratora)

Jack

Tutaj nie ma przyszłości jeżeli te spekulacje się sprawdza połowa i tak die rozgląda za robotą

@Jack

No nie ma przyszłości w samochodówce, bo likwidują i utrudniają życie kierowcom

@Mega

A HAB leci pełną parą ????

@999

Tego nikt nie wie, jak widac

@999

Tylko G3 leci pelna para.

Co to jest G3?

Oooo

Dawny montaz B3B4

@Mega

Ty pracujesz w Lear? Masz 2 projekty produjuhace i nie wiesz co i jak? Jakis biurowy jestes nawiedzony.

@Oooo

Montaz + spawalnia + mechanizmy + mapro. Dzieci we mgle.

@Operator

mapro nie chodzi już od kilku miesięcy dzieciaku we mgle...

Operator

Owszem spostrzegawczy tatusiu w białym-przejrzystym dniu... Projekty - obszary - niepotrzebne wyjeżdżają. Mapro będzie jeszcze potrzeben w tym roku do G3. Potem wyjedzie. Jesli nie siedzisz przy stole z mirabelkami, to zakładaj cześci na Jig`a i milcz. Zwyczajnie podklul ogon i milcz.

@Operator

Ty zawsze byłeś taki wyszczekany chłystku, czy tylko przy kompie po paru piwach?

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Legnica

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 186.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 16 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II
2.2/5 Na podstawie 480 ocen.

Lear Corporation Poland II