Opinie o Lear Corporation Poland II w Legnica Serdeczna 40

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lear Corporation Poland II o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Legnica Serdeczna 40

Xxx

Co się stało że w lear brakuje ciągle pracowników ?non stop se wakaty a ludzi brak!dlaczego nikt nie chce tutaj pracowac?

Przyszły Kierownik Jakości w D&D

No nie, ta oferta zamieszczona na kierownika jakości, toż to panie to wystarczy ctr+c i ctr+v i juz się można śmiać, co tez uczynię, wraz z moimi wstawkami. "Naszym pracownikom oferujemy: Stabilność zatrudnienia: największy pracodawca wśród dostawców w branży motoryzacyjnej, od 20 lat na polskim rynku (Panie, ile się już tutaj ludzi przewinęło, w zakładzie jest zakaz wynoszenia ubrań do prania nawet, bo taki transfer jest że firma by zbankrutowała ze względu na straty z tytułu rezygnacji pracowników po pierwszym dniu pracy kiedy nie wracali z odzieżą. Dla pracowników D&D jest stabilne zatrudnienie, i awans połączony z degradacją (o ile nie jesteś pracownikiem Faureci poleconym przez dział HR B&B. Te ogłoszenie też już jest "obstawione Faurecią" żeby nie było że jakieś kumoterstwo..."To nie buduje atmosfery".). Rozwój: 62% naszych menedżerów zostało awansowanych wewnętrznie. (w D&D 100%, wszystko z Faureci, i za każdego 4 koła). Środowisko pracy doceniające różnorodność: 47% naszych specjalistów i kadry zarządzającej to kobiety.( no pod tym względem to w Legnicy to istny zwierzyniec, począwszy od 30 letniej królowej HRu, a skończywszy na królowej rekrutacji pracowników Faurecii i czystości w celach spawalniczych z D&D...Ile to wniosło do procesu, w sumie chyba kierownik jakości nie jest potrzebny jest tak dobrze). Przyjazną atmosferę: najwyżej oceniany czynnik w wewnętrznych badaniach satysfakcji pracowników (87%). (87% najwyżej oceniany czynnik, ale najniżej zrealizowany przez kolesiostwo, kumoterstwo, nepotyzm, różne zasady dla różnych osób, potężny transfer pracowników ze względu na brak jakichkolwiek perspektyw, zakłamanie i obłuda. W D&D to wszyscy do siebie kochanie mówią ale i tak głównemu ojcu tego sukcesu to ci co najbardziej się do rozporka kłaniają to za plecami pierwsi fucka pokazują. Jeśli chodzi o tych dwoje co się nie znają wcale - to jest to samo, wszyscy czekają kiedy ktoś im się do skóry dobierze, ale na pewno nie ta 30 letnia pani HR). Ogólny dramat, ale nawet nie będę zniechęcał do aplikowania tutaj, bo te ogłoszenie to i tak ściema, a wszystkie fuchy już porozdzielane, i teraz ważne jak i gdzie znaleźć frajera co za kolegów będzie biegał i robotę robił...Oto jest pytanie...

aa

Pracowałem w okresie wakacyjnym w firmie Lear we Wrocławiu i szczerze nie polecam. Zostałem oszukany przez pracodawcę , mianowicie jako pracownik agencyjny miałem za zadanie pakować produkty do pudełek w celu późniejszego wysłania ich. Ale do rzeczy. Umowa obejmowała dwa tygodnie pracy, a okazało się że po tygodniu nienagannej pracy umowa została zerwana. Co do mojej pracy, wcześniej wspomniałem że moja praca polegała na pakowaniu produktów, okazało się że w pierwsze dwa dni pracowałem tak jak było zapisane w umowie, lecz w następnych dniach razem ze współpracownikami zostaliśmy wmanewrowani w rozładowywanie kilku tirów z ciężkimi pudłami. Po kilku dniach zap***dolu w zakurzonych kontenerach zostałem zwolniony przez 'kierownika', który zrobił to z uśmiechem na ustach.

Ze zm B chce przenieść się na zm C na nissana jaka tam atmosfera proszę o opinie

Spawacz

Początek 2500 brutto potem 2700 brutto Nieoficjalnie Lagasz po wszystkich działach i spawasz co popadnie dóża rotacja mało spawaczy. Operatorzy jak planu nie wyrobią to spawaczą też się niedostaje premiera oszukują w nad godzinach często wypłata się nie zgadza.

Kto chce pracować w takiej patologii

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
On

Patologia w tej firmie.Niektóre panny chcąc się ustawić i dostawać kasę za nic chodzą do mistrzów i podpierdal..a jakby tego bbylo mało wystarczy wskoczyć do łóżka z mistrzem i już leci z górki ....Nie szanuje się ludzi którzy pracują naprawdę tam się ceni inne wartości ...

Zgadnij kto

Nie tylko mistrzyni z mapro jest gestapowcem????a jej prawa rączka Karolina liderka karierowiczka ss ponad wszystko kto wam dał się pytam upoważnienie do takiego traktowania ludzi czy swoją mamę też traktujesz w ten sposób? Ciekawe zero szacunku do ludzi jak nic z tym nie zrobię to same będziecie pracować bo wszyscy pójdą z tej firmy.Może czas najwyższy zmienić liderów i mistrzyni dział bo tu jest jak w (usunięte przez administratora) i nie chodzi o pracę bo jak chhcesz to będziesz pracować ale podejście do ludzi pozostawia wiele do zyczenia

Masakra dział maproi jest jednym z gorszych... Nie chodzi o pracę wręcz przeciwnie praca jest spoko ... Ale atmosfera która tworzy nam super Pani Mistrzyni zostawia wiele do życzenia. Czy jest tutaj ktoś z kadr? Bo coś widziałam że ktoś tam się odzywal.. w takim razie ja się pytam do ch** czy ktoś tym ludziom którzy są mistrzami lub liderami robią badania psychologiczne i psychiatryczne???!!! Nie chodzi badania wewnętrzne. Tylko czy ktoś psychicznie badał z zewnątrz mistrzyni ?? Bo mi się wydaje że jednak nie!! Biega rzuca gibamii ludzi teroryzuje psychicznie.. pisze że wzgedu na dzisiejszą sytuację która miała miejsce... Karetka przyjechała zabrała no dobra i co dalej?! Ile jeszcze?! Dziewczyno na twoim miejscu poszła bym to zgłosić do bhp i wszędzie gdzie się da! Niech ktoś w końcu się tym zajmie!! ZmC

s.d

Dlaczego tak sądzisz? Najlepiej oceniać kogoś stojąc z boku i nie wiedzieć wszystkiego. HHHH ciekawe .... czy jak mamy trudne dni raz w msc to bierzemy dzień wolny ?a co poniektóre pracownice tak by chciały. To nie jest przedszkole!!!! Każdy przychodzi do pracy pracować.

Pracownik wiza vi;)
@s.d

Haha a co Ty myslisz,że niewidzialna jesteś? Noo gratuluję Tobie spostrzegawosci ... Do pracy pracować przychodzimy no nie możliwe haha Najlepiej nic nie widzieć a oceniać. Dziewczyno a co Ty sobie myślisz że nikt nic nie widzi? To jesteś w wielkim błędzie, widzą ludzie więcej niż myślisz np: to że chodzisz non stop na palarnie z kawusia i siedzisz tam po pół godziny co godzinę więc o czym tu mowa wg!! Ciesz się ze jeszcze nikt nigdzie zdj nie posłał bo spadniesz z tego stołka szybciej niż myślisz!!Nikt co miesiąc na ciężkie dni zwolnienia nie bierze?? W takim razie kto co drugi lub trzeci dzień chodzi i trzyma się za brzuszek bo tak strasznie cierpi? Hmm no brawo SS!! Wiecznie łazi nic nie robi jeszcze do ludzi pretensje! Ogarnij bo całe życie przed Tobą a praca na Learze się nie kończy więc sobie weź to do serca i przemysł parę spraw bo karma wrcaca w najmniej odp momencie! Pozdrawiam nie robie jeden!!!!

Pracownik wiza vi;)

Jaja jak berety
@s.d

Właśnie teraz udowodnilas tym wpisem jaka inteligenta jesteś ;) hahaJaka bezczelna jeszcze tu bzdury wypisuje... W takim razie zapierdzielaj tam i pokaż ludzia co potrafisz taka idealna liderka się znalazła ;D haha brak słów na niektórych ludzi po prostu. Bo moim zdaniem lidera obowiązkiem jest pracować z ludźmi a nie przeciwko nim! Tak czy nie? SKORO się z ludźmi dogadać nie potrafisz to po co tu siedzisz? Przecież nie ma ludzi niezastapionych w taj firmie? Ps. Zanim coś zaczniesz mówić lub pisać to przemysl to ze 100razy ;)

goscza1

Po jakim czasie dostaje się umowę na czas nieokreślony?

fr
@goscza1

PO 3 msc nawet możesz dostać jak się wykażesz.

Były

Nawet mógłbym wrócić do tej firmy. Lubię zapirrxxdalać jak pojebaxxny, robić ponad normę, pracować za trzech i być opierxxdalany, bo kieras z duxxpy wzięty nie ma o niczym pojęcia ale pójdzie za tobą do kibla bo nic innego do roboty nie ma. (Mowa tylko o jednym ćwoku) reszta spoko albo ujdzie, nie ma się co czepiać. Jak wiesz co masz robić i "mądre" głowy się nie wierxxdalają a ponadto nabierzesz dystansu to można spokojnie zapirrxxdalać jak dziki.

Były

Odradzam wszystkim pracę w tej firmie porażka

Były

A liderki z montażu i spawalni śmiechu warte cichodajki

były

przyznać należy, iż w tej firmie pracownik z własnym zdaniem jest bardzo złym pracownikiem, nawet jeśli zwraca uwagę na poważne problemy jakościowe i ma bardzo duże doświadczenie wynikające ze stażu pracy jak i znajomości procesu. Najlepiej klepać to sito co wypluwa maszyna spawalnicza, olać gauge i robić ilość, SPAWACZ NAPRAWI. Wtedy jest wszystko pięknie. Oczywiście, że tak można i to nawet wygodne niczym się nie przejmować. Ale nie licz, że ktoś tą ilość doceni, po prostu nikt się nie przyxpierxdoli, chyba, że "koledzy" z innych zmian, którym zawsze coś nie działa i nie zrobią tyle, gdyż zwracają uwagę na nieprawidłowośli lub (częściej) najzwyczajniej mają wyxxjebane.

Turkaweczka
@były

I znowu, przenieś się z plantu na d&d, tam jest już od dawna rozwiązanie, zamiast na jednej zmianie same pracusie a na drugiej obiboki i kable co 20% normy nie wyrabiają bo zawsze coś im nie pasuje, jakies kostki w przyrządzie przestawić nie mogą, to wymieszała ich jedna osoba, i teraz na każdej zmianie jest kabel który pilnuje pracusia żeby zasuwał, i żeby nie poszedł się kawy napić kiedy on sam idzie na fajkę 10 raz na zmianie. Da się-się da! Polecamy, zapraszamy, jest jeszcze dużo miejsc po tych co odeszli bo nie mogli patrzeć na ten zbójecki proceder. Problem że opinia się już rozeszła i nie ma chętnych do tej familiady. W PIS jest więcej szczerości i swobody niż tu, ale zrobi się znowu imprezkę, gdzie 70% pod szantażem pójdzie i będzie ze strachu udawać że się dobrze bawi i będzie super. Propaganda jak Korei(dla tych spawaczy co sobie nie radzą-Północnej, nie Południowej).

obserwator
@Turkaweczka

No tak, wszystko to prawda...Niestety. Zawiązała się klika i dużo osób musiało się ewakuować, a nawet po powrocie do firmy to na plancie woli pracować niż wrócić do d&d. i wszystko byłoby fajnie po myśli głównego stratega tego sukcesu gdyby nie fakt że jak sami koledzy i koleżanki zostaną to się robota nie zrobi, na porannych spotkaniach nie wystarczy zwracania się do siebie kochanie żeby się wszystko zrobiło. Dział jak na to patrzę( z bólem) to prowadzi paru techników z biura i paru techników z produkcji, a reszta to szopka bez której można się obejść. Ale mam nadzieję że i ci technicy powoli nabiorą odwagi do szukania pracy gdzie indziej i wtedy zobaczymy. Ja szukam i na jesień się ewakuuję. Nie polecam pracy tutaj, zła atmosfera, kolesiostwo, brak perspektyw, strata czasu, typowe polskie piekiełko. Jak ktoś jest zakłamany, lubi obłudę, ploty szeptać do uszka szefa, i się potrafi zgiąć do wysokości rozporka błyskawicznie to oczywiście polecam szczerze.

Zdybek

to idźcie z plantu do d&d, tam słyszałem stabilnie, bez rotacji pracowników, dobra atmosfera, bez kumoterstwa, bez żadnych znajomości jedynie grupa fachowców. jak źle w plancie to do d&d, tam karierę zrobicie bez kablowania i znajomości.....Mam rację he he he?

Biedronka
@Zdybek

Nie, nieprawda, na rundach porannych to taki miód się leje, wszyscy kochanie to, kochanie tamto, i wcale nie mówię tu o tych dwoje co to przypadkowa zbieżność nazwisk he he he...A tak poważnie to się chyba MM ewakuował bo mu tak sprawnie projekty w seryjkę przygotowano w D&D,...A to mógł być taki porządny dział, a jest polskie piekiełko.....Nie polecam roboty tutaj, zresztą tu nie ma ludzi z przypadku, albo nawet wprost przeciwnie...Brak perspektyw i zła atmosfera.

Qwert
@Biedronka

Ty sie od MM ODWAL zrobił porządna robotę

Qrwa to są jakieś jaja!! 30 stopni na hali zero wiatraków a jak są to kradną jak leci... W każdym bądź razie tragedia.. 5 min przerwy zakaz wychodzenia na powietrze ! Ukraińcy padają jak muchy a w biurach siedzą przy Klimie i się śmieją.. żałosna firma ogólnie tak z dnia dzisiejszego!

KOKO

Brak ludzi kompetentnych w zarządzaniu ,zostali mały człowiek KorzeŃ i Personalna Kierownik mało kompetentna PaulA i tak oni traktują ludzi , to nie nowość.

Марина

Cześć. Można powiedzieć, czy jest sens iść do pracy normalnej osoby?

ASD

Zapraszam na hute...albo chociaz pod gorące prasy na faurecie:)

Ciekawy

Czy faktycznie mogą zabronic nam wychodzić przed zakład się przwietrzyc w czasie przerwy? Przecież podczas przerwy nie świadczymy usług pracodawcy więc dlaczego mamy wykonywać jego polecenie. Przecież na naszej stołówce nie da się często wysiedzieć. Po pierwsze nie ma miejsca na pierwszych zmianach a po drugie ten odurzających smród! A teraz doszły jeszcze upały!

Hwała Kożeńowi
@Ciekawy

Nie mogą to zwyczajny straszak

Rafał

Czy ktoś wie o której godzinie (np rano) jest autobus do Lear z Głogowa ?

pp
@Rafał

pewnie koło 4

Paulina

@zdradzona, @Zxcv, @123, proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat Lear Corporation Poland II. Pamiętajmy, że forum nie jest miejscem do obrażania innych.

Ciągle nikt konkretnie nie odpowiedział jakie są zarobki :/ Więc jakie zarobki na start, na godzinę, brutto ma: -operator(czy jak oni zwykłego pracownika nazywają) -wózkowy -spawacz? I jak wyglądają nadgodziny? Tak wiem że odradzacie, ale gdzieś trzeba zacząć.

NIKINICK
@Zainteresowany

operator 2100 wozkowy z 2300-2400 spawacz 2700 wszystko oczywiscie BRUTTO

Paulina

Zainteresowani pracą w Lear Corporation Poland II? Na stronie firmy znajdziecie aktualne oferty pracy: http://www.lear.pl/kariera/oferty_pracy_praktyk_stazy.html

Lear corp
@Paulina

Hahahah najgorszy syf w Lear Legnica! Ale widzę ze już go work z Lear moderują!! Niech się za robotę wezmą :)

Paulina

@gość123, myślisz o aplikowaniu?

Spawacz
@Paulina

Mało Płacą dla spawaczy brak nadgodzin żeby dorobić ogólnie wielka olewka w stosunku do pracownika. Ale czego się spodziewać.

zainteresowany
@Spawacz

Mało płacą to znaczy ile? Z tego co słyszałem kiedyś to nadgodzin(podobno wręcz obowiązkowych) jest ogrom

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Legnica

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 186.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 16 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II
2.2/5 Na podstawie 480 ocen.

Lear Corporation Poland II