Opinie o Lear Corporation Poland II w Legnica Serdeczna 40

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lear Corporation Poland II o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Legnica Serdeczna 40

Bardzo fajny piknik na weekend, pozdrawiam :)

TimTom
@Anonim

Piknik strzał w 10!

morwa

A Jasólski za karę do sitechu w Polkowicach poszedł?

Sitech
@morwa

Ktoś wie coś więcej o jaskólskim

morwa
@Sitech

Już skumał,że w sitechu są związki i wyżej hooya nie podskoczy starym operatorom.Ma pecha,trafił na najgorszy projekt i spuszczą go tak jak jego poprzedników.

Kolo
@morwa

W nagrodę i świetnie sobie radzi.

kololo
@Kolo

Jaskólski,to chyba Ty sam sobie to napisałeś :):):) Byłeś pałą tutaj,jesteś z tego co wiem pałą tam.Wszystko na temat.Acha.....wcale sobie tam nie radzisz.....sitech to nie lear.......

MIG
@morwa

Hej Powiedz mi czy pracowałeś z Jaskólskim? Co to za Kolo? Bo nie ma zbyt dobrych opinii?

Autoneum poland

Witam powiedzcie ile operator doataje na start ?

@Autoneum poland

Na produkcji 2400brutto plus 300zl premi

Gates Gatesem... bylem w tym tygodniu na rozmowie w LIS na szczytnickiej... na start 3200 podstawa plus premia do 700 a u nas to sie moze obudza jak produkcja stanie

Spawacz

Początek 2500 brutto potem 2700 brutto Nieoficjalnie Lagasz po wszystkich działach i spawasz co popadnie dóża rotacja mało spawaczy. Operatorzy jak planu nie wyrobią to spawaczą też się niedostaje premiera oszukują w nad godzinach często wypłata się nie zgadza.

Kto chce pracować w takiej patologii

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Czy ktoś mógłby potwierdzić z pewnością 100%, że Gates daje na nowy projekt operatorowi 3100 brutto? Mam nadzieję, że ruszy to wreszcie te zakute głowy i skąpe portfele ... Learze, obudź się jeśli nie chcesz stracić doświadczonych pracowników. Exodus już się zaczął ... Ukrami pustki nie zapełnisz ...

pracownik gates

daje 3100 brutto ? a wiesz, że zarobisz tyle jeśli dostaniesz całą premię ?

pracownik gates
@pracownik gates

Brak bonów na święta, socialu, trzynastek, praca 8 godzin na nogach bez chwili wytchnienia na hali upał, smród, toksyczne związki, brak wody, nikt nie raczy wymienić butli w dystrybutorze, tam nie ma nawet czasu, aby się napić bo zaraz przyleci brygadzista będzie stał nad tobą i cię poganiał. Nie wiem jak wygląda praca w lear, ale gates nie polecam.

Moderator mógł by zrobić porządek z wpisami nie na temat.

jam to
@ja

Dokładnie,moderator mógł by tutaj posprzątać.Chociaż żadne z określeń nie są wg.słownika obraźliwe ani wulgarne i treści nie noszą żadnych przesłanek do wszczęcia postępowania,to jednak ta osoba już nie pracuje w Lear legnica więc po co o nim pisać na tym forum.Piszmy rzetelne opinie na temat.Reszta w rękach moderatora.

Jakie są zarobki na mistrzu produkcji

operator
@anonymous

Nie wiem dokładnie,ale duże pieniądze to są.Operator z 10-15 letnim stażem zarabia 3,8-4tyś na rękę bez nadgodzin po ostatniej podwyżce płac.

@operator

A jak wyglada hierarchia ? Od operatora do kierownika ?

Taki_pracownik
@operator

Nie wiem czy pracujemy w tej samej firmie ale pracownicy tu nie mogą mieć tak długiego stażu pracy bo sam zakład stoi 5 lat, a operatorzy o takich stawkach jak piszesz to nawet z nadgodzinami nie mają.

operator
@Taki_pracownik

Pisałem o Sitechu

W lear coraz goręcej na spawalniach ponad 30 stopni a jakiś matoł wymienił butlowe dystrybutory wody na zwykłe z wodociągów tylko j.....y matoł zapomniał o tym że do tego trzeba kubków których niema na całej hali od tygodnia pytam czy ktoś z dyrekcji coś z tym zrobi czy poczekacie jak pracownicy będą mdleć z odwodnienia i jak wjedzie inspekcja pracy w każdej chwili .

Doświadczenieprzedewszystkim

W tej firmie przydaly by sie zwiazki zawodowe. Smiech warte zeby teraz pracownicy na start dostawali 2400 brutto a inni operatorzy z duzym stazem znajacy wiekszosc maszyn na danym projekcie zarabiali 150-250 brutto wiecej.. Juz nie mowie o Gruzinach wieksza polowa to nie roby i smierdziele ktorzy nadaja sie tylko do wciskania jednego przycisku i z tym by mieli problemy a wy chcecie zrobic z nich operatorow jak tam jest tego pelno.. Stan Korzen sobie z nimi i popracuj ostatnio cos Cie malo na hali widac a Pani Rybicka ladnie z ludzi tepakow zrobila nawet Kierownicy pomysleli ze premia bedzie wynosila 400 brutto za dany miesiac od stycznia nie wiem jak innaczej mizna bylo to z impretowac robcie tak dalej a beda tu robic zaniedlugo sami Gruzini z Ukraincami i bog wie co jeszcze do pracy jezdzicie obok hale buduja ludzie zas beda uciekac wiec troche myslcie jak chcecie dobrych pracownikow zatrzymac te pidwyzki 120 brutto to tylko na zatkanie geby przez jakis czas.. Rynek pracy jest otwarty dla nas pamietajcie

Pan Jan dla was
@Doświadczenieprzedewszystkim

Racja ta premia to kpina i jak tu czuc motywacje do pracy 200 brutto plus 100 brutto absencyjnej a licza Cie i gonią jak psa jak bys mial mial jej z 800...i raz do roku zabiora bo firma nie przynosi magle zyskow a na zebraniach wszystko pieknie ile to firma nie zarobila w danym roku

Mil
@Pan Jan dla was

Gonią jak psa??nisądze.W każdym zakładzie są wyliczone normy godzinowe tak że każdy może ją wykonać.Jakbyś robił taką normę to nie wydaje mi sie żeby ktoś Cię gonił.Po zatym że każdy z nas podpisuje umowę i tam wszystko jest opisane ile godzin sie pracuje.I tak nie mamy źle.Nie pracujesz od dzwonka do dzwonka wiec skoro jest tak źle to zmień zakład.

Javiertevaz
@Mil

Można (usunięte przez administratora) nie powiem ale jak człowiek wie za co marna stawka marna premia.. W Lidlu i w Biedrze już dają więcej.. Tutaj się czas zatrzymal

SPAWACZ
@Mil

Co ty (usunięte przez administratora) jak normalna norma chodzą z sekundnikami i liczą ilość ruchów jakie wykonujesz przy maszynie nie odliczając czasu na picie czy wyjście do toalety czy na fajkę.A i jeszcze maszyny popsute to jak wyrobisz normę.

Yoursweet

Dobry) Przez który agencje mogę pracować w tym zakładzie? Dzięki

Zdybek

Co się dzieje w D&D?o czy raczej jak teraz jest w ogłoszeniach - Centrum Techniczne??? Ciągłe poszukiwania inżynierów, koordynatorów? Czyżby wyschło źródełko z Faurecia? Albo raczej próg bólu został przekroczony, no i jednak ktoś tam musi coś strącić....A to mógł być dobry dział, wszystko popsuła jedna łyżka dziegciu...dwie....

Paulina

Odnosząc się do treści zawartej na stronie Lear Corporation Poland II wynika, że pracodawca ten szczególnie dba o kobiety i tworzy specjalnie dla nich projekty rozwojowe. Czy któraś z pracownic tej firmy mogłaby się wypowiedzieć w tej kwestii? Czego dotyczą te działania Lear Corporation Poland II?

gogogowork
@Paulina

dlaczego szczegolnie Pani Paulino pracuje w tej firmie juz spory czas i jakos tego nie zauwazylem poza wyjatkami...

Audytor jakosci

Orientuje się ktoś z was jaka stawkę dostaje audytor jakości?

Xxx
@Audytor jakosci

Około 2600 +300premi, pozdrawiam.

xyv
@Audytor jakosci

Czy jest to ciężka praca? Jak kierowniczka?

kasia
@Xxx

2600+300 netto?

Hulabula
@xyv

Brutto oczywiscie bez stazu lub bez znajomosci nie licz na wiecej luxer ma jeszcze osobna premie 400 brutto liderskiej jak ma ja cala w danym miesiacu

Trybek
@xyv

Nie jest to ciezka praca.wiadomo masz troche na glowie jestes kontrolerem. Duzo osob z produkcji tam ucieklo Okolo 2600-2800 brutto na start

xxx
@xyv

nie jestem audytorem ale wydaje się praca ok.

Robbert

Cześć. Ile u was można zarobić na stanowisku Lider Produkcji?

WIELOletni pracownik

Przepraszam, ale kogo jeszcze Zarząd zamierza sprowadzić do zakładu? Eskimosów? Kiedy wreszcie zaczniecie rozumieć, że to jednak jest Polska i trzon pracowników powinien być oparty na Polakach (bez żadnych podtekstów narodowościowych !) Zamiast posiłkować się absurdalnymi programami rekomendacji (one nie spowodują satysfakcji pracownika nowo zatrudnionego) podnieście wreszcie ZNACZĄCO pensje Polakom (tak się miało podobno dziać po przemianach w kraju), a gwarantuję, że będziecie przebierać jak w ulęgałkach wśród solidnych, pracowitych Polakach. Chyba już pora ...

Tomasz

Wydaje mi się że w zakładzie jest dobrze, #Paulina nie wydaje Ci się że karty multisport mogłyby być tańsze ?

Trytek

Ukraincy sie powoli koncza juz Gruzinow przyjmuja dali by zarobic normalne pieniadze to i Polacy by chcieli robic jeszcze z premia z ludzi debili zrobili ktora i tak jest marna... Zacznijcie myslec w tych biurach bo nikomu sie nie chce pracowac z brudasami az strach pomyslec co bedzie zaniedlugo..

Pawel

Witam, czy mógłby ktoś podzielić się opinią na temat pracy w dziale utrzymaniu ruchu a dokładniej na stanowisku technika?

Paulina

Na stronie internetowej Lear Corporation Poland II znalazłam ofertę pracy do legnickiego oddziału firmy na stanowisko Project Engineer. Pracodawca oferuje przyszłym kandydatom stabilne zatrudnienie i m.in.opiekę medyczną i kurs językowy. Jak, Waszym zdaniem, wygląda kwestia awansów w tej firmie? Można awansować lub przenieść się do innego jej oddziału?

@Paulina

Jak masz przychodzić do pracy bo chcesz awansować to lepiej w ogóle nie przychodź.

Mil
@Paulina

Jeżeli ktoś sie wykaże to na pewno awansują.Większość ludzi przychodzi i narzeka jak to źle a nic z siebie nie dadzą.Jezeli jesteś osobą ambitną i niebojącą sie wyzwań to zapraszamy do Lear.:)

Maria

Literówki kolego każdemu się zdarzają. Nikt nie jest idealny. A co do '' niby czego '' to sobie sam wydedukuj skoro kreujesz się na takiego inteligenta...

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Legnica

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 186.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 16 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II
2.2/5 Na podstawie 480 ocen.

Lear Corporation Poland II