Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak

Opinie o Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak

Filip

Każdy zarabia tyle na ile zapracuje. Firma w sumie dobrze jest oceniana przez pracowników, polecam.

@Filip

Kolega chyba z (usunięte przez administratora)zleciał, albo mówi o jakiejś innej firmie ?

Były robol
@Filip

Jakich pracoowników? Zarobki w akordzie. Akord zależy od stanowiska. Mało kto go wyrabia. (usunięte przez administratora)

Jarek .w

Niepolecam grzejników tej firmy ponieważ źle wykonane

Gringo

Niestety ale wszystkie negatywne opinie na temat tej firmy są prawdziwe. Generalnie przeciętna firma aspirujaca do miana wielkiej korporacji. Towar którym się handluje jest na poziomie kiepskich chińskich podróbek a ceny jak za niemieckie odpowiedniki. Największym problemem tej firmy jest osobnik zarządzający tym przybytkiem pan dyrektorek generalny który niestety jest nieodpowiednia osoba na tym stanowisku, w 3 lata sprowadził firmę na dno, a zarząd czyt. właściciele firmy wierzą w niego jak w Jezusa. Osobnik ten faworyzuje tylko osoby które mu liza d....e, reszta jest tłem dla jego tabelek. Mega zakompleksiony gość który wyladowuje swoje frustrację i niespełnione ambicje w pracy. Najlepsi pracownicy już nie pracują lub są na wypowiedzeniu, rotacja pracowników jest ogromna, nikt z okolicy już tam niechce pracować, bazują tylko na ludziach którzy nie znają firmy. Płace kiepskie nie adekwatne do obowiązków ale fakt zawsze ma czas. Generalnie nie polecam tej firmy można znaleźć lepsza czyt. spokojniejsze pracę za lepsze pieniądze.

Realista
@Gringo

Też pracowałem w tej firmie i powiem tak pan dyrektorek czuje się jak ryba w wodzie niszcząc ludzi którzy rzeczywiście dobrze pracowali...ale na prowincji tak jest mobbing oraz wyzysk to normalka...jeżeli nie zależy im na pracownikach to ich sprawa chcą mieć opinie jaką mają proszę bardzo..a co do produktów to masakra w porównaniu do konkurencj

rekrutka
@Gringo

Idę do Idmar na rozmowę o pracę. Czy warto?

@rekrutka

Nie warto...tyle już się pisze negatywnych opinii na temat tej firmy że aż się dziwię że to przeoczylas..ale wybór należy do ciebie... powodzenia

Czy poszukują kogoś do Działu Planowania?

Jola

Witam serdecznie, kończę studia na kierunku Zarządzanie i Produkcja, chciałam odbyć staż na produkcji grzejników stalowych. Czy polecacie mi ten zakład? Pozdrawiam

@Jola

Trzymam kciuk za to, by ktoś szybko rozwiał Twoje wątpliwości. Swoją drogą sama chciałabym Ci pomóc, ale też jeszcze niewiele wiem o Idmar. A byłabyś zainteresowana tylko stażem w tej firmie, czy może masz od razu w planach pozostanie w niej?

Jola
@Krystyna

Staż + w przyszłości rozwój w firmie, która jest cenionym liderem w w produkcji grzejników.

Rozmowę kwalifikacyjną w Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Zaklad produkcyjny poszukuje elektryka, elektromechanika?
mana1980

Byłam na rozmowie w tej firmie, bardzo ciekawa praca ale niestety się nie dostałam :-(. Dobre warunki były ale chyba mam za słabe kwalifikacje.

@mana1980

Opowiedz nam jak przebiegał proces rekrutacji. Na jakie stanowisko aplikowałaś? Podczas rozmowy pracodawca mówił o benefitach pozapłacowych? Z twojej wypowiedzi możemy stwierdzić, iż rozmowa przebiegła w miłej atmosferze. Może twoje kwalifikacje będą kwalifikowały się na inne stanowisko.

Xxx
@mana1980

Ciesz się że się niedostalas bo ta firma to porażka..(usunięte przez administratora) a ile nerwów tam stracisz to nie jeden który tam pracował bardzo dobrze wie...

@Xxx

Rozumiem, że akurat Ty mogłeś mieć niezbyt dobre doświadczenia, jeśli chodzi o pracę w Idmar Zakładzie Produkcyjno-Usługowym, ale pamiętaj, iż innym już może będzie. A wynika to z tego, że każdy z nas ma różne wymagania i potrzeby, co jest całkowicie normalne. Powiesz nam coś konkretnego odnośnie tamtejszych zarobków?

Mati

Miejsce pracy pod względem instytucji bez zarzutu -wypłaty na czas, jasno określone obowiązki, natomiast całą resztę polecam sprawdzić osobiście. Ja tak zrobiłem i wiem, że plotki z portalu mają potwierdzenie z rzeczywistością.

@Mati

Rozumiem, że pracownicy są zatrudnieni na umowę o pracę, tak? Czy otrzymują oni jeszcze jakieś interesujące dodatki pozapłacowe? Powiedz jeszcze, co masz na myśli pisząc, że plotki mają potwierdzenie? Odnosi się to do jakiejś konkretnej sytuacji? Zależy nam na rzetelności opinii, dlatego proszę Cię o doprecyzowanie.

Rozumiem, że brak dodatków do wynagrodzenia może nie wpływać motywująco, ale kiedy pracowałeś w Idmar miałeś szansę na atrakcyjne szkolenia lub kursy, które także są pewną formą gratyfikacji i wartością dodaną dla pracownika? Na stronie http://www.idmar.eu/praca/ pracodawca szuka magazynierów oraz operatorów wózków widłowych do magazynu. Ktoś z Was będzie aplikował?

D. Trump
@Adam

Żadnych kursów i szkoleń nie ma, a szukają bez przerwy na magazyn i na produkcję, bo już chyba nikt kto zna ten zakład nie chce tam tracić czasu. Pozdrawiam.

Olek

Ja myślę, że przy braku na rynku pracy fachowców firmy będą zmuszone podnosić pensje!

D. Trump
@Olek

W przypadku tej firmy prędzej zatrudnią Ukraińców bądź innych Rosjan niż podniosą pensję, no chyba że podwyżka płacy minimalnej będzie z góry narzucona administracyjnie.

Byłam tam!
@D. Trump

Z tej firmy nawet Ukraińcy uciekają bo nie chcą pracować za grosze....

michalterry

Jeśli chodzi o produkty i obsługę klienta to NAJWIĘKSZA PORAŻKA jaką spotkałem. Firma jest ANTYklientowi. Nie polecam nikomu takiego producenta. Firmy które produkują "buty" mają konkretniejsze podejście do klienta.

Widocznie nie każdy ma zarobki na wyższym poziomie

Robert

Płaca minimalna jest przeważnie dla początkujących. Starzy pracownicy mają już inne pieniądze!!!

D.Trump
@Robert

Jakie inne, 13 zł brutto za godzinę to są te inne pieniądze, to rewelacja????????

robo

UWga,uWAGA nie płaCĄ,ZATRUDNIĄ NA PRUBE I NIE PŁACĄ

Tomi
@robo

Ale Ty głupi jesteś. Nigdy się z wypłatą nie spóźniają. Trochę już tu pracuję i nigdy to nie miało miejsca, a tym bardziej żeby w ogóle nie zapłacili.

xxxxx
@Tomi

Płacą , płacą .... A jakie stawki ogromne ..... Buhahahahaha , jak znajdziesz mi firmę gdzie mniej płacą za taką robotę to flachę stawiam . Nawet ukraińcy z tego syfu uciekają .

rararat
@xxxxx

podejrzewam ze znalazłem taka firmę... czy 16zl brutto za podobna prace to godne pieniadze ? :)

Robert

Czy są jakieś zmiany na lepsze? Taka cisza zapanowała na forum???

Obserwator

Bałagan, bałagan i jeszcze raz bałagan... na produkcji... chaos... nikt nic nie wie... wymiary grzejników..,. to jakaś wielowymiarowa abstrakcja.... łatanie dziurek... stare maszyny, które nie są odpowiednio konserwowane... pracownicy się kaleczą... brak odpowiednich szkoleń... Niektóre osoby mające "wyższe" aspiracje wyżej sra..ą niż d..pę mają. W firmie nie dba się o pracowników "niższego" szczebla...są typowym mięsem armatnim... Drodzy Pracownicy! Nie pozwólcie na to! Hm...Jak ktoś chce odwiedzić ruski cyrk niech idzie do Idmaru.... Produkcja... Magazyn.... śmiech na sali.... Ale to raczej żałosne i przykre... To nie jest solidna firma.... Kiepskie Rządy....

Hiszpan

Prawda!!!! Bałagan i syf a najgorzej na magazynie. I co panie Mareczku taki kozak byłeś a następnej picobello inwentury nie zrobisz już ... Byłeś zwykłym barachłem a nie kierownikiem...

@Hiszpan

Może się ktoś nie podszywać pod Hiszpana. Jak Jesteś taki bohater to nie podszywaj się po Hiszpana tylko napisz swoją osobę. Bohaterze ha ha ha

l

produkty takie jak praca w firmie czyli syf kiła i mogiła

Zenada brak możliwości rozwoju a o lepszej kasie możesz pomazyc prędzej cię zwolnią nawet ukra nie chce tu pracować kierownik magazynu woli siedzieć w necie i oglądać strony dla myśliwych niż walczyć o ludzi brak slow.ps. co do szefa wypłata na czas to fakt więc w tym temacie dam 5

@Tomi jestem moderatorem forum GoWork.pl i jestem po to, aby pomóc w odnalezieniu informacji na temat pracy w firmie Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak. Czy ktoś podzieli się informacjami na temat pracy w tej firmie? Czy podoba wam się praca w tym miejscu?

@Tomi nie możesz na forum obrażać nikogo. Zapoznaj się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz jakikolwiek komentarz na temat firmy Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak. Czy ktoś pracuje i wyrazi swoją opinię o firmie?

Tomi
@Karolina

A kim Ty jesteś żeby mi rad udzielać ??? Jakbyś nie zauważyła to nikogo nie obraziłem. Czuję, że Ty chyba jakaś podstawiona jesteś, bo o to samo pytasz któryś raz, awanse i takie tam. Zatrudnij się to zobaczysz i zrozumiesz. Pozdrawiam.

@Tomi jak długo pracujesz w Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak? Na jakim stanowisku jesteś? Co możesz powiedzieć o warunkach pracy? Czy jest możliwość, aby awansować na wyższe stanowisko? A może Tobie się udało?

Pracownik Krosna

Nie ma oddziału w Bydgoszczy.

swer

hej hej a czy kots z was był na rozmowie o prace na stanowisko pracownika dzialu księgowo- administracyjnego w Bydgoszczy? jestem ciekaw jak to wyglada

Zostaw merytoryczną opinię o Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak - Krosno

• Jak się pracuje w Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak?

Zobacz opinie na temat firmy Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak