Model Opakowania Sp. z o.o.

Opinie o Model Opakowania Sp. z o.o.

Paula

Hej na czym polega praca na stanowisku operatora ? Ile jest zmian w zakładzie i czy trudno się do niego dostać. Na jakie zarobki można liczyć na początek?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Model Opakowania Sp. z o.o.?

Elozip

Przecież jest pandemia (usunięte przez administratora)

Izabela
@Elozip

Podejrzewam, że autor pytania pytał ogólnie, nie akurat teraz, w obecnym czasie :) Pandemia się przecież kiedyś skończy.. więc warto by było się dowiedzieć jak to wyglądało wcześniej i czy było coś takiego organizowane w Modelach ;)

Spokojnych Świąt!
Dymmek

Witam chciałbym się dowiedzieć czy rekrutacja jest otwarta w filii Nowej Soli na stanowiska Operatora z doświadczeniem ? Interesują mnie maszyny Bobst, flexo, tekturnica o ile jest to pewnie jakiś BHS. Oferty pomocnika operatora lub pracownika strikte produkcji mnie nie interesuje .

Mariusz
@Dymmek

Jest otwarta rekrutacja na stanowisko operatora maszyn, w tym tekturnicy. Można przesłać CV na adres rekrutacja.mtw@modelgroup.com

Dymmek

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy rekrutacja jest otwarta w Nowej Soli?Interesuje mnie stanowisko Operatora maszyn . Macie tekturnice? Maszyny sztancujące typu Bobst? Drukarki flexo? Pozdrawiam

Zygmunt
@Dymmek

Wszystkie maszyny, o które pytasz, jeżeli jeszcze ich nie ma, to napewno się pojawią. Niedawno z tego co wiem ruszyła budowa hali pod tekturnicę.

Dymmek

Witam , chciałbym się dowiedzieć czy rekrutacja w filii Nowej Soli jest otwarta ? Interesuje mnie stanowisko operatora maszyn bobst , flexo lub tekturnica. Oferty pomocnika mnie nie interesują. Pozdrawiam

Aktualność
Zadanie wykonane. Opakowania na Świąteczną Zbiórkę Żywności, organizowaną przez polskie Banki Żywności, są już gotowe.
W ubiegłym tygodniu trafiły do magazynu, naszego wieloletniego partnera w pomaganiu, Banku Żywności SOS w Warszawie. Wszystko po to, aby produkty zebrane podczas Zbiórki trafiły do potrzebujących w wygodnych w transporcie pudelkach.
Mimo, że obecny czas jest inny pod każdym względem, biorąc udział w akcji „Święta godne, a nie głodne” nadal możemy uratować czyjeś święta i sprawić, by były wyjątkowe.
waldek64

Typowe działania firm zachodnich { wchodzimy w (usunięte przez administratora) Szwajcarska 1 ) widzę po ogłoszeniach duże ruchy kadrowe. Podstawa; niskie place, współpraca z JOBON w Zwierzyńcu też odbija się czkawką ( wykończyli już kilku Polskich biznesmenów, Gemen wie coś na ten temat ).

Aktualność
Dziś świętujemy Piątek FSC®! Dlaczego FSC®? Bo dzięki temu najbardziej zaufanemu systemowi certyfikacji lasów na świecie, dbamy o to, by ich bogactwem mogły cieszyć się również przyszłe pokolenia. Wspieraj LAS! Wybieraj produkty z logiem FSC®!
Paula3333

Cześć wszystkim na jaką stawkę mogę liczyć na początek jako operator? Praca na ile zmian? I na czym polega

Pracownik_Kolega

Ja mam głównie pozytywne doświadczenia z pracy w tej firmie. Życzliwe, ludzkie relacje z przełożonymi i współpracownikami, możliwość rozwoju, szkolenia, ciekawa oferta bardzo nisko płatnej prywatnej opieki medycznej, niedroga karta multisport, z której niestety rzadko korzystałem. Firma daje duży zakres samodzielności w podejmowaniu i wykonywaniu zadań. Dzięki temu praca jest bardziej satysfakcjonująca, daje poczucie realnego wpływu na rzeczywistość.

Top
@Pracownik_Kolega

Widać ze kierownictwo czyta i co jakiś czas wrzuca takie bzdury i wystawia laurkę firmie. Zrozumcie że pisząc to tylko pokazujecie jak jesteście zdesperowani. Nie osmiieszajcie się tylko dawajcie więcej ogłoszeń na pracuj. Pl to może kto Was niezna to przyjdzie.

Pracownik002
@Top

Też od razu o tym Pomyślałem,że kierownictwo Czyta. Gdy ktos tu nie pracował niewie co tu się dzieje.. (usunięte przez administratora) Pracowałem w wielu firmach ale Tutaj panuje totalny haos i zawiść. Wiele przykrości tez Napotkało mnie w tej Firmie ale mając rodzine na utrzymaniu Trzeba zacisnąć zęby i robic swoje. Obecnie Juz szukam ogłoszeń zeby zmienić Prace

@Pracownik_Kolega

Szybka i prosta jest droga do dr bez problemu można się spotkac i gadać w innych firmach to rzadkość

wog

wow. kolejny post pt. "jak tu jest pięknie" . Do kierownictwa:" żeby było lepiej trzeba zmieniać coś w firmie na lepsze a nie wypisywać (usunięte przez administratora) na forum.Napiszcie w ogłoszeniach o pracę które zamieszczacie na potęge dajemy minimalną , praca jest ciężka, atmosfera bardzo zła ale raz na jakiś czas możesz porozmawiać z dr.

:-)

Jedna taka była co poszła do Pana Dyra i zaraz wyleciała z roboty haha

Tektura
@:-)

A mogła zostać, dziewczyny się z nia dogadywaly, gdzie poszła tam robila

Lol
@wog

Co wy z tym kierownictwem po prostu niektórym dobrze się w modelu pracuje

Ktos
@Lol

Jak dobrze jest widać po tym forum

@Ktos

Tu uzewnętrzniają się głównie wielce niezadowoleni. Jak komuś jest w modelu dobrze to tu nie zagłada lub tylko poczytuje sobie komentarze

Grom

Przecież dzięki temu forum o firmie jest głośno. Każdy chce poczytać co nowego słychać. Przebiliście już nawet Janczewskich pod względem negatywnych wpisów. Ale to przecież tylko Ci niezadowoleni. Ja zamierzam zmienić pracę i widząc ogłoszenia czytam co się dzieje w firmie i ta strona daje mi tą możliwość. Oczywiście nie wybieram się do Was bo nie chce pracować za minimalną ale z ciekawością śledzę każdy wpis

;)
@:-)

Tylko jedna ?! To spoko zdarza się i tak

Osoba

Dokładnie ja zmam wiele zadowolonych osób z modela może to kwestia stanowiska może usposobienia sąludzie którzy zawsze i wszędzie marudzą

zainteresowany

WITAM Czy moze ktos mi przyblizyc jak wygląda praca jako pomocnik operatora w NOWEJ SOLI. Jakie warunki pracy, przybliżone zarobki itp. Z góry dziękuje. "zainteresowany"

Wrrr

Slyszalam ze na niektorych zmianach Majstra glowa boli i sie zwalnia. A za nim dziewczyna bo ja brzuch boli haha...

Niezadowolony.

Polecam omijać. Płaca na granicy minimum krajowego i ciągle grośby zabierania premii (która jest częścią wypłaty). Praca ciężka, gorąco, na 3 zmiany, nadgodziny, problemy z urlopami. Próbowali zatajać, że jest zasiłek z okazji pandemii. Przełożeni bez doświadczenia w swojej pracy, a pozują na znawców. Często zwalaniają kierowników i dyrektorów i BHPowców (albo sami się zwalniają). Mamią oczy jakąś "roczną" nagrodą. Podobno raz ją tylko się udało wypracować. Niby jest jakaś dodatkowa opieka zdrowotna ale to tuzdrowie, które zdziera kasę - więc w sumie to nie wiadomo czy to dodatkowa opieka czy zarabianie na klientach/pracownikach.

Joj9

Sama prawda.Potwierdzam użytkownik 'Niezadowolony' ma rację i nie wciska tzw. CIEMNOTY .

niziowa
@Niezadowolony.

Ludzie jak wam nie pasuje ta praca to zwolnij się..Jak posiedzisz bez kasy to inaczej będziesz pisał ,ja bardzo chętnie przyjdę na twoje miejsce .

Kono
@niziowa

Tak a jakie masz doświadczenie i co umiesz żeby przyjść za kogoś. Ludzi którzy nic nie potrafią tylko gadać to już mamy wystarczająco.

Tekturka
@Joj9

Jak się dostosujesz i nie będziesz mówił glosno że coś Ci nie pasuje to masz spokój.... inaczej jest jak masz swoje zdanie :-) uważam że za 3 zmianowa pracę w warunkach jakie są i za placę jedna z nizszych w naszym powiecie na produkcji ( a praca lekka nie jest) to tylko na desperat tam jeszcze robi :-)

Ttt

A dla tego menela cocolin to alkomat, a nie termometr przy wejściu.

polo
@Ttt

jego kierownik chyba nie zwróci mu uwagi żeby nie pił w pracy.

x
@Ttt

Pół biedy jak pije z kims, gorzej jak sam ????

hania

czy warto zanieść podanie o pracę , czy na razie nikogo nie przyjmują

@hania

Dzień dobry. Zawsze warto wysłać CV. Obecnie posiadamy oferty na następujące stanowiska: https://www.gowork.pl/praca/szukaj/model-opakowania;st/20;km Zapraszamy do aplikowania.

hania

czy warto zanieść podanie o pracę , czy na razie nikogo nie przyjmują

kox
@hania

Jeśli chodzi o Czosnów to najgorsza firma w powiecie wiec nie warto.

Zzz

Bardzo dumny jestem ze pracuje w Modelu przyczyniam sie ze na polkach w sklepach jest towar ... kto bedzie chcial pracowac to pracuje..a opierdalacze idą na L4 (usunięte przez administratora) . (usunięte przez administratora)

@Zzz

Nie każdy kto jest na zwolnieniu jest opierdalaczem.

@Zzz

Nie każdy kto jest na zwolnieniu jest opierdalaczem

@Zzz

Nie każdy kto jest na zwolnieniu udaje chorego

gogo
@Zzz

nie oceniaj innych nie znasz ich sytuacji, stanu zdowia pracownika lub jego rodziny. każdy ocenia ryzyko i podejmuje prace llub nie. jak model nie wyprodukuje to inna firma na rynku zrobi opakowania. przecież nie jest liderem na rynku opakowań tekturowych. Na koniec Ci powiem jak zachorujesz to pewnie zmienisz zdanie

Marcelm

Witam. Ile można zarobić jako operator maszyny netto

Tol
@Marcelm

Ktoś pisał że na początek dają minimalną krajową

Gabriela
@Tol

Trzeba byłoby bardzo dokładnie przejrzeć posty na forum. No ale może być przecież tak, że w Modelu Opakowania oferują na sam początek minimalne wynagrodzenie. Pytanie, czy po okresie próbnym, wynagrodzenie to wzrasta. A Ty pracujesz już w tej firmie, czy dopiero zastanawiasz się, czy aplikować?

Tol
@Gabriela

Nie aplikowałem bo znalazłem w Nowym Dworze lepiej płatna pracę. Sorry ale za dwa tysiące miesięcznie to nawet jak nie mam rodziny i tylko samochód na utrzymaniu ciężko podołać. Z rodzicami wiecznie mieszkać nie będę. Nie oceniam ludzi którzy tam robią za te stawki ale dla mnie to niepojęte żeby zdrowy, myślący facet (nawet bez doświadczenia) zarabiał mniej niż 3 tysiące złotych.

Kot
@Tol

To fakt kasa jest tu słaba bardzo słaba

Adoz
@Marcelm

3tyś brutto plus 20% premii po pół roku 3200brutto. Nie wiem jak ktoś może tu pracować za mniej. Widocznie dużo ma do powiedzenia, ale nie tam gdzie trzeba wykazać się czym więcej niż cwaniactwem.

Zadowolony

Cześć, A ja pracuje tu już 9 lat, jestem zadowolony, czuje się doceniony i nawet nie rozglądam się za inną pracą. Co do atmosfery panującej w pracy to trzeba pamiętać że sami ją tworzymy, więc może warto się nad tym zastanowić .Zakład w Czosnowie zatrudnia chyba juz 300 osób, więc trudno aby wszyscy byli zadowoleni. Zarobki moim subiektywnym zdaniem też są ok, pakiet socjalny też w miarę. Jedynym minusem jest to że nikt nie daje podwyżek za "udzielanie" się na tym portalu, tylko trzeba trochę popracować. Jak byłoby inaczej to w większości bylibyśmy milionerami :) Pozdrawiam

@Zadowolony

Hehehe jak na nic nie narzekasz to chyba musisz być czyimś pupilkiem ja tam pracowałem 4 lata i jako operator dwóch maszyn miałem 2800 brutto. A jak czujesz się doceniony i tak zakochany w tej firmie to chyba jesteś chłopkiem mało rolnym siłą od pługa oderwanym współczuję i nie pozdrawiam

Gostek

Pracujesz na produkcji?

kolega
@Zadowolony

pieknie napisane tylko w tej wypowiedzi jest zero konkretów same frazesy.brzmi jak typowa propaganda.nikt nie chce podwyzek za udzielanie sie na portalu bo jest anonimowy i służy jako forum dla pracowników i dla tych co szukaja pracy . Myśle że jeśli kiedyś bedziesz szukac pracy to bedziesz chcial coś wiedziec o firmie do której aplikujesz.Jasne że wśród 300 osób nie będa wszyscy zachwyceni ale tutaj wiekszosc ludzi jest niezadowolonych i odnosze wrazenie że ten stan sie pogłebia. Jezeli chodzi o kasę to prawda jest brutalna . widziałem dzisiaj ogłoszenie na kierowce 22 zl netto na godzine czyli jakies 4tys na reke. jak to porównac z operatorem bioracym odpowiedzialnosc za maszyne,ludzi na niej pracujacych i towar który przepuszcza .Na koniec uwazasz ze paczki na tłusty czwartek to wystarczający pakiet socjalny gdzie reszta firm na powitanie daje pakiet medyczny. Takie sa fakty i na nich powinna byc oparta rzeczowa wypowiedź , którą bedzie warta uwagi czytelników tego forum

@kolega

Kolego, Skoro uwazasz że bycie kierowcą to taka super praca, a 4 tyś. PLN wynagrodzi Ci tydzień poza domem to powinieneś spróbować. Ja oprócz pączków dostaję jeszcze kartę Multi sport i dodatkową kasę na święta plus roczną premię tzw Ewę. Pracując wcześniej u prywaciarza na takie rzeczy liczyć nie mogłem.

kolega
@Zadowolony

Nie mówię tu o kierowcy TIR-a tylko o kierowcy wywrotki na budowie po 8 godzin . Za kartę Multipsort płacisz, kasa na święta to już standard. . . Teraz pracujesz tez u pyuwaciarza tylko ze Szwajcarii:)

Cześć
@Zadowolony

Spoko napisałeś :) nie jestvtak źle jak wydaje się czytając forum

...
@kolega

Można pracować za większą kasę, na 1 zmianę, bez premi, dodatku nocnego i tych wszystkich szopek :-)

LOL

(usunięte przez administratora) W MC w Nowym dworze na start masz 2900 brutto do 3200 brutto oferta z 16.02.2020, niedziwnie się z ludzie odchodzą jak 2800 brutto mają tu Panie co pracują 10 lat i niedługo ochłodzą na emeryturę z całym szacunkiem do ich pracy i siły woli

Lotos
@LOL

Zero szacunku dla starszych pracowników.

@Gostek

Nie , nie pracuję na produkcji i nie jestem nikim z kierownictwa tej firmy. Natomiast zuważam dużo pozytywnych zmian w tej firmie, otaczam się fajnymi i życzliwymi wspolpracownikami na których pomoc mogę liczyć. Nie mam zbyt wielu powodów do narzekań. Ale zaznaczam ja piszę tylko we własnym imieniu.

@Zadowolony

Nie pracujesz na produkcji i pewnie dlatego jesteś zadowolony ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Model Opakowania Sp. z o.o. - Biłgoraj

• Jak się pracuje w Model Opakowania Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Model Opakowania Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Model Opakowania Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Model Opakowania Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Model Opakowania Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Model Opakowania Sp. z o.o.