Oferta opublikowana08.04.2024
Oferta wygasa03.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie opakowań z tektury falistej.
  • Zapewnienie właściwej jakości wyrobów wprowadzanych do produkcji.
  • Stała współpraca z dostawcami narzędzi do produkcji.
  • Udział w procesach doskonalenia i optymalizacji istniejących wzorów opakowań.
  • Wsparcie techniczne klienta w zakresie konstrukcji opakowań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (ewentualnie w trakcie studiów).
  • Doświadczenie w pracy z programami do modelowania / projektowania konstrukcji
  • Solidność, wysokie zaangażowanie w powierzone zadania.
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • Liczne benefity (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, atrakcyjna premia roczna, świąteczne bonusy dwa razy do roku, dofinansowanie kolonii i zimowisk dla dzieci).
  • Pełne szkolenie i wdrożenie w zakres obowiązków.
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy, doświadczony zespół specjalistów.
  • Budowanie doświadczenia związanego z pracą w międzynarodowej firmie.
  • Duże możliwości rozwoju i samorealizacji.
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Parking dla pracowników
Karta sportowa
Prywatna opieka medyczna
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1