Model Opakowania Sp. z o.o.

2.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Model Opakowania Sp. z o.o.

gogo
@Zzz

nie oceniaj innych nie znasz ich sytuacji, stanu zdowia pracownika lub jego rodziny. każdy ocenia ryzyko i podejmuje prace llub nie. jak model nie wyprodukuje to inna firma na rynku zrobi opakowania. przecież nie jest liderem na rynku opakowań tekturowych. Na koniec Ci powiem jak zachorujesz to pewnie zmienisz zdanie

Zzz

Bardzo dumny jestem ze pracuje w Modelu przyczyniam sie ze na polkach w sklepach jest towar ... kto bedzie chcial pracowac to pracuje..a opierdalacze idą na L4 (usunięte przez administratora) . (usunięte przez administratora)

Kandydatka Nowy wpis
Kandydat

Kiedy będą przyjęcia do pracy w związku z rozbudową? Na jakie wynagrodzenie może liczyć pracownik produkcji?(+ ,= )

Nowy wpis

@Kandydatka

Wszystkie otwarte procesy rekrutacyjne są umieszczone na naszej stronie internetowej. Poniżej link do aktualnych ofert pracy. Proszę o skopiowanie go i wklejenie w przeglądarkę internetową: https://www.modelgroup.com/pl/pl/o-nas/kariera/oferty-pracy.html Z poziomu strony można za pomocą filtrów wybrać konkretną lokalizację. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszam do kontaktu. Zakład Biłgoraj: e-mail: rekrutacja.mob@modelgroup.com tel.: +48 84 686 91 17 Zakład Czosnów: e-mail: rekrutacja.mtw@modelgroup.com tel.: +48 22 767 30 54 Zakład Nowa Sól: e-mail: rekrutacja.mns@modelgroup.com tel.: +48 68 355 16 46

Zofia Nowy wpis

Cześć, firma rekrutuje aktualnie osoby na stanowisko Specjalisty ds. Jakości. Co myślicie, warto w to iść? Brat chce spróbować swoich sił, czego może się spodziewać? Jak tam teraz stoi kwestia wynagrodzenia?

Auto Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Jakie podwyżki się szykują w firmie w styczniu?

Czy Model Opakowania Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

@Pytanie

Model Opakowania Sp. z o.o. nie zamyka się na współpracę z osobami studiującymi. Jesteśmy elastyczni w zakresie zatrudnienia, staramy się wspomagać osoby studiujące uzgadniając warunki zatrudnienia. Dajemy studentom i uczniom możliwość poznania tajników pracy zawodowej w okresie wakacyjnym- warunkiem jest ukończenie 18 lat. Jeśli chciał(a)byś dowiedzieć się więcej- zapraszamy do kontaktu.

Antoni
@Model Opakowania Sp. z o.o.

Co w praktyce oznacza stwierdzenie - "duże możliwości rozwoju i samorealizacji" - zawarte w Państwa ofercie pracy na stanowisku "operator plotera"? Mam roczne doświadczenie i chcę sobie poprawić warunki zatrudnienia, a w dotychczasowym miejscu pracy jest to niemożliwe.

@Antoni

Dzień dobry, Stwierdzenie, o które Pan pyta oznacza fakt, że promujemy naszych pracowników, umożliwiając im zmianę stanowiska czy też działu. Ponadto regularnie oferujemy szkolenia, które podnoszącą kwalifikacje zarówno techniczne, jak i umiejętności interpersonalne. Praca na stanowisku Operatora Plotera daje w przyszłości możliwość awansu do Działu Technologii i Konstrukcji, na stanowisko Technologa lub Konstruktora. Taki awans jest uzależniony zarówno od postawy, zaangażowania i chęci do nauki pracownika, jak i od potrzeb personalnych w dziale. Historycznie, kilku pracowników, rozpoczynających karierę jako Operator Plotera, awansowało na stanowisko Technologa lub Konstruktora. Pozdrawiamy, Zespół Model Opakowania

Monika

hej, dowiem się czegoś na temat obecnych ofert pracy dla kobiet tutaj? w zakładce z karierą widziałam tylko opis warunków, ofert brak... wiadomo gdzie firma obecnie się ogłasza? i ma ktoś może jakąś obecną opinię odnośnie pracy tutaj? bo widzę, że różnie tu pisali...

@Monika

Dzień dobry Pani Moniko, Wszystkie otwarte procesy rekrutacyjne są zamieszczone na naszej stronie internetowej. Poniżej zamieszczam link, który przeniesie Panią bezpośrednio do aktualnych ofert pracy. Proszę o skopiowanie go i wklejenie w przeglądarkę internetową: https://www.modelgroup.com/pl/pl/o-nas/kariera/oferty-pracy.html Z poziomu strony może Pani za pomocą filtrów wybrać lokalizację, która Panią interesuje. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszam do kontaktu. Zakład Biłgoraj: e-mail: rekrutacja.mob@modelgroup.com tel.: +48 84 686 91 17 Zakład Czosnów: e-mail: rekrutacja.mtw@modelgroup.com tel.: +48 22 767 30 54 Zakład Nowa Sól: e-mail: rekrutacja.mns@modelgroup.com tel.: +48 68 355 16 46

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Model Opakowania Sp. z o.o.?

Miro
@Pytanie

Kierownictwo jest niekompetentne i źle traktuje pracowników. Jak tanią siłę roboczą. Ludzie w Biłgoraju pracują w Modelu, bo nie mają za bardzo alternatywy. Jakby mogli, byłyby inne oferty pracy, to nikt by tak z własnej woli nie pracował. No może garstka wiernych wyznawców pana prezesa.

JJ
@Miro

Co masz na myśli pisząc o niekompetencji? To zbyt ogólne stwierdzenie. Jakie są Twoje kompetencje, aby oceniać kierownictwo?

Bruno
@JJ

A który z nich zna się na robocie.?Sami figuranci z tym prezesikiem na czele

Jerzy

Sugeruję omijać szerokim łukiem firmę Model Opakowania. Negatywne opinie na temat tej firmy są prawdziwe, o czym sama się przekonałam pracując tam. Płacą poniżej średniej, warunki pracy pozostawiają wiele do życzenia, niekompetentne kierownictwo (tutaj najbardziej negatywnie wyróżnia się prezes z Biłgoraja, stosujący metody zarządzania rodem z PRL-u, z poprzedniej epoki. Z prezesem nie da się współpracować, jeśli zostanie twoim szefem to szykuj się na ciągłą walkę i przepychanki z człowiekiem totalnie zamknietym na dialog i współpracę. Nic nie zrobisz, będziesz tylko wiecznie sfrustrowanym pracownikiem. Obserwowałam ludzi pracujących bezpośrednio z prezesem i szczerze było mi ich żal - sensowni ludzie zmagający się z wyjątkowo słabym szefem). Premie są tylko na papierze, zależą od "widzimisie" kierownictwa. Generalnie w firmie pracuje się źle. Szkoda czasu i energii, naprawdę są lepsze miejsca.

Kartonowy operator

Praca na BHS to jakiś żart. Nieludzka temperatura, taka że maszyna się przegrzewa i silniki nie dają rady... Pieniądze na nowe biura, salki, telewizorki są , a rzeczy które są najważniejsze są tak na prawdę pomijane. Porównajcie sobie zakładowa stołówkę do jadalni na BHSie ... Pomijając fakt że tekturnica musi się kręcić i nie ma przerw żeby spokojnie usiąść i zjeść. Główni operatorzy mogą w ogóle zapomnieć o przerwie, ale kogo to obchodzi ??? I do tego pracowanie 6 dni w tygodniu... To nie jest dla nikogo frajda.

Izabela
@Kartonowy operator

Praca jako operator w firmie jest 6 dni w tygodniu?? Zawsze? Jak w takim razie wygląda miesiąc pod względem ilości przepracowanych godzin?

były pracownik
@Izabela

Bardzo prosto ... nadgodziny i wypłacona kasa. Lokalnie jest jak jest, a kasa każdemu potrzebna.

Paula
Kandydat

Hej na czym polega praca na stanowisku operatora ? Ile jest zmian w zakładzie i czy trudno się do niego dostać. Na jakie zarobki można liczyć na początek?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Model Opakowania Sp. z o.o.?

Elozip
@Pytanie

Przecież jest pandemia (usunięte przez administratora)

Izabela
@Elozip

Podejrzewam, że autor pytania pytał ogólnie, nie akurat teraz, w obecnym czasie :) Pandemia się przecież kiedyś skończy.. więc warto by było się dowiedzieć jak to wyglądało wcześniej i czy było coś takiego organizowane w Modelach ;)

Spokojnych Świąt!
Kandydat

Witam chciałbym się dowiedzieć czy rekrutacja jest otwarta w filii Nowej Soli na stanowiska Operatora z doświadczeniem ? Interesują mnie maszyny Bobst, flexo, tekturnica o ile jest to pewnie jakiś BHS. Oferty pomocnika operatora lub pracownika strikte produkcji mnie nie interesuje .

Mariusz
@Dymmek

Jest otwarta rekrutacja na stanowisko operatora maszyn, w tym tekturnicy. Można przesłać CV na adres rekrutacja.mtw@modelgroup.com

Kandydat

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy rekrutacja jest otwarta w Nowej Soli?Interesuje mnie stanowisko Operatora maszyn . Macie tekturnice? Maszyny sztancujące typu Bobst? Drukarki flexo? Pozdrawiam

Zygmunt
 Rekomendacja
@Dymmek

Wszystkie maszyny, o które pytasz, jeżeli jeszcze ich nie ma, to napewno się pojawią. Niedawno z tego co wiem ruszyła budowa hali pod tekturnicę.

Kandydat

Witam , chciałbym się dowiedzieć czy rekrutacja w filii Nowej Soli jest otwarta ? Interesuje mnie stanowisko operatora maszyn bobst , flexo lub tekturnica. Oferty pomocnika mnie nie interesują. Pozdrawiam

Aktualność
Zadanie wykonane. Opakowania na Świąteczną Zbiórkę Żywności, organizowaną przez polskie Banki Żywności, są już gotowe.
W ubiegłym tygodniu trafiły do magazynu, naszego wieloletniego partnera w pomaganiu, Banku Żywności SOS w Warszawie. Wszystko po to, aby produkty zebrane podczas Zbiórki trafiły do potrzebujących w wygodnych w transporcie pudelkach.
Mimo, że obecny czas jest inny pod każdym względem, biorąc udział w akcji „Święta godne, a nie głodne” nadal możemy uratować czyjeś święta i sprawić, by były wyjątkowe.
waldek64
Kandydat

Typowe działania firm zachodnich { wchodzimy w (usunięte przez administratora) Szwajcarska 1 ) widzę po ogłoszeniach duże ruchy kadrowe. Podstawa; niskie place, współpraca z JOBON w Zwierzyńcu też odbija się czkawką ( wykończyli już kilku Polskich biznesmenów, Gemen wie coś na ten temat ).

Aktualność
Dziś świętujemy Piątek FSC®! Dlaczego FSC®? Bo dzięki temu najbardziej zaufanemu systemowi certyfikacji lasów na świecie, dbamy o to, by ich bogactwem mogły cieszyć się również przyszłe pokolenia. Wspieraj LAS! Wybieraj produkty z logiem FSC®!
Paula3333
Kandydat

Cześć wszystkim na jaką stawkę mogę liczyć na początek jako operator? Praca na ile zmian? I na czym polega

„Przyszłość należy do tych,
którzy wierzą w piękno swoich marzeń” – mawiała Eleanor Roosevelt. My, w Model Opakowania, wierzymy w tych, którzy mają marzenia. To dla nich ogłaszamy 5., czosnowską,edycję konkursu WyMODELuj Swoje Marzenia. Młodzi marzyciele z terenu powiatu nowodworskiego mają szansę spełnić swoje marzenia z naszą firmą. Więcj informacji tutaj: https://www.modelgroup.com/pl/ze-swiata-opakowan/zadbaj-o-swoja-przyszlosc-siegnij-po-marzenia

Aktualność
Kto tak jak my najbardziej lubi spędzać czas w lesie? Jeśli nie macie się tam teraz jak wybrać, to możecie skorzystać z naszego zestawu „Leśny zagajnik” i pobawić się tekturowymi zwierzątkami.  Szablony do pobrania oraz instrukcje składania znajdziecie tutaj:
Spędźcie ostatnie dni wakacji kreatywnie – oczywiście z tekturą.
fot. W. Lembryk

Zostaw merytoryczną opinię o Model Opakowania Sp. z o.o. - Biłgoraj

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Model Opakowania Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Model Opakowania Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Model Opakowania Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Model Opakowania Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Model Opakowania Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Model Opakowania Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii