Model Opakowania Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Model Opakowania Sp. z o.o.

gogo
@Zzz

nie oceniaj innych nie znasz ich sytuacji, stanu zdowia pracownika lub jego rodziny. każdy ocenia ryzyko i podejmuje prace llub nie. jak model nie wyprodukuje to inna firma na rynku zrobi opakowania. przecież nie jest liderem na rynku opakowań tekturowych. Na koniec Ci powiem jak zachorujesz to pewnie zmienisz zdanie

Zzz

Bardzo dumny jestem ze pracuje w Modelu przyczyniam sie ze na polkach w sklepach jest towar ... kto bedzie chcial pracowac to pracuje..a opierdalacze idą na L4 (usunięte przez administratora) . (usunięte przez administratora)

gogo
@Zzz

CW Nowy wpis

Witam czy na każdym stanowisku jest ta premia roczna o której udało mi się dowiedzieć z tej aktualnej oferty dla specjalisty ds. sprzedaży? ciekawi mnie czy jakiej jeszcze nagrody przypadają, bo zaczynam mieć wątpliwości co do wysokości podstawy, czy możliwe by była to minimalna skoro nikt widełek nie podaje?

IJ Nowy wpis

Cześć, takie pytanie odnośnie umów. Czym się różnica praca Sales Manager Baltic States w zależności od tego, czy jest na umowę o pracę czy b2b? Bo w ogłoszeniach podają obie, tak się złożyło. Kwestia preferencji to jest obecnie czy też pracodawca jakoś to narzuca?

Administrator Nowy wpis

Ktoś aplikuje do firmy Model Opakowania Sp. z o.o. w mieście Wrocław? Podzielicie się wrażeniami z rekrutacji?

NY

Cześć, jakiego dokładnie wykształcenia oczekują, w sensie kierunku studiów? Chodzi mi o to ogłoszenie handlowiec z językiem niemieckim, bo tam podali, że zależy nam na kandydatach z wykształceniem wyższym. I czy bycie w trakcie studiów się liczy?

Nowy wpis

@NY

@NY Na stanowisku handlowca wykształcenie wyższe jest mile widziane, ale nie jest ono niezbędne. Oczywiście jesteśmy otwarci na współpracę z osobami w trakcie studiów.

Firma Model szuka Regionalnego Kierownika Sprzedaży na region - dolnośląski. Czy ktoś podpowie jaka atmosfera i warunki pracy są na tym stanowisku? Czy jest duża rotacja pracowników?

WM

A pomiędzy sobą ludzie jakie utrzymują relacje? A którym dziale się zatrudniałeś? Wiem, że potrzebny jest specjalista ds. planowania, oferta jeszcze przez parę dni będzie otwarta. Ciekawi mnie ile osób już było na rozmowie? Chyba ze po zakończeniu są one prowadzone? Co składa się na ten bieżący pakiet szkoleń? piszą o dynamicznej i ciekawej pracy, co można mieć przez to w praktyce na myśli?

Pro
@WM

Ludzie są fajni. Można się dogadać i w ogóle atmosfera między pracownikami jest OK. Oczywiście zależy od działu i tego kogo ma sie wyżej. Często szefowie pracujący bezpośrednio pod prezesem przelewają swoją frustracje niżej. Ale to nie dotyczy bezpośrednio planowania. Co do szkoleń wewnętrzne z systemów są i jest ich dużo. Zewnętrzych praktycznie nie ma - zawsze trzeba gdzieś jechać a to podnosi koszty.

ES
@Pro

A te wewnętrzne szkolenia coś dają? W sensie, czy są rozwojowe i rzeczywiście czegoś człowiek się uczy? No i czy jak podnosisz kwalifikacje to masz szansę na lepszą pensję?

Dominika

Cześć, szukam pracy, no i zależy mi właśnie na tym, o czym tu pisali w ogłoszeniu na sales managera, że jest elastyczny czas pracy. Jeszcze bardziej by mi pasowało, gdyby praca była na część etatu. A proszę powiedzieć, jak to w praktyce wygląda właśnie z tymi godzinami, jak wy pracujecie?

IR

Znam i pracuję od lat na oprogramowaniu CAD 2D, tak samo, jak i na ArtiosCAD, co jak widzę jest wymogiem zatrudnienia na stanowisku konstruktora, ale mój angielski, zwłaszcza w mowie daleki jest od komunikatywnego, a tego firma również sobie życzy. Mogę wiedzieć, do czego jest on tu używany i czy z niekomunikatywnym angielskim nadal byłbym brany pod uwagę? W ogóle, czy w ramach szkoleń o których firma wspomina, można również brać udział w kursach językowych?

@IR

Rekrutacja o którą Pan pyta dotyczy zakładu w Nowej Soli (woj. lubuskie). Bardzo proszę wysłać CV na adres: rekrutacja.mns@modelgroup.com. Język angielski jest mile widziany, ale nie jest niezbędny. Firma w ramach wewnętrznych szkoleń oferuje kursy językowe.

Dominika

Bardzo chciałabym dowiedzieć się detali o posadzie Specjalista ds. HR, ponieważ w sieci trwa aktualnie rekrutacja. Szukam info, jak wygląda ten pełen pakiet szkoleń wprowadzających. Fajnie, ale o jakie szkolenia konkretnie chodzi? Ile ich jest i jak długo ten proces trwa?

Polly
@Dominika

W tej firmie pracownik szkoli się sam a najlepiej na darmowych szkoleniach i jak sam je sobie znajdzie. Kasa na szkolenia to głównie kasa na wycieczki imprezowe dla handlowców, pań ze sprzedaży wewnętrznej i zarządu. Reszta sobie może popatrzeć -

Mali
@Polly

No a jak przychodzi nowa osoba to co, od razu sadzana jest na miejscu i ma pracować? Nie ma nikogo kto wprowadzi? A te darmowe szkolenia to w czasie pracy można zrobić, czy po godzinach?

@puchacz
@Mali

Jak trafisz na fajnego szefa to się zaopiekuje. Ale do szefa też nie ma co sie przyzwyczajać. Tam co chwile ktoś odchodzi albo go zwalniają., jak pracować jak ci sie co rok szef zmienia bo sie spala albo go zarząd każe zwolnić niewiadomo dlaczego, same gorące krzesła…,szkoda nafty,

Sebastian
@@puchacz

A za co tu można pracę stracić? Lub skąd się ten ogień bierze, co tak pali, że człowiek sam się zwalnia?

Alvin

A jak mają zatrudniać na kierownicze stanowiska, to rozglądają się wpierw po dotychczasowych pracownikach, kto by chciał i był zdolny taką posadę objąć? Właśnie szukają Kierownika Działu Konstrukcji i Technologii z minimum 3-letnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołem. Jakie tam są nastroje i jak skorzy do współpracy ludzie? No i co z kasą, zwłaszcza, jak sobie przyrównać do obowiązków?

Czy w Model Opakowania Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Lupa

Reakcja to zwolnienie albo cenzura. Problemem jest prezes a jak zamieścisz tu komentarz to ci go usuną i tyle z reakcji na problemy. Szkoda ze centrala i nie interesuje się tym co wyczynia dyrekcja z bilgoraja. Wiedza pewnie tyle co im prezes nawinie na uszy… i wszyscy zadowoleni

Grizzly

Żart ???? Pare akcji pokazało, ze nikt nie weźmie cię na poważnie. Możesz się tylko narazić i przyspieszyć nieuniknione czyli zwolnienie. Sam musisz udowodnić swoje racje, nikt nie pomoże, zero wsparcia, jeszcze zrobią z ciebie najgorszego. A jest co zgłaszać.

Auto

Jakie podwyżki się szykują w firmie w styczniu?

@Auto

obniżki chyba, hahahaha…. jak by można tak było to już każdy miał by papier z mniejszą pensją a tak masz co masz i ciesz się ze masz.

@Lupa

A generalnie to były podwyżki inflacyjne w zeszłym roku? Czy firma wcale nie reagowała na sytuację na rynku? Może jakieś bony lub inne dodatki niefinansowe dawali?

@Dominika

…. ktoś się mocno upominał to dostał pare groszy, niektórzy w całym zakładzie nie dostali. o bonach to nic nie wiem ale na plus można przyjąć premie świąteczna i roczna za wynik… wszyscy czekają na te wyplaty bo normalnie to ciężko dociągnąć do ósmego.

@Lupa

O, a ile taka premia świąteczna wynosiła? Ona jest na boże narodzenie, czy też na wielkanoc? I rocznie za wynik to ile można dostać?

Pitbull
@Dominika

Każdy zakład ma własne cele i wyniki. Jak zrobi wynik to i premia będzie. Roczna uznaniowa to i dwie ekstra pensje wpadną Te świąteczne to zależy ile kto zarabia. Czekac trzeba rok na te dodatki i niewiadomo czy będą a na papierze co miesiąc masz najniżej jak się da,

@Pitbull

Aha, czyli na święta są premie jakieś. A poza kasą, to są dodatki na święta, w sensie paczki, bony lub inne dodatki? Bo czasami są właśnie rzeczowe dodatki z tej okazji.

Kandydatka

Kiedy będą przyjęcia do pracy w związku z rozbudową? Na jakie wynagrodzenie może liczyć pracownik produkcji?(+ ,= )

@Kandydatka

Wszystkie otwarte procesy rekrutacyjne są umieszczone na naszej stronie internetowej. Poniżej link do aktualnych ofert pracy. Proszę o skopiowanie go i wklejenie w przeglądarkę internetową: https://www.modelgroup.com/pl/pl/o-nas/kariera/oferty-pracy.html Z poziomu strony można za pomocą filtrów wybrać konkretną lokalizację. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszam do kontaktu. Zakład Biłgoraj: e-mail: rekrutacja.mob@modelgroup.com tel.: +48 84 686 91 17 Zakład Czosnów: e-mail: rekrutacja.mtw@modelgroup.com tel.: +48 22 767 30 54 Zakład Nowa Sól: e-mail: rekrutacja.mns@modelgroup.com tel.: +48 68 355 16 46

Zofia

Cześć, firma rekrutuje aktualnie osoby na stanowisko Specjalisty ds. Jakości. Co myślicie, warto w to iść? Brat chce spróbować swoich sił, czego może się spodziewać? Jak tam teraz stoi kwestia wynagrodzenia?

Czy Model Opakowania Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Model Opakowania Sp. z o.o. nie zamyka się na współpracę z osobami studiującymi. Jesteśmy elastyczni w zakresie zatrudnienia, staramy się wspomagać osoby studiujące uzgadniając warunki zatrudnienia. Dajemy studentom i uczniom możliwość poznania tajników pracy zawodowej w okresie wakacyjnym- warunkiem jest ukończenie 18 lat. Jeśli chciał(a)byś dowiedzieć się więcej- zapraszamy do kontaktu.

Antoni
@Model Opakowania Sp. z o.o.

Co w praktyce oznacza stwierdzenie - "duże możliwości rozwoju i samorealizacji" - zawarte w Państwa ofercie pracy na stanowisku "operator plotera"? Mam roczne doświadczenie i chcę sobie poprawić warunki zatrudnienia, a w dotychczasowym miejscu pracy jest to niemożliwe.

@Antoni

Dzień dobry, Stwierdzenie, o które Pan pyta oznacza fakt, że promujemy naszych pracowników, umożliwiając im zmianę stanowiska czy też działu. Ponadto regularnie oferujemy szkolenia, które podnoszącą kwalifikacje zarówno techniczne, jak i umiejętności interpersonalne. Praca na stanowisku Operatora Plotera daje w przyszłości możliwość awansu do Działu Technologii i Konstrukcji, na stanowisko Technologa lub Konstruktora. Taki awans jest uzależniony zarówno od postawy, zaangażowania i chęci do nauki pracownika, jak i od potrzeb personalnych w dziale. Historycznie, kilku pracowników, rozpoczynających karierę jako Operator Plotera, awansowało na stanowisko Technologa lub Konstruktora. Pozdrawiamy, Zespół Model Opakowania

hej, dowiem się czegoś na temat obecnych ofert pracy dla kobiet tutaj? w zakładce z karierą widziałam tylko opis warunków, ofert brak... wiadomo gdzie firma obecnie się ogłasza? i ma ktoś może jakąś obecną opinię odnośnie pracy tutaj? bo widzę, że różnie tu pisali...

@Monika

Dzień dobry Pani Moniko, Wszystkie otwarte procesy rekrutacyjne są zamieszczone na naszej stronie internetowej. Poniżej zamieszczam link, który przeniesie Panią bezpośrednio do aktualnych ofert pracy. Proszę o skopiowanie go i wklejenie w przeglądarkę internetową: https://www.modelgroup.com/pl/pl/o-nas/kariera/oferty-pracy.html Z poziomu strony może Pani za pomocą filtrów wybrać lokalizację, która Panią interesuje. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszam do kontaktu. Zakład Biłgoraj: e-mail: rekrutacja.mob@modelgroup.com tel.: +48 84 686 91 17 Zakład Czosnów: e-mail: rekrutacja.mtw@modelgroup.com tel.: +48 22 767 30 54 Zakład Nowa Sól: e-mail: rekrutacja.mns@modelgroup.com tel.: +48 68 355 16 46

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Model Opakowania Sp. z o.o.?

Miro

Kierownictwo jest niekompetentne i źle traktuje pracowników. Jak tanią siłę roboczą. Ludzie w Biłgoraju pracują w Modelu, bo nie mają za bardzo alternatywy. Jakby mogli, byłyby inne oferty pracy, to nikt by tak z własnej woli nie pracował. No może garstka wiernych wyznawców pana prezesa.

JJ
@Miro

Co masz na myśli pisząc o niekompetencji? To zbyt ogólne stwierdzenie. Jakie są Twoje kompetencje, aby oceniać kierownictwo?

Bruno
@JJ

A który z nich zna się na robocie.?Sami figuranci z tym prezesikiem na czele

Jerzy

Sugeruję omijać szerokim łukiem firmę Model Opakowania. Negatywne opinie na temat tej firmy są prawdziwe, o czym sama się przekonałam pracując tam. Płacą poniżej średniej, warunki pracy pozostawiają wiele do życzenia, niekompetentne kierownictwo (tutaj najbardziej negatywnie wyróżnia się prezes z Biłgoraja, stosujący metody zarządzania rodem z PRL-u, z poprzedniej epoki. Z prezesem nie da się współpracować, jeśli zostanie twoim szefem to szykuj się na ciągłą walkę i przepychanki z człowiekiem totalnie zamknietym na dialog i współpracę. Nic nie zrobisz, będziesz tylko wiecznie sfrustrowanym pracownikiem. Obserwowałam ludzi pracujących bezpośrednio z prezesem i szczerze było mi ich żal - sensowni ludzie zmagający się z wyjątkowo słabym szefem). Premie są tylko na papierze, zależą od "widzimisie" kierownictwa. Generalnie w firmie pracuje się źle. Szkoda czasu i energii, naprawdę są lepsze miejsca.

Kartonowy operator

Praca na BHS to jakiś żart. Nieludzka temperatura, taka że maszyna się przegrzewa i silniki nie dają rady... Pieniądze na nowe biura, salki, telewizorki są , a rzeczy które są najważniejsze są tak na prawdę pomijane. Porównajcie sobie zakładowa stołówkę do jadalni na BHSie ... Pomijając fakt że tekturnica musi się kręcić i nie ma przerw żeby spokojnie usiąść i zjeść. Główni operatorzy mogą w ogóle zapomnieć o przerwie, ale kogo to obchodzi ??? I do tego pracowanie 6 dni w tygodniu... To nie jest dla nikogo frajda.

Izabela
@Kartonowy operator

Praca jako operator w firmie jest 6 dni w tygodniu?? Zawsze? Jak w takim razie wygląda miesiąc pod względem ilości przepracowanych godzin?

@Izabela

Bardzo prosto ... nadgodziny i wypłacona kasa. Lokalnie jest jak jest, a kasa każdemu potrzebna.

Paula

Hej na czym polega praca na stanowisku operatora ? Ile jest zmian w zakładzie i czy trudno się do niego dostać. Na jakie zarobki można liczyć na początek?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Model Opakowania Sp. z o.o.?

Elozip

Przecież jest pandemia (usunięte przez administratora)

Izabela
@Elozip

Podejrzewam, że autor pytania pytał ogólnie, nie akurat teraz, w obecnym czasie :) Pandemia się przecież kiedyś skończy.. więc warto by było się dowiedzieć jak to wyglądało wcześniej i czy było coś takiego organizowane w Modelach ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Model Opakowania Sp. z o.o. - Biłgoraj

• Jak się pracuje w Model Opakowania Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Model Opakowania Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Model Opakowania Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Model Opakowania Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Model Opakowania Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Model Opakowania Sp. z o.o.