Model Opakowania Sp. z o.o.

2.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Model Opakowania Sp. z o.o.

gogo
@Zzz

nie oceniaj innych nie znasz ich sytuacji, stanu zdowia pracownika lub jego rodziny. każdy ocenia ryzyko i podejmuje prace llub nie. jak model nie wyprodukuje to inna firma na rynku zrobi opakowania. przecież nie jest liderem na rynku opakowań tekturowych. Na koniec Ci powiem jak zachorujesz to pewnie zmienisz zdanie

Zzz

Bardzo dumny jestem ze pracuje w Modelu przyczyniam sie ze na polkach w sklepach jest towar ... kto bedzie chcial pracowac to pracuje..a opierdalacze idą na L4 (usunięte przez administratora) . (usunięte przez administratora)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Model Opakowania Sp. z o.o.?

Kartonowy operator Nowy wpis

Praca na BHS to jakiś żart. Nieludzka temperatura, taka że maszyna się przegrzewa i silniki nie dają rady... Pieniądze na nowe biura, salki, telewizorki są , a rzeczy które są najważniejsze są tak na prawdę pomijane. Porównajcie sobie zakładowa stołówkę do jadalni na BHSie ... Pomijając fakt że tekturnica musi się kręcić i nie ma przerw żeby spokojnie usiąść i zjeść. Główni operatorzy mogą w ogóle zapomnieć o przerwie, ale kogo to obchodzi ??? I do tego pracowanie 6 dni w tygodniu... To nie jest dla nikogo frajda.

Izabela Nowy wpis
@Kartonowy operator

Praca jako operator w firmie jest 6 dni w tygodniu?? Zawsze? Jak w takim razie wygląda miesiąc pod względem ilości przepracowanych godzin?

były pracownik Nowy wpis
@Izabela

Bardzo prosto ... nadgodziny i wypłacona kasa. Lokalnie jest jak jest, a kasa każdemu potrzebna.

Paula
Kandydat

Hej na czym polega praca na stanowisku operatora ? Ile jest zmian w zakładzie i czy trudno się do niego dostać. Na jakie zarobki można liczyć na początek?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Model Opakowania Sp. z o.o.?

Elozip
@Pytanie

Przecież jest pandemia (usunięte przez administratora)

Izabela
@Elozip

Podejrzewam, że autor pytania pytał ogólnie, nie akurat teraz, w obecnym czasie :) Pandemia się przecież kiedyś skończy.. więc warto by było się dowiedzieć jak to wyglądało wcześniej i czy było coś takiego organizowane w Modelach ;)

Spokojnych Świąt!
Kandydat

Witam chciałbym się dowiedzieć czy rekrutacja jest otwarta w filii Nowej Soli na stanowiska Operatora z doświadczeniem ? Interesują mnie maszyny Bobst, flexo, tekturnica o ile jest to pewnie jakiś BHS. Oferty pomocnika operatora lub pracownika strikte produkcji mnie nie interesuje .

Mariusz
@Dymmek

Jest otwarta rekrutacja na stanowisko operatora maszyn, w tym tekturnicy. Można przesłać CV na adres rekrutacja.mtw@modelgroup.com

Kandydat

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy rekrutacja jest otwarta w Nowej Soli?Interesuje mnie stanowisko Operatora maszyn . Macie tekturnice? Maszyny sztancujące typu Bobst? Drukarki flexo? Pozdrawiam

Zygmunt
 Rekomendacja
@Dymmek

Wszystkie maszyny, o które pytasz, jeżeli jeszcze ich nie ma, to napewno się pojawią. Niedawno z tego co wiem ruszyła budowa hali pod tekturnicę.

Kandydat

Witam , chciałbym się dowiedzieć czy rekrutacja w filii Nowej Soli jest otwarta ? Interesuje mnie stanowisko operatora maszyn bobst , flexo lub tekturnica. Oferty pomocnika mnie nie interesują. Pozdrawiam

Aktualność
Zadanie wykonane. Opakowania na Świąteczną Zbiórkę Żywności, organizowaną przez polskie Banki Żywności, są już gotowe.
W ubiegłym tygodniu trafiły do magazynu, naszego wieloletniego partnera w pomaganiu, Banku Żywności SOS w Warszawie. Wszystko po to, aby produkty zebrane podczas Zbiórki trafiły do potrzebujących w wygodnych w transporcie pudelkach.
Mimo, że obecny czas jest inny pod każdym względem, biorąc udział w akcji „Święta godne, a nie głodne” nadal możemy uratować czyjeś święta i sprawić, by były wyjątkowe.
waldek64
Kandydat

Typowe działania firm zachodnich { wchodzimy w (usunięte przez administratora) Szwajcarska 1 ) widzę po ogłoszeniach duże ruchy kadrowe. Podstawa; niskie place, współpraca z JOBON w Zwierzyńcu też odbija się czkawką ( wykończyli już kilku Polskich biznesmenów, Gemen wie coś na ten temat ).

Aktualność
Dziś świętujemy Piątek FSC®! Dlaczego FSC®? Bo dzięki temu najbardziej zaufanemu systemowi certyfikacji lasów na świecie, dbamy o to, by ich bogactwem mogły cieszyć się również przyszłe pokolenia. Wspieraj LAS! Wybieraj produkty z logiem FSC®!
Paula3333
Kandydat

Cześć wszystkim na jaką stawkę mogę liczyć na początek jako operator? Praca na ile zmian? I na czym polega

„Przyszłość należy do tych,
którzy wierzą w piękno swoich marzeń” – mawiała Eleanor Roosevelt. My, w Model Opakowania, wierzymy w tych, którzy mają marzenia. To dla nich ogłaszamy 5., czosnowską,edycję konkursu WyMODELuj Swoje Marzenia. Młodzi marzyciele z terenu powiatu nowodworskiego mają szansę spełnić swoje marzenia z naszą firmą. Więcj informacji tutaj:

Aktualność
Kto tak jak my najbardziej lubi spędzać czas w lesie? Jeśli nie macie się tam teraz jak wybrać, to możecie skorzystać z naszego zestawu „Leśny zagajnik” i pobawić się tekturowymi zwierzątkami.  Szablony do pobrania oraz instrukcje składania znajdziecie tutaj:

Spędźcie ostatnie dni wakacji kreatywnie – oczywiście z tekturą.
fot. W. Lembryk

Pracownik_Kolega

Ja mam głównie pozytywne doświadczenia z pracy w tej firmie. Życzliwe, ludzkie relacje z przełożonymi i współpracownikami, możliwość rozwoju, szkolenia, ciekawa oferta bardzo nisko płatnej prywatnej opieki medycznej, niedroga karta multisport, z której niestety rzadko korzystałem. Firma daje duży zakres samodzielności w podejmowaniu i wykonywaniu zadań. Dzięki temu praca jest bardziej satysfakcjonująca, daje poczucie realnego wpływu na rzeczywistość.

Top
@Pracownik_Kolega

Widać ze kierownictwo czyta i co jakiś czas wrzuca takie bzdury i wystawia laurkę firmie. Zrozumcie że pisząc to tylko pokazujecie jak jesteście zdesperowani. Nie osmiieszajcie się tylko dawajcie więcej ogłoszeń na pracuj. Pl to może kto Was niezna to przyjdzie.

Pracownik002
@Top

Też od razu o tym Pomyślałem,że kierownictwo Czyta. Gdy ktos tu nie pracował niewie co tu się dzieje.. (usunięte przez administratora) Pracowałem w wielu firmach ale Tutaj panuje totalny haos i zawiść. Wiele przykrości tez Napotkało mnie w tej Firmie ale mając rodzine na utrzymaniu Trzeba zacisnąć zęby i robic swoje. Obecnie Juz szukam ogłoszeń zeby zmienić Prace

Nick
@Pracownik_Kolega

Szybka i prosta jest droga do dr bez problemu można się spotkac i gadać w innych firmach to rzadkość

wog
@Nick

wow. kolejny post pt. "jak tu jest pięknie" . Do kierownictwa:" żeby było lepiej trzeba zmieniać coś w firmie na lepsze a nie wypisywać (usunięte przez administratora) na forum.Napiszcie w ogłoszeniach o pracę które zamieszczacie na potęge dajemy minimalną , praca jest ciężka, atmosfera bardzo zła ale raz na jakiś czas możesz porozmawiać z dr.

:-)
@Nick

Jedna taka była co poszła do Pana Dyra i zaraz wyleciała z roboty haha

Tektura
@:-)

A mogła zostać, dziewczyny się z nia dogadywaly, gdzie poszła tam robila

Lol
@wog

Co wy z tym kierownictwem po prostu niektórym dobrze się w modelu pracuje

Ktos
@Lol

Jak dobrze jest widać po tym forum

Nick
@Ktos

Tu uzewnętrzniają się głównie wielce niezadowoleni. Jak komuś jest w modelu dobrze to tu nie zagłada lub tylko poczytuje sobie komentarze

Grom
@Nick

Przecież dzięki temu forum o firmie jest głośno. Każdy chce poczytać co nowego słychać. Przebiliście już nawet Janczewskich pod względem negatywnych wpisów. Ale to przecież tylko Ci niezadowoleni. Ja zamierzam zmienić pracę i widząc ogłoszenia czytam co się dzieje w firmie i ta strona daje mi tą możliwość. Oczywiście nie wybieram się do Was bo nie chce pracować za minimalną ale z ciekawością śledzę każdy wpis

;)
@:-)

Tylko jedna ?! To spoko zdarza się i tak

Osoba
@Nick

Dokładnie ja zmam wiele zadowolonych osób z modela może to kwestia stanowiska może usposobienia sąludzie którzy zawsze i wszędzie marudzą

Aktualność
Jedenaście osób z Modela  „skończyło” 20 lat! Tyle właśnie już pracują w biłgorajskim zakładzie.
Gratulujemy!!! Życzymy dużo zdrowia  i sukcesów, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.
zainteresowany

WITAM Czy moze ktos mi przyblizyc jak wygląda praca jako pomocnik operatora w NOWEJ SOLI. Jakie warunki pracy, przybliżone zarobki itp. Z góry dziękuje. "zainteresowany"

Aktualność
Spółka Model Opakowania włączyła się w ogólnopolską akcje „Obiad dla medyka”.
Ufundowaliśmy 150 posiłków dla pracowników trzech poznańskich szpitali. Akcja ma charakter sztafety, nas do udziału zaprosiła firma Blum Polska. Dziękujemy i trzymamy kciuki za dalsze działania!

model

Bardzo ładnie Model ,szkoda że nie w Biłgoraju

Wrrr

Slyszalam ze na niektorych zmianach Majstra glowa boli i sie zwalnia. A za nim dziewczyna bo ja brzuch boli haha...

Zostaw merytoryczną opinię o Model Opakowania Sp. z o.o. - Biłgoraj

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Model Opakowania Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Model Opakowania Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Model Opakowania Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Model Opakowania Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Model Opakowania Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Model Opakowania Sp. z o.o.