Model Opakowania Sp. z o.o. Model Group

Biłgoraj

Opinie o Model Opakowania Sp. z o.o. Model Group

jasio
użytkownik zarejestrowany

oala, przedstawiciel handlowy zyje głównie z prowizji, to raz zarobisz 2000, a innym razem 5-6 tysięcy, wszystko zalezy od realizacji planu sprzedazowego i twoich umiejętności. Aczkolwiek wiele osób zarabia tu te górne kwoty.

Rzodkiewa

Jeśli można naprawdę --cytuję-OALĘ--dbrze zaorbić...też na penwo...to kup sobie nową klawiaturę bo to nawet na literówkę nie zasługuję.Na penwo jak to pisałeś byłeś zaorbiony.Pozdjafiam.L.L.

M

Witam wszystkich, Moze ktos podpowie kilka informacji na temat firmy Model Opakowania Sp. z o.o. Chodzi mi o stanowisko przedstawiciela handlowego. Wynagodzenie, auto, atmosfera itp Dzieki i pozdrawiam

Zostaw opinię o Model Opakowania Sp. z o.o. Model Group - Biłgoraj

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Model Opakowania Sp. z o.o. Model Group