Model Opakowania Sp. z o.o

Opinie o Model Opakowania Sp. z o.o

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Model Opakowania Sp. z o.o?

Firma Model Opakowania oferuje swoim pracownikom szereg bonusów, m.in. • Pracę w rozwijającej się, odpornej na kryzys, branży • Pełne szkolenie, wszystkie niezbędne narzędzia pracy • Doświadczony zespół specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do zespołu i firmy • Budowanie doświadczenia związanego z pracą w międzynarodowej firmie • Duże możliwości rozwoju i samorealizacji • Szkolenia podnoszące kwalifikacje • Ciekawą i dynamiczną pracę w miłej atmosferze • Premię miesięczną do 20% wynagrodzenia • Premie roczne • Świąteczne bonusy dwa razy w roku • Dofinansowanie do karty Multisport • Dofinansowanie wakacji dla dzieci

Pomponik
@Model Opakowania Sp. z o.o

Do tego wszystkiego jeszcze trzeba dopisać, że zagwarantowane masz brak stabilności w życiu osobistym jak i zawodowym.

FigoFago Nowy wpis
@Model Opakowania Sp. z o.o

@Pracodawca Odniosę się po kolei do wymienionych punktów. Patrząc na to co się wyprawia w firmie, postawiłbym raczej na zwijanie... Pełne szkolenie? Naprawdę? Hmm, nie doznałem tego. Niezbędne narzędzie pracy, owszem. Niesprawne technicznie. Chyba doświadczony zespół (usunięte przez administratora) z kierownikami i kierownikiem produkcji na czele. Pominę ten punkt, bo aż parsknąłem. Tak, jeśli chodzi o donoszenie na kolegów i koleżanki, to faktycznie, Model stwarza bardzo duże możliwości. Szkolenia odczytujecie sobie na ekranie monitorów. Takie to i szkolenia. Ahahahahahahaha. Tak, zdarzają się i premie. Pod warunkiem, że w danym miesiącu nikt na was nie doniesie, albo kierownik nie przejrzy monitoringu i nie zobaczy, że rozsypaliście paletę, którą nieumiejętnie wystawiły panie na sklejarkach. Tak, ale przeważnie mniejsze niż się pracownicy spodziewają. Bonusy są. Z Multisportu nie korzystam. Dzieci nie mam.

Maro

Witam są jakieś przyjęcia na produkcję?

Martuska
@Maro

Zawsze warto spróbować złożyć cv Fajni ludzie ,super kierownictwo , pracuję 9 lat polecam

FigoFago Nowy wpis
@Martuska

Przyjęcia na produkcję są przez cały rok na okrągło. Więc już samo to, daje do myślenia czy warto składać CV w tej firmie.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Model Opakowania Sp. z o.o?

były pracownik Nowy wpis

Oczywiście, to tradycyjna firma. Liczą się układy i znajomości lub odpowiedni wygląd.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Model Opakowania Sp. z o.o?

Thémis

Szanowni Państwo, Model Opakowania ma trzy oddzielne zakłady produkcyjne, zarządzane w miarę możliwości niezależnie przez szefów zakładów i sprzedaży. Podejście kierownictwa zależne jest od miejsca pracy: w Biłgoraju - ludzie świetni, ale zalęknieni, niby firma zagraniczna, a styl zarządzania jak w „polisz smol biznes” - pracują w Modelu, bo alternatywy w okolicy brak, a żyć trzeba. Tu stacjonuje prezes, na szczęście rzadko bywa w biurze - inaczej ludzie masowo padaliby na zawał albo udar. Nowa Sól - atmosfera gęsta, co bardziej rozumni odchodzą z szacunku do siebie samych, bo kto dziś chce pracować w PGR? Czosnów - największa kultura pracy, ludzie na poziomie z małymi wyjątkami. Ale nie ważne to wszystko skoro trzyosobowy zarząd firmy nie ma nic do powiedzenia, wybija się tylko głos prezesa, który o wszystkim decyduje, nakazuje i instruuje, nie dając miejsca na swobodę myśli czy działań. Lubuje się w szukaniu haków na ludzi, każe ich szukać innym, żeby zwalniać. Im ktoś dalej od kontaktów z zarządem, tym komfort pracy większy. Szeregowi pracownicy po prostu pracują, tylko szefowie im się często zmieniają i nikt nie tłumaczy dlaczego. Nikt nie pyta. Był/ była i nie ma… Proste.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Model Opakowania Sp. z o.o?

Zzz

Byłem pracownikiem modela pewien pan z pale (usunięte przez administratora)Mi w wózek NAJADŁEM się stresu nie chciało mi się pracować oni powinni go zwolnić od razu a on pracował Tam tak jest ręka rękę myje jak nie masz znajomości nie liżesz żadnemu kierownikowi (usunięte przez administratora) To nie masz premi chcesz urlop po musisz się prosić o wniosek urlopowy. Dzwoniłem w sobotę że nie będzie mnie w poniedziałek to nie dostałem urlopu na żądanie 2 super kierownikow jest a reszta to od pługa oderwane a i ucho strzelcy wozkowi z produkcji taki jak ...hmmm

Gargulec

Cześć, jak wygląda praca w planowaniu w Model Opakowania? Gorące krzesło czy stabilna praca? I jak kierownictwo?

Bosman

Model nie zasługuje za złe oceny. Ludzie są w porządku, praca wymagająca w każdym zakładzie. Każdy stara się jak się da. Problem to zarządzanie wierchuszki, w zasadzie jej prezesika bo inni i tak nie mają nic do gadania / taka (usunięte przez administratora) pełną gębą. Może cie zwolnic z dnia na dzień jak jednego szefa zakładu po 25 latach, a teraz to nawet szefową kadr posunął. I pewnie ma już kogoś nowego na celowniku bo to taki typ jest. Przykro patrzeć a gowork zaczyna być jedynym miejscem na uwagi. W firmie nikt ich nie usłyszy. Może chociaż tą drogą

Cudaczek Wyśmiewaczek
@Bosman

Doświadczyłem na własnej skórze tego co tu czytam na forach Modela. Widać w tym tylko słabość dyrektorów. Co innego właściciel, co innego prezes. Przecież ten to tez najemnik na pensji zatrudniony. Jak się mu pozwala na takie traktowanie to czego się wszyscy spodziewają? Same niemowy dające się tłamsić, a potem wylewające żale na goworku. całe szczęście na czas przejrzałem na oczy. Wszystkim maruderom powodzenia!

Kierownictwo wywiera presję strasznie na pracownikach i nikt o tym nie mówi.

VladimIr

Sami z biernościa przygladaliście się obsadzaniu stanowisk kierowniczych ludzmi bez kompetencji, nie mającymi swojego zdania, bez jakichkolwiek wartości ślepo oddanymi tym zerom z Bilgoraja

Ktos
@VladimIr

Ci którzy mieli swoje zdanie już dawno nie pracują w Modelu. Sami odeszli lub ich zwolniono.

Zdegustowany

Pracuję w Modelu już kilka lat. Do tej pory myślałem, że firma zatrudnia pracowników na poziomie, kulturalnych, z odpowiednimi kwalifikacjami. Niestety, osoby, które pracują już ponad rok, takie nie są, dostają awanse i mają przedłużane umowy. Coś się dzieje w firmie niedobrego, skoro nagradza się osoby spożywające alkohol w pracy, czy ludzi, którzy tylko czekają na okazję, żeby kogoś podpieprzyć, najlepiej mailem, i tym samym zapunktować. Inni z kolei nie wywiązują się ze swoich obowiązków, odpowiadają po chamsku, odprawiają człowieka z kwitkiem i tym samym utrudniają pracę. I to mają być osoby na stanowisku specjalisty bądź kierownika zmiany? Porażka! Z takimi ludźmi nie da się pracować. Ma się wrażenie, że nikt porządny nie chce już w Modelu pracować, skoro w pracy utrzymuje się takie dno. A szkoda...

KTOŚX
@Zdegustowany

dzieje się tak, ponieważ Zarząd preferuje taki sposób zarządzania, poprzez (usunięte przez administratora) i lizusostwo. Po co doceniać pracowitość, motywować ZESPÓŁ. Gratuluję panom Dyrektorom no i oczywiście panu Prezesowi który również preferuje tego typu metody. WESOŁYCH ŚWIĄT ;-)

Pracownik1

Trochę już pracuje i tez zauważam coraz więcej (usunięte przez administratora)sytuacji i to od ludzi na najwyższym szczeblu. Dyrektor zakładu się ostro zapomina - przykre bo na początku robi super wrazenie. Szczerze mówiąc chce mi się płakać jak nadchodzi poniedziałek… a pan R… cóż sprzedaż najważniejsza nieważne jakim kosztem. Dobrze że jest hajs na nowe stanowiska które mają zdziałać cuda :) zwykły pracownik nigdy nie ma racji - nawet jak ją ma :) mega słabe podejście, infantylne. Ale tak bywa z przerośniętym ego… póki nie podmienią zarządu na innych to nic się tam nie zmieni w kwestii dobra dla pracownika. Oczywiście jak komuś zależy tylko na pensji to model jest spoko- zapłaci na czas, da paczkę dla dziecka czy kasę na Boże narodzenie ale czy to jest warte fatalnego samopoczucia w pracy? Dołujące to niestety…

M.......P

Ja pracuję w modelu 15lat na produkcji .i jest bardzo dobrze wypłata na czas dodatki paczki premia roczna.i dyrektora mamy spoko ten kto chce pracować nie narzeka.

Pomponik

Witam. Pracy w firmie MODEL OPAKOWANIA nie polecam na żadnym stanowisku. W działaniach kierwnictwa występują działania mobbingowe. Co do kultury ogólnej ludzi to nigdy nie wiadomo kto coś doniesie na ciebie. Możesz być fajną i miła osobą a i tak zrobią z ciebie chama. Zwykły człowiek przestaje mieć jakie kolwiek znaczenie.

@Pomponik

Wystarczy spojrzeć na Ciemnotę, wiedzy mało, ego duże, jedynie co dobrze robi to jarzynie.

Krzysztof C.

Pracuje na 4 brygadówce i dopiero zacząłem zarabiać kierownik magazynu (usunięte przez administratora) ludzi nie daje podwyżek podwyżki są dla starych pracowników magazynu gdyż jest prowadzona hierarchia ludzie są wyróżniani na lepszych i gorszych pracuję już tam 3lata i widzę co się dzieje w modelu wózkowi nie którzy dogadują się z kierownikami z magazynierami i mogą wszystko nawet wyjść wcześnie za zgodą na wódę na parking modela dla kierowców tira przychodzą na kacu nawet nikt im nic nie mówi a młodych pracowników traktuje się jak śmieci dyrekcja też przymyka na to oko a przecież to taka porządna firma oferują wspaniałe dodatki typu gwiazda model zajączek czy 13 pensja ale przed tym (usunięte przez administratora) premie ludziom a często bywają to młodzi pracownicy albo starzy którzy nie dają się stłamsić starym pracownikom lub kierownikom a jak sprzedajesz ludzi to masz podwyżkę premię i bardzo dużo dodatków kierowcy mają swoich pupili którzy za załadunki mają dodatkową kasę lub alkohol to samo jest na produkcji starzy gnębią młodych i tylko obgadywanie i donoszenie do kierownictwa magazynierzy też posiadają dodatkowe profity finansowe za szybsze podstawianie pod bramy załadunkowe więc proszę się zastanowić bardzo nad Firmą Model opakowania Czosnów

Zoska
@Krzysztof C.

Przykro jest czytac tego typu opinie.... To była kiedyś całkiem fajna firma. ... Może kiedyś wrócą inne czasy, gdy nie tolerowano picia alkoholu

Leon
@Krzysztof C.

Co Ty za brednie wypisujesz?

kox
@Leon

Użytkownik @Krzysztof C. Nie wciska CIEMNOTY

Pozytywna
@Leon

Dobrze pisze wszędzie tak jest czy na magazynie czy na produkcji. Przykro patrzeć jak ta firma schodzi (usunięte przez administratora).

Buu

Taka prawda

Lila

hej, jak wygląda praca w dziale marketingu w Czosnowie? Warto aplikować? Czy to gorące krzesło?

Tomasz
@Lila

To niestety gorące krzesło. Był bardzo fajny dyrektor marketingu w Czosnowie, ale nie przypadł do gustu prezesowi i panowie się rozstali. Obawiam się, że mało kto spodoba się temu panu prezesowi, więc lepiej dać sobie spokój.

Lila
@Tomasz

Czyli typowy Januszpol! Szkoda, ale bardziej szkoda życia, dzięki!

Ktoś ;-)
@Tomasz

Panu prezesowi podobają się donosiciele i ludzie jego pokroju, patrz dyrektorzy Czosnów :-) haha... Firma daje możliwości a raczej były tam kiedyś możliwości.... I może kiedyś powrócą takie czasy....ale teraz nie polecam....

@Lila

Patrzyłam z boku na zmagania ostatniego dyrektora marketingu z naszym prezesem i szczerze odradzam pracę w marketingu. Głową muru nie przebijesz, tylko sobie nabijesz guza. Prezes ma swoją, ugruntowaną przez lata, wizję i albo ją wyznajesz, albo się z nim nie dogadasz. Nie ma tu miejsca na innowacyjne, postępowe myślenie. W dodatku ma wokół kiepskich doradców, takich "przytakiwaczy", więc nic nie wskórasz.

@Lila

Wszystkie krzesła "kierowników" "dyrektorów' "mpl" są gorące! Nawet nie zdążymy się przyzwyczaić, a prezes już wywala ;-) Ze dwóch było nawet fajnych i coś próbowali robić ale chyba nie podeszło to prezesowi i pogonił. Jak nie masz planów na rok, półtora i oczekujesz niezobowiązującej pracy na moment to dobre miejsce.

Kyos
@pracownik

Kto tym razem poleciał?

Biuro

Czy ktoś kontroluje urlopy kierowników. Bo kierownik tekturnicy ma co chwila wolne piątki i poniedziałki i wcale nie ogarnia co się dzieje na jego linii produkcji a jest coraz większy bałagan

@Biuro

To prawda, kierownika jak potrzeba to nie ma - a jak jest to więcej psuje niż pomaga!!

Praca jak praca, ale zarząd i kierownictwo to największe (usunięte przez administratora) świata. Omijać szerokim łukiem.

zainteresowany

Cześć. Ile zarabia się na produkcji w Czosnowie? wiem, że jest podstawa, noce, nadgodziny, i może premia. Czy to prawda, że to 3300 podstawy? Za pracę na 3 zmiany?

Jerzy

Sugeruję omijać szerokim łukiem firmę Model Opakowania. Negatywne opinie na temat tej firmy są prawdziwe, o czym sama się przekonałam pracując tam. Płacą poniżej średniej, warunki pracy pozostawiają wiele do życzenia, niekompetentne kierownictwo (tutaj najbardziej negatywnie wyróżnia się prezes z Biłgoraja, stosujący metody zarządzania rodem z PRL-u, z poprzedniej epoki. Z prezesem nie da się współpracować, jeśli zostanie twoim szefem to szykuj się na ciągłą walkę i przepychanki z człowiekiem totalnie zamknietym na dialog i współpracę. Nic nie zrobisz, będziesz tylko wiecznie sfrustrowanym pracownikiem. Obserwowałam ludzi pracujących bezpośrednio z prezesem i szczerze było mi ich żal - sensowni ludzie zmagający się z wyjątkowo słabym szefem). Premie są tylko na papierze, zależą od "widzimisie" kierownictwa. Generalnie w firmie pracuje się źle. Szkoda czasu i energii, naprawdę są lepsze miejsca.

Dykciarz

Gratuluję Panu Krzysztofowi udanego start-up u w Nowej Soli

Zostaw merytoryczną opinię o Model Opakowania Sp. z o.o - Czosnów

• Jak się pracuje w Model Opakowania Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Model Opakowania Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Model Opakowania Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Model Opakowania Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Model Opakowania Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Model Opakowania Sp. z o.o