Model Opakowania Sp. z o.o.

Opinie o Model Opakowania Sp. z o.o.

Czy Model Opakowania Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Magda

Tak. Biuro 8-16 Produkcja 6-14, 14-22, 22-6

obserwator

Najlepiej na magazyn teraz. Co dobre? Kierownicy tłumaczą a nie krzyki, urlopy dają a tak nie było. Wywalają zgniłe jaja jeden po drugim na niektórych strach blady. \TYLKO KASA DO D…! Wysylki cały tydzień to idzie nadgodzin dorobić. Nowt dyrektor chodzi, bałaganu szuka, niech sie biurem i planowaniem zajmie jak towar na zapas z kurzem stoi, a na samochód nie ma co ładować!

Jogs
@obserwator

Święte słowa, niech ktoś się wreszcie zajmie planowaniem na produkcji. Jak narazie, od jakiegoś czasu to totalna porażka. Zero pojęcia i chęci na zmianę.

Rep
@Jogs

Właśnie czy firmy nie stać na jednego planistę z dużym doświadczeniem? Wystarczy wspomnieć Tomka k. Starsi pracownicy pamiętają.Pare razy w tygodniu był na hali i na magazynie arkuszy .

M b
@obserwator

No i co z tego że nadgodziny masz ale re nadgodziny kiedyś się skończą a to co na umowie zostanie czyli wielkie g...o teraz młody przychodzi na produkcję nie mając zielonego pojęcia o czym kolwiek i dostaje minimum 2800 brutto co niektórzy starzy pracownicy i doświadczeni mają albo mniej albo tyle samo po okresie próbnym podwyżka i później kolejna umowa i znów podwyżka a nie wie co do czego. Jeszcze pracuję w tym bur...u

@M b

Ładnie premię ucieli za lipiec, czyżby nowy dyrektor pokazał się z jak najlepszej strony ? Co tam że w lipcu gorąco na hali było, co tam że pot po tyłku leciał i nie było czym oddychać na hali... wstyd zabierać tyle premi każdemu, jeżeli plan nie był zrealizowany to może niech ktoś inny za to beknie a nie ludziom z produkcji kasę zabraliscie!!!

@Jogs

Teraz planowanie jest dobre jak jeszcze nigdy!

@:)

wszyscy widza jakie są wspaniałe efekty .ba już zaczynają odczuwać w swoich kieszeniach.

tekturka
@:)

Co sie dziwisz każdemu 1% cyknie i już może sie pochwalić w biłgoraju jakie oszczędnosci wprowadził.

@tekturka

Młody jest, musi się wykazać

@Rep

A nie powinien tam chodzić bo po co?!

Jolanta

Super, że tak się tu udzielacie. Tak sobie pomyślałam, że może zechcecie pomóc mi w pewnej kwestii. Wdziałam mianowicie, że w Modelu Opakowania poszukują właśnie Recepcjonistki. Wymagają między innymi znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym. I dlatego też ciekawi mnie, czy po podjęciu pracy można liczyć na jakieś dodatkowe kursy językowe?

@Jolanta

Można. Odrazu na rozmowie o prace o tym wspomnij. Tylko przy umówię na zastępstwo może być z tym problem.

Jarosław

Czy pracodawca oferuje także inne kursy lub szkolenia branżowe? Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych to dla ambitnych osób ważna informacja.

Nie oferuje.

Oferuje

pax

Jakie kursy oferuje? Dla szarego pracownika pytam sie jakie? Może dla biura ale nie dla szeregowych pracowników.

Jarosław
@pax

Zdania są podzielone. Twierdzisz, że tylko pracownicy biurowi maja szansę na szkolenia. A inni nie mogą zrobić jakiś uprawnień na koszt pracodawcy?

Nie mogą

Haha ..???? taką prace tak przeżywać (ambitnie)

Jolanta
@.

Szczerze powiedziawszy nie do końca wiem, co czego należałoby odnieść Twoją wypowiedź. Tak czy inaczej - liczę, że pomożesz mi w pewnej kwestii. Widziałam mianowicie, iż firma Model Opakowania szuka aktualnie (oczywiście między innymi) Specjalisty ds. sprzedaży wewnętrznej (ogłoszenie widnieje na pracodawcy.pracuj.pl). W oczekiwaniach nie napisano, czy wymagane jest wcześniejsze doświadczenie na takim samym stanowisku. Może zatem Ty wiesz coś na temat?

:x

Jakoś o premii rocznej nic nie słychać chyba wogóle nie będzie zauważyłem że im więcej towaru robimy tym ta Eva mniejsza w tamtym roku takie rekordy były a tylko 37 %

@:x

Nie będzie, nie ma co czekać nawet na nią...

Tekturowa
@:x

Chyba trzeba uciekać, robi się coraz gorzej i nie widać że ma się coś poprawić... Czosnów to murzyni Modela, kieruje nami biłgoraj, baa... Słyszałam coś, że wymyślili że w okresie wakacyjnym nie można wziąć 2 tygodni wolnego... To jest chore.

?
@:x

A żadnych inwestycji nie bylo?! Przecież to nie tylko od rekordów zależy...

?

Skąd wiesz?

Wacek
@Tekturowa

Dopóki zakładem będzie zarządzał dyletant w postaci pana A. Oraz jego małpka skacząca dookoła niego, nie będzie lepiej. Obaj nie znają się na produkcji, zarządzaniu. Ciągnął ten zakład w dół. To była kiedyś fantastyczna firma. Gratuluję

yyy

A może poczekamy i zobaczymy ile będzie tej Ewy niż snuć czarne scenariusze?

kartonowy ludek
@Tekturowa

Ja byłem u kierownika i zapisałem się na dwa tygodnie. Więc co to mówisz to nie jest zgodnie z rzeczywistością. Czasami wchodzę na te forum z nudów przeczytać co tam w trawie piszczy ale jak widzę po ostatnich wpisach to szkoda czasu . Piszecie, że nie będzie Ewy ale skąd Wy wiecie o tym. Ta premia roczna płacona ostatnio była w kwietniu więc jeszcze trochę czasu przed Nami. Jak już będzie na koncie to wtedy można ocenić czy jest większa czy mniejsza niż przed rokiem

@Wacek

Rzeczywiście niektórzy szefowie to jakaś kpina... w sensie ta małpka, z którą nie da się dogadać

Byku

Brakuje na produkcji pana G

:)))
@:(

Piszesz ,że dyrektor i szef się nie nadaje. Jeżeli zamieszczacie takie opinie na forum publicznym to wypadałoby uzupełnic ta wypowiedź dlaczego tak myślicie. Ja jestem świeżym pracownikiem i powiem wam ,że narazie czuję sie zaopiekowany .Nie wiem jak to będzie później wyglądać Obserwuję te forum i zauważylem że ktoś to się podaje z loginem :( pisze negatywne praktycznie o wszystkim .

@:)))

Pracuje tu kilka miesięcy, jestem zadowolona,ja osobiście nie zamierzam się zwalniać

To raczej nie jest pewna informacja

@kartonowy ludek

Twój komentarz zdaje się być bardzo obiektywny i zrównoważony. Czy wobec tego zechciałbyś napisać, jakie widzisz plusy oraz minusy związane z pracą w firmie Model Opakowania? Na jakie wynagrodzenie można tu liczyć? Piszecie o premii rocznej, a czy kwartalne premie są również przyznawane? Wszelkie informacje to cenna wskazówka dla osób zainteresowanych pracą w tej firmie. Strona internetowa poświęcona tej firmie jest w języku angielskim. Czy w takim też języku pracownicy porozumiewają się wewnątrz firmy? A może jest to najważniejszy wymóg rekrutacji do tego miejsca?

Mania
@Marta

To zależy na jakie stanowisko startujesz premii kwartalnych tu nie ma roczna zazwyczaj jest śmieszna i uzależniona od jakiegoś wskaźnika Motto firmy to zatrudnić pracownika za jak najmniejsze pieniądze

@Marta

Str jest także po Pl. Wewnątrz firmy po Pl. Kwartalnej premii nie ma. Jest miesięczna i roczna - w zależności od wyników. W firmie wynik finansowy i liczona wg niego premia roczna nie jest ukrywany

@Byku

To lepiej dowiedz się dzieki komu awansował na dyrektora a tego kogoś zwolnił z pracy a pracowal tam ponad 15 lat i obsługiwał maszyny, drukarki, rotacja, sklejarki

Ktoś

A jednak była!!! Za dużo to narzekania i czarnowidztwa. Niech każdy dba o swój ogródek a będzie dobrze.

@R

Gmyz był spoko. Chyba najlepszy ze wszystkich z którymi miałem do czynienia w Cz. Kultura osobista a i żartem potrafił rzucić. Trafiał do ludzi.

Ble
@Byku

Oj tak

@Tekturowa

A tu robi się coraz lepiej!!! Wyniki są super. Oby tak dalej

Kapitan tekturka

Moim zdaniem w firmie jest dobra, luźna atmosfera, firma jest wypłacalna, na święta coś dorzuca, Multisport etc. Oczywiście jest parę minusów, m. in. podejście nowego dyrektora, którego za bardzo hala produkcyjna nie interesuje. Jego relacje z pracownikami są zerowe, nie przywita się, a jak zagada to tylko po to żeby zwrócić uwagę... Do (usunięte przez administratora) to mu dużo brakuje :)

@Kapitan tekturka

Relacje między pracownikami firmy Model Opakowania a dyrektorem firmy są z pewnością bardzo istotne jednak na plus wydaje się fakt, iż w tej firmie panuje dobra atmosfera. Świadczy to o tym, iż pracownicy potrafią się ze sobą porozumieć. Jak sama firma o sobie mówi - pracownicy to podstawa sukcesu przedsiębiorstwa. Czy jako pracownicy utożsamiacie się z sukcesami firmy? Czujecie się za swoje sukcesy wynagradzani?

@Marta

Marta, co Ty “ćpiesz“? My robimy, a biłgoraj bierze co najlepsze :) do minusów dodam wielka niesprawiedliwość. Czy pod nickiem Marta, kryje się Pan o imieniu Adam? :)

@Kapitan tekturka

Tego typu komentarze są tu raczej nie na miejscu. Następnym razem proszę, żebyś powstrzymał się "żartów" i skupił się przekazywaniu nam wartościowych informacji na temat Modelu Opakowania jako pracodawcy. I musisz wiedzieć, iż nie jestem osobą, która w jakiś sposób byłaby powiązana z tą firmą. Swoim poprzednim postem mogłeś zachęcić kilka osób do aplikowania tam. Wiesz zatem coś na temat ewentualnej rekrutacji?

@Kapitan tekturka

To lepiej dowiedz się dzieki komu gmyz awansował na dyrektora a tego kogoś zwolnił z pracy a pracowal tam ponad 15 lat i obsługiwał maszyny, drukarki, rotacja, sklejarki

jj
@Kapitan tekturka

"My robimy, a biłgoraj bierze co najlepsze :)" - co to właściwie znaczy?

@jj

Dokładnie, o co chodzi? Przecież w Czosnowie też z roku na rok jest premia!!!

Bartosz
@Ktoś

Możesz napisać coś więcej na temat systemu premiowania w firmie Model Opakowania? Pracodawca wybiera poszczególne osoby, które zasługują na ten dodatek, czy może każdy z pracowników może na niego liczyć? Będę wdzięczny za odpowiedź w tym zakresie.

@Bartosz

Premia roczna jest dla wszystkich pracujących minimum rok. Jej wysokość zależy od wypracowanego zysku i wysokości miesięcznej pensji. Premia miesięczna zależy od wyników poszczególnych pracowników. Jak nie nabroisz to ją dostajesz.

@Lol

Kwestia ewentualnych premii w Modelu Opakowania także mnie interesowała, a więc super, że w porę ją wyjaśniłeś. Z jednej strony szkoda, iż nowy pracownik raczej nie może liczyć na docenienie w formie premii, z drugiej zaś - dla niektórych może się to wydawać sprawiedliwym rozwiązaniem. A co z pakietem socjalnym? Czy każdy pracownik firmy może liczyć na jakieś dodatki?

@Marta

Nowy pracownik może liczyć na premie miesięczna

Dajcie klime na hale bo się nie da normalnie pracować, wiatraki sobie zabierzcie do biur... Tylko normy wam w głowie a co się dzieje teraz na hali to nie zauważcie? Przecież my się tam dusimy.. Upały przyszły jak byście nie zauważyli, zaraz posypiom się zwolnienia lekarskie :-p

tekturka
@:)

"posypiom." zanim zaczniesz pisać coś na forum to naucz sie podstaw ortografii

@tekturka

Podstawy ortografii, fakt, są to ważne, ale jednak nie najważniejsze. Na obecnym forum skupiamy się bowiem na dyskutowaniu na temat warunków pracy oraz bieżących spraw w firmie Model Opakowania. Jeśli zatem jesteś tam zatrudniona, to proszę, powiedz nam coś konkretnego o tym pracodawcy. Oferuje on swoim pracownikom jakieś atrakcyjne dodatki, na przykład dofinansowanie do wczasów? Liczę na rzetelną odpowiedź od Ciebie.

Polecam prace w c2c, szefostwo i pracownicy są pomocni, praca polega na tworzeniu opakowań jest to bardzo proste i przyjemne

@Gość

Znakomicie! Całkiem sporo jest tu mniej pochlebnych komentarzy o Model Opakowania, dlatego Twój post jest dla nas szczególnie ważny. Jednym z filarów kultury organizacyjnej tej firmy, zdefiniowanej w Quintessence, jest „Uczenie się”. Rozumieją je jako podnoszenie kompetencji pracowników. Co to właściwie oznacza? Czy organizują tam jakieś cykliczne kursy podnoszące kwalifikacje?

@Marta

Marta w jakim ty świecie żyjesz ?Jakie kursy? Dla kogo ? Dla pracowników biurowych . Kartą medyczną miał się ktoś zająć i dalej cisza . .

pracownicy modela

Pan dyrektor i jego zastępca nie witają się z pracownikami. A czasem potrafią nie odpowiedzieć na "Dzień dobry"... w czym problem?

Dzień dobry
@pracownicy modela

Co się dziwisz. 80 % tego bydła z produkcji udaje że się nie zna, większość przechodzi i pali głupia, a część powie co 10.

Rrrr
@Dzień dobry

Fakt, mało kto ci burknie cześć.

@Dzień dobry

Bydła? Gratuluję podejścia do ludzi z produkcji...

WJB

Przecież to prawda (usunięte przez administratora)

Produkcja
@pracownicy modela

Nie wiem dlaczego.... Na prawdę nie rozumiem, Paweł mówi dzień dobry albo głową machnie, Dyrektor jak to dyrektor, raz powie raz nie :)

@pracownicy modela

Głęboko Ci współczuję to prawdziwy dramat "dyrektor nie kłania Ci się" mam nadzieje że poradzisz sobie sam z tym problemem bez wizyt u psycho-terapełtów

NowyPoRoznowie

Witam, ile można najwięcej zarobić na produkcji i jakie to jest stanowisko? Poza biurem? Pozdrawiam

Lolo
@NowyPoRoznowie

Napewno na początek dostaniesz więcej niż stary pracownik, jakiegoś tysiąca więcej. Taka tu polityka, wal śmiało.

@NowyPoRoznowie

Brakuje rąk do pracy wiec stawiaj warunki!

5 lat w Modelu

Witam,chcę powiedzieć tylko że panuje straszna niesprawiedliwość w zakładzie.Im bardziej się starasz i pokazujesz że ci zależy na wykonywanej pracy i zadań ci powierzonych to bardziej dostajesz przysłowiowym batem po plecach.

@5 lat w Modelu

Z tym się zgodze, pracuje kilka mc ale już się nauczyłem żeby nie pokazywac że dużo się umie, zostanie się wykorzystanym i tylko tyle, podwyżki były ale o pracownikach pracujących krócej nie pomyśleli, druga umowa z taką samą kasa co 1.... Więc po co się bardziej starać jak przy podpisaniu umowy na stałe dostanie się 100zl brutto

Hugo

Ja tam przychodzę i wkładam jak najmniej wysiłku odwalam swoją ósemkę i do domku to sposób na przetrwanie nie chcą płacić to nie

Hej
@5 lat w Modelu

Oj, tak. Wystarczy być w pracy, a i tak zapłacą. Część ludzi stwarza pozory że pracuje, przełażą całe dnie. Nikt na to nie zwraca uwagi. A tych co się starają niestety, ale nikt nie docenia.

@5 lat w Modelu

Pracujesz w firmie Model Opakowania już pięć lat, a więc na pewno wiesz, o czym mówisz i dlatego szanujemy Twoje zdanie. Jednak byłoby dobrze, jakbyś postarał się dostrzec i jakieś pozytywne aspekty, związane z pracą w tym przedsiębiorstwie. Model Opakowania składa się z 10 spółek - córek, zatrudniających ponad 4300 pracowników w ośmiu krajach. W związku z tym z całą pewnością można napisać na ich temat coś dobrego. Może macie tam dostęp do jakichś atrakcyjnych benefitów?

Hugo
@Marta

Marta tu nie ma żadnych benefitów żadnych wczasów pod gruszą biletów do kina czy do teatru jedynie smieszny Multisport a i zapomniałbym pączki na tłusty czwartek są

@Hugo

Karta medyczna byłaby mile widziana na pewno wielu pracowników skorzysta

Wacek
@5 lat w Modelu

Panie dyrektorze...jak się pan czuje po roku swojego panowania? Sam pan się nie zna na tym biznesie i podobnymi sobie pan się otacza. Gratuluję dobrego samopoczucia...tylko co jest jego powodem?

@Marta

Są paczki na mikołajki dla dzieci, czasami imprezy firmowe, roczna premia uzależniona od wyniku, karta multisport. Niektórzy sporo wyjeżdżają na szkolenia, targi, pooglądać maszyny itp

5 lat w Modelu
@Marta

Marta chodzi mi o to że przychodzi nowy pracownik i dostaje taką samą stawkę jak ja albo i większą a wiedzy i doświadczenia nie ma wcale.Człowiek się stara,myśli że ktoś to zauważy ale niestety nie.

@5 lat w Modelu

Są pracownicy którzy pracują ponad 20 lat i co oni mają powiedzieć ,zero szacunku dla nich

Dave
@Marta

560 zł na Boże Narodzenie, 400 zł na Wielkanoc, Roczna premia już nie pamiętam, ale coś ok. 600 zł. Jest tu sporo dobrych pracowników wykonujących swoją prace na wysokim poziomie i pomocnych czytaj chętnych do nauki nowych. Jednak spora część to zwykłe bydło, które ma ograniczenia umysłowe i tkwi mocno w epoce PRL, które najchętniej zajechałoby nowego. Podam przykłady: przychodzi nowa osoba->po ocenie wyglądu stwierdzają, że (usunięte przez administratora) i nie da sobie. Przyspieszają maszyny i się śmieją, że ktoś sobie nie daje rady. Dalej każda zmiana na produkcji, usprawnienia etc. no po co to, przecież te debile nie wiedzą co robią. Następnie bezsensowna rywalizacja kosztem obsługi maszyny->potem płacz, że norma się zwiększa. Jednak najlepiej jak ktoś nowy przyjdzie i się okazuje, że dostaje więcej kasy... A i prosty przykład pączki na tłusty czwartek nie wiem spokojnie każdy zjadłby po kilka. To zabierają do szafek całe siaty. To samo z owocami, są dla każdego, a był przypadek, że jeden Pan zabrał sobie całą skrzynkę jabłek. Takich przykładów jest wiele i to są Ci krzykacze, którym wiecznie źle, ale sami jedyne co potrafią dać to zdania proste nie złożone składające się głównie ze słów kurva i debile. I tak są dobrze traktowani, bo na takie zjawiska w dzisiejszych czasach nie miejsca. Ale jest też masa fajnych i (usunięte przez administratora) ludzi.

:-D
@Dave

Jak by się chciało napisać z imienia kto tak lubi robić :) i która to maszyna :)

@:-D

Lepiej nie pisz bo pójdzie do kierownika że ktoś go atakuje ;)

Dave
@:-D

Wolę pozostać anonimowy. Nie chcę być potem nękany w pracy.

Xxx

Omijać szerokim łukiem obiecują złote góry a jak co do czego to 100 zł podwyżki finansowo padaka 2600 brutto + premia pracowałem tam 1.5 roku starałem się jak mogłem a tu 100 zł podwyżki taka sytuacja

Hanka
@Xxx

trzeba się cenić... jeśli będziemy zgadzali się pracować za grosze, to nigdy nie będziemy zarabiali godnie

Matador

Być to pewnie będzie tylko ile procent oto jest pytanie dwa lata temu było 90% to było coś widać na koncie rok temu 36% bida co do urlopu to jakieś kłamstwo co do ludzi na wyższych stanowiskach to tylko pionki pan z Biłgoraju tupnie i po kontach się chowają to czego wy od pionków wymagacie więcej zrozumienia dla tych ludzi i współczucia

rrx

Moim zdaniem firmę tworzą pracownicy nie zarząd, kierownictwo etc. Co do różnych opinii typu małe zarobki, (usunięte przez administratora), normy, brak premii, że ludzie na produkcji to bydło etc. Miałem przyjemność bycia pracownikiem firmy model przez kilka lat(produkcja) i powiem szczerze, ze małe zarobki mówiąc trywialnie "BIEDA" to stan umysłu. Nie dziwcie się, że nie dostajecie podwyżek skoro nie potraficie iść sami do Kierownika/Dyrektora i przedstawić konkretnych argumentów dlaczego powinniście zarabiać. Jedyne co zauważyłem to jakieś zbieranie grupek jak w przedszkolu i "my chcemy podwyżki", najwięcej to szczekanie między sobą i kozaczenie. Czemu ktoś powiedział, ze na produkcji pracuje bydło-wystarczy poobserwować, zachowanie pewnych Gentlemenów, podejście do pracy, szacunek do pracy innych. Kierownicy nie powinni przejawiać w swoim zachowaniu chamstwa bo jednak coś sobą reprezentują. To samo z mobbingiem, tylko tu trzeba oddzielić wymagania co do spełnienia normy od wykorzystywania swojej pozycji w przedsiębiorstwie do zastraszania innych(bo takie zachowanie powinno być tępione). Praca każdego pracownika w większym lub mniejszym stopniu jest ważna i to powinni zrozumieć zarówno pracownicy biurowi jak i produkcyjni, że przedsiębiorstwo to praca nie tylko jednego działu, ale wszystkich-nie ma pracy produkcji bez "biura" i odwrotnie. Niech każdy zajmie się swoją pracą i nie patrzy innym na ręce, a jeżeli negocjacje nie przyniosą podwyżki niech szuka innej pracy. I oczywiście wynagrodzenie jest ważne, ale dostawanie podwyżek za samo istnienie jest bez sensu. Bo ile osób chce się nauczyć czegoś więcej, a ile chce kase? Praca dla jakiejś wartości to coś więcej niż praca dla pieniędzy, bo praca dla samych pieniędzy jest bezwartościowa, a przy tej pierwszej pieniądze prędzej, czy później się pojawią. P. S czytałem o tolerowaniu alkoholu w miejscu pracy. Z całym szacunkiem być na kacu, a być zalanym w pracy, tym bardziej w fabryce gdzie prawdopodobieństwo wypadku jest ogromne jest głupie i najlepsze co można zrobić to albo warunek podjęcia terapii uzależnień, albo zwolnienie z wpisaniem do akt, bo wbrew pozorom pomyślność nie skłania do myślenia.

@rrx

Nie czepiać się 4 kierowników z produkcji :) Bardzo normalni, z każdym można porozmawiać w razie jakiego kolwiek problemu :)

@:)

Hahaha dobre z każdym można porozmawiać , wielka kpina

@:)

Nie wiem czemu piszesz ze kpina, nie zauważyłam mobbingu, jeżeli potrzebuje urlop, dzień wolny, to dostaje, też jeden z nich mnie poinformował żebym wykorzystała do końca roku opiekę nad dzieckiem bo przypadnie Nie widzę problemu, może dlatego że pracowałam w firmach w których kierownicy mieli zwykłego pracownika za zero a mobbing był na porządku dziennym

@:)

No to super jeśli uważasz że praca kierownika polega tylko na dawaniu urlopu i informowaniu o urlopie

@:)

Pisałam o podejściu kierownika do pracownika :)

T
@rrx

To dlaczego się zwolniłeś skoro tak tu dobrze

@rrx

Modelowe Ludki :) Kochana produkcjo, życzę Wam - Wesołych Świąt w gronie rodzinnym ♥ Bardzo się cieszę że Was poznałem :)

rrx
@T

Bo stojąc w miejscu nie idzie się do przodu

Hehe
@rrx

Ooo zagrozen jest masa ...chyba nie musze przypominac jak zginęła Hanka Mostowiak

@Hehe

????

;(

No nie mówcie że chcielibyście stać koło pracowników biurowych przecież oni mają nas za bydło zresztą wolę stać koło ludzi którzy rozumieją naszą ciężką pracę

@;(

Skoro było to do wszystkich kierowane to pracownicy biurowi powinni usiąść tam gdzie my, a nie stać za Dyrektorem A co oni o nas myślą to mam gdzieś :)

@;(

Możesz wierzyć lub nie, ale pracownicy biurowi bardzo cenią pracę produkcji. A czy produkcja docenia biuro?

@Z biura

Tak w szczególności w tedy gdy musimy przekładać źle zdefiniowane palety.

@R

Każdy może się pomylić. Ten się nie myli, co nic nie robi. Biurowi często pracują szybko, w stresie, bo przetarg, bo dedlajn itp. Na produkcji nie zdarzają się pomyłki...?! Na pewno nikt niczego celowo nie knoci.

@Z biura

My też pracujemy szybko Pot po tylkach leci bo w czasie upału mamy tylko wiatraki.... Zresztą czy upał czy nie, musimy normę zrobić bo inaczej po premi nam się leci-mimo że i tak nie z naszej winy czasem nie zrobimy planu który wykazują tabelki....

@Z biura

Wasza pomyłka-więc moglibyście przyjść, założyć rękawiczki jak my i przełożyć paletę :)

@:)

W biurze podobnie, albo gorąco albo mega zimno i do 12 siedzi się w kurtkach, polarach. A ile niepłatnych nadgodzin i sobót trzeba zaliczyć... za nadgodziny nie mamy płacone a i nie ma kiedy ich odebrać. Wszędzie dobrze/niedobrze gdzie nas nie ma. Nie wspominając o tel od klientów, z produkcji czy spedycji o różnych dziwnych porach. To nie jest tak, że wybija 16 i do domu. Bardzo często zdarza się praca także z domu. I nikogo nie interesuje że trzeba dziecko ogarnąć, dentystę zaliczyć itp. Po premii także obrywamy :(

@:)

Ok. To następnym razem jak trzeba będzie wytłumaczyć klientowi że nie otrzyma wcześniej potwierdzonej dostawy na czas ponieważ np na tekturnicy pomylono papiery to poprosimy o taki tel osobę z produkcji. A ja z kolegami zgłoszę się do przekładania palet.

@Z biura

Zgłaszam się na ochotnika :) Bardzo lubię rozmawiać, jak coś to proszę mnie tu szukać i się dogadamy, a ja zapraszam wtedy za mnie na produkcję ????

@Z biura

To zapraszamy zimą na halę do nas i latem w upały i jakie tu porównanie. Kiedy biuro ma wolne np. między świętami my ostro musimy pracować nawet w Wigilię kiedy kobiety powinny szykować kolację dla swoich rodzin

@:)

Właśnie nie rozumiem jednej rzeczy Ktoś tu pisał że w biurze też gorąco, a jak musiałam wejść do kadrowej kiedy na hali u nas nie było czym oddychać to tam klima odpalona

@Ciekawa

Oj tak ja też bardzo lubię rozmawiać, szczególnie jak klient śle k... i h... ponieważ po raz kolejny daliśmy ciała :( sama radość, zero stresu, wymarzone warunki pracy

Pracownik od 8 lat
@Ciekawa

Podsumowując: w biurze jest super, praca to czysta przyjemność a na produkcji to straszne warunki i ogólne pokrzywdzenie. Jak sie tak ktoś zafiksowała to choćby nie wiem jakie argumenty wytaczać, zdania nie zmieni. Bez sensu ta dyskusja.

;)
@Ciekawa

Ha ha ja kiedyś przeszukiwałem/łam produkcję bo zaginęły arkusze potrzebne na ważnà dostawę. Jak trzeba to się chodzi na produkcje i załatwia produkcyjne tematy.

Nie rozumiem
@;(

A dlaczego uważasz ze biuro ma nas za bydło?! A ty za kogo masz ludzi z biura?!

@Nie rozumiem

Hej trochę Was poniosły emocje a nie oto chodzi ???? Każdy powinien robić to co potrafi. (ALBO SIĘ ZWOLNIĆ) Ale nie zmienia to faktu że powinniśmy szanować siebie nawzajem . I tak po ludzku powiedzieć DZIEŃ DOBRY wchodząc na halę do ludzi któży tam pracują. A nie odwracać głowę w drógą stronę.

@R

Dokładnie tak Ja wchodząc do biura mówię "Dzień Dobry" :)

Punkt dla Ciebie

@Ciekawa

Ja mam wrażenie że jak kłaniam się Paniom przy maszynach to one zabijają mnie wzrokiem :( ale to tylko moje subiektywne odczucie

Ciekawa

Ja się na pewno uśmiechnęłam jak się klaniales :)

Robo
@:)

Przynajmniej macie za ten dzień płacone. Biuro jak przyjdzie w sob czy nd nie ma płacone i nawet nie ma kiedy odebrać tych godzin. Też jest dużo pracy.

@Robo

Jak dajcie się tak oszukiwać to wasz problem

E tam...
@:)

Czego się nie robi dla klienta ;)

@;(

Mogę stać koło pracowników biurowych, są tacy sami jak my a że niektórzy myślą inaczej to już chyba o nich świadczy :)

26.11

A kto twoim zdaniem myśli inaczej?

karo
@E tam...

Musicie zmienić tok myślenia.To nie te czasy .Teraz o ilości realizowanych zleceń będzie decydować czy firma posiada odpowiednią liczbę pracowników aby je wykonać.Spòjrzcie na firmy budowlane przebierają w zleceniach biorą te najlepsze z punktu widzenia wykonawcy a reszcie tzw." klientów" mówią bye bye. Podobnie w Naszej branży.Nie podoba się coś Panu klientowi to niech idzie gdzie indziej . Pewnie wróci ze skulonym ogonem jak to bywało nie raz.Korzystając z okazji życzę hucznego Sylwestra oraz pomyślności w Nowym Roku całej ekipie z Czosnowa .

Bu
@:)

Żeby każdy tak chętnie naprawiał swoje pomyłki...

Panie Adamie nie wierzę że zależy panu tylko na pieniądzach, zamieni pan się na wypłatę zemną 2500 brutto .

, :)

Zamiast proponować nam w wywieszszce przy liście obecności żebyśmy spróbowali jeden dzień być specjalista, technologiem czy tam zobaczyć jak jest w laboratorium, zapraszamy wszystkich z biura na produkcję, wkładamy niebieskie ubranka i ruszamy pełna parą przy produkcji :) Wtedy może uwierzę że ktoś docenia z biura pracę produkcji :-p :)

@, :)

Docenia czy nie docenia, rób dobrze swoją robotę! Niech każdy dobrze wykonuje swoją działkę.

@, :)

Tak się teraz zamierzasz przepychać kto do kogo ma przyjść pierwszy?! A co Ci to da ze biuro przyjdzie na dzień na produkcje?! A nie jesteś ciekaw jak wyglada dzień np w technologi?!

@:)

A jak mi się spodoba i nie będę chciała wracać na produkcję ????

@, :)

Oj tak zapraszamy na produkcję ale na wszystkie stanowiska ????

Nick190

Na pewno się nie zamieni bo wtedy nawet mu na paliwo nie starczy do passata.

Mr.x
@, :)

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma . P.S Poprawna pisownia to "Wtedy może uwierzę że ktoś z biura docenia pracę produkcji :-p :)"

@Mr.x

Dziękuję za poprawienie mojej złej pisowni, jestem bardzo wdzięczna :) a teraz myk na hale hehe

jj
@Mr.x

Poprawnie to byłoby z przecinkiem.

15.11.2018
@Mr.x

A Ty doceniasz prace biura? Że są klienci, że są zamówienia?

Mr. x
@15.11.2018

Tak.

@:)

A nie jestes ciekawy jak wyglada praca na produkcji? Jak sie pracuje przy maszynie? Fajne doswiadczenie :) Zapraszamy :)

kartonowy ludzik

Moim zdaniem nowo przyjmowani ludzie do biura powinni spędzić dwa tygodnie na produkcji . Wtedy poznają Naszą pracę i będą również Nas szanować. W innym wypadku nic się nie zmieni. Jeśli chodzi o program "poznaj pracę innych" nie powinno to wyglądać tak , że przyjdą sobie posiedzieć i Nas pooglądać tylko niech staną na odbiorze albo na podajniku.

Nie rozumiem...
@kartonowy ludzik

Ja nie rozumiem skąd ten stereotyp że biuro vs produkcja lub odwrotnie nie szanują się i żyją w konflikcie. Jedni bez drugich nie pociągną.

obiektywny
@kartonowy ludzik

kartonowy ludziku - skąd wiesz, że biuro przyjdzie sie przygladać ? Przez przygladanie się nikt niczego sie nie nauczy , a to chyba nie o to chodzi w tym programie. Z tego co wiem to biuro tez zakasze rękawki i stanie przy maszynie.

@obiektywny

Super, dobra integracja ;)

kartonowy ludzik
@obiektywny

Zobaczymy czy tak się rzeczywiście stanie. Niech to będzie egzamin dla ludzi z biura. Mòwić można dużo i pięknie.Niech za tym pójdą czyny

Dd
@kartonowy ludzik

A to ludzie z biura potrzebują jskiś egzaminów?

@obiektywny

A kiedy te biuro wpada na produkcję? Jakoś ich ostatnio nie zauważyłem

Ha ha
@:)

A co wy tak się ciskacie na tych ludzi z biura?! Niech siedzą i robią swoje. I produkcja niech robi swoje. Chyba zatrudnialiśmy się na takie a nie inne stanowiska.

@Ha ha

Myślę że to nie jest miejsce na przepychanki produkcja kontra biuro , ludzie to jest forum o pracodawcy więc tego się trzymajcie żałosne są te wasze wpisy

xyz
@Ha ha

Szanowni Państwo po co te emocje przecież program "Poznaj pracę innych " jest dobrowolny.Nikt nikogo nie zmusza do udziału w nim. Trochę to zabawne że boicie się jak diabeł święconej wody popracować na produkcji . Cała akcja ma na celu integrować ludzi a nie budować jeszcze większe podziały.

Mr. T

Ja jeżdżę na wózku mam ponad 3000 brutto i sobie nie narzekam praca ok

2400 brutto plus premia to 1900-2000 na rękę Myślisz że ktoś będzie chciał pracować za te pieniądze ? Ukraina nawet za tą kasę nie chce pracować Każda godzina postoju maszyny do duży koszt jak postały by wszystkie przez dobę to może by zrozumieli

Modelowa kartonowa
@:(

Wychodzi na rękę miesiąc w miesiąc 2200-2300 Ale ja jestem jak najbardziej na tak - nasza praca nie jest lekka jak podają w ogłoszeniu i uważam że powinny być podwyżki Szkoda że Pan Dyrektor się nie wypowie - to nie jest żaden hejt więc może przyłączy się do dyskusji :)

Adam Szwedeek
@Modelowa kartonowa

Obecnie kończymy już drugą w tym roku rundę podwyżek - jak pisałem wcześniej, nie robimy podwyżek „z klucza” - te też były przyznawane indywidualnie. W przyszłorocznym budżecie jest kwota na kolejne. Indywidualne podwyżki w ramach zatwierdzonego budżetu są wyłącznie w mojej gestii, po rekomendacji kierownika danego działu. Natomiast całość kosztów personalnych (budżet) na dany rok podlega zatwierdzeniu przez zarząd spółki oraz przez właściciela – tak jest w każdej prywatnej firmie, którą znam. Mam znajomych w różnych firmach z okolicy, mam więc też rozeznanie jak płacimy na tle tych firm na stanowiskach, które da się porównać, w porównywalnych warunkach pracy. Z kolei wytaczanie argumentu, że to firma szwajcarska (@Mars), nie ma tu znaczenia – sprzedajemy nasze produkty na rynku polskim, za złotówki, na bardzo konkurencyjnym rynku, zaś naszymi klientami są głównie firmy zaopatrujące z kolei duże sieci handlowe w Polsce.

@Adam Szwedeek

A dlaczego nie „robimy podwyżek z klucza”?!

Ludek z tektury

Bo teraz nowy pomocnik operatora ma tyle co wieloletni operator i musieliby dać “podwyżkę z klucza“ :d dlatego nie ma :d

Motywacją dla każdego pracownika są pieniądze i tyle w tym temacie nie ma pieniędzy to i motywacji też nie będzie to tak działa

E tam...

Ile byśmy nie zarabiali to i tak zawsze będzie nam mało...

A czy każdy ma świadomość i wiedzę ze kasa ucieka nam w niepotrzebnym odpadnie, zniszczonych np przez wózek arkuszach, źle wykonanych pudłach?!

Nick2

A może byśmy tak zastrajkowali, ustalili jakiś dzień i na każdej zmianie urlop na żądanie wzięli, czas najwyższy zawalczyć o swoje niech połowa ludzi na zmianach nie przyjdzie operatorzy pomocnicy wózkowi i wszystko stoi w jedności siła !!! Damy radę !!!

@Nick2

Przecież już i tak szukają nowych pracowników przez agencje pracy Stawka 2400 brutto, czyli netto swiezak razem z premia weźmie ok 2200 na rękę Myślisz że się przejmą jak ktoś zastrajkuje? A wystarczyło by podwyższyć pensje i każdy z miłą chęcią by przyszedł do pracy

Paluniu
@, :)

Przez agencję nie ma premi . Dlatego maja więcej niż 2.400 minimum 3tyś brutto.

@Paluniu

Jest ogłoszenie z wczoraj 2400 brutto plus 20% premi Ale też jest i fajny opis "lekkie prace manualne" :-D

@Nick2

A ja chciałam tylko napisać że to nie miejsce ale ludzie tworzą atmosferę Panie Adamie - podwyżki powinny być, nie wiem czy to od Pana zależy czy od Biłgoraju ale proszę uwierzyć że stawki nowych są w stosunku do starych wykwalifikowanych pracowników dla nas są niesprawiedliwe, my ich uczymy gdyby Pan zapomniał....

Adam Szwedek
@, :)

Tak, korzystamy z agencji pośrednictwa pracy – nie znam firmy, która w jakimś stopniu nie wykorzystuje tego źródła pozyskiwania pracowników. Nie szukamy natomiast pracowników z zagranicy, nie prowadzimy rozmów z żadną firmą oferującą pośrednictwo w tym zakresie. Szukamy nowych pracowników, aby po pierwsze uzupełnić obecne wakaty, a po drugie, aby zacząć budować dodatkowe obsady na dwóch maszynach już z myślą o przyszłym roku.

@Nick2

Oj będzie się działo. Oj będzie źle. Ale jak się zastanowić to w Biłgoraj super sobie zyją a w czosnowie ciagle masakra :(

A dla mnie tylko kasa się liczy i dla większości pracowników !

@:(

Tak jest! Nie oszukujmy, kasa jest ważna. Idziemy pracować tam gdzie lepiej płacą.

Zostaw merytoryczną opinię o Model Opakowania Sp. z o.o. - Biłgoraj

• Jak się pracuje w Model Opakowania Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Model Opakowania Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Model Opakowania Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Model Opakowania Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Model Opakowania Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Model Opakowania Sp. z o.o.