Model Opakowania Sp. z o.o.

Opinie o Model Opakowania Sp. z o.o.

Kapitan tekturka

Orientuje się ktoś jaka w tym roku będzie premia roczna?

Zadowolony
@Kapitan tekturka

Hey, słyszałem że premia roczna jak w górnictwie "13" I "14 " nam wypłacą. Nikt się nie cieszy, a ja jestem jak zwykle bardzo "ZADOWOLONY". Pozdrawim

Komik

To niech się dziewczyny wypowiedzą. Są jeszcze te co pracowały z nim

Produkcja

A gdzie to słyszales?

Robo
@Produkcja

A co Ty się tak wypytujesz?

Model

Pozdrawiam Pana operatora wózka pseudonim Anusiak który jak tylko się dowiedział ze w środę tekturnica ma przegląd to się źle poczuł,rozbolał go brzuch i musiał się zwolnić do domu.Może połknął baterie? ;)

Zt
@Model

Na bhs sá święte krowy co w Polsce nie ma takich przypadków są owszem ale w Indiach lenie śmierdzące siedzą w telefonach komórkowych udaną że pracują ale już niedługo to się zmieni będą pracować nie tylko na bhs na wszystkich maszynach dopiero zaczną się zwalniać bo to dla nich zbyt wiele i za ciężko

Kapitan tekturka

Moim zdaniem BHS to najbardziej wymagająca maszyna, ale każdy ma swoje zdanie.

Haha
@Kapitan tekturka

Może i wymagającą dla tych co potrafią na niej zrobić prostą tekturę. Moim zdaniem jakość tektury w Czosnowie jest coraz gorsza.

AMG
@Zt

Nigdy sie nie spotkałem żeby ktoś „siedział” w telefonie stacjonarnym.

Gruz

Nie wiem z czego się cieszyć to był najlepszy operator składarko sklejarki w firmie.

gruz

zwrotki świadczą o kontroli jakości na maszynie a to zależy nie tylko od operatora ale również od reszty zespołu. Od strony merytorycznej był najlepszy a to że siedział w telefonie to kwestia tego że miał na to przyzwolenie od podobnie jak niektóre nie -operatorki.Krzysiek jesteś najlepszy .Powodzenia!!!

Bel

Najwyraźniej zazdrościsz tej pani że ma taki kontakt z ludźmi. Dla porównania kierownicy też powinni pracę zmienić bo rozmawiają z dziewczynami i żartują

gruz

najłatwiej zwalić na operatora że zły. a taka prawda że dziewczyny na odbiorze to oczy operatora i one mają szansę wyłapać najwiecej braków. co do krzyśka to mnie to nie dziwi rządzący nie lubią mądrzejszych od siebie a że aktualnie poziom tych na górze sięgnął dna to resztę próbują dostosować do swojej miernoty.

Drogie panie chciałabym zauważyć że ten portal jest na temat warunków pracy w danej firmie i zasad płacowych. A nie jak ktoś wygląda (beka) i kto ma problemy w domu a tym bardziej kto z kim sypia.(usunięte przez administratora) Niedługo impreza zakładowa i będziemy razem się bawić i drinkować.(usunięte przez administratora)

@55

"55" wstyd to jest to, że pozwalacie na takie zachowanie operatorom, dla Was liczy się tylko żeby norma była zrobiona i nie ważne jakim kosztem,(usunięte przez administratora)Na forum można napisać co się dzieje, a dzieje się źle.... (usunięte przez administratora)

Taka dobra liderka to ciekawe czemu chcieli ja zdjąć A na jej stanowisko miał iść Krzysztof

@55

Czyżby Pani z kadr włączyła się do rozmowy.? Nie wierzę. Tylko żeby kogoś pouczać samemu trzeba być przykładem.

bhs

a co to Bhs śmietnik?

logo
@77

Nie. wystarczy że spojrzysz jak napisano słowo" uwierzyć "oczywiście autor napisał przez samo "ż" . jak nie chcesz żeby Cie rozpoznano to weź słownik jezyka polskiego w ręke i dopiero pisz na forum.

Janette

O najlepszej operatorce na sklejarkach. Kto jest nią Twoim zdaniem?

Nikrnit
@Janette

Żadna. Kazda sie tylko sie opierdziela. Wyglad o czyms świadczy

Ja tam jakiś czas temu pracowałem myślałem że tam coś się zmieniło ale kolega był na rozmowie i szef produkcji z kadrową zaproponowali mu dokładnie 2600 brutto + premia + dodatek nocny i ewentualnie za 4brygadówkę a był na rozmowie kilka dni temu przecież to jest żałosne

Ropuch

Dając te ogłoszenia powinni napisać ile płacą niż zawracać ludziom głowę. Najgorsze jest jednak to że płacą tyle ludziom lub niedużo więcej którzy już długo pracują Jak oni mają sie czuć?

P.P

Uwaga uwaga frajerzy do kogo należy czarna alfa romeo ktora blokuje wjazd dla mojej fury

:◇

Miałam przyjemnosc pracowac w modelu kilka miesiecy, nic sie nie zmienia, a tylko ktos zaczal pisac prawde jak tam jest :-) Ktoś się pytał o płacę? Pewnie 2600 brutto plus premia 20% plus dodatek nocny xD wychodzi na rękę około 2400,może? :-D

Mr. M

Jeśli płaca wam nie odpowiada, to może warto zmienić pracę? Po co pracować tam gdzie źle płacą i narzekać?!

Alex
@Mr. M

popieram wszędzie dobrze gdzie nas nie ma jak ktoś chce pracować to będzie nigdzie nikogo nie położą żeby nic nie robił tylko pachniał ja jakoś pracuje i nie narzekam zmianę mam bardzo fajną dogadujemy się bez problemów jeśli ludzie nie są konfliktowi to można normalnie pracować

Zzzz

Czy placa zmieni sie na lepsze bo jak narazie ludzie uciekaja

Pablito102

Witam, liczyłem na jakieś konkretniejsze informacje na waszym forum o państwa w firmie, a nie przepychanie się pracowników. Czy ktoś może powiedzieć coś konkretnego o firmie Model? Pozdrawiam

Sprawiedliwy

Jesteście wszyscy (usunięte przez administratora) jak tak można obadywac inne osoby ? Idźcie do nich i powiedzcie w prostu w twarz a nie się ukrywacie. A tak w ogóle powinno się skasować takie forum!

Jol
@Sprawiedliwy

Właśnie po to żeby każdy wiedział jak tutaj jest. Dziewczyny mają coś na wątrobie więc piszą dobrze że jest takie forum . By może dzięki takim postom coś się zmieni i ktoś ruszy święte krowy

###

Znajomi i znajome z pracy bo inaczej was nazwać nie można. Jest mi strasznie was szkoda że nie macie swojego życia skoro (usunięte przez administratora) się i żyjecie innych zyciem. (usunięte przez administratora) Zajmijcie sie praca a nie wymyślaniem bzdur i oczernianie ludzi publicznie. Masz coś do powiedzenia, powiedz to w oczy co ci leży tym osobą które oczernianie w sieci. Aaaa faktycznie brak wam odwagi i jaj żeby to zrobić bo w oczy to najlepsze i idealne koleżanki jesteście i mało w tyłek nie wejdziecie nie którym osobą żeby mieć dobrze

pozytywnie negatywny

Witam klikaczy. Czytam wpisy i dziwią mnie wasze gdybania na temat, co oni tam w tym biurze, planowaniu, itp. robią, oni się nie znają, palety stoją, maszyny raz pracują raz nie. Od chyba już roku działa program "Poznaj pracę innego działu", każdy może wybrać interesujący go dział i przez 8h pobyć w nim i zobaczyć od środka, na czym polega jego praca. Do tej pory w biurze było może z 5 osób, reszta woli biadolić tutaj i mieć święte przekonanie, że wie lepiej. Nie wszystko jest takie proste jak może się wydawać. W takiej firmie jak nasza decyzje podejmowane są w kliku działach, więc planowanie, na które tak naskoczyliście też zależy od innych. W większości przypadków nie ma idealnego rozwiązania, które zadowoli wszystkich, ale za to jest klient i albo będzie zadowolony i jakaś tam kasa będzie albo wybierze innego dostawcę. Taka jest brutalna prawda. Co do warunków płacowo/lokalowych faktycznie bajki nie ma, ale widać nieśmiało, że coś tam próbują kombinować. Jakieś tam chłodzenie na hali, nowe biuro, multisport. Rynek pracy się zmienił a oni jeszcze niestety w ogonie, duuuużo przed nimi.

@pozytywnie negatywny

Bajzel, (usunięte przez administratora) brak podwyżek.... nowy Dyrektor to się chyba za bardzo zagopolowal ze swoimi rządami

Tekturka
@pozytywnie negatywny

Tak duzo przed nimi .... Niech zajma sie szacunkiem do ludzi z produkcji- zacznijcie od płac, bo z premią i dodatkiem nocnym bardzo kiepsko wypadacie względem innych pracodawców Nowy Dyrektor - Młody (usunięte przez administratora) chce się pokazać ale mimo fałszywego uśmiechu już wiadomo że nie warto z nim rozmawiać, a tym bardziej powiedzieć że coś się nie podoba.... Chyba ze sie jest jego kolegą lub koleżanką:) Robią się (usunięte przez administratora) i najlepiej siedzieć cicho :)

Ciekawy
@:)

Co masz na myśli ze się zagalopował? Kolejny dr nie pasuje?

Ololi
@pozytywnie negatywny

" poznaj pracę innego działu " 5 osob w biurze mmm a ile bylo was z biura na produkcji ? 5% dla ciebie jak przeprowadzisz ziomka na okres próbny 10% jak podpiszę umowe ! Nie zapomnijmy ze w tłusty czwartek dostaniecie pączki. Kiedy ta firma tak nisko upadla ? A stary pracownik ma tyle $ co świeżak na start. Ludzie co wy chcecie od tych biednych ludzi z biura ? Sami jesteście sobie winni. Ludzie sie zwalniaja za chwile wracaja , im trzeba dziękować ze takie slabe zarobki !! Dyrektora sie czepiacie ?! Po co ? Przecież Biłgoraj tym rządzi co wy nie wiecie. Podwyzki chcecie ? Po co ? Po krowie sobie kupcie rząd ma placic 600 + a i mleko będziecie mieć! Uwielbiam wasze żale i mądrości. Kiedy ten parking będzie gotowy ? Miał być taki piękny Amerykański... :)

Pat
@Ciekawy

A który z poprzedników nie pasował Nam szeregowym pracownikom. NIKTsie nie pyta czy chcemy nowego czy nie. Ja jako pracownik odczuwam raczej brak zmian gdy np. Idę do kadr i nie wiem na jaki humor Pani trafię. Czy mnie wygoni czy pomoże

@Pat

Ta młodsza Pani w kadrach jest pomocna, natomiast starsza jest bardzo niemiła i nie ma nigdy czasu dla pracownika :(

@Nowy

Ja tez wole do tej młodszej pani

pac

Tam jest jak w urzędzie sprzed laty. coś załatwić to trzeba uzbroić się w cierpliwość i wypic wiadro melisy .To kolejny kamyczek na szali przeważajacy na korzyść innych pracodawców w okolicy.

Gabriela
@pac

Trzeba przyznać, że z Waszych opinii wyłania się raczej średnio korzystny obraz Modelu Opakowania. Wiem już, iż nie macie tam podwyżek. A co, jeśli chodzi o podstawowy pakiet socjalny? Pracodawca go zapewnia?

Do Gabi
@Gabriela

GABREILA NIE INTERESUJ SIĘ. Albo naucz się czytać bo już jakiś bot zadał podobne pytanie.

Gostek

Dobrze powiedziane!

@Ololi

Z biura na produkcji było już około 70%, niektórzy odwiedzili już po dwa działy. A czy ty byłaś/eś czy tylko biadolisz?!

Cześć

Oj bez przesady

@pozytywnie negatywny

Z biura na produkcji to byl jeden Pan który teraz jest za Pawła...... przestancie pisac glupoty, od dawna wiadomo ze produkcja robi co w biurze dadza, z nami nikt sie nie liczy, pensja dla kobiet z dodatkiem nocnym i premią miesięczna- łał,netto może 2300 wyjdzie Szukam pracy, z tego co zauwazylam w modelu tylko ludzi premią świąteczną i Ewa przekupuja a już chyba każdy wie ze nasz zakład płaci grosze wobec innych pracodawców.....

bolo
@Gabriela

Tak zgadza się średnio korzystny. Myśle że warto spróbować jak jest gdzie indziej. zainteresowało mnie ogłoszenie smurfita w warszawie(pracuj.pl)Szukaja operatorów tekturnicy i pracowników pmagazynu Ja spróbuje:)

@:-)

Pierwszy raz spotykam osobę, która jest wszędzie i o każdej porze!!! Jak to robisz??? Typowy „negatyw” z tego portalu, nie wiem, ale wypowiem się, bo ja wiem lepiej,(usunięte przez administratora)

Kreon
@pozytywnie negatywny

Typowy troll pisze podobnie jak na innych forach ludzie z biura piszą pozytywne komentarze żeby wybielić trochę obraz firmy i choć trochę zachęcić ludzi do przyjścia do pracy. A jak jest to każdy wie co tu jeszcze pracuje

...
@Kreon

Ludzie z biura piszą pozytywyy ? Ze niby tak im dobrze się pracuje? !

Buli
@...

Chyba lepiej niż Nam na produkcji.od 8do 16ej i wolny weekend

kox
@Buli

w wigilię też trzeba było przyjść do pracy i to liczone jako normalny dzień.

Xxx
@kox

Biuro również pracowało w wigilię za normalną stawkę, w innych firmach też ludzie pracują, nie rozumem zdziwnia.

Ha ha
@Buli

Ha ha 8 - 16 dobry żart!!!

baba
@Ha ha

od 8-16 a w tym ciekawe ile w tym przerw na papieroska.

Ha ha
@baba

No ile? Nie wszyscy palą czasami nie ma kiedy do toalety wyskoczyć z co myśleć o paleniu

Nie popiło tylko dwa miesiące temu odszedłem i po prostu ciekawość a nie żal bo nie ma czego żałować pozdrawiam

gogo

co sie rzucasz ? jeszcze przeżywasz tą robotę? byś napisał coś co wniesie choć trochę do dyskusji.

gogo

fakt. firma schodzi powoli na psy i pilnie pracuje na miano najgorszego pracodawcy w okolicy nowego dworu mazowieckiego ale sa tu jeszcze fajni ludzie choć i oni rozglądają sie za nowa pracą.

:)...

O następnego dyrektora mamy kto by pomyślał. Może nowy zainteresuje się pracą operatorek Mosca na tekturnicy gdyż pracują w czterobrygadówce A maszyna na tekturnicy pracuje na trzy zmiany .Gdzie tu sens i jak to zrozumieć.Co w takim razie robią panie skoro wysyłki jest niewiele a dodatek za obsługę mosca dostają wózkówi .Po co jest praca pań w tym systemie i brania dodatku ? Może zainteresuje się tym nowy dyrektor .

@:)...

Nowy Dyrektor, nowy kierownik produkcji....

Byku
@:)

Oj tak! Ktoś cos słyszał?

R
@:)...

Gdyby ludzie zajmowali się choć w połowie swoimi obowiązkami jak zajmują się innych pracowników to by było mniej konfliktów. A rozliczanie innych zostawmy tym któży są za to odpowiedzialni a nie jakimś lizod... któży teraz będą chcieli zabłysnąć podpier... na forum

@Byku

Technolodzy awansowali :) Lepiej dla reszty technologow, bo za pewne dostaną podwyżki, tak jak za panowania Pawła dostawał tylko BHS Nowi przyjmowani do pracy dostają na produkcji 2800 na start, a o starych pracownikach się nie pamięta i jakoś nie słychać o podwyżkach :)

@:)

Nowy dyrektor oraz nowy kierownik produkcji wprowadzili może już jakieś zmiany, które odczuli pracownicy zatrudnieni w firmie Model Opakowania? Zastanawia mnie, dlaczego jednocześnie dokonano zmian na dwóch tak ważnych stanowiskach? Ktoś z Was mógłby napisać coś więcej na ten temat?

Tekturka
@:)

O dyrektorze wiem ale o kierowniku produkcji, coś do mnie nie doszło bo jestem na urlopie

@:)...

Oooo chyba komuś żal d..pe ściska bo ktoś nie ma dodatku i na forum pod....dala. Lepiej weź się nierobie za te pudełeczka bo normę zaniżysz przez to kablowanie . Powiedz to dziewczynom w oczy a nie na forum się poniżasz nie pozdrawiam

M:)
@:)...

O super w końcu ktoś prawdę napisał.

@:)...

Ja jestem operatorem SEEMI i pierwsze słyszę o dodatku za obsługę Mostki

@5 lat w Modelu

Jako że jesteś obeznany w sprawach firmowych, może napiszesz coś więcej o czym nie wspomnieli poprzednicy? Wiele osób czeka na merytoryczne wpisy opisujące jaka panuje tam atmosfera, na jakie zarobki można liczyć oraz jak są traktowani pracownicy przez przełożonych. Jeśli wiesz coś na ten temat, może podzielisz się tymi informacjami?

pat
@5 lat w Modelu

Pewnie to pisze ktoś to już dawno nie pracuje i sieje zamęt.Takie już to forum jest że kazdy może byle co powiedziec bez konsekwencji bo jest anonimowe. To ze ida ciężkie czasy to bez wątpienia prawda. Nie można winic za to koniunktury na rynku ( bo ta jest bardzo dobra) ani innych czynników zewnętrznych. Jeśli chodzi o Ludzi w Czosnowie w większości to pozytywnie myślący i zaangażowani pracownicy. Niestety póki zakład nie uwolni z sie niewoli starszego brata a przede wszystkim jednego człowieka który nie znosi sprzeciwu i usuwa wszystkich mających inne zdanie

MNSworker
@:)...

Nowy dyrektor w Czosnowie? Czyżby Paweł poleciał? W MNS z nowym dyrektorem też sporo zmian było...

@Antoni

Antoni,prawda jest taka ze jako operator SEEMI trzeba tak naprawdę ogarniać wszystko łącznie z mostką bo wózkowi odbierający palety z rolek mają wszystko głęboko w 'poważaniu'ich praca ogranicza się tylko do odbioru palet z rolek.A operator SEEMI musi sam o wszystko zadbać 3 etaty a pensja z jeden i gdzie tu sprawiedliwość?

Olek
@5 lat w Modelu

Jak inaczej wyobrażasz sobie pracę wozkowego? Że będzie co chwila schodził z wózka i ci pomagał? Jego zadaniem jest odbiór palet z towarem i rozlokowanie na magazynie...... Zastanówcie się czasami co piszecie........ Zamiast skupić się na pracy i zastanowić się przez chwilę jak ja usprawnić to zajmujecie się narzekaniem i plotkami.

Bhs
@:)...

Przepraszam bardzo ale wózkowi nie dostają żadnego dodatku za obsługę!!! Ale powinni wózkowi dostawać taki dodatek ponieważ obsługują maszyny na Seemi i mosce 3 żaden wozkowy nie ma na kartonazach obsługi jakiej kolwiek jak na BHS.

@Olek

Nie no najlepiej stać między paletami w sektorach i patrzeć w telefon

@5 lat w Modelu

Czyli z tego co czytam Operator Seemi ma najbardziej odpowiedzialna i najtrudniejsza funkcje na hali produkcyjnej? Jest pewnie odpowiednio wynagradzany czy pensje w firmie nie są odpowiednie? Czy ktoś ma bardziej odpowiedzialne stanowisko? I na koniec mam pytanie jaka atmosfera panuje w firmie po zmianie kierownictwa?

@Marta

Atmosfera ciągle taka sama... Przykre że nowi pracownicy dostają wyższe pensje niż doświadczeni starsi i sprawdzeni pracownicy Nie słychać nic o podwyżkach, za to normy pewnie będą chcieli podwyższyć Jesteśmy najmniej zarabiajacymi pracownikami produkcji pod względem innych zakładów produkcyjnych Specjaliści w większości całą zmianę snują się po hali, a pensyjka ładna i okrągła 4 z przodu Czekam na jakieś pozytywne zmiany, jeżeli nic się nie zmieni to zamierzam iść pracować za porządne pieniądze gdzie indziej,ponieważ tutaj praca mimo że nie lekka to mało płatna:)

Lolek
@Bhs

Ktoś prawdę napisał a jakie poruszenie jest a sam słyszałem jak wózkowy z bhs chwalił się z dodatku za obsługę mosca

@Marta

Marta operator SEEMI ma na głowie cały proces paletyzacji tektury na maszyny i tektury na wysyłkę, a wynagrodzenie na poziomie zwykłego operatora wózka.Nowy wózkowy dostaje na początek tyle samo co stary pracownik albo ciut mniej i nie ma żadnego dodatku za obsługę SEEMI.

@:)

Specjaliści może parodia specjalistów szkoda gadać jeden ze specjalistów pracuje na maszynie i chodzi swoich z maszyn kolegów podpier...a na bieżąco(usunięte przez administratora)

@:)...

Ty żmijo z ręcznych brak słów na ciebie

Zielony ludek z tektury
@Bhs

Haha jaka ty masz obsluge wcisnąć pare guzików i wstawic puste palety. Idz na zasilanie maszyn Odkop sobie towar , wystaw palete z towarem zeby koledzy z bhs ci nie zastawili, przywieź puste palety ,wywieź puste palety,przekladki na belarke , przybij noge do palety bo noga oderwana, pozbieraj towar bo kolega z bhs wywali i ma w (usunięte przez administratora) Na koniec zdejmij towar z drukarek. I w nagrodę wywiez nowa sól na mostke bo jest pilna. A jak schodzi nowa sól to jeden operator z magazynu robi za was robote. I dodajmy jeszcze zle przypisanie towaru do palety gdzie nie raz widziałem jak operator wozka sciaga towar zeby go wstawic na ovation. Ci ludzie maja wiecej roboty niz ty etatów.

@5 lat w Modelu

Rozumiem, że pracy jest dużo, ale czy jest odpowiednio wynagradzana? Jesteś zadowolony z wypłaty i dodatków do pensji. Napisz proszę jaki benefity oferuje pracodawca i czy umowy zawierane z nowymi pracownikami są stabilne i długoterminowe. Liczę, że mi odpowiesz.

:)...

O spore zamieszanie się zrobiło. Nie pamiętam żebym pracował na ręcznych ale spoko mogą być ręczne życzę powodzenia w zgadywaniu i gratuluję pomysłowości

BHS
@Zielony ludek z tektury

Widzę pajacu ze nie masz zielonego pojęcia jak przebiega proces produkcji na BHSie i SEEMI.Odnośnie wyworzenia pustych palet to naucz się rozmiarów i stawiaj w wyznaczone miejsce bo przez takich super wózkowych jak ty właśnie powstała kratownica na Seemi.Nie pozdrawiam.????

Dlatego jest sie specjalista

Kablowanie to najlepiej idzie "inteligentne u" Mateuszowi z 2,1

@Antoni

tam zawsze rotacja. imwyzej tym szybciej spadasz he he . 15lat tam pracowalemhe he

Papimapi

Firma jak każda inna ale Co do wynagrodzenia to mogło by sie może coś zmienic. Ogolnie Atmosfera w firmie nie jest Dobra. Na produkcji Kazdy Na Każdego Nagaduje. Trzeba uwazac z Kim sie rozmawia i co sie mowi bo Plociuchow nie brakuje. Zwlaszcza na Sklejarkach Dziewczyny żrą się za plecami a W oczy najlepsze Kolezanki. KPINA. Uklady ukladziki Tez są jak to Pisano wczesniej... brak szacunku Do ludzi,Zero zrozumienia.

@Papimapi

Przecież każdy wie jak jest na sklejarkach Tyle już o tym było Jedna siostra się opierdziela, liderka daje jej na to przyzwolenie(siostrzyczki ).... Co z tego że jedną Pan Dyrektor zwolnil z pracy, drugą "wywalił" na pracę reczne a obibok jak byl tak jest i dalej wali w ch..a, więc co to za zmiany hahaha Może kiedyś ktoś z Biłgoraja się bliżej temu przyjrzy :) bo na kamery nikt raczej nie patrzy a wszyscy wiemy jak to wygląda:) Po za tym jak by nie było to na sklejarkach mamy ciężka pracę a o podwyżkach nie słychać... może coś slychac- ale kiedy to będzie?

Liderka nie do zdjecia... A wiadomo że jest lepszy kandydat na Lidera od niej.... Dopóki ktoś z Dyrekcji w Bligoraju nie weźmie się za Czosnów to można zapommiec o zmianach :) Tutaj musiała by (usunięte przez administratora) bomba atomowa żeby coś sie zmieniło:)

Ryszard
@Papimapi

Jeśli chodzi o wynagrodzenie , to masz tutaj na myśli wysokość stawki godzinowej czy np. nadgodziny, które nie są dodatkowo płatne? Jak relacje pracowników z przełożonymi?

@:)

O jakiej liderce mówisz o Monice może

Oooooo widzę święto za chwilę się kończy to i bhs przyszedł do pracy ludzie czy wy nie rozumiecie że to wy to wszystko nakręcacie jak byście mogli to za te setki byście (usunięte przez administratora)spod siebie zjedli

Twój stary z bhsu

Ktoś ma chyba hiper mega ból dvpy, chłopaki zaczynali pracę odrazu po świętach żeby mieć dłuższy następny weekend :) a co do setek, to zalujesz że ktoś chce sobie dorobić? Zajechalo tym komentarzem straszna cebula...

Lolo
@Twój stary z bhsu

Praca w swięto? Artykuł 151 kodeksu pracy który mówi w jakich wyjątkach praca w świeto jest dozwolona chyba w tym wypadku nie ma zastosowania.

@Twój stary z bhsu

Nie ból tylko dlaczego nocna zmiana nie zakończyła pracy wcześniej tzn. o 24:00 a nie o 5 rano przecież święto się zaczęło zaraz po 24:00

Pracownik2

Decyduje dzień w który rozpoczynasz prace. Jeśli zaczynasz o 22 ej w dniu 11 listopada to pracujesz w świeto. Jeśli zacząłbys o północy to zaliczone jest jako 12 listopada.

@Pracownik2

Właśnie zaczynali o 24 ale dlaczego 10tego listopada nie kończyli o 24 przecież święto zaczęło po 24:00????

Robotnik

Bo zaczęli 10-ego o 22ej i dniówka zalicza sie na 10-ego.

Ona

Jak wygląda praca jako specjalista ds sprzedaży wewnętrznej?

Matador

W tej firmie liczy się tylko bhs i sprzedaż reszta to miernota(usunięte przez administratora)

:-)

http://forum.gazeta.pl/forum/w,140,110691318,110691318,Model_Opakowania.html Tyle lat i nic się nie zmienia :(

Bella

Mam pytanie do biura. Na sklejarkach jest coraz mniej pracy. Dużo postojów. Na ręcznych też pracy za dużo nie ma żebyśmy mogły coś w tej pracy robić. Wiadomo że każdy chce wolne. Niestety mała liczba urlopu nie pozwala na to. Skoro brak pracy nie jest z naszej winy tylko z firmy czemu pracodawca nie zacznie płacić postojowego tak jak jest w innych firmach.

Zostaw merytoryczną opinię o Model Opakowania Sp. z o.o. - Biłgoraj

• Jak się pracuje w Model Opakowania Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Model Opakowania Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Model Opakowania Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Model Opakowania Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Model Opakowania Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Model Opakowania Sp. z o.o.