Model Opakowania Sp. z o.o

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Model Opakowania Sp. z o.o

On

Jak aktualnie wygląda sytuacja w dziale handlowym Dyrektor, Handlowcy ?

Bobst
@On

Sytuacja nie wygląda: poprzedni szef sprzedaży zwolniony po niecałym roku z dnia na dzień; nowy zaliczył pierwsze starcia z prezesem i pewnie długo nie pobędzie; doświadczeni handlowcy odchodzą sami; nowych nie ma kto wdrażać i sprzedaż nie idzie; a „najlepszym sprzedawcą” jest dyrektor zakładu :) od którego najlepiej trzymać się z dala.

Krzysiu
@Bobst

Nowy dyrektor niestety nie wie co ma robić bo się na niczym nie zna i chyba sam przecenił swoje umiejętności. Takiego specjalistę prezes zatrudnił. A sprzedaż leci w dół.

Warak
@Krzysiu

Jest tak dobrze, że byli dyrektorzy sprzedaży zwolnieni przez prezesa wracają na handlowców. Bo jak trwoga to i ci, którzy się nie nadawali zaczynają się nadawać. Pieniądz nie śmierdzi, byle metry się zgadzały.

@Warak

Czy aby aplikować na handlowca trzeba być wcześniej dyrektorem? Czy mogę złożyć dokumenty bez takiego doświadczenia w CV?

Morda Nowy wpis
@Zainteresowany

Próbuj. Biorą kogo się da żeby się ratować. Wszystkiego i tak cie sami nauczą.

rysiek Nowy wpis
@Krzysiu

mamy najlepsze wyniki od kilku lat......

jażyna Nowy wpis
@rysiek

Po ośmiu latach wreszcie „sukces”? Nie może być! A kto tak twierdzi? I pewnie znowu premię za nic dostali, zeby ludzi nie obrazić

Produkcja Nowy wpis

Wyniki w Nowej Soli są najlepsze od 5 ciu lat. Notujemy najwyższej wyniki, zespół sprzedazy stabilny, pierwszy raz w komplecie. Idę ku do dobremu....... :)

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat zarobków na produkcji

Zonk
@Kandydat

bez szału. okoliczne firmy mają lepsze stawki i lepsza organizację pracy.

Szary
@Kandydat

A o jakich stawkach tutaj mówimy??

Jak dużo osób pracuje w Model Opakowania Sp. z o.o?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Model Opakowania Sp. z o.o odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Work1

Firma Model szuka Regionalnego Kierownika Sprzedaży na region - dolnośląski. Czy ktoś podpowie jaka atmosfera i warunki pracy są na tym stanowisku? Czy jest duża rotacja pracowników?

Ptaszek
@Work1

Radzę poczytać wszystkie fora Modela to się dowiesz jaka atmosfera. Adekwatna do rotacji. A jak szef się cieszy z tego że może ciebie z czwartku na piątek zwolnić, to sam sobie odpowiedz na pytanie o atmosfere

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Model Opakowania Sp. z o.o?

Jaroslaw

W Nowej Soli bardzo proste. Musisz pracować i być cicho to wtedy jest dobrze. Jeśli masz swoje poglądy to długo tam nie zagrzejesz miejsca.

Nie polecam pracy w firmie Model Opakowania w Nowej Soli. Niby firma rodzinna i z zasadami ale brak jakichkolwiek zasad u prezesa i dyrektora w Nowej Soli. Taki prywatny mały (usunięte przez administratora)

Jak długo trwa proces awansu w Model Opakowania Sp. z o.o?

Jolka

W zależności Jak facet to czas nieokreślony Jak kobieta to w zależności. (usunięte przez administratora)

Lubię bimbałki
@Jolka

To trzeba było schudnąć i piąć się po szczeblach kariery a nie na go worku takie słabe komentarze pisać bez finezji i polotu ...

Były

Jak się jest znajomym dyrektora to szybko. To on o tym decyduje

Minizajka

Niestety jest w tej firmie tak, że nie trzeba być pracowitym, tylko wystarczy być szczupłą kobietą, która odpowiednio sie pomaluje i już idzie na każde stanowisko,gdzie chce, nawet jak są określone wymagania, których ona nie spełnia i co niektóre same się tym chwalą jeszcze- są takie mądre.Ci do zwolnień osób to nie każdy zwalnia się z tej firmy dlatego, że co niektóre operatorki maszyn wykorzystują nowych pracowników, czy pomocników albo znęcają się, chociaż zdarzają się takie. Niektórzy mimo, że są pomocnikami nie pozwolą sobie na wykorzystywanie czy znęcanie się, bo kiedy Beatka widzi, że kogoś nie jest w stanie zrujnować to daje spokój tej osobie. Pracują też jako pomocnicy osoby, które znają swoją wartość i właśnie między innymi dlatego zwalniają się, kiedy widzą, że nie mają możliwości rozwijania się, mimo, że osoba jest mądrzejsza niż niejeden operator. Ale w modelu nie to jest ważne, wręcz nie lubią mądrych osób bo nie są w stanie wmówić im, że mają coś zrobić, czego tak naprawdę według prawa pracy nie muszą robić. W tej firmie jeżeli jest się operatorem, który donosi na innych można zostać nawet liderem (tak awansowała Beatka, przez którą właśnie niejedna osoba płakała). Są też normalniejsi operatorzy, który zostali liderami( Łukasz czy Maciek) teraz chyba są jeszcze wyżej ale oni a Beatka to dwa różne światy. No ale w tej firmie kobieta, która dużo schudła, malowała usta na odpowiedni kolor wywalczyła swoje, bo przecież gdyby była gruba i brzydka to na pewno nie zostałaby operatorem. Nie ważne, że od niejednej osoby mogłaby mieć proces o znęcanie się ale niestety słabe kobiety boją się zgłaszać.

Znajomy katechety

Praca w modelu jest ciężka szczególnie dla kobiet na turbox czy Inter. Góra ciśnie,szybciej szybciej. Niejedna się zwolniła bo nie wytrzymała presji psychicznej ze strony swoich że tak powiem koleżanek. Niejedna w kiblu płakała. Ale góra tego nie widzi ,jak wychodzą widzą same uśmiechnięte twarze. Bo co mają powiedzieć że taka i owaka drze (usunięte przez administratora). Na linii pakowania też nie jest ciekawie. Same kobiety, latają jak (usunięte przez administratora) ,bo przecież produkcja nie może stanąć. Spychologia i (usunięte przez administratora)na porządku dziennym . Na rozmowie kwalifikacyjnej pełna kultura ale później wychodzi słoma z butów. Zarobki kobiet w porównaniu z mężczyznami bez komentarza. Wszyscy najlepsi ,operatorzy z Bożej łaski pod szczególnym parasolem .Ktos pozwala na takie traktowanie i nawet nie reaguje jakoś specjalnie na poniżanie. Jednym słowem brak szacunku dla kobiet na porządku dziennym. Wpisy odnośnie liderów -nie są to rzeczowe opinie o firmie. Oni robią co im góra każe a że jeden chce być lepszy od drugiego......przy korycie każdy jest inny. Niby jedna firma,pracuje na jeden zysk ale tak naprawdę brak współpracy między działami. Chaos w tej firmie jest nie do opanowania, wszystko załatwia się przez e-mail . Jak nie napiszesz to sprawy nie ma.To wygląda jak państwo w państwie,każdy sobie rzepkę skrobie.Zasady quintessence na których opiera się firma model ładnie wyglądają na zdjęciu. Każdy swoje robi i ma głęboko w (usunięte przez administratora).czy następny proces produkcji nie będzie miał problemu z produkcją ,zapakowaniem czy transportem. Ma jechać ,maszyna ma działać i tyle.

Antonescu Popescu
@Znajomy katechety

Nie wiem co ma tutaj do rzeczy rzucanie śmiesznego tekstu o nierówności w płacach między facetami, a kobietami. Każdy umawia się na taką stawkę jaka mu pasuje, jak ktoś zgodził się na daną stawkę na rękę to jego sprawa. Zwalanie własnego wewnętrznego rozgardiaszu i braku umiejętności organizacji pracy na brak szacunku do kobiet... też jest słabe. Najsłabiej jednak wygląda użycie znaków interpunkcyjnych. Reszta to w zasadzie plotki i pomówienia, a mailowo sprawy załatwia się w większości nowoczesnych firm - wystarczy nauczyć się korzystać z tego potężnego narzędzia.

Znajomy katechety
@Antonescu Popescu

Jeśli chodzi o płace tak zgadza się podpisując umowę godzę się na jakąś stawkę ale dlaczego facet dostaje 200 zł a kobieta 100 zł podwyżki? Pani/ Pana komentarz -najwyraźniej sobie na tyle zasłużyła. Najwidoczniej klapki na oczach przesłaniają Pani/Panu obraz pracy w Modelu. Tak to prawda że większość spraw nawet urzędowych załatwić można droga elektroniczną.Email jest teraz" potężnym narzędziem" bez którego nie da się poprostu żyć. Ze swojego doświadczenia wiem że nieraz wystarczy zwykła rozmowa twarzą w twarz,nie wszystko musi być zarejestrowane żeby istniało. Mój wewnętrzny rozgardiasz jest moja sprawą i nie noszę go do pracy. Jak Pani/Panu przeszkadzaja znaki interpunkcyjne a raczej ich brak to proszę sobie dorysować.

Niunia
@Antonescu Popescu

nie wiedziałam że odbywa się tutaj konkurs ortograficzny ,...Antonescu uderz w stół a nożyce się odezwą . Czy z tego opisu wyciągnęłeś tylko to. Ojjjjj kogoś zabolała (usunięte przez administratora) weź jeszcze po sprawdzaj inne wpisy tak w przerwie pisania emaila.

Zaradny Inseminator
@Znajomy katechety

Skąd pewność, że różnica w płacy wynika z płci, a nie z ogólnej możliwości pracy i doświadczenia? Bo równie dobrze na tym tle możemy zacząć pytać o zaimki i o identyfikowanie się poszczególnych pracowników - być może jako helikopter szturmowy zarobi Pani więcej o 500 zł niż pozostali?

Eustachy
@Zaradny Inseminator

Tak sobie czytam te komentarze.... Ten zwrócił moją uwagę szczególnie. Jak wytłumaczysz fakt, iż na jednej maszynie same kobitki ciężko fizycznie pracują, a na innej - Evol- nie widziałem nigdy, żeby szkoliła się tam choć jedna kobieta? A pracowałem dosyć długo w tej firmie. Z całym szacunkiem dla Firmy Model.

Pipeciarz
@Znajomy katechety

Zdarzały się podwyżki 50 zł wśród kobiet. O facetach nic nie słyszałem. I co Wy na to?

Syn slotera i córka wykrojnika
@Eustachy

Od evola proszę szerokim łukiem. Dziękuje Na tą maszynę trzeba mieć odpowiednie kwalifikacje.

Kuzyn Paletyzera
@Pipeciarz

Jak na lato

Ziomek z konotopu
@Eustachy

I proszę sobie buzi Evolem nie wycierać :)

Mieszam bigos głową
@Eustachy

A jak tak bardzo chcecie robić na tej maszynie to proszę powiedzieć co to jest Bitometr?

Niunia
@Syn slotera i córka wykrojnika

Odpowiednie kwalifikacje,chyba sobie żartujesz. Niby jakie. Wasze największe umiejętności - obsługa smartfona i łażenie na fajkę, tak żeby nikt nie widział.A najlepsi jesteście w ocenianiu wyglądu i komentarzach. Samce alfa.

Miniziajka
@Znajomy katechety

Nie każdy zwalnia się z tej firmy dlatego, że co niektóre operatorki maszyn wykorzystują nowych, czy pomocników albo znęcają się, chociaż zdarzają się takie. Niektórzy mimo, że są pomocnikami nie pozwolą sobie na wykorzystywanie czy znęcanie się, bo kiedy Beatka widzi, że kogoś nie jest w stanie zrujnować to daje spokój tej osobie. Pracują też jako pomocnicy osoby, które znają swoją wartość i właśnie między innymi dlatego zwalniają się, kiedy widzą, że nie mają możliwości rozwijania się, mimo, że osoba jest mądrzejsza niż niejeden operator. Ale w modelu nie to jest ważne, wręcz nie lubią mądrych osób bo nie są w stanie wmówić im, że mają coś zrobić, czego tak naprawdę według prawa pracy nie muszą robić. W tej firmie jeżeli jest się operatorem, który donosi na innych można zostać nawet liderem (tak awansowała Beatka, przez którą właśnie niejedna osoba płakała). Są też normalniejsi operatorzy, który zostali liderami( Łukasz czy Maciek) teraz chyba są jeszcze wyżej ale oni a Beatka to dwa różne światy. No ale w tej firmie kobieta, która dużo schudła, malowała usta na odpowiedni kolor wywalczyła swoje, bo przecież gdyby była gruba i brzydka to na pewno nie zostałaby operatorem. Nie ważne, że od niejednej osoby mogłaby mieć proces o znęcanie się ale niestety słabe kobiety boją się zgłaszać.

Ploterowy

Ploter to nie biuro, więc nie rozumiem czemu tak ciśniesz człowieku, a i tam ktoś musi pracować, a jeśli nie ma takiej potrzeby to należy zlikwidować stanowisko. Dodam, że dopóki pracowali tam mężczyźni to było cicho, a w momencie zatrudnienia dziewczyny - tak jak było napisane w poście, którego już nie ma na go work, ponieważ ktoś usunął - dała wam kosza, to się mścicie i piszecie te wszystkie obelgi, bo wiecie, że ją to skrzywdzi. A ty, kobieto, wstydź się, że to piszesz w kierunku tej dziewczyny, trochę latek przybyło to i zazdrosna jesteś, że już nie poszalejesz, a ona ładna to trzeba jej doj.ebać! Z resztą, brak władzy nad nią widzę robi swoje, oto efekty. Chciałoby się nią pomiatać na produkcji, ale nie można, więc trzeba ją na go work dojechać. Taka oto metoda w firmie Model.

Gruby

Ten szef jest nie do ruszenia, dawno temu na imprezie firmowej odbywającej się na mazowszu zachował się w sposób haniebny w stosunku do jednego z pracowników z Czosnowa. Reprezentował dyrekcję, zakład w Nowej Soli, niemniej jednak nie spowodowało to że zrezygnował ze stanowiska albo odsunięto go . Nadal tam jest i ten przykład potwierdza ,że będzie. Co musi zrobić żeby go zwolnili?

Modelowy
@Gruby

ja pracuje od kilku lat i nie narzekam, bo podwyżki sa regularnie a robotę trzeba odwalić. O sytuacji na imprezie slyszałem i wlasnie dobrze sie zachował bo nie pozwolił pluć na swoich pracowników, ale jak nie wiesz, to nie gadaj. pewnie dlatego jesteś juz byłym pracownikiem, bo sie nie nadajesz. @remodel - masz racje ze sloma ci butow wystaje, bo akurat sprzedaż i technologia ma najlepiej w porównaniu do innych. na szczęście dyrekcja wywaliła szefa technologii bo byl beznadziejny , tylko pytanie czemu tak długo go trzymali, może układy mial. cala technologia siedzi na ploterze i slini się na Panią Ploterową hehe

Ufo
@Modelowy

"ślini się na panią ploterową" to jest poziom dyskusji! Dobrze oddaje ten klimacik w zakładzie. Tak jak pranie się po gębach na firmowej imprezie i to z dyrem w akcji! Co to jakaś wiejska zabawa czy firma międzynarodowa? Bez zasad, standardów zachowania się, kultury osobistej? Ktoś tam dobrze o tej słomie z butów napisał. Jak robota się sama nie zrobi to chociaż szanujcie tych co ją odwalają!

Koksik bokisk

Witam ja w odpowiedzi dla syn skutera i córka (usunięte przez administratora) Kuzyn paletyzera ziomek z Konotopu a zwłaszcza mieszam głową bigos myślicie że jak robicie na evolu to jesteście wielcy guzik prawda udajecie wielkich operatorów a co do czego przyjdzie to nie potraficie się przyznać do błędu wielcy mi operatorzy Evola!!!! Zgadali się razem i robią na jednej zmianie a zwłaszcza ten co napisał o bitometrze,!!!!!! Powiem jedno na Evolu każdy może robić i nie wmawiajcie ludzią kitu że tak ciężko jest bo sami dużo rzeczy nie wiecie a uważacie się za najlepszych prawda jest taka że na tym Evolu się sami nakręcacie prawda Panie od BITOMERU!!!!!!!!!

Poldek
@Koksik bokisk

Witam w końcu ktoś napisał parę słów odnośnie maszyny Evol. Dodam coś od siebie prawda jest taka że na tej maszynie dobrało się trzech operatorów i myślą że są najlepsi chodzi o kolegę co zadał pytanie o bitometr. Prawda jest taka że dobrali się w 3 osoby i są święci a jak ktoś przyjdzie nowy to potrafią tą osobę zniechęcić i wogule jesteście (usunięte przez administratora) A kolega od bitometru nich spasuje bo mu to źle wyjdzie chyba wiemy o kim mowa. Każdy może pracować na tej maszynie nie tylko wy. Pozdrawiam gorąco

yhm

Serio nikt nie wyraża swojej opinii na temat tego cyrku ? pracowałam prawie 2 lata i takiej rotacji to dawno nie widziałam. Grafik co tydzień. operatorki to Stare żmije przesiąknięte swoją złośliwością i wyższością , która zmiana zrobi więcej ,wyścig szczurów. Obgadują się nawzajem. Gnębią młode, zdolne i ładne dziewczyny. podkręcają maszyny żeby się z ciebie pośmiać jak sobie nie radzisz i pokazać całej zmianie i śmiesznym liderom jak ty się nie nadajesz na ich zmianę i pyk za tydzień jesteś na innej maszynie i na innej zmianie. Wystarczy magiczne słowo operatorki (bogini) do kierasa jej funfla od lat... Nie nauczą cię niczego oprócz zamiatania bo one akurat tego nie lubią a ogólnie musisz potrafić przezbrajać maszynę ale na to musisz sobie zasłużyć. Dźwiganie i bieganie na porządku dziennym. Z pomocnika na operatorkę to tylko z polecenia któreś bogini bo one najmądrzejsze a tak naprawdę to t_pe strzały. A faceci he takiej roboty sobie życzę stać i patrzeć nietykalni. Najgorszą robotę robią dziewczyny ale nie pupilki nie one też są chronione przez peda..łki. ha thfuu na was

SzalonyWędkarzŚląsk

Prawda

@yhm

Napisałaś, że pracowałaś 2 lata, a w jakim okresie jeśli chodzi o daty? Bo ciekawa jestem czy coś się pozmieniało od tego czasu odkąd nie pracujesz tu

@Lidia

Jasne jeszcze podam imię i nazwisko żebyś jak kierownicy przed rozmową na FB zrobili wywiad ????????????

@Lidia

Lidia - lider/ka czy operatorka ????????????

Małgorzata
@yhm

Może więcej życzliwości? Jak tak myślisz o ludziach to nie dziwie się, że tak wychodzi i jest tylko wieczne niezadowolenie. Na ciebie tez tak mówili?

Aleks
@yhm

Spółka jest dla mnie pomyłka, zarząd jak i dyrekcja zauważy pracowników gdy ich zabraknie nie będą mogli pochwalić się liczbami w tabelce. Widza tylko swój interes, są despotyczni, brak empatii i uwielbiają wykorzystywać ciężka sytuacje finansowa zwłaszcza młodych i chudych dziewczyn, rzuca kilka złotych i awans a Ty bądź uległa i rób im dobrze.

@Małgorzata

Z życzliwości to powinniście mieć szkolenia:),, kto wróblem się urodził kanarkiem nie umrze "

@yhm

Ja liderka? A ile im płacą tutaj? Jak dasz znać to się zastanowię nad odpowiedzią. ;p

Kolega yhm
@yhm

Nic dodać, nic ująć. Chociaż, jakby się tak głębiej zastanowić to jest gorzej. Trochę czasu upłynęło od tego Twojego postu, jednak reasumując - zmian na lepsze trudno tu było upatrywać. Brak kompetentnych i przeszkolonych osób do zarządzania ludźmi na produkcji. Liderzy i kierownicy zmiany to osoby z przypadku oraz koledzy dyrektora - niekompetentni. Decyzję o pracy w tej firmie należy dobrze przemyśleć. Wyrazy współczucia dla spółki Model Opakowania.

kandydat

Witam, czy może mi ktoś napisać jaka atmosfera w firmie oraz na jakie zarobki można liczyć na produkcji??

Katecheta
@kandydat

Zarobki niskie jak na tak ciężką pracę. Cóż, medialnie fajnie się prezentuje, ale realia o 360°. Atmosfera wiele do życzenia, dlatego też odszedłem. Porażka.

MZGK

Coś w tym musi być co piszesz … Ogólnie coś z nim jest nie tak , chłop ma jakieś kompleksy wciska jakieś „herezje”. Ciężki koleś.

czarnoksiężnik
@MZGK

I ja się dołączam do tej konwersacji. Już łysy aniołek przy tym osobniku to twój najlepszy kolega ... Człowiek nie nadający się na to aby zarządzać ludźmi. Każda jakakolwiek rozmowa z tym osobnikiem podchodzi pod (usunięte przez administratora). Pozdrawiam.

ENEA
@MZGK

Dołączam się i ja. Człowiek nie nadający się na to aby zarządzać ludźmi. Każda rozmowa z nim podchodzi pod (usunięte przez administratora). Powoli obawiam się że nadszedł czas na zmianę pracy. W skrócie zwykły gbur

Franciszek z modelu
@czarnoksiężnik

Tak było nie kłamie i to jeszcze jak

Tańczący-z-Kartonami

Praca ogólnie ok, nie ma tragedii, kolega z firmy nęka mnie wiadomościami i zdjęciami z "łóżka". Nie mówię że mi się nie podoba, ale mój łysy aniołek jest zazdrosny, przez co terroryzuje calą hale. Kiedyś podchodzę do lidera a on mi drink daje i chcę robić ze mną jakieś dziwne akcje

BroMPa

W końcu jakieś poruszenie na portalu a nie mydlenie oczu itp , prawda boli . Kolesiostwo na pierwszymi miejscu , bycie ogarniętym w niczym nie pomoże lepiej udawać że nic się nie potrafi a lepiej na tym wyjdzie .

@BroMPa

Za poruszenie na tym portalu uważasz poprzednią opinię? W sumie to czemu jako pierwszy z tym nie zacząłeś, skoro też zauważałeś te negatywy?

BroMPa
@Lidia

Jestem nieśmiały/nieśmiała , a teraz jest dobry moment . Chyba że usunięcie komentarz bo widzę że lubicie to robić

Dykciarz

Gratuluję Panu Krzysztofowi udanego start up -u w Nowej Soli.

praca jak w niemieckim (usunięte przez administratora) 45 kamer przez 24 godziny patrzy na pracownikow co webec prawa jest zabronione pupilki kierownikow maja place o 1000 zl wiecej a nic nie robia a robole musza wykonac swoja prace i pupilkow kierownikow bez zadnych dodatkow

Zostaw merytoryczną opinię o Model Opakowania Sp. z o.o - Nowa Sól

• Jak się pracuje w Model Opakowania Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Model Opakowania Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Model Opakowania Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Model Opakowania Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Model Opakowania Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Model Opakowania Sp. z o.o