opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Sklep Martes (Martes Sport)

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 3694 ocen
Opinie(10582)
Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)

Opinie(10582)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznaj Nas Bliżej
  • .
  • Kariera
  • .
  • Portal dla pasjonatów aktywności
  • .
  • Media społecznościowe
  • .
  • Kontakt

Poznaj Nas Bliżej

Kariera

Portal dla pasjonatów aktywności

Media społecznościowe

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielsko-Biała
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Mazańcowice
  • Lipowiec
  • Bystra Krakowska
  • Bystra
  • Wilkowice
  • Kozy
  • Janowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bełchatów piotrków - Martes Sport (Bełchatów piotrków)
Białystok - Martes Sport (Białystok)
Bielsko - Martes Sport (Bielsko)
Bielsko-Biała - Martes Sport (Bielsko-Biała)
Biłgoraj - Martes Sport (Biłgoraj)
Bojanowo Stare - Martes Sport (Bojanowo Stare)
Bolesławiec - Martes Sport (Bolesławiec)
Bytom - Martes Sport (Bytom)
Chełm - Martes Sport (Chełm)
Czeladź - Martes Sport (Czeladź)
Częstochowa - Martes Sport (Częstochowa)
Dąbrowa Górnicza - Martes Sport (Dąbrowa Górnicza)
Gdańsk - Martes Sport (Gdańsk)
Gdynia - Martes Sport (Gdynia)
Gliwice - Martes Sport (Gliwice)
Głogów - Martes Sport (Głogów)
Gniezno - Martes Sport (Gniezno)
Gorzów Wielkopolski - Martes Sport (Gorzów Wielkopolski)
Grójec - Martes Sport (Grójec)
Jarocin - Martes Sport (Jarocin)

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielsko-Biała
  4. /
  5. Opinie o Sklep Martes (Martes Sport Sp. Z O.O.)

Opinie

Opinie o Sklep Martes (Martes Sport) Bielsko-Biała

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 80
    • 81
    • 82
    • …
    • 87

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Martes Sport Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    klientka

    22.10.2015 13:28

    Inne

    Ma PAN racje , jakże ciężko znalesc buty gdy polowa hali jest nimi zawalona. Najlepiej wołać juz od wejścia gdzie są buty , a wystarczy schylic głowę i zobaczyć cos więcej niż tylko czubek własnego nosa.
    ReviewUserIcon
    tig

    20.10.2015 10:51

    Inne

    Jedna jaskółka nie czyni wiosny :-)
    ReviewUserIcon
    Filip

    19.10.2015 20:48

    Inne

    Pracownicy są bardzo niemili. Podczas gdy poszedłem do pracowniczej one były zajęte rozmową i zapytalem się gdzie mogę znaleźć byty. Ona odpowiedziała bardzo brzydki i nie było jej na rękę IC mi pokazać gdzie mogę je znalesc
    ReviewUserIcon
    Bielszczanka

    12.10.2015 18:04

    Inne

    Witam, napisze ktoś jaka atmosfera panuje w biurze w Martes w Bielsku Białej? Chodz mi o toczy ludzie fajni i czy kierownictwo dba o dobrą atmosferę? Będę wdzięczna za rzeczowe odpowiedzi.
    ReviewUserIcon
    hg

    10.10.2015 09:20

    Inne

    Przecież jest najlepszym regionalnym
    ReviewUserIcon
    kit

    06.10.2015 22:05

    Inne

    co zakochałeś się prostaku?
    ReviewUserIcon
    romek

    06.10.2015 20:13

    Inne

    rozmowa wygląda prosto zależy z jakim prostakiem z kierownictwa regionalnego będziesz miała doczynienia ( z wyłączeniem AT) :P plejada gwiazd jest duża pytania z (usunięte przez administratora) o firmie jak widzisz swoją pracę w tej firmie itd. decyzja tego samego lub następnego dnia powodzenia w dołączeniu do grona zarobionych parobków !
    ReviewUserIcon
    Nicka

    06.10.2015 19:42

    Inne

    Proszę niech ktoś napisze mi jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna i po jakim czasie jest decyzja o zatrudnieniu w marters sport.
    ReviewUserIcon
    Dior

    22.09.2015 07:50

    Inne

    10.1 i będzie git :D
    ReviewUserIcon
    zawer

    20.09.2015 22:33

    Inne

    no zrobmy 10.0 :P
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    19.09.2015 13:20

    Inne

    Robota jak robota i tyle w temacie. Raz jest gorzej, raz lepiej.
    ReviewUserIcon
    Wspólczynnik

    19.09.2015 00:24

    Inne

    Podnieśmy średnią do 2.0, Tomek wam na zebraniu pogratuluje, a później zabierze premie za inwentarki. Sami sobie kopiemy grób... Wyścig, kto więcej oszukuje?
    ReviewUserIcon
    Amar low

    13.09.2015 11:39

    Inne

    Niezła akcja xD
    ReviewUserIcon
    Jerzy K , Bielsko- Biała

    06.09.2015 13:30

    Inne

    Nigdy nie pracowałem w tej firmie i nie zamierzam pracować ,wystarczy że raz jedyny raz dokonałem zakupu obuwia sportowegow w jednym ze sklepów MS w Bielsku Białej a po krótkim czasie reklamowałem kupiony towar ze względu na typowe wady ukryte które uwidoczniły sie w czasie użytkowania i niestety jest to firma która nie szanuje swoich klientów nie odrzucając i nie uznając reklamacji , nawet nie zaproponowano naprawy nie mówiąc już o wymianie czy zwrocie cześciowym lub całościowym należności - OMIJAJCIE TE SKLEPY I TĄ FIRMĘ Z DALEKA TO FIRMA NIE PRZYJAZDNA KLIENTOWI .....
    ReviewUserIcon
    krzysiek

    07.09.2015 20:37

    Inne

    ogarnij sie koleś buty ujebane oddałes to tak masz !
    ReviewUserIcon
    Piotr

    20.07.2015 14:10

    Inne

    Jakiś czas temu byłem z żoną na zakupach w Gdańsku. Chcieliśmy kupić rower, lecz w pobliżu nie było nikogo kto mógłby nam pomóc w doborze. Przeszliśmy się kawałek i na końcu sklepu dostrzegliśmy wysokiego pracownika, który "ukrywał się" między regałami i totalnie ignorował klientów. Zapytaliśmy czy mógłby nam pomóc przy rowerach, na co lekceważąco odpowiedział żebyśmy poszli do kolegi przy kasie. Akurat pan który stał na kasie obsługiwał wszystkich klientów, jednak ustawiliśmy się w długim rządku i odczekaliśmy na swoją kolej. Gdy żona zapytała czy mógłby nam pomóc w ratach i rowerach, z uprzejmością oznajmił że ratami może się zająć, jednak nie da rady podejść do rowerów bo musi kasować wszystkich klientów. Po czym zawołał pana Wojtka. Tego samego, który nie chciał nam pomóc. Nie dość, że szedł bardzo powoli, to jeszcze skręcał nam rower z wielką pretensją. Na szczęście miły pan z kasy wystawił nam należycie i w miłej atmosferze raty. Po chwili do pomocy na kasę przyszła młoda pani w okularach i przeprosiła za wszelkie niedogodności tłumacząc, że na zmianie są tylko 3 osoby i jakoś muszą sobie radzić. To jest śmieszne, że w tak wielkim sklepie pracuje tak mało ludzi. Nic więc dziwnego że sklep wygląda, tak jak wygląda. Gdyby pracodawca zatrudniał więcej tak miłych osób jak pan i pani z kasy, sklep funkcjonowałby inaczej.
    ReviewUserIcon
    Elbrus

    20.07.2015 23:42

    Inne

    a mi się wydaje że to jakiś zawistny były pracownik pisze te wszystkie teksty o Matarnii i smaruje na wysokiego pana Wojtka mistrza kamuflażu ...
    ReviewUserIcon
    lolek

    12.08.2015 13:19

    Inne

    tak wielki sklep i tylko 3 osoby? - masz rację - nie masz racji i tu jest pewien paradoks. Nie chce bronić firmy, bo też uważam że 3 czy nawet 4 osoby to zbyt mało by wszystko ogarnąć i jeszcze dopieszczać klienta by zarobić na pensje. Z drugiej zaś strony marże są coraz mniejsze by być konkurencyjnym na tle innych firm i internetu. Dodatkowo ciągle rosną koszty utrzymania pracowników. Co nam wychodzi: z jednej strony klient może kupić taniej, z drugiej dzieje się tak po przez redukcje kosztów, co zawsze w pierwszej kolejności leci na pensje i etaty. Niestety taka jest polska.
    ReviewUserIcon
    Rafał

    14.07.2015 15:02

    Inne

    Nie wiem co to za cwana firma, ale chciałem kupic przez internet walizkę "WALIZKA SAMAD 68L ELBRUS" ktora na stronie byla przeceniona z 1199 zl na 269 zl. Zaciakawila mnie taka obnizka i poszperałem w necie. Co się okazało? W innych sklepach ta walizka kosztuje 100 zl wiecej, a cena 1199 zl zostala wzięta z kompletu walizek ELBRUS , którym znajdują się łącznie 3 walizki w tym ta wymieniona przeze mnie wczesniej. Więc gdzie są pozostałe 2 walizki? Poprostu nieuczciwa oferta. Widać jak bajerują nieuczciwie klientów. Jak tam sie pracuje nie wypowiadam się, ale czuje ze to banda cwaniakow.
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.07.2015 17:57

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    NIE POBIERAJCIE OD PRAWDA

    15.07.2015 11:45

    Inne

    Nie pobierajcie pliku. To jest ewidentnie ściema i oszustwo.
    ReviewUserIcon
    Wesoły R.

    11.07.2015 12:20

    Inne

    „Opinie o Martes Sport Sp. z o.o. Pracowałeś w firmie Martes Sport Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej?” – No raczej że pracowałem i z chęcią się nią podzielę (a raczej przestrzegę). „…A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca?” – a w życiu już tam nie wrócę. Jeśli chodzi o warunki, to nie różnią się one niczym, od pracy w podpiwnicznych Chinach. Ale zacznijmy po kolei… Premie były (i są) ucinane za każde przewinienie i najmniejszy szczegół. Kierownictwo też jakieś niemrawe. Zamiast pomóc i ogarnąć sklep, to lepiej było zasiąść na socjalu i patrzeć się w ekran monitora przez cały dzień udając, że się wypełnia grafik na cały miesiąc. Nie obyło się również bez szowinizmu… Oczywiście na kasie musiały stawać tylko kobiety, bo podobno „nie znały się na asortymencie i nie potrafiły doradzać klientowi np. przy butach narciarskich”. Z kolei mężczyźni byli od „innych obowiązków” . Gdy przyszło co do czego, również i kobiety musiały pomóc. W czym? …W noszeniu bardzo ciężkich kartonów. Firmę nie obchodzi to, że jesteś kobietą. Każdy pracownik jest równy i ma taki sam zakres obowiązków. De fakto wg. przepisów bhp, takim jednym kartonem z dostawą powinno zająć się dwóch mężczyzn. A tu co? Wyznaczą jedną kobietę (czasem i dwie gdy są na zmianie)i niech sobie radzi. Niby każdy ma taki sam zakres obowiązków, jednak gdyby się przyjrzeć zarobkom, ewidentnie kobiety są bardziej pokrzywdzone. Dlaczego? „Bo są kobietami, a kobiety nie mogą zarabiać więcej niż mężczyźni”. Może też dlatego, że nie potrafią składać i regulować rowerów. Ale kto ma ich tego nauczyć? Gdy są organizowane „szkolenia rowerowe”, jest mowa tylko o mężczyznach że obecność obowiązkowa. A co w tym czasie robią kobiety? Albo stoją na kasie, albo klipują ciuchy gdzieś na końcu sklepu, bo jest za mało pracowników którzy by ogarnęli resztę sklepu, podczas gdy wszyscy faceci patrzą się jak jeden z nich skręca rower. Zmiany w grafiku też są adekwatne do ilości pracowników. W tygodniu byli zawsze wszyscy, jednak gdy nadchodził weekend - na zmianie były AŻ 3 (przy lepszym grafiku 4) osoby. Z czego dwie osoby na kasie, a trzecia latała z rozszywaczem po całym sklepie, aby odpiąć klientowi przypięty ciuch do badziewnej linki zabezpieczającej. Że niby taka linka i beznadziejne zabezpieczenia miały uchronić przed kradzieżą? Wystarczyło zagadać tą biegającą osobę, aby (usunięte przez administratora) mogli robić swoje. Zero pracowników na końcu sklepu, zero ochrony, a każde zabezpieczenie można było zniszczyć na kilka sposobów. Co na to kierownik regionalny? Oczywiście zamiast miał zatrudnić większą ilość osób czy ochronę, wolał uwalić każdemu premię i oskarżać każdego z pracowników, że to jego wina. Centrala też nie lepsza. Przysyła ogrom kartonów z dostawami i nie przejmuje się, czy sklep ma na to wszystko miejsce, czy też nie. Twoim zadaniem jest to wszystko upchać… nie ważne gdzie, nie ważne jak. Jeśli nie dasz rady, przyślą Ci jeszcze więcej. A potem klienci się dziwią że jest bałagan na sklepie, a kartony można znaleźć dosłownie wszędzie… Nawet w przymierzalni. Ogólnie praca bez żadnych perspektyw na przyszłość, czy możliwości personalnego rozwoju. Gdy pierwsza zmiana zaczyna pracę, oczywiście dwie/ trzy osoby (ciągle te same) muszą robić to samo – mop w łapę i odkurzanie, podczas gdy pozostali siedzą na socjalu i piją kawkę. A co z resztą dnia? W kółko monotonia… Przyjmowanie potężnych dostaw, zabezpieczanie, metkowanie, a potem kombinowanie - gdzie by to wszystko upchać. Gdy już się upchało dostawę z wielkim trudem, okazywało się, że komuś zapomniało się wydrukować maila z promocjami czy zmianami, które miały się znaleźć na promocjach czy końcówkach gondol. I wszystko od nowa. Komunikacja między kierownictwem, a pracownikami była beznadziejna. Nikt nie informował o jakichkolwiek zmianach, promocjach czy konkursach, a potem centrala i regionalny się czepiają że jest „żal i żenada” na sklepie. O pomocy wśród pracowników też nie ma mowy. Jeden niby skręca rowery, drugi zakamufluje się na socjalu lub w „buciarni”, a starszy sprzedawca chodzi tylko z telefonem po sklepie i ma wylewkę w to, co dzieje się na sklepie. Czasem przejdzie się na socjal, aby nie użerać się z klientami (bo w końcu od tego są panie na kasie). I jak taki pracownik awansował na starszego? Zapewne kablowaniem do regionalnego. Wiele osób się stara i daje z siebie wszystko, ale i tak w większości przypadków awansują nieroby i konfidenci. Można by tak pisać i pisać. Jednak napiszę krótko… Jeżeli chcesz pracować w MS tylko na chwilę i lubisz być przy tym źle traktowanym – jest to praca właśnie dla Ciebie! Jeśli jednak masz wobec tej firmy inne oczekiwania i planujesz zostać na dłużej – daj sobie spokój i znajdź inną pracę.
    ReviewUserIcon
    Młody

    13.07.2015 17:54

    Inne

    Wesoły R. : Co do premii to masz rację, premia jest ucinana bądź całkowicie zabierana za przewinienia, kradzieże. Co do kierownictwa - to zależy na kogo się trafi. Akurat nie na każdym sklepie jest tak samo. Wiadomo, kierownik nie będzie zasuwać tak samo jak kasjer-sprzedawca , nie oszukujmy się, ale nie każdy cały dzień przesiedzi na układaniu grafiku. Co do szowinizmu : to, że na kasie stoją same kobiety to jakaś bzdura . U nas każdy stał na kasie. Wiadomo , że panie nie jeździły na szkolenia z rowerówki bądź narciarki i jeżeli żadna z pań nie interesowała się tym ponad zakres obowiązków to ciężko miała coś więcej powiedzieć na temat asortymentu niż było na ulotce doczepionej do roweru/nart. Samo przygotowanie nart czy roweru tez wg mnie jest bardziej męskie zadaniem, np. żeby wpiąć niektóre wiązania do nart trzeba było użyć trochę siły. Co do zabezpieczeń - to są fatalne i już nie raz na forum przewijało się , że to kradzieje pilnują nas a nie my ich. Co do kierownika regionalnego, to tez zależy na kogo się trafi, wiadomo ich zadaniem jest wyszukać błędy/nieprawidłowości na sklepie, dać wskazówki by coś poprawić/zmienić no ale jak ktoś czasem nadmiernie się czepia o głupoty to ciężko się cieszyć na ich widok, albo na sam telefon już.. Co do dostaw to już kiedyś pisałem i są stanowczo za duże i w jakiś tylko dla centrali w niezrozumiały sposób pakowane/tworzone. Jak czasami zdarzy się w wielkim kartonie 3 szt kąpielówek..to gdzie tu logika? I jak się to już wszystko upchnie to wygląda to po prostu brzydko, nieskładnie bo porostu brakuje miejsca a na zaplecze! (które przypomina komórkę w starych kamienicach) niemożna nic chować/składować bo asortyment ma być na sklepie. Co do promocji, to drukujemy je z Managera więc to z rana zawsze się robiło i tu tylko trzeba było tego pilnować. Co do komunikacji - to też zależne od ekipy, akurat średnio u mnie to wyglądało. Jak się samemu nie sprawdziło, poszukało albo przypadkiem nie trafiło na coś to nie zostało by zrobione/wystawione/poprawione. Ale to już zależy od tego czy komuś zależy by mieć porządek i dobra organizacje na sklepie. Co do awansu, nie trzeba kablować bo przy tylu otwierających się sklepach to często się zdarza ze awans można w miarę szybko dostać jak się wykaże i zależy na tym . Co do pracy i traktowaniu, raczej dla młodych, dobra praca przy ogarniętej ekipie(kierownik, vice i starsi) której zależy by nie szukać czegoś godzinami po sklepie/zapleczu i codzień ogarniać sklep z syfu. Pozdro :)
    ReviewUserIcon
    premium

    10.07.2015 19:20

    Inne

    Czy wszystkie sklepy dostały po premii za reklamę w telewizji??? smiech na sali jak wy tak to my tak sami se weźmiemy :)
    ReviewUserIcon
    duży

    10.07.2015 16:35

    Inne

    a jak są oceniane raty np 0% ? czy za to się dostaje jakąś kasę?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Sklep Martes (Martes Sport)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Martes Sport Sp. z o.o.

    Malowany Dworek 115 43-300 Bielsko-Biała

    NIP:5471791682

    KRS:0000077249

    http://www.sklepmartes.pl/
    Branże: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    ewa

    29.06.2015 11:19

    Inne

    No i co ze się czepia. Taka ich rola. Lepszy taki niż nie ogarnięty. Ludzie punkt widzenia zależy od punktu siedzenia
    ReviewUserIcon
    pracownik

    27.06.2015 18:54

    Inne

    Pracuję od trzech lat - mam już czwartego kierownika ale wreszcie jakiegoś normalnego ludzkiego z którym można się dogadać , grafik jest na czas ,chce sie pracować, ekipa tez fajna gorzej z regionalnym - ten to jest jakiś niedowartościowany, mamy świetne utargi, dobre wskaźniki, duży sklep i ruch a jemu wiecznie mało , ciągle jest coś źle zawsze znajdzie byle pierdołę by się czepić nigdy nie pochwali, przecież premia jest motywacją.
    ReviewUserIcon
    dziwne

    08.07.2015 20:01

    Inne

    pracownik, skoro pracujesz juz 3 lata to czemu cie nie wybrali na kierownika, przeciez wiesz co nalezy do obowiazkow regionalnego... czemu nie startujesz na kiero lub zastepce? Znawca taki z ciebie! opisujesz ludzi na forum a sam jestes (usunięte przez administratora) watr, w tej firmie ludzie co pracuja pol roku sa juz co najmniej starszymi sprzedawcami... smiech na sali:) a ty pewnie dalej tkwisz w tym samym miejscu i po cichaczu wypisujesz te glupot, wez sie do roboty tchorzu!!! taka osoba jak ty sieje tylko zment w zespole i bunt... zwolnic go!
    ReviewUserIcon
    m

    09.07.2015 10:24

    Inne

    haha kierownik pewnie spkoko bo wszedl mu na leb... a niestety krs sie nie da
    ReviewUserIcon
    Aśka

    26.06.2015 08:10

    Inne

    Szymon ma rację, taka premia jest realna. Wszystko zależy od obrotu i od tego ile prosiaczków jest do korytka. Jeśli jest duża rotacja personelu i dzielimy się na 3-4 osoby to jest ok. Jak ma to się dzielić na wszystkich to dostajesz ochłapy.
    ReviewUserIcon
    szymon

    26.06.2015 18:05

    Inne

    "prosiaczki do korytka" :)
    ReviewUserIcon
    Młody

    27.06.2015 18:50

    Inne

    350-400 zł ale mówimy o kwocie brutto rozumiem :) bo jeżeli netto to jestem ciut zaskoczony. Jezeli ta kwota jest tak wysoka to wskaznik,utarg, musi byc bardzo dobry , dodatkowo wielkosc sklepu tez pewnie nie nalezy do tych mniejszych i osob do korytka jak to ladnie nazwaliscie pewnie malo :)
    ReviewUserIcon
    Gość 88

    25.06.2015 09:01

    Inne

    Ale jest to premia co miesieczna tak ?
    ReviewUserIcon
    Młody

    25.06.2015 16:05

    Inne

    Niby co miesieczna, ale mozesz nie dostac jak np. po inwenturach jest sporo brakow i za kare masz fige :) Co do wielkosci premii, podobno wielkosc sklepu, obrot, wspolczynnik maja jakis wplyw na to. Do tego ocena kierownika jak pracujesz. Wydaje mi sie ze starszy sprzedawcy czy kasjer-sprzedawca na wiecej niz 200zl nie maja co liczyc. Co do v-kierownika czy kierownika - nikt sie raczej nie przyznaje, ale jak napisal szymon ze dostaje 400zl to raczej piastuje jedno z kierowniczych stanowisk ;)
    ReviewUserIcon
    szymon

    25.06.2015 23:20

    Inne

    ja jako starszy mam 350 zł - 400 zł co miesiąc, wszystko zalezy od wskaźnika i utargu i oceny kierownika, a ona zawsze jest dobra haha
    ReviewUserIcon
    szymon

    25.06.2015 00:43

    Inne

    ja mam premie 400 zł :)
    ReviewUserIcon
    Emmy

    24.06.2015 09:46

    Inne

    Zależy ile sprzedacie. Jak dużo to 2 stówki a jak mało to stówka. No chyba że Ci kierownik sklepu albo regionalny jeszcze połowę zabiorą.
    ReviewUserIcon
    Gość 88

    24.06.2015 07:28

    Inne

    Hej . Wie ktoś jak wygladają premie po 6 - ciu miesiacach pracy ? Czy jest to jakaś stała co miesięczna kwota , czy premię są od czasu do czasu ? W jakich kwotach oscylują premię ? No i jak są ustalane , przez kierownika , regionalnego czy jak?
    ReviewUserIcon
    Servovsky

    10.07.2015 14:31

    Inne

    Premie? jakie premie?
    ReviewUserIcon
    Ola

    19.06.2015 17:15

    Inne

    A gdzie email pożegnalny się pytam Panie celebryta??? Najlepiej odziać Hermesy i w świat.... A smród sie ciągnie pamiętaj
    ReviewUserIcon
    czesia

    19.06.2015 20:52

    Inne

    Ola jaki smród ?:P
    ReviewUserIcon
    pracownica

    27.05.2015 23:26

    Inne

    Pracuję tutaj i współczuję tym, którzy tak narzekają. W Martesie Wam źle? No to chyba jeszcze za mało się napracowaliście w życiu i nie wiecie, jacy potrafią być pracodawcy. Mnie pracuje się naprawdę świetnie - zgrany zespół + ludzki kierownik to już w pół drogi do sukcesu. Ja lubię te wszystkie dostawy. Przynajmniej czas szybko leci, także już nie przesadzajcie z tym przepracowaniem. Każdy czasami ma dosyć, ale bzdur nie wypisuje anonimowo w Internecie.
    ReviewUserIcon
    mlody

    01.05.2015 14:25

    Inne

    Tez uwielbiam parę razy w tygodniu przestawiać rolki,buty z gondoli na czołówkę i odwrotnie, przy okazji parę razy zmieniając cenę żeby wystawić to w odpowiednim miejscu ( głownie na czołówce z danego działu, bieganie,treking itp ) . Ku zdziwieniu, ma to się odbywać co 2 tygodnie - pożyjemy zobaczymy :)
    ReviewUserIcon
    prawie były

    30.04.2015 23:58

    Inne

    hej hej! drodzy przyjaciele a jak wam idzie eksponowanie codziennie czegos to nowego? uwielbiam ten moment kiedy pół dnia głowie sie jak poprzestawiac rolki deskorolki ochraniacze zeby kolejny model rolek wcisnąc (mimo iz taki sam juz jest tylko nie martes a hi-tec) a tu nagle przychodzi mail ze w tym miejscu musze całe czółko jednego modelu wyeksponowac :-)
    ReviewUserIcon
    SzefSzefow

    26.04.2015 11:23

    Inne

    3 rowery do skręcenia?:) u mnie czeka ich 40 :) brak stojaczków na rowerki :) A kradzieje pilnują nas a nie my ich...
    ReviewUserIcon
    ;)

    25.04.2015 13:28

    Inne

    Nie trzeba wcale sklepu A czy B wystarczy E-F 500 m2 2 osoby towar zalegajacy z tygodnia, 3 rowery do skrecenia, niedziela 10 godzinek. Powodzenia w pilnowaniu kradzieji ;)
    ReviewUserIcon
    dzisiejszy

    24.04.2015 16:42

    Inne

    Czyli dzięki dzisiejszym czasom można ludzi szmacić tak... pamietajcię im więcej takich para komunistycznych firm tym rynek pracy bardziej toksyczny dla przeciętnego kowalskiego przecież mają nas za nic ogromna firma dzieli fundusz socjalny między swoich centralczyków i paru psów na regiony to smiech na sali pozdrawiam wszystkich z za jebane go kącika bieganie kto nad tym czuwa wie o co chodzi...
    ReviewUserIcon
    :D

    24.04.2015 15:55

    Inne

    pozdrawiam użytkownika ja pewnie ktoś z centrali :D informuje że nikt u nas nie narzeka wytyczne są na prace od 8-16 potem obsługa na sklepie, w praktyce jest praca od 8-20 od 20-21 sprzątanie sklepu, dziesiątki kartonów zalegających na magazynach we większości sklepów, pracownicy przemęczeni, znajdujemy klipy połamane i to nie my narzekamy przyjeżdża do nas kierownik regionalny daje listę rzeczy które mamy zrobić(dostajemy reprymendę), przyjeżdża ktoś z centrali to samo. To wy na nas cały czas narzekacie, nikt nie oczekuje premii tylko wyrozumiałości, nie ma obrotów bo nie ma obsługi, kradną towar bo nie ma czasu go pilnować to nie nasza tylko wina tego co zamawia dostawy. Radze temu kto to napisał przyjechać do sklepu kategorii A-B gdzie są duże obroty jest stary sklep odklepać 12h.
    ReviewUserIcon
    kuba

    15.04.2015 13:20

    Inne

    przecież to jakiś ograniczony pracownik wpisał, myślicie że klienci by takie bzdury pisali napisali? klineci piszą tylko złe rzeczy, nie zauważyliście?
    ReviewUserIcon
    antymar

    15.04.2015 15:54

    Inne

    Taaa i jeszcze zna sprzedawcę z imienia i nazwiska haha, a gdzie tu ochrona danych osobowych się pytam :)))
    ReviewUserIcon
    Renia

    15.04.2015 07:44

    Inne

    W dniu 11.04.2015 rok Pan sprzedawca (usunięte przez administratora) bardzo dobrze mnie obsłużył był bardzo sympatyczny i miły pomógł mi wybrać mój numer buta Serdecznie dziękuję więcej takich pracowników jak pan Michał Kluka
    ReviewUserIcon
    antymar

    15.04.2015 12:13

    Inne

    No tak pomoc wybrać numer buta to sukces... A sama nie umialas ?? Zal takich klientów jak Ty :))
    ReviewUserIcon
    eliza

    13.04.2015 23:22

    Inne

    Post użytkownika "Ja" wyjasnia chyba wszystko... jesli takie podejscie maja pracownicy czy tez kierownictwo... to serdecznie współczuję pracy w takim miejscu....
    ReviewUserIcon
    Ja

    14.04.2015 07:47

    Inne

    Ja również współczuję z tym, że tym którzy najwięcej narzekają!!, bo w dzisiejszych czasach znaleźć pracę mimo wszystko jest ciężko, a każdy narzeka,pewnie lepiej robić rok na umowę zlecenie, bez możliwości L-4,Nieplanowanego wolnego!!! Ja nie narzekam na pracę w Martes Sport,wręcz przeciwnie jestem zachwycona pomimo iż pracy zawsze jest dużo.
    ReviewUserIcon
    Ja

    12.04.2015 23:44

    Inne

    Jeśli jesteście pracownikami, którzy wciąż pracują w Martesie BŁAGAM NIE GRYZCIE RĘKI KTORA WAM DAJE NA CHLEB!!!! , jeśli wam nie zależy na pracy droga wolna!!! , jeśli narzekacie, narzekacie głównie na siebie bo płaczecie na forum,że Wam umowy nie przedłużyli, a narzekacie!!! Muzyka zła za głośna, ŹLE!!! Muzyki nie ma bo padł net, ŹLE!!!! Ludzi dużo, szukanie butów, ŹLE!!! Ludzi nie ma nuda!!!!, ŹLE!!! Brak dostaw, ŹLE!!!! Dostawa 70 kartonów, ŹLE!!! Zastanówcie się, czy chcecie pracować, czy mieć hajs za opier *****e, i ostatnie, po co wyszczekujecie na forum co robicie w pracy, jakież to wszystko złe, i co ile promocje i jakie Ceny???? Aż przykro,to czytać!!!
    ReviewUserIcon
    klient

    02.04.2015 11:27

    Inne

    Poza działem reklamacji w tej firmie nie istnieje chyba też dział logistyki. W dniu wczorajszym wraz z żoną przepychaliśmy się między kartonami aby dojść do kasy drżąc aby nie spadło nic nam na głowy.

    Zostaw merytoryczną opinię o Martes Sport Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.