Opinie o Martes Sport Sp. z o.o.

soeo

@teresa no ale nie wymagają jakiegoś szczególnego wykształcenia, więc masz szansę na takie stanowisko o ile masz doświadczenie na stanowisku sprzedażowym i doświadczenie w pracy na raportach i analizach.

oleńka

Dwa tygodnie temu zareklamowałam buty bo w miejscu sznurowania przetarł się materiał na jednym bucie. Niestety firma reklamacje odrzuciła tłumacząc tym, że buty były w nieodpowiedni sposób użytkowane, bo znaleźli kamyczki na podeszwie buta a są to buty halowe z przeznaczeniem do gry w piłkę nożną. To chyba normalne, że jak się chodzi w butach to koniecznie coś się przyklei do podeszwy- a szczególnie na szkolnych korytarzach czy nawet na hali sportowej - bo tylko tam te buty były używane NO CHYBA, ŻE NAWET PRZEZ KORYTARZ DZIECKO PRZEJŚĆ NIE MOŻE ŻEBY WEJŚĆ NA HALĘ ? Buty nie kosztowały 5 zł, żeby można było je wyrzucić do kosza. Teraz po feriach moje dziecko wraca na treningi i wypada mi wydać kolejne 200 zł, żeby mogło kopać piłkę. ( dodam tylko jedno że po drugim treningu buty się przetarły)

Reklamacje! Ostatnio zareklamowałem buty w których pękły szwy.Firma oczywiście odrzuciła reklamację uzasadniając tym, że były źle użytkowane i niedopasowane! w momencie zakupu. Gratuluję rzeczoznawców, którzy przed nazwiskiem powinnni umieszczać sobie napis idiota/sługus odrzucający wszystkie nawet widoczne wady - niepotrzebne skreślić. Jak można o butach oznaczonych jako wodoodporne pisać,że wielokrotnie przemakały uzasadniając tym odrzucenie reklamacji? Kto kupuje z Państwa niedopasowane buty? Który sprzedawca nigdy nie powie, że buty skórkowe nie dopasują się do nogi? Kończąc powiem tylko,że szewc za naprawę obuwia, które w/g rzeczoznawcy nie da się naprawić wziął 10 zł? Życzę firmie dalszych sukcesów na wolnym rynku przy takim traktowaniu klientów.

Zostaw opinię o Martes Sport Sp. z o.o. - Bielsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Martes Sport Sp. z o.o.