Opinie o Stefanini aka Tech Team Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Stefanini aka Tech Team Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Stefanini aka Tech Team Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stefanini aka Tech Team Sp. z o.o. w Kraków

No niestety oferta stefanini na stanowisko helpdesk agent with danish jest ponizej oczekowan i średniej ceny rynkowej na to stanowisko w krakowie. Smiesznie nisko placa. Nic dziwnefo, ze tak długo nie moga nikogo znaleźć, a i rotacja duza bo slabo płacą i nie dbaja o pracowników. Omijajcie z daleka. Nie warto

Mash

Ja poczytalam opinie tutaj i na pewno nigdy nie zatrudnię się w stefanini. Firma nieprzyjazna pracownikom, opinie i rotacja świadczą o tym ze ludzie odchodzą czy wrecz uciejaja z firmy.

Horn

Rotacja, rotacja i jeszcze raz rotacja. Taki pezemial, ludzie odchodzą bo nie widza szans na rozwoj a kasa i tak przecietna. Wlasnie odszedl jeden incydent controler z 2.5letnim syazem w firmie. To juz drugi IC z projektu w odstępe miesiaca, a akurat to kluczowe stanowisko. Przykro patrzec, ze firma nie robi nic aby zaytzymac doświadczonych i perspektywicznych pracownikow. Ciekawe co na to klient(usunięte przez administratora)

Young

Roznie, zalezy od projektu. Generalnie wszędzie jest niezly zasow, musisz odbierac określoną liczbę telefonów i logowac maile albo obrabiac zgloszenia on-line aby mieścic sie w statystykach zespolu. No i ciagle dokladaja nowych obowiązków bo projekry sa w fazie kształtowania.

Cała ich "rekrutacja" jest niedorzeczna. Wstyd, żeby kandydat dzwonił do firmy z prośbą o ustalenie terminu testu językowego, który to odbywa się, kiedy się im zechce zadzwonić, byle kiedy dosłownie, i ty, jako kandydat masz się do nich dostosować. Tak dla przypomnienia, jeśli umawiacie z kandydatem rozmowę na 10:00 to telefon dzwoni w okolicach tej 10:00 rano a nie 13:00 i później :) Szanujmy wzajemnie swój czas. Podsumowując, udział w rekrutacji do tej firmy, oraz profesjonalne podejście w tym aspekcie nie występuje. Ostatecznie test językowy się odbył i znajomość języka obcego została zatwierdzona ale NA SZCZĘŚCIE nie będę pracować dla kogoś kto na samym wstępie nie traktuje cię poważnie.

Pytania typu ; - konfiguracja Wi-Fi w domu - naprawa pzreglądarki - vpn - pakiet office

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
Gość niedzielny

Czytam tu te opinie i wasze bluzgi na firme oraz przepychanki miedzy samymi pracownikami i menagmentem. Nic dziwnego, ze ludzie omijaja Stefanini i nie chca się zateudniac skoro taka atmosfera panuje i jakies niejasne zasady. Jedni przeciw drugim, straszna zawisc i wyscig szczurów. Widac, ze jedni pod drugimi dołki kopią. Ja na pewno po lekturze w internecie nie chciałabym sie zatrudnic w Stefanini aka Techteam.

R. I. P

Tej batalii nie wygrasz. Zero argumentów. Przykro mi... W sumie to nie

Edfe

Jak zawsze slabe benefity. Zarobki jeszcze gorsze, a premii nie ma

chochlik

a jakies konkrety jak dbaja o te dobre relacje? czemu tyle ludzi sie zwalnia i narzeka na warunki pracy?tylko napisz cos konstruktywnego tym razem bejbe :P aha i sadzac po twoich szybkich reakcjach na posty tutaj masz ustawione powiadomienie mailowe jak nowa opinia jest dodana. no ale szacun ze zaraz piszesz te swoje pierdoły... moze przełozony powinien sie dowiedziec, ze az tak nudzisz sie w pracy, skoro masz tyle czasu :)

Chochlik

Programistów..? Chyba pralek

julian

ten problem zdarzyl sie raz bo sie ktos rabnal. Raz. Opoznien zadnych nie bylo nigdy, teraz zmieniaja termin wyplat i to wszystko. Straszny hejt leci, ludzie porownania nie maja. "Wlasna kawe przynosic"? Wracaj do swoich pokemonow.

Sanitariusz

Hehe, byla byla. Po prostu nas zwyklych szaraczkow bawi jak osoby u steru w stefanie, nie wazne czy slynna juz laska z hr, czy menago pisza te bzdury tu. "Firma dba o pracownika, ponoc sa swietne warunki, czy chetnie wykorzystam swoj dunski" sikam po scianach a w miedzyczasie robie popcorn i czekam na rozwoj wypadkow. Po prostu nie maja zadnych konkretow a ludzie im tu konkretnie przywalili negatywnymi opiniami i chwytaja sie brzytwy

Sanitariusz

Moze chodzi o to ze szkolenie wstepne jest niewystarczajace, a firmie zalezy zeby czlowieka jak najszybciej posadzic do odbierania Telefonow. Potem w ogole nie ma szkolen podnoszacych kompetencje, czy certyfikowanych. O ale wysyp osob znajacych dunski... Hmm to czemu firma nie moze nikogo zatrudnic

nie ośmieszaj się firma się dobrze trzyma bo jest rekrutacja na zaawansowane stanowisko HD technician with Danish&English, a wyjaśnij mądralo czym to zaawansowanie się objawia?W jakiś niezwykły sposób loguje maile i odbiera telefony? bo wiesz ale ten opis się nie rożni niczym od tego z samym angielskim, czyli klepacza maili i tel, więc gdzie te duze wymagania poza jezykiem oczywiście. Jarasz się, bo ktoś w Brukseli wpadł na pomysł, że otworzą jedna pozycje w Krakowie, bo jest dużo taniej niż u nich i podziela między milion projektów w Belgii i Rumunii, żeby jeszcze zaoszczędzić. Pamiętaj robaczku, że pracujesz w outsourcingu, więc nie powinno cie dziwić jak Ci kaza własna herbatę niedługo przynosić :) aaa i napisz jeszcze jak firma dba o pracownika, bo wypłata jest terminowa. Milion pracowników biedronki już leci zanieść swoje CV :)

Pepe

Miernoty. Slaba firemka, nie wytrzyma konkurencji, juz ledwo ciągną na granicy opłacalności. Nie znam nikogo z firmy co bylby zadowolony praca, perspektywami czy zarobkami. Szkifa waszego czasu.

Leszy

a skad info o podwyzkach? cos bujdy pleciesz sara. na pewno pracujemy w tej samej firmie? Wg moich informacji podwyżki roczne sa raz w roku na wiosne i nie przekraczają 2%, a i tak nie dla wszystkich. Szału nie ma...

Kuba

Szkoda tylko, ze ta ponoc dobra atmosfera nie przeklada sie na zarobki i mozliwosci aeansu, szkolen czy rozwoju.

Henryk

A Ty umiesz czytac? Jesli tak to zobacz na poprzednie wpisy i opinie obecnych, bylych pracownimow, a także klienta ktory skarży sie na poziom usług stefanini. Wszystko to sklada sie na pełny obraz. Nie wiem.chcesz aby ci to streścić jakos czy wypunktowac?

Henryk

Niestety firma już nie ta sama co kiedys. Corpo na maxa. Negatywne opinie w pełni uzasadnione. Nie dbaja o ludzi, dlatego sie zwalniają.

Zniesmaczony

Tzn ze kolejny agent odszedl? Znowu rotacja furcynw stefanie...

RQM

Ogarnij się bo piszesz tak, aby robić firmię reklamę, jak zwykle zero konkretów koleś. To, że nie ma teraz ogłoszeń o niczym jeszcze nie świadczy. zobacz ile osób odeszło w tym roku. Pewno, że zwolnien nie będzie, ludzie odejda do konkurencji za lepsza kasę, albo się zniechęca warunkami.

Zostaw merytoryczną opinię o Stefanini aka Tech Team Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Stefanini aka Tech Team Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stefanini aka Tech Team Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stefanini aka Tech Team Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stefanini aka Tech Team Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stefanini aka Tech Team Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stefanini aka Tech Team Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 327 ocen.
  • Al. Krasińskiego 17 lok. 2
    31-111 Kraków
  • NIP: 2040001136 KRS: 0000270058

Stefanini aka Tech Team Sp. z o.o.