Opinie o Stefanini aka Tech Team Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Stefanini aka Tech Team Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Stefanini aka Tech Team Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stefanini aka Tech Team Sp. z o.o. w Kraków

To skąd macie taka rotację, zwlaszcza wśród pracowników z małym stażem i na najniższych stanowiskach? Sporo tu opini zawiedzionych pracowników, podajacych konkretne przykłady. na czym Marku opierasz swoje zdanie na ten temat? Czy ktos jeszcze moze sie wypowiedzieć?

HD

Swojej nie podam. Sa osoby pracujące jako helpdesk agent with english, ktore zatrudnili za (usunięte przez administratora)0brutto. Dodam, ze widelek nke przeskoczysz, a podwyzki rocznej nie ma albo jest symbomiczna. Tez lubie dojrzalych rozmówców.

HD

Stawki nieadekwatne do stanowiska, aby nie powiedzieć żenujące. Juz nawet capec płaci lepiej, a.w Zabierzowie to juz w ogole lepsze zarobki. Nie polecam.

Helpdesk agent with...

Help desk agent with english. Nie polecam. Kasa marna, podwyzek nie ma. Tak samo jak szans na rozwoj. (usunięte przez administratora)Klepanie maili i telefonow.

Cała ich "rekrutacja" jest niedorzeczna. Wstyd, żeby kandydat dzwonił do firmy z prośbą o ustalenie terminu testu językowego, który to odbywa się, kiedy się im zechce zadzwonić, byle kiedy dosłownie, i ty, jako kandydat masz się do nich dostosować. Tak dla przypomnienia, jeśli umawiacie z kandydatem rozmowę na 10:00 to telefon dzwoni w okolicach tej 10:00 rano a nie 13:00 i później :) Szanujmy wzajemnie swój czas. Podsumowując, udział w rekrutacji do tej firmy, oraz profesjonalne podejście w tym aspekcie nie występuje. Ostatecznie test językowy się odbył i znajomość języka obcego została zatwierdzona ale NA SZCZĘŚCIE nie będę pracować dla kogoś kto na samym wstępie nie traktuje cię poważnie.

Pytania typu ; - konfiguracja Wi-Fi w domu - naprawa pzreglądarki - vpn - pakiet office

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

ground0

szału ni ma. jest multisport albo bilety do kina, prywatna opieka medyczna. na tle corpo w kraku to zupełnie przeciętnie, bo wiekszosc firm daje duzo więcej. Zarobki też za niskie...niestety. Problemem jest tez brak miejsc parkingowych, a na ulicy przy budynku nie zaparkujesz po straz miejska daje mandadty. wszedzie zakazy.

Mark

Taa na 500+. Ty do roboty chcesz isc, czy na social. Tu sie pracuje a nie liczy na socjale. Widac jakie gimby teraz szukajo pracy. Co pewno poprzedni pracodawca 'szlachata noe pracuje'.

In

A skad ta pewność ze dbaja o pracownika, skoro sam przyznajesz ze sie interesujesz potencjalna oferta, czyli znaczy ze nie pracujesz, ergo nie znasz sytuacji? Zastanawia mnie skad ludzie biora takie brednie jak nie znaja sytuacji w firmie. Poczytaj sobie inne wpisy, zwlaszcza te z największą liczba lajkow.

Karrigan

Nie jest. To outsourcing, czyli klient placi, stefanini zgarnia swoja marzę, ponosi koszty zatrudnienia, wynajmu, administracji itp, a na koncu placi Tobie. Wiec najlepiej to w takim philip morrisie sie zatrudnic a nie w stefania, ktory dla nich pracuje. Place w stefanini ok 20-25% mniejsze, niz na rynku IT. Stanowczo nie polecam!

Nie

Pare postów wyżej Marcus pisze cos o tym, ze ludzie się będą zwalnjac niedługo wiec powinno cos soe znaleźć bo będą szukac uzupełnień. O terminowości wypłat i lroblemach z tym zwiazanych było chyba wcześniej cos pisane. Obecni prackwnicyysporp pisali o tym. Poszukaj. Ja sama sie rozglądam teraz za pracą, ale chyba nie w Stefanini. Nke chodzi tylko o negatywne opinie tutaj, ale ost rozmawialam z kims kto pracuje i nie polecał.

przerwa

czytam i musze przyznać, że po ponad roku pracy w firmie musze zgodzić się z negatywnymi opiniami. koledzy fajni, ale widac brak perspektyw i ogólnego kierunku w firmie. ludzie coraz głosniej sie zastanawiają nad sensem i kiedy nadmuchiwany balon w końcu pęknie. Zarobki juz nie tak atrakcyjne jak sie porówna z innymi ofertami na rynku IT. sporo firm otwiera swoje biura i daja dużo lepsze stawki. Szkoda, bo to kiedys było fajne miejsce. Ci co piszą, że jest idealnie, najwyraźniej mijaja się z prawdą. Krytyka firmy, niestety w pełni uzasadniona.

Werka
@przerwa

Tak zgadzam sie place bardzo niskie, a bonusow nie ma... Jeszcza ta niedzialajaca dobrze klima w lecie.

Prawda boli

A po co nam oferty pracy jak ludzie wybierają przeciwny kierunek o odchodza z firmy? Napisz coś konstruktywnego i podaj konkrety, bo na razie piszesz tylko ze jest fajnie i ze wkrotce beda oferty, co wyglada na mierna próbę zareklamowanka się. Skoro wkrótce beda wakaty to oznacza, ze juz wiesz, ze odejda pracownicy, bo firma raczej sie tak dynamicznie nke rozwija i te oferty to latanie dziur jedynie.

Ghost

Zalezy. Atmosfera wsrod zwyklych pracowników była ok, teraz jest trochę gorzej bo duzo przemial nowych ludzi, no i jesteśmy podzieleni na dea budynki, wiec odrebne światy. Brakuje imprez integracyjnych i innych eventow. Co do przelozonych to zalezy jak trafisz. Tlowie w PMI sa nawet ok, jak się zakumplunesz na fajce czy wyjdziesz na piwko to mozesz liczyć na lepsze traktowanie, urlop na swieta itp. W innych projektach slyszalem, ze jest gorzej bo większy zamordyzm i cisnienie na wyniki. Manadzerowie to nie wiem jacy sa bo z nimi nie gadam nie ta liga, choc mówa ze nasz sdm ok bo sam byl agentem. Niestety jak czytam te wszystkie wcześniejsze wpisy to musze sie zgodzic, ze krytyka firmy jest uzasadniona. Nie masz poczucia przynaleznosci do firmy.

yy
@Ghost

Nie ma czegos takiego jak "nie moja liga" - kazdy z managerow i TLow w zespole pracujacym dla PMI byl agentem, sprawdz sobie ich na linked in albo goldenline . Ja sie nie obcinam tylko traktuje jak kazdego innego czlowieka z biurai nigdy nie mialem wrazenia ze traktuja mnie z gory czy cos.

yy

eee tam....boisz sie ze za co Cie zwolnia? Przeciez nie zwalniaja nikogo, jak cos to ludzie sami przechodza gdzie indziej. Powiedzieli Ci ze sa niezadowoleni? Czy nabroiles? A oceny i wolne jakos nie widzialem zeby zalezalo od tego kto z kim chodzi na fajke. Plotki o premiach managerow..nie wiem. po pierwsze wyglada to na TYLKO plotki. po drugie - jesliby takie premie byly to nie jest to chyba nienormalne - w roznych branzach premiuje sie managerow za wyniki zespolu?

Invic

Szkoda ze proces rekrutacji jest amatorski. Z początku sprawiaja wrażenie profesjonalnej firmy, oplwiadaja o zarobkach i nenefitach, ktore na tle innych pracodawców wyglądają dosc marnie, sama rozmowa nie jesy trudna, trzeba cks tam kumac z kompiterow i trochę po angielsku. Wszystko niby fajnie. No i najgorsze jest potem, bo pani rekruterka chyba nie ogarnia swojej roboty. Ciezko dostac jakies info zwrotne, mimo ze posalem maila. No i podpisanie umowu. Umawia soe, człowiek leci prosto z pracy a tu i fkrmacja, ze sobie nuz poszła. Dopiero jakis team leader sie mna zajal ale na umowy podpisanie i tak musiałem przyjsc innym razem.

Tak Marku drzwiami i oknami, z piwnicy jeszcze Wychodza

Marcus

Chyba pracujemy w roznych firmach o tej samej nazwie koles, bo mimo ze management stara sie tu gloryfikowac ludzie wiedzą jak jest. Made my day tymi oknami, ktore nota bene się nie otwieraja, wiec nie da sie wejsc

Marcus

Tak, tak wiemy, wiemy. Znamy internety . W kwietniu i zraz po przyszlo kilkanaście osob. Uzupelniali po tych co odeszli. Teraz na jesieni bedzie znowu, bo wiem juz ze kilka osob sie zwalnia, bo znalazli lepsze oferty albo maja dość. Tak to falowo jest w stefanini aka techteam killa razy w roku.

Pinky

Ok 20%poniżej średniej rynkowej.

Sonny

bierze się sta, że osoby z długoletnim starzem nie widzą juz szans rozwoju dla siebie i odchodzą. Poza tym firma bardzo się zmieniła na przestrzeni ostatniego roku i poszła w mass corpo, gdzie wazna jest ilosc. To powoduje, że wiele odób, które zaczyna swa przygodę jako HD agent with... po kilku miesiącach ma dośc i też odchodzi. nie bez znaczenia jest tez brak dalszych szkoleń, a nawet to wstepne jest niewystarczające w stos. do zakresu obowiązków. Poza tym jest dośc duzy bałagan, a czare goryczy dopełnia niekompetentny HR.Poczytaj wczesniejsze komentarze.

Burt

Chyba 'u nas' mialo być. Sara ma najlepsze informacje o wakatach. Pracuje w koncu w rekrutacji w stefanini. Tak german poszukiwany bo zwolnila sie ostatnio jedna agentka pierwszoliniowa z niemieckim. Oh wait... a jak sie to ma do zapuszczania korzeni i tym ze tak 'dobrze' w firmie i nikt nie odchodzi?

ram

tak, nie ma rotacji, nikt się nie zwalnia. pracuje już tu 3cie pokolenie pracowników zrekrutowanych w 1938 roku w okresie wielkiego głodu na Ukrainie. stanowiska sa dziedziczone po przodkach :P Pracownicy, którzy odejdą na służbie z powodu wieku i chorób, są chowani noca na pobliskim, nieczynnym pasie lotniska Czyzyny. Hmm, a nie odszedł ostatnio jeden menadzer z 9letnim stazem, pewien Incydent Controler, co miał dośc bałaganu, a wczesniej jeden admin? w staffingu chyba tez paru doświadczonych rzuciło papierem, co?mowie tylko o przykładach tych z kilkuletnim stazem, żeby nie wspomnieć o agentach pierwszoliniowych, czy kłopotach z 'holendrami' :)

Internety to nie real life
@ram

jeeez. A dopusciles do siebie mozliwosc ze manger po 9ciu latach nie mial juz dalej drabinki rozwoju w Polsce? A "pewien Incident Controler" przeszedl do organizacji klienta ktorego wspieral bo dostal ciekawsza i/lub lepiej platna oferte , ktorej NIE dostalby gdyby wczesniej nie nauczyl sie kilku nowych rzeczy pracujac w Stefanie na 3 roznych stanowiskach i idac od najnizego? A admin? Jakie mial doswiadczenie przed praca w Stefanie? Tak tak. Rotacja jest wszedzie bo rynek pracy jest dynamiczny a outsourcing i Help Desk to przewaznie pierwszy krok (TAKZE jesli chodzi o kase). Aha - I ktos tu narzeka ze z zewnatrz nie masz szans - to chyba dobrze ze najpierw firma sprawdza czy nie ma kandydatow wewnatrz firmy. Jeden mowi ze nie ma rozwoju a drugi ze nie rekrutuja telentow z zewnatrz - zawsze d.pa z tylu...Sorry ale jesli chcesz sie rozwijac to spokojnie mozesz to zrobic. Jesli oczekujesz ze z miejsca pracodawca doceni Twoja cudownosc i zrobi z Ciebie TL/manager to pogratulowac. Aha i w jakiej firmie nie pracowalem to zawsze na kolesiostwo jojcza Ci ktorzy najbardziej okazuja jak maja na prace wy.ebane. Ci sami goscie co w szkole nazywali innych kujonami i lizusami, Ci sami co narzekaja na internetowych forach. Rings the bell?

Jessica
@Internety to nie real life

Informacje ktore przekazujesz, historię zakulisowe oraz sposób wyppwiedzi pokazuje, ze nie jesteś raczej zwyklym agentem jak większość tu piszących. To logiczne ze firma chce sie przedsyawic w korzystnym świetle. Raczej nie hr bo tam ze słowem pisanym słabo. Tl czy wyżej? No to jak to jest? Bo najpierw piszesz ze nie ma rotacji, firma dba o ludzi i takie tam, a po chwili jednak ulegasz argumentom i przyznajesz, ze ludzie odchodzą, ale zdobyli doświadczenie itp. Czyli prawda to co ludzie tu piszą ze firma dobra na początek do zdobycia doświadczenia, a potem trzeba uciekac zarabiać prawdziwe pieniążki gdzie indziej. No i jak z ta rotacja wśród agentów, którzy uciekają szybciej?

Internety to nie real life
@Jessica

Jessica - co za roznica? Gadamy merytorycznie czy probujemy zdegradowac argumenty na podstawie kto jest kim? Nigdy nie napisalem ze nie ma rotacji - przeczytaj jeszcze raz moj post. Odchodzi sporo ludzi, ale grubym naduzyciem jest powiedziec ze odchodza tylko dlatego ze w firmie jest lipa. Po prostu kazdy wyciaga tyle ile chce ze swojego czasu w pracy. Jedni posiedza pol roku na pierwszej linii i wyjda do innej czesto podobnej firmy. Inni posiedza rok i albo sie uda awansowac albo naucza sie tyle zeby przeskoczyc na lepsza oferte (wtedy wymagania tez sa wyzsze). Na tym forum widze mase informacji ktore maja zniechecic ludzi do aplikowania - czyzby slabi bali sie konkurencji czy moze tacy spoleczniacy ze bedziecie za innych decydowac czy warto sprobowac czy nie? Przeciez im wiecej zaaplikuje tym lepszych sie wybierze tym fajniejszy i lepszy bedzie zespol. No chyba ze to gorzkie zale post factum...

pawelek

jestem pracownikiem pmi i o help desku stefanini ludzie maja okropne zdanie. to jest po prostu call center, odbierasz tel mowisz ok pokaz mi ekran a potem ok nie wiem jak to roziwazac, wysle to do drugiej linii albo do indii, tamci nie wiedza i w koncu trafia to do isow. niestety mamy wrazenie ze zatrudniaja osoby ktore mialy angielski w liceum i wiedza j jedynie ak wlaczyc komputer a ich najczestsza rada to "wez go uruchom ponownie a jak nie zadzialala to przekaze sprawe do drugiej linii" a druga linia nie wie tez i trzeba kombinowac dalej

Remek
@pawelek

Doskonale wiem o czym mowisz. Pracowałem na helpdesku, a teraz jestem w PMI w staffingu, ale sentyment pozostał. Wszyscy w PMI to mowia, ze poziom i jakość usług sie drastycznie pogorszył w ciągu ostatniego roku. Fakt przenosin niektorych zespołów z Krakowa do Rumunii bardzo na to wpłynął. Bardzo skarży sie Szwajcaria, bo nie przywykli do takiej jakosci uslug. No ale inne zespoly tez slabo... (usunięte przez administratora)Ludzie widza, ze to nie idzie w żadnym konkretnym kierunku i odchodzą z projektu. Nie bez znaczenia jest tez zmiana kierownictwa, ktore nic z tym nie ronie, albo nie moze. Jeszcze rok, czu dwa lata temu taka suyuacja byla nie do pomyślenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Stefanini aka Tech Team Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Stefanini aka Tech Team Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stefanini aka Tech Team Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stefanini aka Tech Team Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stefanini aka Tech Team Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stefanini aka Tech Team Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stefanini aka Tech Team Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 327 ocen.
  • Al. Krasińskiego 17 lok. 2
    31-111 Kraków
  • NIP: 2040001136 KRS: 0000270058

Stefanini aka Tech Team Sp. z o.o.