F1 Outsourcing Development Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o F1 Outsourcing Development Sp. z o.o.

Nie polecam praktyk

Miałem przyjemność albo raczej nieprzyjemność odbywać tam praktyki na stanowisku Android Developera. Po przyjściu okazało się że żadna osób w firmie nie ma pojęcia o Androidzie. Wyszło więc ze zwyczajnie biorą studentów na praktyki żeby dostawać na nich kasę (Oczywiście praktyki były darmowe). Kazali rozwijać mi swoją główną aplikację (Oczywiście nie zrobili jej oni tylko zlecili wykonanie). Więc będąc właściwie jeszcze całkowicie zielonym dostałem dość duży projekt. Miałem tam dodać dość spore funkcjonalności. Nie było oczywiście na to za wiele czasu a i zero pomocy jak napisałem wcześniej. Co do samej pracy nie miałem zastrzeżeń bo ludzie mili i chętnie się tam przychodziło chociaż trzeba napisać że szefem jest Holender a więc komunikowanie się z nim jest dość trudne (native english speaker). W każdym razie żałuję podjęcia praktyk tam ponieważ liczyłem na dalsze zatrudnienie rezygnując przy tym z innych opcji zatrudnienia. Jak się później okazało każdy z odbywających praktyki był odsyłany z kwitkiem, pytali co prawda czy chce się zostać i o zarobki jakie by się chciało ale w odpowiedzi na to że chcę się zarabiać przykładowo 1500 zł (a padały kwoty 1200-1800 zł więc gorzej jak na kasie w biedronce) dostawało się odpowiedz że oni raczej myśleli nad zwrotem za dojazdy + ewentualne obiady xD. Także podsumowując jeśli masz opcje iść tam na praktyki to w żadnym wypadku, natomiast jeśli możesz być tam zatrudniony za normalne pieniądze (nie za obiady) to można iść bo atmosfera i ludzie raczej porządku.

kaszaj

Witam Was. Słyszałem już o tym , że w firmie z kasą nie jest wcale tak tragicznie, ale interesuje mnie jak wygląda sytuacja z przyrządami, urządzeniami które firma proponuje. Jakiej są jakości?

Miałeś do czynienia z firmą F1 Outsourcing Development Sp. z o.o. ? Napisz nam co o niej wiesz, czy oceniasz ją pozytywnie czy negatywnie!

Zostaw opinię o F1 Outsourcing Development Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F1 Outsourcing Development Sp. z o.o.