opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Iglotex Centrala

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 838 ocen
Opinie(2540)
Dodaj opinię

Opinie(2540)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Misja
  • .
  • Rozwój pracowników
  • .
  • Poznaj nasze działy
  • .
  • Proces rekrutacyjny
  • .
  • Informacja dla kandydatów
  • .
  • Kontakt

O firmie

Misja

Rozwój pracowników

Poznaj nasze działy

Proces rekrutacyjny

Informacja dla kandydatów

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Gdańsk
  • Bydgoszcz
  • Gdynia
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Elbląg
  • Wejherowo
  • Brodnica
  • Kwidzyn
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skórcz
  • Ryzowie
  • Boraszewo
  • Kranek
  • Wybudowanie Wielbrandowskie
  • Mieliczki
  • Zajączek
  • Nowy Bukowiec
  • Wolental
  • Bukowiec Nowy
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Nordfish Sp. z o.o.(spółka zamknięta)
Kraków - IGLOKRAK
Skórcz - Iglotex S.A.
Smolec - Iglotex Kraków Sp. z o.o. filia Wrocław
Tarnów - Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego Fritar S.A.
Toruń - Iglotex Toruń Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skórcz
  4. /
  5. Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Opinie

Opinie o Iglotex Centrala Skórcz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 42

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Iglotex S.A. Centrala!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Rafi

    29.12.2020 19:47

    Pracownik

    Przedstawiciele maja najlepiej tylko narzekają i narzekają.
    ReviewUserIcon
    Bil laden

    29.12.2020 19:18

    Były pracownik

    Najleprza firma w Europie przestańcie narzekać.
    ReviewUserIcon
    Rafi

    28.12.2020 19:20

    Były pracownik

    Praca praca i jeszcze raz praca to ona nas uszlachetnia wkoncu dadzą kiedyś te socjale spokojnie chłopaki.
    ReviewUserIcon
    Rafi

    21.12.2020 19:28

    Były pracownik

    Kasa chłopaki nie jest najważniejsza ważne, że praca jest w tym trudnym czasie. ????
    ReviewUserIcon
    www

    28.12.2020 17:41

    Były pracownik

    Kasa w pracy jest NAJWAŻNIEJSZA.
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.12.2020 17:02

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    21.12.2020 02:09

    Pracownik

    Po co pisać o wykształceniach każdy ma takie jakie chciał a plecy raczej mu się już skończyły teraz może liczyć tylko na siebie lepiej pisać może o wynagrodzeniach jakie piękne mamy najniższe krajowe tak nas dyrektorzy szanują
    ReviewUserIcon
    Smutas

    28.12.2020 17:07

    Pracownik

    Bez kitu, 7 lat pracuję w tej firmie, praca na 3 zmiany, (usunięte przez administratora)Wstyd mi nawet przed sobą. Szkoda, bo lubię te prace (atmosfera w naszym oddziale, ale już niedługo...), ale to jest dramat. Smutno, bardzo smutno :( Do wiosny i trzeba szukać czegoś innego, bo tu tylko czcze gadanie i gruszki na wierzbie
    ReviewUserIcon
    PH alwin

    15.12.2020 21:00

    Pracownik

    Nie jest asz tak źle głowy do góry chłopaki.
    ReviewUserIcon
    Robsonic

    10.12.2020 23:55

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora) to co zrobiła firma ucinając premie dla pracowników w okresie świątecznym jakim jest grudzień gdzie poprzez ala pandemię COVID nie ma premii świątecznej to jest DROGI ZARZĄDZIE ŻAŁOSNE. My jako pracownicy czyli dla Was "numerki" którzy w sezonie letnim (usunięte przez administratora) jak mrówki aby towar wyjechał a Wy się w grudniu odwdzięczacie DZIĘKUJĘ. Zacznijcie od siebie ucinając premie a potem od zwykłych pracowników. WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.
    ReviewUserIcon
    Kiero

    12.12.2020 15:48

    Pracownik

    Mniej roboty przez pandenie,to i mniej kasy na wypłaty.Nikt za spanie nie płaci kasy,pracujemy w trudnej branży i byle by nie było gorzej.
    ReviewUserIcon
    Kolo

    13.12.2020 09:37

    Pracownik

    To Ci tylko powiem, że znajomy pracuje u konkurencji i wypłaty mają normalne, a pracy też mało jak i u nas. Po prostu odbijają to sobie na nas.
    ReviewUserIcon
    Polska

    23.11.2020 10:39

    Pracownik

    WITAM PYTANIE DO GRUPY CO DZIEJE SIE W SKÓRCZU NA MAGAZYNIE SŁYSZAŁEM ZE JAKIEŚ WIELKIE ZMIANY GÓRA PLANUJE MOŻE WIECIE COŚ WIĘCEJ POZDRAWIAM DO USLYSZENIA
    ReviewUserIcon
    Magazyn

    26.11.2020 00:09

    Pracownik

    Czyżby mieli już dość najlepszego kierownika na świecie
    ReviewUserIcon
    Magazyn

    01.12.2020 00:33

    Pracownik

    Na tym etapie co jest kierownik widział bym dodatkowo jeszcze 4 osoby
    ReviewUserIcon
    Closs

    16.10.2020 16:19

    Pracownik

    Za to w Gdyni jest dobrze.
    ReviewUserIcon
    IT

    18.09.2020 14:33

    Kandydat

    Witam, Czy mógłby ktos się podzielić informacjami jak sie pracuje w firmie Iglotex w dziale IT? Na co mozna liczyć, jak z atmosferą i warunkami pracy?
    ReviewUserIcon
    Xyz

    18.09.2020 23:59

    Kandydat

    Też się z chęcią dowiem. I na jakie zarobki można liczyć pracując w IT ?
    ReviewUserIcon
    Praca w IT odział Białystok

    13.09.2020 15:47

    Kandydat

    Hej, Pytanie czy warto składać tam swoje CV, jak warunki pracy ?
    ReviewUserIcon
    PH alwin

    08.09.2020 19:55

    Pracownik

    Super firma zarobki za pH w sezonie(usunięte przez administratora) czyli super tylko dyrekcja słaba i kierownictwo ale reszta o. K
    ReviewUserIcon
    Magazyn

    09.09.2020 17:57

    Pracownik

    Przedstawiciele zawsze swoje wezmą, a gdzie w tym wszystkim są inni którzy także pracowali na wynik oddziału??? Absurd
    ReviewUserIcon
    Ktoś z byłej firmy w Grudziądz

    04.09.2020 23:27

    Były pracownik

    Firma nie rzetelna, nikomu nie polecam tej firmy. Wypłacili pracownikom "odprawy" wraz z wynagrodzeniem miesięcznym z czego bardzo dużo ludzi dostało pisma o zwrot "Bezprawnie pobranych korzyści pieniężnych" więc pracownicy muszą zwrócić część pieniędzy z otrzymanych odpraw za "premie motywacyjne" a powodem było "system źle naliczył" to kto to sprawdza pytam się? Firma do bani rezygnujcie i szukajcie sobie innej pracy bo będziecie zawiedzeni jak 3/⁴ pracowników
    ReviewUserIcon
    ....już były PH

    05.09.2020 14:56

    Były pracownik

    Wiesz, co Przestań opowiadać jakieś brednie, że PLN to, że tamto z PLN! A gdybyś miał zasadnicze PLN na papierze a reszta poza papierem to również byś pisał, że tak źle jak to bywa w innych firmach frozen W moich oczach jesteś gościem poniżej oczekiwań – i każda następna firma będzie dla Ciebie słaba Wiesz jak to w naturze najsłabsze ogniwa odpadają! Powodzenia.
    ReviewUserIcon
    Gość

    03.09.2020 19:09

    Pracownik

    Fajna praca, ale słaba kasa. Dosłownie konkurencja śmieje się nam w twarz pod sklepami- bo nie wiedzieć dlaczego wiedzą ile zarabiamy, lub wręcz odwrotnie oferują pracę To tym sezonie sezonie koledzy PH zwalniają się Ja też się zastanawiam...
    ReviewUserIcon
    Piotr

    28.08.2020 13:33

    Kandydat

    Firma tragedia, dwa etapy rozmów na kierownika magazynu Dąbrowa pod Poznaniem, myślałem że jeżeli jestem na drugi etap to jakaś porządną firma i co za tym idzie zarobki w porządku, no ale niestety nie, prawie(usunięte przez administratora)plus premia która może będzie może nie będzie. Jedyne co mogę polecić to szukanie pracy w innej firmie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.07.2020 13:07

    Kandydat

    Witam. Po rozmowie kwalifikacyjnej z p. (usunięte przez administratora) zapewniono mnie , że otrzymam informację w ciągu tygodnia o dalszej decyzji. Nie otrzymałem i po trzech tygodniach sam przypomniałem się mailem. (usunięte przez administratora) że przecież podczas pierwszej rozmowy on-line odrzucono moją kandydaturę z powodów zbyt wysokich oczekiwań finansowych ( zaproponowałem (usunięte przez administratora)) co jest totalnym kłamstwem. Dziwna sprawa,ale z niewiadomych powodów obrócili kota ogonem. Totalni oszuści. Jeszcze czegoś takiego nie widziałem.
    ReviewUserIcon
    Robot

    22.07.2020 21:53

    Pracownik

    W jakim miescie ten oddzial?
    ReviewUserIcon
    Alev

    08.08.2020 06:04

    Pracownik

    Witam a w jakim mieście Gdynia?
    ReviewUserIcon
    Szort

    20.04.2020 21:46

    Inne

    Starałem się kilka razy o prace PH (usunięte przez administratora) blada, myśle ze znajomosci
    ReviewUserIcon
    Dariusz

    18.07.2020 07:39

    Kandydat

    Oni nikogo nie szukają . Non stop te same oferty . Startowalem w Krakowie . Nie przyjęli mnie , a zaraz od nowa oferta . Oferta wisi od 2 lat ta sama non stop . Szkoda aplikować . Bawią się z ludźmi. (usunięte przez administratora)i oferta do szukania nowych klientów czyli kaszanka może być . Startowalem na Kraków . 3 tygodnie Pani mnie zwodzila po czym odpowiedz po moich naciskach na odpowiedź , że niestety nie . A oferta od nowa na portalu. Obecnie na 27 lokalizacji szukają .
    ReviewUserIcon
    Arni

    04.08.2020 11:28

    Kandydat

    A daj spokój, widzę ogłoszenie "od zawsze" wysłałem nawet ze 3 razy i zero odzewu, mimo doświadczenia...no ale nie chcę pracować za grosze, to pewnie dla tego, twardo zaznaczam 4,2k brutto podstawy, nie śpieszy mi się. Lepiej tak niż mieliby zapraszać, zawracać głowę a na koniec proponować mniej tak jak pewien "duży browar z małego miasta", który mnie ciągał 2 miesiące.
    ReviewUserIcon
    nigdy

    23.07.2020 09:37

    Pracownik

    2300 opini też o czymś świadczy. Masakra, chcieliby frajera na kajak za psie pienieniadze, o potem płacz że nie ma fachowców i ludzie nie szanują pracy. Zacznijcie szanować ludzi to będziecie też szanowani.
    ReviewUserIcon
    Roman

    23.07.2020 07:31

    Kandydat

    Czy podczas pandemii była wypłacana premia?
    ReviewUserIcon
    Wszędzie trzeba pracować

    14.07.2020 14:18

    Były pracownik

    Jeżeli masz zasadę że robisz to co do ciebie należy! Zajmujesz się sprzedażą na poziomie oczekiwanym i większym vs relacje RKS to nie masz się czego obawiać tych dziwnych opinii w necie pozdrawia były PH !
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Iglotex Centrala?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Iglotex S.A. Centrala

    Polska 20 81-339 Skórcz

    NIP:9581265175

    KRS:0000070462

    https://iglotex.pl/
    Branże: Sprzedaż hurtowa
    ReviewUserIcon
    Dawid

    14.07.2020 14:15

    Kandydat

    Witam. Praca jako przedstawiciel handlowy ? Może się ktoś wypowiedzieć? Standard pracy, wypłaty, targety atmosfera itd ?
    ReviewUserIcon
    NOK

    10.07.2020 21:50

    Inne

    Praca na magazynie od poniedziałku do piątku ewentualnie do soboty rano jak się ma nocki ( chociaż zdażyło się że na noc idą w niedzielę). Pieniądze śmieszne biorąc po uwagę że się przez kilka miesięcy chodzi na nocki i nie ma życia prywatnego bo niby kiedy jak trzeba odespać. A w weekendy to też tylko się patrzy żeby poleżeć i odpocząć. Nowy pracownik zarabia więcej niż kilkuletni. Urlop dostajesz najczęścciej w październiku, listopadzie oczywiście sam daty nie wybierasz tylko masz z góry nażuconą. Urlop w lecie dostają pracownicy którzy mają dzieci. ŻENADA
    ReviewUserIcon
    Były robol

    10.07.2020 08:58

    Inne

    Czy warunki pracy w dziale technicznym się zmieniły w ciągu ostatnich 2 lat? Kiedyś pracowałem tam i bardzo źle wspominał. Chyba nic gorszego nie spotkało mnie. A ostatnio pojawiły się oferty technicznego w Skórczu
    ReviewUserIcon
    Ja

    03.07.2020 13:21

    Inne

    Ile zarabiaja pracownicy na start i docelowo.Czy są płatne nadgodziny. Generalnie pytam czy bede zadowolony z zarobkow czy to tylko kwestia przetrwania od 10-go do 15-go a potem provident.???
    ReviewUserIcon
    XYZ

    17.06.2020 11:31

    Inne

    Straszna padaka podczas pandemii wyplaty smieszne nie adekwatne do wykonywanej pracy kierowcy, magazynu czy biura . Obiecuja chmury gory a wiadomo ze bd wykorzystywali ten czas. Nie polecam
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    22.05.2020 16:23

    Inne

    Na(usunięte przez administratora)ojawiły się oferty na przedstawiciela na rynku tradycyjnym. Szukają w wielu miejscach, czy wiadomo skąd taka rekrutacja? Jakie warunki pracy? Zarobki, samochod, itp?
    ReviewUserIcon
    Tomek

    27.01.2020 17:40

    Inne

    Chcialem tylko pochwalic Panstwa pyzy z miesem. Mieciutkie ciasto, pyszny farsz, nic tylko sie oblizywac. Ja polewam je skwarkami, posypuje pieprzem i jest danie idealne. Nie zmieniajcie nic w ich przepisie. Sa naprawde pyszne. Polecam!!!
    ReviewUserIcon
    Pyza

    28.01.2020 20:39

    Inne

    Kolega to chyba z trade marketingu iglotex najlepsze to te wasze pierogi z kaszanka co za świństwo
    ReviewUserIcon
    Zbig584

    28.04.2020 23:08

    Inne

    Nie wiem co z kaszanką ale knedle ze śliwkami i pierogi z truskawkami są super i to nie tylko moja opinia. Wręcz kucharek z ośrodków wczasowych które same nawet kupują dla siebie.
    ReviewUserIcon
    Mouki1980

    19.02.2020 10:19

    Inne

    Jakie zarobki maja kierowcy kat b w iglotexie na start ?i czy samochód jest pod dom?
    ReviewUserIcon
    Wiem

    19.02.2020 21:07

    Inne

    Na początek (usunięte przez administratora) w zależności od rejonu.Samochod pod firmą, bo musi być podłączony do prądu, żeby komory były na załadunek zamrożone.
    ReviewUserIcon
    kolo

    28.04.2020 23:04

    Inne

    Tak pod dom i z powrotem ale własy priv. ha ha. Co nie którzy sobie myślą że nie wiem co.
    ReviewUserIcon
    Ja

    16.04.2020 20:07

    Inne

    Iglotex szuka głównej księgowej w Gdyni. Jak się pracuje w administracji?
    ReviewUserIcon
    gosc

    05.04.2020 21:05

    Inne

    Ktos wie moze jak ma wygladac praca ph detal po 20% czasowo mniej? Macie piątki wolne cz jak?
    ReviewUserIcon
    Uehv

    12.04.2020 16:20

    Inne

    Soboty i niedziele wolne
    ReviewUserIcon
    Z Koronawirusem

    26.03.2020 23:17

    Inne

    Panie Prezesie czy to jest normalne odpowiedzialne zachowanie żeby w czasie pandemi dyrektor handlowy zmuszał ludzi pH do jeżdżenia po sklepach i dodatkowo fotografowania zamrażarek jesteśmy wstrząśnięci
    ReviewUserIcon
    Zwolnienia

    29.03.2020 12:24

    Inne

    Zwolnienia będą i to jest proces nie unikniony, gastro już nie powstanie takie jak było przed epidemia. A co za tym idzie? Po co tyłu magazynierów kierowców i PH. Lepiej przyjąć wariant pesymistyczny przed nami trudny okres czy dla PH czy kierowców, ale zawsze pamiętajmy że zdrowie nasze i naszych bliskich to są wartości najcenniejsze. Módlmy się i bądźmy na tyle odpowiedzialni żeby nie przytrafiła nam się druga Italia.
    ReviewUserIcon
    Mmm

    30.03.2020 21:22

    Inne

    Pracuje w sklepie i od miesiąca nie widziałem przedstawiciela w sklepie nawet nie dzwoni więc nie mówcie że muszą pracować
    ReviewUserIcon
    Pytający kierowca

    28.03.2020 20:02

    Inne

    Kierowcy jeżdżą i mają świadomość ryzyka a jednak walczą o swoje miejsca pracy. Zawsze możecie iść na zwolnienie. Nas na to nie stać i naszych rodzin. Zresztą po końcu pandemii nie będzie potrzeby tylu PH ma nadzieję bo sam wiem z praktyki co o Was mówią na sklepach ,że dzwonicie a nie przyjeżdżacie od lat. Też chciałbym osobówkę parę wizyt reszta z domu przecież cały czas tak pracujecie a my często od poniedziałku łącznie z sobotą praca. Albo razem albo osobno. Sam się boję ale trzeba ratować co się da. "koledzy " ze sprzedaży. Zresztą zawsze byliście Ci lepsi. Pozdro
    ReviewUserIcon
    xXx

    30.03.2020 09:38

    Inne

    Po co kierowca?? Bo robota sama się robi... Ile zamówień jest robionych przez tele, albo klien sam upomina się o zamówienie. Każdy robi swoją robotę, ale tekst typu "bez nas, nie ma Was" jest chyba od dawna przesadzony
    ReviewUserIcon
    Mmm

    30.03.2020 21:17

    Inne

    Pracuje w sklepie na wsi i od jakiegoś miesiąca nie widziałem wcale przedstawiciela
    ReviewUserIcon
    Nick

    26.02.2020 00:21

    Inne

    Cześć, szukam informacji na temat stanowiska Przedstawiciela Handlowego Sosnowiec, Bielsko: 1. Na jaką podstawę netto można liczyć, mając spore doświadczenie? 2. Jak wyglądają premie, czy są realne do uzyskania, i z jakimi narzędziami lub ewen. wsparciem? 3. Czy samochód służbowy można użytkować prywatnie, np. w weekendy, ile to kosztuje czy z GPS? 4. Ile wizyt dziennie do wykonania? 5. Jakie są opinie o RKS, kompetencje doświadczenie i atmosfera? Niepokoi mnie że ogłoszenie wisi prawie non stop, czy to wynika z ciągłej rotacji w firmie?
    ReviewUserIcon
    Konsument

    18.03.2020 12:56

    Inne

    Pewnie teraz dużo roboty nie mają, bo 40% sprzedaży stanowi gastronomia.W tym momencie raczej nikt nie myśli o wypoczynku i konferencjach więc brak sprzedaży. Kolejny trudny rok przed Iglotexem
    ReviewUserIcon
    Odpowiedź

    29.03.2020 12:35

    Inne

    Nie istotne duże doświadczenie za to nikt Ci nie zapłaci tylko cyfra musi się zgadzać. Ty widzę z tych co fura skóra i komura. Nie jest lekko kolego kasa uzależniona od wyniku a za furę płacimy i są limity km.
    ReviewUserIcon
    Wdbdh

    29.02.2020 12:36

    Inne

    Z tego co ja znam jednego przedstawiciela to on jeździ samochodem w weekend. Jeździ prywatnie że mają jakąś kartę na Orlen i na tą kartę tankują paliwo no i jeździ prywatnie a tankuje paliwo nie za swoje tylko z firmy
    ReviewUserIcon
    Lukasz

    03.03.2020 23:19

    Inne

    Jak co miesiac placi za uzytkowanie samochodu sluzbowego to w weekendy jezdzi i tankuje za firmowe.
    ReviewUserIcon
    Jfhh

    17.03.2020 19:29

    Inne

    Nie płaci bo sam mi kiedyś mówił
    ReviewUserIcon
    Goss

    31.10.2019 10:14

    Inne

    Gdzie można zareklamować produkt firmy iglotex? Jakiś mail ? Nie ma nic na stronie
    ReviewUserIcon
    Konsument

    05.11.2019 17:15

    Inne

    Raczej są najdroższe na rynku,bo nie najlepsze
    ReviewUserIcon
    Bizon

    04.03.2020 09:52

    Inne

    No napewno. A może tak klien kupił i postanowił z nimi odwiedzić babcie, wpaść na kawe do znajomych isć do lekaża a na koniec wrzucić do zamrażarki. No ale przecież przewżnie to wina sklepów.
    ReviewUserIcon
    potencjalnyzarobiony

    26.02.2020 16:07

    Inne

    Witam, Jak idzie odbudowa zakładu w Skórczu? Widziałem, że jest obsuwa z umową na wykonanie - nie wiem, czy warto tam szukać pracy.
    ReviewUserIcon
    Jula

    04.11.2019 12:35

    Inne

    Firma ma dziwne podejście do swoich potencjalnych pracowników. Dostałam zapewnienie, że dostanę wiadomość po wybraniu kandydata na stanowisko które się ubiegałam czyli PH. Minął juz miesiąc, a tu zero jakiejkolwiek informacji. Dziwi mnie to gdyż dostałam pracę w firmie, która jest klientem Iglotex i będę zabiegała o to żeby to się zmieniło. Zero poszanowania czyjegoś czasu i szacunku do osoby ubiegającej się o pracę. Nie pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    ?????

    04.11.2019 19:42

    Inne

    Właśnie zawarła Pani w tej opinii cały profesjonalizm firmy Iglotex
    ReviewUserIcon
    Czekoladowy

    05.02.2020 12:42

    Inne

    Firmy nie zdają sobie sprawy, że zaniedbując proces rekrutacyjny sami tracą klientów...ale jak idziesz do pracy tam gdzie kupuje się zaopatrują w Iglotexa i możesz zmienić dostawcę to kogoś może tam zaboleć ;)
    ReviewUserIcon
    Mariusz Krawiel

    04.01.2020 17:26

    Inne

    Witam. Od kilku lat współpracuje z waszą placówką w Łodzi ( ul Traktorwa )jednak standartem jest brak ciągłości dostaw w okresach świątecznych. Z wielu lat doświadczenia wiem że świateczny czas wzmożonych zakupów powinien być traktowany priorytetowo! wówczas możmy pozyskać nowego klienta lub stracić STAŁEGO przez zaniedbania. Oto przykład ????
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.12.2019 00:58

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ?????

    29.12.2019 12:54

    Inne

    A co w końcu pogonili (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    PIEROGI

    04.12.2019 19:09

    Inne

    Zakupione przeze mnie pierogi już podczas gotowania otwierały się. Farsz przemielony na papkę. Gdzie mogę zgłosić reklamację i otrzymać zwrot pieniędzy ?
    Company logo
    Iglotex S.A. Centrala

    05.12.2019 08:08

    Pracodawca

    Witamy, dziękujemy za zakup produktu. Przykro nam, że nie spełnił oczekiwań. Zależy nam bardzo na zadowoleniu naszych konsumentów, dlatego też w celu rzetelnego wyjaśnienia sprawy, prosimy o kontakt z nami poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem http://prostehistorie.com.pl/kontakt/ i opisanie sytuacji, jak też podanie numeru serii i partii produkcyjnej oraz daty przydatności do spożycia, które można odczytać z opakowania. Pozdrawiamy serdecznie, Iglotex S.A.

    Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.