Nowy ph w Iglotex Koszalin - 2013-05-02 17:01:06
No właśnie. Chyba liczyli na to, że firma padnie. A tu proszę. W tydzień wszystko stanęło na nogach, zatrudniono kogo trzeba, wszyscy spięci i gotowi.
Dziwni ludzie, taką kasę zarabiali i poszli w nieznane.Zatrudnili się teraz u bankruta ze stolycy.
btw dzięki wielkie. Dzięki Wam mam robotę, którą lubię, pracodawcę, który płaci na czas. I fajne autko po jednym z was..i numer telefonu też :)) Żyć nie umierać !!A skąd możesz wiedzieć ile zarabiali,co powiedział ci prezesik z centrali? Miesiąc się ledwo skończył a już ci zapłacili,skoro twierdzisz,że płacą na czas.Ładnie główkę ci zryli.A spięci i gotowi możecie być ale trzeba jeszcze sprzedawać,a z tym nie bèdzie tak łatwo.