Iglotex S.A. Centrala

Opinie o Iglotex S.A. Centrala

smakosz

Rozmroźcie coś!

głodna

mniamm a u nas suche kanapki :-(

nie płacz Ewka

Zegnam Was, juz wiem, nie załatwię wszystkich pilnych spraw, idę sam, właśnie tam gdzie czekają mnie. Tam przyjaciół kilku mam, od lat, dla nich zawsze... trasowki, oferty, służbowe meile wysyłam. Idę tam, właśnie tam, gdzie czekają mnie!

byly ph

Znajdziesz prace konkurencja chętnie takich przyjmie do pracy

Przedstawiciel Handlowy

Po wysłaniu cv zadzwoniła pani z hr- zapytała dlaczego chce pracować akurat u nich i kilka ogólnych pytań na mój temat. Umówiłam mnie na spotkanie na trzeci dzień po telefonie. Na spotkaniu był kierownik sprzedaży i jedna osoba z biura, do dziś nie wiem kto to był. Ogólnie rozmowa w bardzo miłej atmosferze. Zacząłem pracę tydzień po rozmowie. W pierwszy dzień odbyło się przekazanie narzędzi pracy (samochód, telefon,tablet) oraz szkolenie bhp .

Opis poprzednich stanowisk pracy Znajomość produktów iglotex Swoje Wady/zalety Doświadczenie w prowadzeniu samochodu

cztedziestolatek

Skończcie już to wcale nie jest śmieszne a wręcz tragiczne. Gdzie ja w tym wieku znajdę nową pracę a będę musiał!

John
@cztedziestolatek

Kup zapas mrożonek i przyjedź do nas do Londynu.

ten
@cztedziestolatek

W Polskich Nagraniach. Idź na łowcę talentów.

Ojciec

Ja zabieram jutro dziecku łoki toki które dostał pod choinkę. Gówniarz i tak się tym nie bawi.

ph

Czyli jutro przyjeżdżamy z gołębiami pocztowymi i rozpalamy ogniska wysyłając znaki dymne ha ha he he

czesiek

Ja pie...dole.Jutro przy wejściu odbiorom nam wszystkim komórki:-(

hkjk
@czesiek

moze raz na zawsze!!!!!!!!!!!!

Trzmielu
@czesiek

Trzmielu Tobie nikt nic nie będzie odbierał sam oddasz , aaa i dbaj o gramatykę :) na przyszłość . odbioROM

Wtydzic to wypowinniscie sie panowie wy dyrektorzy przez swoje rządy doprowadziliscie firmę do takiego stanu że wszyscy wartościowi ludzie się pozwalniali .

Ktosik

Ale tu dużo prawdy jest nie zrobisz asa i planu , mając 300 tys planu przy wymaganych 310 tysiącach zarabiasz z podstawy brutto 2500 zl ..?..1690 zł na rękę. PROSTE HISTORIE.

Automatic125

Automaic
@Automatic125

Tak sobie czytam te wasze komentarze i wiecie co? Dochodzę do wniosku, że nie nie dziwota, że Iglotex chce się was pozbyć. Większość wpisów w tym wątku została popełniona przez idiotów lub analfabetów. Czy wy nie znacie takich znaków interpunkcyjych jak przecinek lub znak zapytania? Która firma chciałaby współpracować z półgłówkami co to nie potrafią jasno wyartykułować o co im chodzi?! WSTYD!!! ps. Zamiast węszyć afery weźcie się do sumiennej pracy. Obsadę stanowisk na górze zostawcie mądrzejszym od siebie. Jedynym idiotą, który się tutaj wypowiada jesteś "ty". Zaimki w liście ogólnym pisze się z dużej litery. Nie można też jąkać się podczas pisania bo "że nie nie dziwota" też źle wygląda, poza tym dziwota nie występuje w słowniku polskim. Postscriptum pisze się dużymi literami bez kropki analfabeto na stanowisku dyrektorskim.

idiota tak zwany
@Automaic

ale tu ostro jedzie,trza było podać od razu definicję zaimków i Postscriptum,bo owy zasób ludzki straci pół dnia na grzebaniu w necie aby skumać o co chodzi.Ja to tam prostak jestem,ale 12 X 16 bez kalkulatora policzę.A fajowo że znikają od nas analfabeci.W końcu będę robił wśród elokwentów,o ile w piątek nie okaże się że jestem dyslektykiem,czyli półgłówkiem którym organizacja dziękuje za odejście.

prostak
@Automatic125

Czy to pan dyrektor tak się wymądrza znajomością gramatyki i ortografii, a nie potrafi stworzyć businessplanu? A to pan z tym dyplomem za 3 stówki - teraz rozumiem.

analfabeta
@Automatic125

Słuchajcie! To co ten koleś napisał to szczyt chamstwa. Może jesteśmy analfabetami ale wiem że tacy ludzie jak ten osobnik bo przypuszczam że to albo kierownik lub dyrektor w jednym z naszych oddziałów doprowadził naszą firmę do tragicznego stanu wyznając jedną zasadę: gnębić takich jak my a potem wy...rdolić. Nie pozwólmy się tak dalej poniżać!

Robokop
@Automatic125

Przebudź się ludu pracujący miast i wsi zatrudniony w naszym wspaniałym IGLOTEX. Skoro ci na górze jak ten z tego wpisu są tak wspaniali to przypominam ze każdy z nas ma telefon z możliwością nagrywania i jak z nimi rozmawiamy po prostu włączmy ją i zobaczymy czy ten cwaniaczek będzie mówił gramatycznie przed sądem pracy i pipem.

radiowiec
@Robokop

Niektórzy z nas jak powszechnie wiadomo mają sporo profesjonalnych nagrań z tymi osobnikami i mało tam poprawnej polszczyzny i gramatyki- przede wszystkim dużo tam przerywników i przecinków.

jas
@radiowiec

Ci co juz odesli tez maja ciekawe nagrani,emaile a pamietajcie mamy 3 lata na pojscie do sadu,gdyby co chetnie wam udostepnimy..pozdrawiam jeszcze pracujacych....a ptaki niech tak nie fruwaja bo ktos im skrzydelka podetnie wkoncu...

półgłówek
@analfabeta

To okaże się już niebawem.Pozew złożony.

byly ph

Banialuki za 200 tys obrotu 1800 zl a moi znajomi jeszcze mniej ciekawe za ile ty pracujesz

mikrus

Poczytaj co tu się dzieje. Tego statku już nie ma. I nawet Arki Noego nie będzie dla tej firmy. po prostu "proste historie"

kaktuska

Słyszałam że w Krzeszowicach wasi Regionalni Kierownicy to też niezła akcja " PAJACYK" :) ale chyba wszyscy tu tacy podkrakowscy Krakowiacy....

chwała na wysokości

Każda władza kiedyś przemija.

Bolo

Zgłaszaliśmy problemy w Krzeszowicach równy rok temu. I co? Teraz się okazuje ze ci panowie jeszcze dostaną odprawę?

Pan Kleks

Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.

mrożonka

Mamy tutaj w Krzeszowicach takiego "licencialistę" głównego magazyniera. Śmiechu warte.

zrób mi loda

Mercik ucieka, Łódź jeszcze trochę a za wykonanie planu płacą poniżej najniższej krajowej,to kto tam będzie pracował za 1100 złotych, życzę powodzenia

..sb..

jeśli osoby ,które teraz wylatują z kierowniczych stanowisk pracowały od roku lub trochę wiecej i swoimi zaleceniami "do wykonania bez dyskusji"doprowadziły do tego ze z firmy odchodzą ludzie którzy pracują od5-16 lat to raczej żle świadczy o takiej kadrze zarządzającej,,,,jeśli nie mają pojecia o branzy mrożonkowj,,,a liczą się tylko cyferki ...............a aplikacji na ph w różnych oddziałach jest duzo na necie...........

PeHa7
@..sb..

W tym właśnie problem. Nie znają naszej branży a dyplomy magistrów i licencjatów kupili za grosze.

Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala - Skórcz

• Jak się pracuje w Iglotex S.A. Centrala?

Zobacz opinie na temat firmy Iglotex S.A. Centrala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iglotex S.A. Centrala?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 23 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iglotex S.A. Centrala?

Kandydaci do pracy w Iglotex S.A. Centrala napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iglotex S.A. Centrala