LEWIL

Opinie o LEWIL

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmieniły się warunki zatrudnienia w LEWIL? Podzielcie się swoim zdaniem!

Tupolo

Może to masochista?

Miro

Skoro jest to taka zła firma to po co tu jeszcze pracujesz?

Szukasz pracy?

tytus

pozmieniało się? co się pozmieniało? tutaj nawet jak podnieśli stawkę o parę groszy to w innych firmach już dawno to zrobili i znowu jesteśmy w ogonie. nawet przy dorywczym wykładaniu towaru w marketach jest wyższa stawka? jak uważasz że przesadzam to przejrzyj sobie ogloszenia z pracą

kuleczka

Obecnie pracuję w agencji kosmicznej. Może sie pozmieniało ale wątpię.

Marta

@kuleczka to chcesz powiedzieć, że w całej firmie, jaką jest LEWIL nie ma nowych pracowników, a pracuje dosłownie kilka osób? Wydaje mi się to dość dziwne - jaki zakład pracy miałby rację bytu w takiej sytuacji? Jak rozumiem nie jesteś aktualnie zatrudniona w firmie - może jest szansa, że wynagrodzenie uległo poprawie w tym czasie?

kuleczka

No to chyba nie uzyskasz bo ci co mieli trochę oleju w głowie już sie pozwalniali i zostali starzy pracownicy co chcą dociągnąć do emerytur.. Nikt nie chce tu przyjść do pracy. Zarobki gorzej niż złe jak na taką pracę. Poprzyjmowali więźniów bo kto im przyjdzie tu robić za taką kasę. Operatorów powinno być 8 a zostało 3. Pakowanie odsyłają na fritar bo kto by pakował te pyzy. Znajdzie sie godziwy zarobek, znajdą się pracownicy.

Marta

Główny cel forum to uzyskanie informacji na temat warunków pracy. Wiele osób wchodzi tutaj z tego powodu. Jednak wiele osób pisze rzeczy w ogóle nie związane z tematem. Czy moglibyście odnieść się do wymienionych wątków? Takie informacje na pewno pomogą innym poszukującym pracy.

fan lewila :-)

wiem,wiem pracowałem tam :-] .........dopiero tam odkryłem,że jestem nerwowy :-P (usunięte przez administratora)

Gallardo 1.9 tdi

Tyle się dzieje na tym lewilu, tyle wątków. Wyraziste postacie. To materiał na dobry film akcji. Kamery już są.

Mimi

Niesamowite. Co za historia.

pyszna pyza
@Mimi 10.11.2016 21:53

tak to jest niesamowite ale to są po prostu proste historie z lewila o pysznych pyzach (usunięte przez administratora)

kierownik janusz sedes

szczury i karaluchy dostaną ocieplacze i będą łapać pyzy do worów na końcówce i bez narzekania że chcą dostawać po 2 tyś czy 3 tyś złotych netto na wypłatę im wystarczy jakaś zgniła pyza z mięsem co wturlała się pod pakowaczkę i zgniła a kasę zgarnie wasz kierownik janusz sedes z prezesem i dołoży do nowych opon zimowych do auta bo zima idzie.

Marysia

Płacicie tak słabo to nie dziwcie sie że nikt tu nie chce przychodzić.

pyszna pyza z mięskiem

właśnie wszyscy desperaci lumpy ochlaptusy wariaci wpadnijcie do lewila powita was tam już rodzina świrów i bab co kleją pierogi kierownik janusz sedes was przyjmie i da robotę na końcówkę łapać pyzy do worów albo inna badziewna robota

nocnik

jak jesteś młody to nie marnuj swojej młodości na to szambo lewil szkoda twojego czasu i pieniędzy zarobki na lewilu są tragiczne tam to tylko desperaci się przyjmują lumpy i wariaci z żółtymi papierami

biały murzyn

hanka płyta ci się zacieła w sumie się nie dziwie bo połowa ludzi na lewilu to niedojeb....

zastępca sedesa

kierownik janusz sedes tuptuś nie będzie się patyczkował wywali za bramę i zwolni każdego kto będzie chciał zbużyć jego marzenia o sławnym lewilu i o tym że pyszne pyzy z lewila będą na każdym stole tu w polsce jak i na świecie kierownik janusz sedes ma takie marzenia żeby też ludzie z dalekiej azji z tajlandii zamiast jeść karaluchy i robale zajadali się importowanymi pyzami z lewila od sedesa a jego porftel puchł od kapuchy.

Hanka Karton

ło jezu...ale pierdzielisz

zastępca sedesa
@Hanka Karton 16.10.2016 23:22

hanka karton zamknij jape i klej dalej pierogi bo naśle na ciebie sedesa a on nie jest łaskawy i dostaniesz kopa w dupsko za bramę

mielone mięsko z pysznej pyzy

tak zastanawiamy się nad sobą i najlepiej nam to wychodzi gdy jemy pyszne pyzy i potem szybko lecimy do łazienki i takie błogie szyszczenie jelit aż miło że to dzięki pyzom naszego ukochanego kierownika januszka SEDESA .SEDESIE róbmy więcej pyz są takie pyszne tak żebyśmy mogli się nimi objadać ten smaczny farsz mięsny w pyzach robiony z tego tłustego mięska pychotka kimdzong un jest zachwycony tymi pyzami ma po nich wiatry i chce więcej i wiecej i płaci fortunę żeby zjeść pyzy SEDESA.

sraka po pyzach

nasz ukochany SEDES zrobił z lewila pyzoland nasze pyzy będą wysyłane do Korei sam wódz kim dzong un będzie kosztował naszych wspaniałych pyz teraz nasz ukochany SEDES będzie atakował afrykę to chyba jedyny kontynent w którym nie ma naszych pyz ale za niedługo nasze pyza opanują cały świat a nasz przywódca SEDES będzie reklamował nasze pyzy w telewizji i nie ważne że dostajemy ochłapy na wypłatę ważne żeby nasz wódz SEDES był z nas zadowolony

mielone mięsko z pyzy

wymagrodzenie kiepskie premie marne ale za to jest pyszne mielone mięsko wsadzane do pyz i to jest pyszne danie wystarczy zjeść jedną taką pyszną pyzę samkującą jak delicja i już wiecej nie trzeba ani wysokich pensji ani premii ten smak pysznej pyzy wystarczy a to wszystko dzieki naszemu cudownemu kierownikowi januszowi sedesowi tuptusiowi on wie że jedna pyza załatwi wszystko.

Farszyk

Tak wiemy. WYNAGRODZENIE NIE JEST ADEKWATNE DO POWIERZANYCH OBOWIĄZKÓW. PODSTAWA JEST KIEPSKA A PREMIE SĄ ROWNIE MARNE. Dotarło?

Yuugghbxbxb

Raczej nie. Różnice miedzy wyplatami na takich samych stanowiskach jest znikoma. Nikt jej nie przekazał takiej wiadomości bo to jest baba z iglotexu której zadaniem jest pisanie pozytywnych opinii pomimo tego ze niewiele tu pozytywów. Ogarnia pewnie fora z kilku zakładów i myśli ze operatorzy wszędzie zarabiaja tyle samo.

Do idiotki

Do tej idiotki co tam wcześniej pisała że operator ma 3000 na czysto. Operator ma ok 2000 zl na rękę z premiami. Weź sie glupia babo walnij w dekiel i nie pisz takich glupot na więcej razy.

Podsufitka ze sklejki

Kalin rozgryzłem cię. Nie jesteś jednym z nas. Należysz do ogólnopolskiej szajki naganiaczy. Mam cię na oku. Podsufitka zawsze czujna!

podsufitka ze sklejki

Ja akurat nie jestem zwykłym pracownikiem. Za dnia lepię pierogi na lewilu a nocą przebrany w kostium pyzy z mięsem pilnuję porządku na ulicach naszej metropolii Tarnowa. To dzięki mnie nie ma wojny gangów. Poza tym jestem już bliski rozwiązania zagadki "jakim cudem to jeszcze działa". Mój poprzedni wpis jako podsufitka z pcv został usunięty dlatego teraz będę używać pseudonimu podsufitka że sklejki dla niepoznaki.

pyza z mięsem

lewil to potęga dzięki naszemu przywódcy sedesowi nasze pyzy są znane w chinach zamiast psów teraz chińczycy kosztują naszych wspaniałych pyz z mięsem jestem dumny z naszego komandora tupolewa sedesa jesteś naszym wodzem i poprowadzisz nas do sukcesu ty nasz ukochany sedesiku

zastępca SEDESA

na lewil nie jest się łatwo dostać sam wódz król wszystkich króli czyli sedes on decyduję kogo i na jakim stanowisku obsadzi on pociąga za sznurki i steruję pracownikami jak pionkami rządzi twardo ręką a za każde wyjście z pracy choćby o 1 minute wcześniej karze brakiem premii wszyscy na lewilu lubimy naszego wodza sedesa gdy siadam na kiblu to zawsze przypomina mi się nasz wódz sedes

hahaha

Tak. Dobrze wiemy kim jesteś naganiaczu ludzi. Skoro tak chętnie się przyjmiesz to zwolnij się z biura gdzie obecnie pracujesz i przyjmij sie tu. Nikogo nie nabierzesz.

vice kierownik lewila - zastępca kierownika sedesa

Co tam nie masz motywacji pójdziesz na stołówkę zjesz rozgotowane pyzy z miesem a potem szybko popedzisz do toalety i posiedzisz tam ze 30 minut przeczyści ci jelita i jak zabiegu spa wrócisz do pracy zmotywowany i po detoksie to jest coś.

Zostaw opinię o LEWIL - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LEWIL