Opinie o LEWIL

Tupolo

Może to masochista?

Miro

Skoro jest to taka zła firma to po co tu jeszcze pracujesz?

Smalec

W Lewilu wciąż trwa pyzowe szaleństwo to wielkie pyzowe eldorado, wciąż robimy pyszne pyzy z mięska albo jak kto woli z odpadków mięsnych z ubojni ale to nie ważne bo jest tanio i robimy tego dużo i wciaż jest mało bo tyle głodomorów chce pyzowych smakołyków na swoich talerzach no może nie wyrabiany się ze wszystkim i czasem zabraknie pyz w sklepach ale to przez tych co narzekają że mało zarabiają obijają się i chodzą na papieroski i nic nie robią ale to nic bo Lewil to potęga i basta.

tytus

pozmieniało się? co się pozmieniało? tutaj nawet jak podnieśli stawkę o parę groszy to w innych firmach już dawno to zrobili i znowu jesteśmy w ogonie. nawet przy dorywczym wykładaniu towaru w marketach jest wyższa stawka? jak uważasz że przesadzam to przejrzyj sobie ogloszenia z pracą

kuleczka

Obecnie pracuję w agencji kosmicznej. Może sie pozmieniało ale wątpię.

Marta

@kuleczka to chcesz powiedzieć, że w całej firmie, jaką jest LEWIL nie ma nowych pracowników, a pracuje dosłownie kilka osób? Wydaje mi się to dość dziwne - jaki zakład pracy miałby rację bytu w takiej sytuacji? Jak rozumiem nie jesteś aktualnie zatrudniona w firmie - może jest szansa, że wynagrodzenie uległo poprawie w tym czasie?

kuleczka

No to chyba nie uzyskasz bo ci co mieli trochę oleju w głowie już sie pozwalniali i zostali starzy pracownicy co chcą dociągnąć do emerytur.. Nikt nie chce tu przyjść do pracy. Zarobki gorzej niż złe jak na taką pracę. Poprzyjmowali więźniów bo kto im przyjdzie tu robić za taką kasę. Operatorów powinno być 8 a zostało 3. Pakowanie odsyłają na fritar bo kto by pakował te pyzy. Znajdzie sie godziwy zarobek, znajdą się pracownicy.

Marta

Główny cel forum to uzyskanie informacji na temat warunków pracy. Wiele osób wchodzi tutaj z tego powodu. Jednak wiele osób pisze rzeczy w ogóle nie związane z tematem. Czy moglibyście odnieść się do wymienionych wątków? Takie informacje na pewno pomogą innym poszukującym pracy.

fan lewila :-)

wiem,wiem pracowałem tam :-] .........dopiero tam odkryłem,że jestem nerwowy :-P (usunięte przez administratora)

Gallardo 1.9 tdi

Tyle się dzieje na tym lewilu, tyle wątków. Wyraziste postacie. To materiał na dobry film akcji. Kamery już są.

Mimi

Niesamowite. Co za historia.

pyszna pyza
@Mimi 10.11.2016 21:53

tak to jest niesamowite ale to są po prostu proste historie z lewila o pysznych pyzach (usunięte przez administratora)

kierownik janusz sedes

szczury i karaluchy dostaną ocieplacze i będą łapać pyzy do worów na końcówce i bez narzekania że chcą dostawać po 2 tyś czy 3 tyś złotych netto na wypłatę im wystarczy jakaś zgniła pyza z mięsem co wturlała się pod pakowaczkę i zgniła a kasę zgarnie wasz kierownik janusz sedes z prezesem i dołoży do nowych opon zimowych do auta bo zima idzie.

Marysia

Płacicie tak słabo to nie dziwcie sie że nikt tu nie chce przychodzić.

pyszna pyza z mięskiem

właśnie wszyscy desperaci lumpy ochlaptusy wariaci wpadnijcie do lewila powita was tam już rodzina świrów i bab co kleją pierogi kierownik janusz sedes was przyjmie i da robotę na końcówkę łapać pyzy do worów albo inna badziewna robota

nocnik

jak jesteś młody to nie marnuj swojej młodości na to szambo lewil szkoda twojego czasu i pieniędzy zarobki na lewilu są tragiczne tam to tylko desperaci się przyjmują lumpy i wariaci z żółtymi papierami

biały murzyn

hanka płyta ci się zacieła w sumie się nie dziwie bo połowa ludzi na lewilu to niedojeb....

zastępca sedesa

kierownik janusz sedes tuptuś nie będzie się patyczkował wywali za bramę i zwolni każdego kto będzie chciał zbużyć jego marzenia o sławnym lewilu i o tym że pyszne pyzy z lewila będą na każdym stole tu w polsce jak i na świecie kierownik janusz sedes ma takie marzenia żeby też ludzie z dalekiej azji z tajlandii zamiast jeść karaluchy i robale zajadali się importowanymi pyzami z lewila od sedesa a jego porftel puchł od kapuchy.

Hanka Karton

ło jezu...ale pierdzielisz

zastępca sedesa
@Hanka Karton 16.10.2016 23:22

hanka karton zamknij jape i klej dalej pierogi bo naśle na ciebie sedesa a on nie jest łaskawy i dostaniesz kopa w dupsko za bramę

mielone mięsko z pysznej pyzy

tak zastanawiamy się nad sobą i najlepiej nam to wychodzi gdy jemy pyszne pyzy i potem szybko lecimy do łazienki i takie błogie szyszczenie jelit aż miło że to dzięki pyzom naszego ukochanego kierownika januszka SEDESA .SEDESIE róbmy więcej pyz są takie pyszne tak żebyśmy mogli się nimi objadać ten smaczny farsz mięsny w pyzach robiony z tego tłustego mięska pychotka kimdzong un jest zachwycony tymi pyzami ma po nich wiatry i chce więcej i wiecej i płaci fortunę żeby zjeść pyzy SEDESA.

sraka po pyzach

nasz ukochany SEDES zrobił z lewila pyzoland nasze pyzy będą wysyłane do Korei sam wódz kim dzong un będzie kosztował naszych wspaniałych pyz teraz nasz ukochany SEDES będzie atakował afrykę to chyba jedyny kontynent w którym nie ma naszych pyz ale za niedługo nasze pyza opanują cały świat a nasz przywódca SEDES będzie reklamował nasze pyzy w telewizji i nie ważne że dostajemy ochłapy na wypłatę ważne żeby nasz wódz SEDES był z nas zadowolony

mielone mięsko z pyzy

wymagrodzenie kiepskie premie marne ale za to jest pyszne mielone mięsko wsadzane do pyz i to jest pyszne danie wystarczy zjeść jedną taką pyszną pyzę samkującą jak delicja i już wiecej nie trzeba ani wysokich pensji ani premii ten smak pysznej pyzy wystarczy a to wszystko dzieki naszemu cudownemu kierownikowi januszowi sedesowi tuptusiowi on wie że jedna pyza załatwi wszystko.

Farszyk

Tak wiemy. WYNAGRODZENIE NIE JEST ADEKWATNE DO POWIERZANYCH OBOWIĄZKÓW. PODSTAWA JEST KIEPSKA A PREMIE SĄ ROWNIE MARNE. Dotarło?

Yuugghbxbxb

Raczej nie. Różnice miedzy wyplatami na takich samych stanowiskach jest znikoma. Nikt jej nie przekazał takiej wiadomości bo to jest baba z iglotexu której zadaniem jest pisanie pozytywnych opinii pomimo tego ze niewiele tu pozytywów. Ogarnia pewnie fora z kilku zakładów i myśli ze operatorzy wszędzie zarabiaja tyle samo.

Do idiotki

Do tej idiotki co tam wcześniej pisała że operator ma 3000 na czysto. Operator ma ok 2000 zl na rękę z premiami. Weź sie glupia babo walnij w dekiel i nie pisz takich glupot na więcej razy.

Podsufitka ze sklejki

Kalin rozgryzłem cię. Nie jesteś jednym z nas. Należysz do ogólnopolskiej szajki naganiaczy. Mam cię na oku. Podsufitka zawsze czujna!

podsufitka ze sklejki

Ja akurat nie jestem zwykłym pracownikiem. Za dnia lepię pierogi na lewilu a nocą przebrany w kostium pyzy z mięsem pilnuję porządku na ulicach naszej metropolii Tarnowa. To dzięki mnie nie ma wojny gangów. Poza tym jestem już bliski rozwiązania zagadki "jakim cudem to jeszcze działa". Mój poprzedni wpis jako podsufitka z pcv został usunięty dlatego teraz będę używać pseudonimu podsufitka że sklejki dla niepoznaki.

pyza z mięsem

lewil to potęga dzięki naszemu przywódcy sedesowi nasze pyzy są znane w chinach zamiast psów teraz chińczycy kosztują naszych wspaniałych pyz z mięsem jestem dumny z naszego komandora tupolewa sedesa jesteś naszym wodzem i poprowadzisz nas do sukcesu ty nasz ukochany sedesiku

zastępca SEDESA

na lewil nie jest się łatwo dostać sam wódz król wszystkich króli czyli sedes on decyduję kogo i na jakim stanowisku obsadzi on pociąga za sznurki i steruję pracownikami jak pionkami rządzi twardo ręką a za każde wyjście z pracy choćby o 1 minute wcześniej karze brakiem premii wszyscy na lewilu lubimy naszego wodza sedesa gdy siadam na kiblu to zawsze przypomina mi się nasz wódz sedes

hahaha

Tak. Dobrze wiemy kim jesteś naganiaczu ludzi. Skoro tak chętnie się przyjmiesz to zwolnij się z biura gdzie obecnie pracujesz i przyjmij sie tu. Nikogo nie nabierzesz.

vice kierownik lewila - zastępca kierownika sedesa

Co tam nie masz motywacji pójdziesz na stołówkę zjesz rozgotowane pyzy z miesem a potem szybko popedzisz do toalety i posiedzisz tam ze 30 minut przeczyści ci jelita i jak zabiegu spa wrócisz do pracy zmotywowany i po detoksie to jest coś.

Buenos dias

A tam. Tony można trzaskać. Ale za takie pieniądze? Nie mam motywacji.

love sedes

okok to prawda na lewilu zarabia się średnio na rękę 3000 zł każdy tam przyjeżdża nowym mercedesem albo bmw na parking ja ostatnio byłem na wczasach na wyspach kanaryjskich nasz wódz SEDES nas rozpieszcza nie wiem jak nasz wódz SEDES to robi ale jest najlepszym kierownikiem na świecie on potrafi zmotywować pracownika by ten dawał z siebie nie 100 % wydajności a 200% wydajności nie ważne że zaraz walnie taki pracownik na zawał byle by wydajność była nie liczą się ludzie ani jakość tylko tony i wydajność oto moto naszego wodza SEDESA żyj nam długo obsrany SEDESIE

Ciocia Jadzia

poganiać a nie pomagać. Załóż okulary.

Kim Dzong Un

nasz przywódca sedes jest specjalistą do wyciskania z ludzi ostatnich potów i nawet teraz nie wolno nawet o 1 minutę wcześniej wychodzić z pracy bo wydajność musi być wysoka nieważne co leci na taśmie może nawet krowie łajno pakować byle by tony i wydajność była pochwalamy twoje metody nasz ukochany wodzu sedesie dzięki twojemu rządzeniu na lewilu mamy wspaniałe wypłaty premie pod twoimi rządami połowa ludzi na lewilu jeździ nowymi mercedesami teraz stać mnie na wczasy na karaibach i to dzięki tobie ukochany sedesie to ty zbudowałeś taką potęgę na lewilu żyj nam długo nasz ukochany sedesiku

Ciocia Jadzia

Żeby bez wykształcenia kierunkowego zostać kierownikiem albo kierownicą (dotyczy się to również brygadzianek jagodzianek) trzeba umieć dokręcać mocniej śrubkę która jest już dawno przykręcona na maxa. Nikt specjalnie nie naciska ale ja udowodnię że da się wiecej. A jak będą się burzyć to powiem "droga wolna" albo "jest 15 osób na twoje miejsce" "jest duża konkurencja na rynku" itd. Trzeba znac różne sztuczki żeby ludzie sami siebie poganiali nawzajem, wyciskać z nich jak najwięcej bez podnoszenia stawek latami.

kakao

jakie trzeba mieć kompetencje żeby zostać kierownikim na lewilu - wykształcenie z zawodu kelner wysoko premiowane - przykład kierownika janusza k. sedesa (z zawodu kelner) do tego trzeba mieć poparcie partii pierwszego sekretarza kc pzpr (papcia chmiela) i wchodzić w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] komu czeba co do innych kompetencji to obsługa tostera, maszynki do mielenia mięsa itp. Niech żyje miłościwie nam panujący nasz kierownik janusz k. tuptuś SEDES dzięli niemu nasz lewil stanie się sławny na całym świecie dziekujemy ci tuptusiu SEDESIE nasz wodzu że dbasz o nasz lewil i pozwalniałeś tych leserów i zostali sami wazeliniarze i donosiciele i inni skazani na lewil.

zgnita pyza

a ja mogę nawet za darmo pracować na lewilu by budować naszą potęgę nie muszę nawet chodzić na stołówkę by nie obciążać naszego ukochanego zakładu nasz wódz SEDES wie co robi on rostawia ludzi jak pionków a jak się coś nie podoba to wynocha oby tak dalej ukochany SEDESIE zbieramy datki na twój pomnik postawimy go na środku hali wielki złoty sedes i będzie nam przypominał dla kogo tyramy za grosze niech żyje nasz pan i wódz SEDES

knedliczki

kierownik janusz K. sedes ma 3000 zł i więcej chodzi elegancko ubrany i ma drogie tuptuś się ustawił inni robią na nie go a on żyje pracą patrzy w kamery telewizor w domu wyłączony to jest coś bierzecie z niego przykład a nie narzekajcie że mało zarabiacie a jeszcze 3000 zł wyciągają te majstrowe z mistrzówki co siedzą tam z tuptusiem one też się nie przemęczają.

Wódz blada twarz

Nie mam racji, tak? No to zapytaj kogo chcesz czy ma 3000 na rękę za jeden miesiąc. Oprócz kierownika. On pewnie ma. A dopiero później pisz czy mam rację czy nie.

Wódz blada twarz

3000 na czysto zarabia się tutaj ale za niecałe 2 miesiące. Czyli jak weźmiesz wypłatę za 2 miesiące to śmiało możesz powiedzieć że dostałeś 3000 na czysto. Dobrze byłoby tyle zarobić ale tym z iglotexu najwidoczniej nie zależy żeby ludzie chcieli się związać z firmą na dluzej. Nie inwestują w ludzi kompletnie.

Kamikaze

Startujesz od 3000 na czysto, a do tego jeszcze różne premie. Jest ich dużo więc trudno wszystkie wyliczyć. Do tego fantastyczna umowa zapewniająca wspaniały byt. Różne socjale. Pakiety motywacyjne. Wyjazdy integracyjne, głównie do tropikalnych krajów. Musisz pamiętać o szczepieniach na malarię. Nie znajdziesz drugiej tak wspaniałej pracy. Atmosfera u nas jest super a ludzie dobrze wykształceni i zawsze uśmiechnięci.

pulpa

3000 zł na rączkę ma każdy a do tego dochodzi premia uznaniowa za częste palenie papierosów i chodzenie do WC oraz spożywanie alkoholu w pracy z innymi zaprzyjaźnionymi pracownikami jednak najbardziej premiowane branie często chorobowego lub nieusprawiedliwione nieobecności wtedy to wyciągnąć można na rączkę nawet 6000 zł a to już jest coś.

Kyshsjn

3000 na czysto...

jajcarz

możesz się spodziewać nędznych zarobków i tyrania na zmiany jak niewolnik na łagrach a nad tobą będzie czuwał nasz wódz SEDES on nigdy nie śpi ma taką sieć monitoringu że największe mocarstwa na świecie takiego monitoringu nie mają jeżeli masz jakieś nałogi to uważaj bo nasz SEDES nie toleruje pijaków i palaczy razem z naszym przywódcą SEDESEM odbudujemy na nowo nasz ukochany LEWIL i cały świat o nas usłyszy

Ggchxx

Jak to. Przecież napisała wyraźnie że operator. Zapytaj operatora z najdłuższym stażem czy zarabia 3000 to cie zabije śmiechem.

Klata

I tak to jest jak za pisanie opinie bierze się jakas baba co robi w iglotexie ale nie na produkcji i zaczyna belkotać coś po swojemu. Nastepnym razem nie pisz takich glupot i nie denerwuj ludzi co tu pracują. 3000 to chyba ty zarabiasz na czysto...

krasnal chałabała

Iza na wypłatę dostałem niecałe 1800 zł gdzie moje 3000 pytam się ciebie jak cię dopadnę to skopię ci dupsko ty głupi stara krowo

Hjdhddndjj

No i gdzie moje 3000? Brakuje 1000 zł. Co jest? Iza?

Hjdhddndjj

Wow. 3 tysiaki? Dobrze sie składa bo jutro wyplata i jak nie dostanę tej 3 na "czysto" to ide do kierownika i powołam się na wpis tej Izy. Chyba że mnie coś ominęło. Może mnie nie było jak byly podpisywane podwyżki. Zobaczymy

Kajak

Tak Iza? A ja myślę że nie pracujesz i nigdy nie pracowałas na produkcji i dlatego pierdo(isz takie glupoty. Kilku operatorom udalo się wziąć 3000 na rękę kilka razy ale kilkudziesięcioma nadgodzinami jak byl totalny kryzys z operatorami. Nikt tu nie ma 3000 brutto. Rozumiesz? Brutto! Mogę sie z Tobą oficjalnie założyć że nikt tyle nie ma brutto a co dopiero netto. Daję sobie rękę uciąć że nie pracujesz na produkcji tylko masz coś wspólnego z rekrutacja. A te 3000 wzięłas stad że właśnie pare razy operator zapieprzal po 16'godzin np przes tydzień i udalo mu sie 3tys zarobic. Wiec nie pierdo( glupot!

Zostaw opinię o LEWIL - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LEWIL