IGLOKRAK

Opinie o IGLOKRAK

Antek Nowy wpis

Czy umowa napisana jest w przejrzysty sposób i nie ma w niej „kruczków”

Byly pracownik Nowy wpis

Szkoda czasu i zdrowia [usunięte przez moderatora] ktora dorwala sie do wladzy zwalnia ludzi na potege.Traktuje ludzi jak[usunięte przez moderatora].Podobnie zreszta jak[usunięte przez moderatora]. zal mi takich ludzi ,mam nadzije ze kiedys ktos ich potraktuje w ten sam sposob.Brak słow!!!!Zarobki oscyluja miedzy 1700 a 2000 zł zenada [usunięte przez moderatora]k nie mila atmosfera !!!!

pawer Nowy wpis

jest to shit a nie praca!!!!! szkoda czasu

anoboty

Muszę stwierdzić, że firma ta prócz pracy nie ma niczego ciekawego do zaoferowania, a atmosfera jaka w niej panuje jest daleka od ładu korporacyjnego o czym może świadczyć fala zwolnień która miała miejsce w centrali jak i innych oddziałach w roku 2011. Firma za wszelką cenę stara się osiągnąć maksymalny zyska przy ponoszeniu minimalnych kosztów. Tak więc przyszły pracowniku jeśli nie chcesz zmarnować swojego życia zawodowego, unikaj tego miejsca pracy !!!

Magazynier

średnie

Ile mam zarabiać - w mrozie za najniszą krajową , śmiech

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Zostaw merytoryczną opinię o IGLOKRAK - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IGLOKRAK?

Kandydaci do pracy w IGLOKRAK napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IGLOKRAK