Opinie o IGLOKRAK

eretenis

ja tam nawet slyszałem o 2500 zł na rękę, nie pamietam tylko jakie stanowisko

Byly pracownik

Szkoda czasu i zdrowia [usunięte przez moderatora] ktora dorwala sie do wladzy zwalnia ludzi na potege.Traktuje ludzi jak[usunięte przez moderatora].Podobnie zreszta jak[usunięte przez moderatora]. zal mi takich ludzi ,mam nadzije ze kiedys ktos ich potraktuje w ten sam sposob.Brak słow!!!!Zarobki oscyluja miedzy 1700 a 2000 zł zenada [usunięte przez moderatora]k nie mila atmosfera !!!!

pawer

jest to shit a nie praca!!!!! szkoda czasu

anoboty

Muszę stwierdzić, że firma ta prócz pracy nie ma niczego ciekawego do zaoferowania, a atmosfera jaka w niej panuje jest daleka od ładu korporacyjnego o czym może świadczyć fala zwolnień która miała miejsce w centrali jak i innych oddziałach w roku 2011. Firma za wszelką cenę stara się osiągnąć maksymalny zyska przy ponoszeniu minimalnych kosztów. Tak więc przyszły pracowniku jeśli nie chcesz zmarnować swojego życia zawodowego, unikaj tego miejsca pracy !!!

Zostaw opinię o IGLOKRAK - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IGLOKRAK