Opinie o Iglotex

Edyta

@Karolina no jasne, to była drobna literówka, przepraszam. Czyli firma Iglotex zapewnia swoim pracownikom zapomogi i prezenty świąteczne. @Wineta no to jasne, że zapomoga powinna zależeć od sytuacji materialnej, bo pewnie w niektórych rodzinach jest tylko jedna pensja na całą rodzinę. To dobrze, że firma oferuje potrzebującym takie wsparcie. I oczywiście powinny odpowiadać osoby odpowiedzialne za swoje błędy. Czy jest to prawidłowo egzekwowane firmie?

Edyta

@KAROLINA a na czym polegała ta pomoc świąteczna od firmy Iglotex? Może to była zapomoga dla rodzin wielodzietnych? Czy rok temu pracowałeś w tej firmie i dostałeś taką zapomogę? Czy może pomoc świąteczna to taka premia?

Karolina
@Edyta 20.12.2017 09:37

Pracowałaś się pisze, nie była to zapomoga ani premia świąteczna. O zapomogę należy wystąpić, była to tradycyjna pomoc świąteczna

Wineta
@Edyta 20.12.2017 09:37

Pomoc jest podzielona odnośnie wysokości osiąganego dochodu. Wyższy dochód w rodzinie mniejsza pomoc. Napisze o tych wcześniejszych wpisach. Pracuje jako kierowca,to co ktoś pisał o zabieraniu - potrącenia z pensji . Tak są wówczas jak nie mogę udowodnić że magazyn wydał mi towar(załadował go na samochód). Jest to sporadycznie w tej filii jest dobry monitoring wszystko idzie sprawdzić. Co do magazynierów to ok niech płacą jak liczyć nie umieją. Skoro mówię przed wyjazdem (sprawdź te bułki dokładnie żeby u klienta nie było wtopy). Efekt a jak liczył sprawdzał i tak brakowało. Pozdrawiam

KAROLINA

Dlaczego nie wszyscy pracownicy dostali pomoc świąteczną , czy tylko wybrańcom się należało . Niestety nie można się tego dowiedzieć , napiszcie jak było u WAS

Edyta

@laska odsyłam Cie do regulaminu forum https://www.gowork.pl/regulamin , z którym powinnaś się zapoznać przed napisaniem wpisu. Jest mowa o tym, że nie piszemy na forum o pracownikach forum, bo taki wpis może zostać usunięty przez admina. A osoby poszukujące pracy w Iglotex odsyłam na stronę, gdzie można wyszukać dla siebie oferty pracy http://grupa.iglotex.pl/o-grupie/kariera/oferty-pracy?field_region2_tid_i18n=All&dzial=All&field_miejsce_pracy_value_1=sochaczew&stanowisko=

Edyta

Do Sochaczewa nie ma żadnej rekrutacji obecnie, ale gdyby ktoś chciał pracować w tej firmie, ale w innym mieście to firma Iglotex poszukuje magazyniera w Olsztynie (http://www.gowork.pl/praca/iglotex;pr). Czy ktoś się zdecyduje zmienić miejsce zamieszkania?

Laska

Zna ktos stan cywilny naszej pani kierownik

jazdgot

Widzę, że w Skórczu poszukiwany jest właśnie specjalista do spraw przetargów. Zastanawiam się, czy opłaci mi się ewentualna zmiana pracy. Ktoś może pracował na tym właśnie stanowisku i może coś opowiedzieć o samych warunkach zatrudnienia, jak i pracy?

xxx

Bo musza kasę skądś brać. Wybulili 10 mln na nowy system księgowy, ale [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] potrafią go wdrożyć, siedzą na dupskach i gadają, gadają a ktoś ma za nich pracować i zarabiać na ich wypłaty. Komu mogą obcinać? Siłom sprzedaży oczywiście, bo tam nie ma jasnych zasad, obiecanki … Rozdmuchali Dział HR, też trzeba ich utrzymywać. Raczej nie będzie normalnych wypłat przy takim managmencie, sobie oni załatwili stały dochód a reszcie jak nie podoba się to wymienią na innych.

Beduin Gamon

No to super w piatek nowa umowa do podpisania jak nie zrobisz numeryki marki wlasnej w 90 procentach to zabiora premie za wyrobienie totalu szok jak wyrobisz to i tak ci zabiora premie za przeterminowane platnosci a jesli to sie nie uda to zabiora ci za marze final jest taki max 2100 na lapcie i obowiazkow milion pietset sto dziewietset

q
@Beduin Gamon 24.08.2016 21:37

Skąd te liczby? Dział co ich weryfikował, sprawdzał, kontrolował poprawność - zlikwidowali. Teraz to już wielka niewiadoma z czego sprzedaż rozliczana. Jest tylko gorzej.

Ambroży

Do kolegi " ŻYCZLIWY " sądzę że te inicjały A.K to chodzi o mnie. Tylko nie wiem skąd wiesz że to ja pisałem, może najpierw sprawdź po IP komputera a jeżeli nie wiesz co to jest to po prostu zapytaj  . Zamiast bezpodstawnie oskarżać innych to sam się weź za robotę:P pozdrawiam Ambroży Emotikon smile

życzliwy

A....k , zajmij się robotą i daj spokój chłopakowi, będzie tak lepiej.

xxx

(mini) a myślisz że kim jest przem.K że mu nikt w twarz nie powie że jest frajerem. Zwykły wydyganiec, dobrze że nie przyjechał na wigilię którą mieliśmy bo został by opluty. A druga sprawa jest taka że nie ma co się tam u siebie w skierach pokazywać bo co niektórzy chętnie by sie z nim zobaczyli. Pozdrawiam

mini
@xxx 07.04.2016 10:06

(xxx) kozak w necie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w świecie. Pozdrawiam

nowy

Witam jutro mam rozmowe na ph ds detalu w lubelskim,napiszcie cos na ten temat.czy warto,jak wynagrodzenie,jaka jest odsprzedaz itd

Grievous

Piękne, zachowanie Patyk dałeś na spotkaniu zresztą nie pierwszy raz ,cóż prostactwo i nic więcej ,kultury, kultury i szacunku do ludzi bo wykazujesz ogromne braki w tym temacie. A może to frustracja przeniesiona do pracy z domu ,co???

patryk

ale nogi i tyłeczek ma fainy kierowniczka ciekawe czy jest panna czy mezatka

Ty chyba lasek nie widziałeś

patryk

ta kasia kierowniczka to kreci hyba cos z dyrektorem

patryk

nasza kierowniczka kasia to faina laska

Slyszałem ze w Sochaczewie zatrudniono nowego RKS z cudona wizja przyszlosci czy to prawda.

Xxx

Joasiu to prawda. Cała prawda. Znam tą firmę bardzo dobrze i nie wróżę jej nic dobre przy obecnym systemie zarządzania

123L

Wakaty są bo ludzie poucciekali a po ostatniej wypłacie to jeszcze nie koniec

guzik- Powodzenia w tej firmie, zapewniaja umowe a to dobre ale zapomnieli dodac ze robia z ciebie niewolnika i debila który nie ma prawa głosu i chodzisz jak na smyczy

leslie - 2016-02-04 18:33:21 oj stary nie wiesz co mówisz przyjdz jak najbardziej zobaczymy jak szybko bedziesz wiał

Podobno tego co polozyl podkarpacie czyt Rzeszow wyslali zeby ratowal zakopane hihihihi,

@123 05.02.2016 12:43

Tak masz kolego rację wypłata na czas to jest a ze zrobisz 250tys obrotu i wszystkie zadania oczywiscie dodatkowo platne wyjdzie Ci kwota brutto 7 tyś a 10 wpływa wypłata 2100 zł bez jakich kolwiek wyjasnien to mysle że Iglotex to dno i cieszę się że już spadam z końcem miesiąca więc składaj podanie na moje miejsce umowe jako nowy 1800brutto powodzenia.

ciekawe ile ta firma utrzyma sie na rynku jako Detal obstawiam ze do konca sezonu i nara

Xxx

Dyrektora w Socho to nie potrzebują bo znaleźli - porażka. Gorszego nie mogło być. PH potrzebują bo prawie wszyscy, którzy mają trochę oleju w głowie położyli papiery.

4343 co Ty człowieku gadasz sa przyjecia bo wszyscy sie zwalniaja z całej polski niee polecam tej firmy totalnie, psełdo dyrektorowie co nie maja pojecia o rynku mrozonkowym i prowadza ta firme na DNOOOOO!!!!!!!!!!!

Nowy

ja to nawet kijem bym jej nie ruszył

zrób mi loda

Jebac ich a zwłaszcza dyrekcję, obiecują premie a potem Mercik wali w kulki

yy

W firmie iglotex sochaczew jest zero sprawiedliwości, pracownicy którzy pracują dość długo mniej zarabiają od ludzi którzy zaczęli pracę np. pół roku temu. Atmosfera jest zła, trzeba uważać na ludzi którzy nie mają żadnego pojęcia o pracy ale mają większe przywileje ze względu na to że chodzą i donoszą na kolegów do kierownictwa ( trzeba uważać co się mówi i robi). Szefami zmian byli ludzie którzy w ogóle nie mają pojęcia, a jeszcze gorsza jest grupa ludzi odpowiedzialnych za dokumenty tz.(korekty) . Żeby było wszystko dobrze należałoby zwolnić z 3 osoby. Ja jako kierowca mam obcinaną pensję już drugi miesiąc i nikt nie umie wyjaśnić mi logicznie za co.

mini

Ciekawe czy pan xxx byl by wstanie to samo powiedziec prosto w oczy do nowego logistyka? Watpie, wiec darojcie sobie takie posty bo takich bohaterow jest pelno

xxxx

Nowy pan logistyk to frajer jakich mało. Pozdrawiam

...

jesli mozna nazwac to PENSJĄ raczej powinno byc zasiłek jak na taka prace,a asy do total obrotu sa tak tworzone aby nikt nie był wstanie zrobić :)

siwa38

ta kasia od lodowek to panna ktoś wie

siwa38

ta kasia z igltex Sochaczew to niezla lasa

loko

Jesli chodzi o prace nie jestem w stanie nic zlego napisac ale atmosfera? Masakra. Zwalniaja ludzi dzieki ktorym ta firma dzialal jak trzeba a na ich miejsce wpychaja tych ktorzy nie wiedza co robic i wykanczaja ja w kilka dni. Zero pojecia, jesli dyrektor chce doprowadzic do zamkniecia tego balaganu to idzie w dobrym kierunku. Ludzie zyja w strachu bo nie wiadomo na kogo padnie kolejne wypowiedzenie. Jeden wielki syf, szkoda tylko tych ktorzy staraja sie to jeszcze ratowac

xxx

Praca w Iglotexie była super do końca 2014 r. Na obecną chwilę w oddziale w centralnej Polsce rządzi pseudo dyrektor M.Sk...który tak naprawde nie ma własnego zdania a jedynie przytakuje RDWS-wi panu DD. Jak DD każe to MS zrobi. Zasłaniają się śmiesznymi procedurami i tym sposobem tracą klientów. Jest tam kilka ( może z 8 osób) bardzo wartosciowych osób z którymi super się pracuje a reszta ( logistyka, windykacja ) patrzy jak donieść do nic nie robiacego MS

Kamila

to najgorsza firma jaką poznałam upodlają ludzi masakra ,oszukują na ka wszystkim ,jak najdalej od tej pseudo firmy

zibit

Ja również nie polecam Fabryki w Skórczu! Jak produkcja nie idzie, to ucinają ci dni wolne z urlopu - nie możesz sobie zaplanować urlopu.

pracownik fabryki

Nie polecam pracy w fabryce w Skórczu. Oszuści. Nie wzywa sie do wypadku przy pracy pogotowia, kierownicy mają zakaz wzywania karetki - poszkodowanych mają odwozić autami do szpitala. Wyplaty marne - najnizsza krajowa i premia o ile dostaniesz ją, godzin trzeba pilnować, bo nie wysplacają za wszystkie przepracowane godziny tylko robią w konia. Praca na umowe smieciową - nie licz, że dostaniesz umowy o prace. Kadry i Płace - oszuści i na kazdym kroku ciebie orzną. Idziesz na urlop wypoczynkowy - dostajesz tylko najnizsza krajową a o tej kwocie co umawiales sie na rozmowie - zapomnij - nie dostaniesz jak jestes na urlopie.

siwa

Witam, mam pytanie chlopaki. Jak to jest z praca na magazynie dla kobiet. Z tego co mi wiadomo pracuja na rowno z chlopakami. Nie zeby mi to przeszkadzalo ale zlozylam tam swoje podanie i czekam na odpowiedz wiec ciekawosc jest duza jak to wyglada

bitman

A jak to jest z pracą w chłodniach? bo zakłam że takie posiadają, tak? ma się jakieś specjalne ubrania czy po prostu polar cieplejszy/kurtkę? Iglotex wydaje się być renomowaną firmą wiec chciałem u nich spróbować, a że lubie wyzwania i mam książeczkę sanepidowską to myślałem o takim wyzwaniu, macie dla mnie jakieś wskazówki?

królowa śniegu

no właśnie, muszę mieć książeczkę sanepidowską żeby się u nich zatrudnić? to może być do przewidzenia ale czy jeszcze trzeba spełnić jakieś szczególne wymagania? proszę napiszcie też czy wogóle teraz kogokolwiek nowego do pracy mogą przyjmować i na jakie stanowiska bo nie wiem jak sporządzić list motywacyjny.

Gazela

(usunięte przez administratora)Myślą, że odejdą gdzie indziej i ktoś da im kasę za samo przyjście do pracy. Żeby nie płacić przy inwentaryzacji trzeba umieć czytać i pisać, wtedy nie będzie pomyłek przy wydawaniu towaru. Warunki socjalne do marca ubiegłego roku rzeczywiście były niezbyt dobre, ale porozwalane ciuchy trzeba zamykać w szafkach a żeby buty nie były śmierdzące, trzeba się myć. Naczynia należy po sobie zmywać a nie zostawiać brudne w zlewie, wory ze śmieciami wynosić do śmietnika. Bez znajomości tych podstawowych zasad zawsze będzie śmierdziało. Cóż jednak od tych "fachowców" wymagać skoro nie wiedzą, że w sedesie i pisuarze należy spuszczać wodę. Obecne warunki socjalne są bardzo dobre a tylko od nas samych zależy w jakich warunkach będziemy pracować i przebywać. Pieniądze wypłacają zgodnie z tym, za ile zgodziłeś się pracować. Najważniejsze w obecnych czasach jest to, że zawsze 10-go kasę masz na koncie.

zzu

Przestancie glupoty pisac szanowac prace . Pracy nie ma .

Walter

franc piszę o i do tych ktorzy piszą o sądach, a nie o wszystkich, nie pisałem nigdzie że ludziom nie zależy na pracy tylko że jeśli jest jakiś problem to nie potrafią rozwiązać go polubownie w cztery oczy tylko odwołują się do sądów, związków i innych instytucji

Walter

Moi drodzy, jak sie nie podoba to won! Jedyne czego chcielibyscie to socjal i żreć i żyć zero myślenia i samoinicjatywy tylko żeby państwo za was nadstawiało tyłka, a może wam go podcierało, a wy nieudacznicy tylko odszkodowania żądali. Zamiast iść do Sądu idzcie do kierownika jak tacy niezadowoleni i negocjujcie warunki umów. To już nie PRL pomimo, że obecna chołota rządząca tak stara się go przedłużać. Teraz należy być odpowiedzialnym za swoje decyzje i jak praca nie odpowiada to rozmawia się z przełożonymi a nie z sądem, roszczeniowcy! Inaczej zawsze będiecie traktowani jak niemyślące bydło, skoro nie potraficie wziąć spraw w swoje ręce!

Strit fajter

Od samego początku ! Tylko cięcie płac przy każdej inwentaryzacji a ich jest po kilka w roku! Właśnie takimi wewnętrznymi pokrywają swoje machlojki żeby przy zewnętrznej wyjść na "PLUS" za pieniądze z naszych kieszeni! Nie przestrzegają kodeksu pracy & łamią wiele norm ! TZW nowoczesny (usunięte przez administratora)! TO SIĘ PROSI O INTERWENCJE TV & SĄDU PRACY !!!

?

co masz dodatkowo płatne?? chyba chory jestes.po inwentaryzacji to zapomnij o całej wypłacie i to przez dłuzszy czas!!!

magazynier

jedno wielkie szambo!!!!!!!!! nie polecam i powodzenia przy inwentaryzacji zapomnijcie o wypłatach !!! hahahah

Zostaw opinię o Iglotex - Sochaczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iglotex