Iglotex Dystrybucja Sp. z o.o. filia Sochaczew

Opinie o Iglotex Dystrybucja Sp. z o.o. filia Sochaczew

Laska

Zna ktos stan cywilny naszej pani kierownik

jazdgot

Widzę, że w Skórczu poszukiwany jest właśnie specjalista do spraw przetargów. Zastanawiam się, czy opłaci mi się ewentualna zmiana pracy. Ktoś może pracował na tym właśnie stanowisku i może coś opowiedzieć o samych warunkach zatrudnienia, jak i pracy?

xxx

Bo musza kasę skądś brać. Wybulili 10 mln na nowy system księgowy, ale (usunięte przez administratora) potrafią go wdrożyć, siedzą na dupskach i gadają, gadają a ktoś ma za nich pracować i zarabiać na ich wypłaty. Komu mogą obcinać? Siłom sprzedaży oczywiście, bo tam nie ma jasnych zasad, obiecanki … Rozdmuchali Dział HR, też trzeba ich utrzymywać. Raczej nie będzie normalnych wypłat przy takim managmencie, sobie oni załatwili stały dochód a reszcie jak nie podoba się to wymienią na innych.

Beduin Gamon

No to super w piatek nowa umowa do podpisania jak nie zrobisz numeryki marki wlasnej w 90 procentach to zabiora premie za wyrobienie totalu szok jak wyrobisz to i tak ci zabiora premie za przeterminowane platnosci a jesli to sie nie uda to zabiora ci za marze final jest taki max 2100 na lapcie i obowiazkow milion pietset sto dziewietset

q
@Beduin Gamon

Skąd te liczby? Dział co ich weryfikował, sprawdzał, kontrolował poprawność - zlikwidowali. Teraz to już wielka niewiadoma z czego sprzedaż rozliczana. Jest tylko gorzej.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Iglotex Dystrybucja Sp. z o.o. filia Sochaczew? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Ambroży

Do kolegi " ŻYCZLIWY " sądzę że te inicjały A.K to chodzi o mnie. Tylko nie wiem skąd wiesz że to ja pisałem, może najpierw sprawdź po IP komputera a jeżeli nie wiesz co to jest to po prostu zapytaj  . Zamiast bezpodstawnie oskarżać innych to sam się weź za robotę:P pozdrawiam Ambroży Emotikon smile

życzliwy

A....k , zajmij się robotą i daj spokój chłopakowi, będzie tak lepiej.

xxx

(mini) a myślisz że kim jest przem.K że mu nikt w twarz nie powie że jest frajerem. Zwykły wydyganiec, dobrze że nie przyjechał na wigilię którą mieliśmy bo został by opluty. A druga sprawa jest taka że nie ma co się tam u siebie w skierach pokazywać bo co niektórzy chętnie by sie z nim zobaczyli. Pozdrawiam

mini
@xxx

(xxx) kozak w necie (usunięte przez administratora) w świecie. Pozdrawiam

nowy

Witam jutro mam rozmowe na ph ds detalu w lubelskim,napiszcie cos na ten temat.czy warto,jak wynagrodzenie,jaka jest odsprzedaz itd

Grievous

Piękne, zachowanie Patyk dałeś na spotkaniu zresztą nie pierwszy raz ,cóż prostactwo i nic więcej ,kultury, kultury i szacunku do ludzi bo wykazujesz ogromne braki w tym temacie. A może to frustracja przeniesiona do pracy z domu ,co???

patryk

ale nogi i tyłeczek ma fainy kierowniczka ciekawe czy jest panna czy mezatka

Ty chyba lasek nie widziałeś

patryk

ta kasia kierowniczka to kreci hyba cos z dyrektorem

patryk

nasza kierowniczka kasia to faina laska

Slyszałem ze w Sochaczewie zatrudniono nowego RKS z cudona wizja przyszlosci czy to prawda.

Xxx

Joasiu to prawda. Cała prawda. Znam tą firmę bardzo dobrze i nie wróżę jej nic dobre przy obecnym systemie zarządzania

123L

Wakaty są bo ludzie poucciekali a po ostatniej wypłacie to jeszcze nie koniec

guzik- Powodzenia w tej firmie, zapewniaja umowe a to dobre ale zapomnieli dodac ze robia z ciebie niewolnika i debila który nie ma prawa głosu i chodzisz jak na smyczy

leslie - 2016-02-04 18:33:21 oj stary nie wiesz co mówisz przyjdz jak najbardziej zobaczymy jak szybko bedziesz wiał

To nie wypłaty to zapomoga ile chcą tyle płacą życzę szczęścia Jeżeli podejmiesz tam pracę co tam po atmosferze Jak dostaniesz 1500 wypłaty bo wszystko liczy system

Podobno tego co polozyl podkarpacie czyt Rzeszow wyslali zeby ratowal zakopane hihihihi,

@123

Tak masz kolego rację wypłata na czas to jest a ze zrobisz 250tys obrotu i wszystkie zadania oczywiscie dodatkowo platne wyjdzie Ci kwota brutto 7 tyś a 10 wpływa wypłata 2100 zł bez jakich kolwiek wyjasnien to mysle że Iglotex to dno i cieszę się że już spadam z końcem miesiąca więc składaj podanie na moje miejsce umowe jako nowy 1800brutto powodzenia.

ciekawe ile ta firma utrzyma sie na rynku jako Detal obstawiam ze do konca sezonu i nara

Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex Dystrybucja Sp. z o.o. filia Sochaczew - Sochaczew

• Jak się pracuje w Iglotex Dystrybucja Sp. z o.o. filia Sochaczew?

Zobacz opinie na temat firmy Iglotex Dystrybucja Sp. z o.o. filia Sochaczew tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Iglotex Dystrybucja Sp. z o.o. filia Sochaczew