Iglotex Dystrybucja Sp. z o.o. filia Sochaczew

Opinie o Iglotex Dystrybucja Sp. z o.o. filia Sochaczew

Xxx

Dyrektora w Socho to nie potrzebują bo znaleźli - porażka. Gorszego nie mogło być. PH potrzebują bo prawie wszyscy, którzy mają trochę oleju w głowie położyli papiery.

4343 co Ty człowieku gadasz sa przyjecia bo wszyscy sie zwalniaja z całej polski niee polecam tej firmy totalnie, psełdo dyrektorowie co nie maja pojecia o rynku mrozonkowym i prowadza ta firme na DNOOOOO!!!!!!!!!!!

ja to nawet kijem bym jej nie ruszył

zrób mi loda

Jebac ich a zwłaszcza dyrekcję, obiecują premie a potem Mercik wali w kulki

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Iglotex Dystrybucja Sp. z o.o. filia Sochaczew? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
yy

W firmie iglotex sochaczew jest zero sprawiedliwości, pracownicy którzy pracują dość długo mniej zarabiają od ludzi którzy zaczęli pracę np. pół roku temu. Atmosfera jest zła, trzeba uważać na ludzi którzy nie mają żadnego pojęcia o pracy ale mają większe przywileje ze względu na to że chodzą i donoszą na kolegów do kierownictwa ( trzeba uważać co się mówi i robi). Szefami zmian byli ludzie którzy w ogóle nie mają pojęcia, a jeszcze gorsza jest grupa ludzi odpowiedzialnych za dokumenty tz.(korekty) . Żeby było wszystko dobrze należałoby zwolnić z 3 osoby. Ja jako kierowca mam obcinaną pensję już drugi miesiąc i nikt nie umie wyjaśnić mi logicznie za co.

mini

Ciekawe czy pan xxx byl by wstanie to samo powiedziec prosto w oczy do nowego logistyka? Watpie, wiec darojcie sobie takie posty bo takich bohaterow jest pelno

xxxx

Nowy pan logistyk to frajer jakich mało. Pozdrawiam

...

jesli mozna nazwac to PENSJĄ raczej powinno byc zasiłek jak na taka prace,a asy do total obrotu sa tak tworzone aby nikt nie był wstanie zrobić :)

siwa38

ta kasia od lodowek to panna ktoś wie

siwa38

ta kasia z igltex Sochaczew to niezla lasa

loko

Jesli chodzi o prace nie jestem w stanie nic zlego napisac ale atmosfera? Masakra. Zwalniaja ludzi dzieki ktorym ta firma dzialal jak trzeba a na ich miejsce wpychaja tych ktorzy nie wiedza co robic i wykanczaja ja w kilka dni. Zero pojecia, jesli dyrektor chce doprowadzic do zamkniecia tego balaganu to idzie w dobrym kierunku. Ludzie zyja w strachu bo nie wiadomo na kogo padnie kolejne wypowiedzenie. Jeden wielki syf, szkoda tylko tych ktorzy staraja sie to jeszcze ratowac

xxx

Praca w Iglotexie była super do końca 2014 r. Na obecną chwilę w oddziale w centralnej Polsce rządzi pseudo dyrektor M.Sk...który tak naprawde nie ma własnego zdania a jedynie przytakuje RDWS-wi panu DD. Jak DD każe to MS zrobi. Zasłaniają się śmiesznymi procedurami i tym sposobem tracą klientów. Jest tam kilka ( może z 8 osób) bardzo wartosciowych osób z którymi super się pracuje a reszta ( logistyka, windykacja ) patrzy jak donieść do nic nie robiacego MS

Kamila

to najgorsza firma jaką poznałam upodlają ludzi masakra ,oszukują na ka wszystkim ,jak najdalej od tej pseudo firmy

zibit

Ja również nie polecam Fabryki w Skórczu! Jak produkcja nie idzie, to ucinają ci dni wolne z urlopu - nie możesz sobie zaplanować urlopu.

pracownik fabryki

Nie polecam pracy w fabryce w Skórczu. Oszuści. Nie wzywa sie do wypadku przy pracy pogotowia, kierownicy mają zakaz wzywania karetki - poszkodowanych mają odwozić autami do szpitala. Wyplaty marne - najnizsza krajowa i premia o ile dostaniesz ją, godzin trzeba pilnować, bo nie wysplacają za wszystkie przepracowane godziny tylko robią w konia. Praca na umowe smieciową - nie licz, że dostaniesz umowy o prace. Kadry i Płace - oszuści i na kazdym kroku ciebie orzną. Idziesz na urlop wypoczynkowy - dostajesz tylko najnizsza krajową a o tej kwocie co umawiales sie na rozmowie - zapomnij - nie dostaniesz jak jestes na urlopie.

siwa

Witam, mam pytanie chlopaki. Jak to jest z praca na magazynie dla kobiet. Z tego co mi wiadomo pracuja na rowno z chlopakami. Nie zeby mi to przeszkadzalo ale zlozylam tam swoje podanie i czekam na odpowiedz wiec ciekawosc jest duza jak to wyglada

bitman

A jak to jest z pracą w chłodniach? bo zakłam że takie posiadają, tak? ma się jakieś specjalne ubrania czy po prostu polar cieplejszy/kurtkę? Iglotex wydaje się być renomowaną firmą wiec chciałem u nich spróbować, a że lubie wyzwania i mam książeczkę sanepidowską to myślałem o takim wyzwaniu, macie dla mnie jakieś wskazówki?

królowa śniegu

no właśnie, muszę mieć książeczkę sanepidowską żeby się u nich zatrudnić? to może być do przewidzenia ale czy jeszcze trzeba spełnić jakieś szczególne wymagania? proszę napiszcie też czy wogóle teraz kogokolwiek nowego do pracy mogą przyjmować i na jakie stanowiska bo nie wiem jak sporządzić list motywacyjny.

Gazela

(usunięte przez administratora)Myślą, że odejdą gdzie indziej i ktoś da im kasę za samo przyjście do pracy. Żeby nie płacić przy inwentaryzacji trzeba umieć czytać i pisać, wtedy nie będzie pomyłek przy wydawaniu towaru. Warunki socjalne do marca ubiegłego roku rzeczywiście były niezbyt dobre, ale porozwalane ciuchy trzeba zamykać w szafkach a żeby buty nie były śmierdzące, trzeba się myć. Naczynia należy po sobie zmywać a nie zostawiać brudne w zlewie, wory ze śmieciami wynosić do śmietnika. Bez znajomości tych podstawowych zasad zawsze będzie śmierdziało. Cóż jednak od tych "fachowców" wymagać skoro nie wiedzą, że w sedesie i pisuarze należy spuszczać wodę. Obecne warunki socjalne są bardzo dobre a tylko od nas samych zależy w jakich warunkach będziemy pracować i przebywać. Pieniądze wypłacają zgodnie z tym, za ile zgodziłeś się pracować. Najważniejsze w obecnych czasach jest to, że zawsze 10-go kasę masz na koncie.

zzu

Przestancie glupoty pisac szanowac prace . Pracy nie ma .

Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex Dystrybucja Sp. z o.o. filia Sochaczew - Sochaczew

• Jak się pracuje w Iglotex Dystrybucja Sp. z o.o. filia Sochaczew?

Zobacz opinie na temat firmy Iglotex Dystrybucja Sp. z o.o. filia Sochaczew tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Iglotex Dystrybucja Sp. z o.o. filia Sochaczew