Iglotex Dystrybucja Sp. z o.o. filia Sochaczew

Opinie o Iglotex Dystrybucja Sp. z o.o. filia Sochaczew

Walter

franc piszę o i do tych ktorzy piszą o sądach, a nie o wszystkich, nie pisałem nigdzie że ludziom nie zależy na pracy tylko że jeśli jest jakiś problem to nie potrafią rozwiązać go polubownie w cztery oczy tylko odwołują się do sądów, związków i innych instytucji

Walter

Moi drodzy, jak sie nie podoba to won! Jedyne czego chcielibyscie to socjal i żreć i żyć zero myślenia i samoinicjatywy tylko żeby państwo za was nadstawiało tyłka, a może wam go podcierało, a wy nieudacznicy tylko odszkodowania żądali. Zamiast iść do Sądu idzcie do kierownika jak tacy niezadowoleni i negocjujcie warunki umów. To już nie PRL pomimo, że obecna chołota rządząca tak stara się go przedłużać. Teraz należy być odpowiedzialnym za swoje decyzje i jak praca nie odpowiada to rozmawia się z przełożonymi a nie z sądem, roszczeniowcy! Inaczej zawsze będiecie traktowani jak niemyślące bydło, skoro nie potraficie wziąć spraw w swoje ręce!

Strit fajter

Od samego początku ! Tylko cięcie płac przy każdej inwentaryzacji a ich jest po kilka w roku! Właśnie takimi wewnętrznymi pokrywają swoje machlojki żeby przy zewnętrznej wyjść na "PLUS" za pieniądze z naszych kieszeni! Nie przestrzegają kodeksu pracy & łamią wiele norm ! TZW nowoczesny (usunięte przez administratora)! TO SIĘ PROSI O INTERWENCJE TV & SĄDU PRACY !!!

?

co masz dodatkowo płatne?? chyba chory jestes.po inwentaryzacji to zapomnij o całej wypłacie i to przez dłuzszy czas!!!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Iglotex Dystrybucja Sp. z o.o. filia Sochaczew? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
magazynier

jedno wielkie szambo!!!!!!!!! nie polecam i powodzenia przy inwentaryzacji zapomnijcie o wypłatach !!! hahahah

eeee tammm

No i nareszcie opuszczam ten syffff powodzenia panie kierowniku(moze tez juz nie długo-zawsze mozna spasc) w ograbianiu magazynierów,a wam chłopaki radze zebyscie zrobili tak samo,bo jeszc ze troche i bedziecie dopłacac ze przychodzicie do pracy!!

juz niedługo

zarobki tylko na papierze non stop kasa jest za cos ucinana,w biurze sie pomyla,kierownik cos zamota-magazynierzy zapłaca.Zero socjalu,herbaty,ciepłych posiłków,szatnia przypomina lokum bezdomnych,wszedzie porozwalane ciuchy i smierdzace buty.stołówka tez jeden wielki syf,pełno worow ze smieciami w ktorych robactwo sie legnie.OGOLNIE DNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pedro

jaka atmosfera,praca ,zarobki, czekam na opinie

Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex Dystrybucja Sp. z o.o. filia Sochaczew - Sochaczew

• Jak się pracuje w Iglotex Dystrybucja Sp. z o.o. filia Sochaczew?

Zobacz opinie na temat firmy Iglotex Dystrybucja Sp. z o.o. filia Sochaczew tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Iglotex Dystrybucja Sp. z o.o. filia Sochaczew