opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Iglotex Centrala

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 838 ocen
Opinie(2540)
Dodaj opinię

Opinie(2540)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Misja
  • .
  • Rozwój pracowników
  • .
  • Poznaj nasze działy
  • .
  • Proces rekrutacyjny
  • .
  • Informacja dla kandydatów
  • .
  • Kontakt

O firmie

Misja

Rozwój pracowników

Poznaj nasze działy

Proces rekrutacyjny

Informacja dla kandydatów

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Gdańsk
  • Bydgoszcz
  • Gdynia
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Elbląg
  • Wejherowo
  • Brodnica
  • Kwidzyn
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skórcz
  • Ryzowie
  • Boraszewo
  • Kranek
  • Wybudowanie Wielbrandowskie
  • Mieliczki
  • Zajączek
  • Nowy Bukowiec
  • Wolental
  • Bukowiec Nowy
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Nordfish Sp. z o.o.(spółka zamknięta)
Kraków - IGLOKRAK
Skórcz - Iglotex S.A.
Smolec - Iglotex Kraków Sp. z o.o. filia Wrocław
Tarnów - Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego Fritar S.A.
Toruń - Iglotex Toruń Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skórcz
  4. /
  5. Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Opinie

Opinie o Iglotex Centrala Skórcz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 38
    • 39
    • 40
    • 41
    • 42

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Iglotex S.A. Centrala!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    dragon

    09.06.2013 11:46

    Inne

    Też tak myślę... Iglotex to już największa i najsilniejsza firma w Polsce. Produkuje najlepszą pizze i pyzy i wogóle jest najlepsza.................... a wszystko dzięki pracownikom którzy świetnie zarabiają i jak zapłacą za rachunki i chleb to mogą spać spokojnie a ich prezes może nabijać kobze sobie i swoim ziomkom z dalekiego kraju a wszystko to pod czujnym okiem uokiku, pihu, pipu, i innych PIP
    ReviewUserIcon
    lolita

    09.06.2013 11:45

    Inne

    Zaczynamy Wojne z traktowaniem pracowników IGLOTEXU! Pierwszy ruszył oddział w Koszalinie teraz czas na następne niech odczują ogrome straty na tych marnych wypłatach. Sezon się zaczyna, ale równie szybko może się zakończyć dla pewnych oddziałów! PRACOWNICY ŁĄCZMY SIĘ !
    ReviewUserIcon
    ktoś z tego bałaganu

    05.08.2014 00:20

    Inne

    'KTOŚ TAKI JAK TY BYŁBY POTRZEBNY W LODZI BO TAM WSZYSCY SA ZASTRASZANI WOJTKIEM W........
    ReviewUserIcon
    obok

    07.08.2014 12:33

    Inne

    Dziwne, o Panu W słyszałem wiele dobrego ale w Łodzi źle się dzieje, ludzie odchodzą i nie zawsze jest to co obiecano
    ReviewUserIcon
    xxz

    08.06.2013 15:44

    Inne

    Oby całe lato było deszczowe , bo i tak obroty nie mają wpływu na wypłatę magazynierów
    ReviewUserIcon
    iii

    08.06.2013 11:45

    Inne

    pracujemy i nie zajmujemy się głupotami Kolego
    ReviewUserIcon
    jasio

    07.06.2013 23:12

    Inne

    coś iglotexiaki z Koszałkowa zamilkli ciekawe dlaczego;-) czyżby aż tak dobrze im szło?;-)a tu sezon za pasem i prawdziwy test
    ReviewUserIcon
    wacooo

    06.06.2013 19:43

    Inne

    Iglotex ha ha jesteście śmieszni . pozdrawiam konkurencja :)))
    ReviewUserIcon
    jaaasiek

    26.05.2013 20:30

    Inne

    To w Toruniu też ??? :D .. A który oddział po Toruniu ?? Tak to jest gdy handlowców ma się za śmieci ..gdy się nie szanuje swoich ludzi. Klienci handlują z ph - nie z firmą .. Pójdę do konkurencji - 80% moich klientów na dobre i na złe idzie za mną .. bo mi wierzą i ufają ..bo nigdy ich nie wystawiłem. Bez względu na to w jakiej firmie sprzedaję .. czy to tak ciężko zrozumieć ??
    ReviewUserIcon
    Carlos

    25.05.2013 16:47

    Inne

    Tak sobie czytam... Jeśli macie dość swojej pracy przyjeżdżajcie do Torunia. Już niedługo w tym oddziale będzie sporo wolnych miejsc pracy. Nowy, absolutnie domotywujący do pracy system wynagrodzeń oraz przedmiotowe traktowanie pracowników skutecznie ich motywują do poszukiwania innej pracy. Trzech na czterech przedstawicieli (kierowników rejonu ha,ha!) których znam intensywnie szuka pracy. Zastanawiam się dlaczego jest tak, że pracodawca im lepszych ma pracowników tym bardziej z czasem ma ich gdzieś. Ja na szczęście trafiłam nieźle i na razie jestem doceniana przez swojego szefa :) Życzę powodzenia...
    ReviewUserIcon
    szulc_uu26

    24.05.2013 01:08

    Inne

    Ogolnie rzecz biorąc to zapewniam że IGLOTEX Koszalin w branży HoReCA jeszcze powalczy. A konkurencji zycze oczywiscie tylko "dużych"zamowień. I bardzo prosze o niepisanie glupich i wulgarnych komentarzy :)
    ReviewUserIcon
    szulc_uu26

    24.05.2013 01:01

    Inne

    Troche poczytałem tych waszch "opini"i jednoznacznie stwierdzam że kupa hałasu o nic. Osobiscie przenioslem sie z MAKRO C&C Polska branża HoReCa do Koszalinskiego oddziału IGLOTEXU i powiem ze naprawde za takie warunki jakie dostalem ,obojetnie w którą strone ta wspólpraca by poszła OPŁACA MI SIE
    ReviewUserIcon
    paragraf

    15.05.2013 07:41

    Inne

    Do wiadomości wszystkich z "lojalkami" na umowach "śmieciowych" Zgodnie z zasadą swobody zawierania umów (art. 3531 K.c.): „strony zawierające umowę mogą ułożyć stosunek prawny według swego uznania, byleby jego treść lub cel nie sprzeciwiały się właściwości (naturze) stosunku, ustawie ani zasadom współżycia społecznego”. W treści umowy można wyłączyć podejmowanie działań zagrażających interesowi gospodarczemu zleceniodawcy w rozumieniu przepisów o nieuczciwej konkurencji. Takie postanowienia umowy nie naruszają granic swobody określonych w art. 3531 K.c. (wyrok SN z 11 września 2003 r., III CKN 579/2001). Zakaz konkurencji wynikający z umowy nie jest wkraczaniem w zasadę swobody zatrudniania się czy też wolności gospodarczej (wyrok Sądu Apelacyjnego w Białymstoku z 4 grudnia 2001 r., I ACa 439/2001). W doktrynie wskazuje się jednak na znaczne różnice w klauzuli o zakazie konkurencji zawartej w umowie o pracę a w umowie cywilnoprawnej. Niemniej jednak pogląd, iż zakaz konkurencji można rozszerzyć na okres po ustaniu umowy bez żadnego ekwiwalentu, znajduje się w zdecydowanej mniejszości. W wyroku Sądu Najwyższego (sygn. III CKN 579/2007) orzeczono, iż takie zobowiązanie jest nieważne, gdyż narusza zasady współżycia społecznego. Wskazuje się też, że złamanie zakazu konkurencji powinno prowadzić do odszkodowania poprzez zapłatę umówionej kwoty (uchwała SN z 18 października 2001 r., III CZP 47/2001). Zastrzeżenie umowne tej treści nawiązuje do konstrukcji kary umownej i umowy wzajemnej. Dlatego wprowadzony do umowy (także umowy cywilnoprawnej, czyli umowy o dzieło, zlecenie czy o współpracy) zakaz konkurencji po ustaniu stosunku zlecenia bez ekwiwalentu należy uznać za nieważny.
    ReviewUserIcon
    gość

    14.05.2013 21:25

    Inne

    [usunięte przez administratora] a słyszałeś kiedyś o umowie lojalnościowej? Czytałeś dokładnie co podpisywałeś jak Cię zatrudniono? Wygląda na to, że 40 osób nie czytało lub zapomniało co podpisało. Takie manewry nie uchodzą na sucho. Firma za dużo popłynęła żeby to sobie odpuścić. "Złamanie zakazu konkurencji naraża pracownika na odpowiedzialność odszkodowawczą za szkodę wyrządzoną pracodawcy".
    ReviewUserIcon
    były ph iglo

    14.05.2013 20:02

    Inne

    Algidowiec dobrze gada ,prawda -pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    były ph iglo

    14.05.2013 16:22

    Inne

    a klientów ,do których zapitalam( jak ty to napisałeś) to odwiedzam od 14lat i tylko dzięki mojej sumienności dalej handlują ze mną. To ja ich odwiedzałem regularnie, a nie jakiś tam manager.To ja ganiałem z ofertami i woziłem im zamrażarki ..nie widzę powodu,żebym nie mógł do nich dalej jeździć.Wolny kraj
    ReviewUserIcon
    były ph iglo

    14.05.2013 16:18

    Inne

    nie nauczyłem się wszystkiego w iglotexie jak już. Tylko jeszcze wcześniej w innej firmie człowieku .Poza tym z klientami na temat mojej byłej firmy nie rozmawiam,bo nie wypada.Ani o serwisie,ani o niczym.Sami mówią co nieco,więc stąd wiem co się dzieje. Skończ,szkoda mi czasu na komentowanie tego co piszesz... a nawet mi się nie chce....a iglotex jakoś nagle zaczął używać nazwy elfood,której już chyba od roku nie używali.... prawda jest taka,że musieli kupić elfood ,żeby tutaj zaistnieć,bo taki kolos z małą hurtownią z [usunięte przez administratora] nie dawał rady ...ale co ty możesz wiedzieć .....oddział koszaliński ,to nie jest elfood ,tylko iglotex Gdynia i tyle
    ReviewUserIcon
    fazi

    14.05.2013 16:04

    Inne

    co wy wiecie o firmie Iglotex ja robiłem w tej firmie wszystko co było można trzeba było iść na magazyn szedłem trzeba było jechać z zamrażarkami jechałem , trzeba było robić kontrole w nocy robiłem ,trzeba było zawieżć towar woziłem , trzeba było rozmawiać z klientem rozmawiałem, trzeba było sprzątać plac sprzątałem ,i co z tego mam ZWOLNILI MNIE PO KILKU LATACH....i nawet dobrego słowa nie otrzymałem tak traktują pracowników w firmie iglotex. daj z siebie wszystko a w nagrodę dostaniesz wypowiedzenie
    ReviewUserIcon
    nie manager

    14.05.2013 09:28

    Inne

    zapomniałeś o wszystkich managerach z Iglokraka, których też pogonili..., i co w (usunięte przez administratora) dostają na południu. Nie wiadomo dlaczego tak robią?!
    ReviewUserIcon
    manager

    14.05.2013 09:19

    Inne

    Panowie Managery z Iglotexu, historia z 10 lat to zwolnienia Managerów, którzy coś dla firmy zrobili: [usunięte przez moderatora] na Prezesa Koszalina też się szykowali, więc sam odpuścił !!! Weźcie to pod rozwagę ..., jak ktoś jest mocny to leci...
    ReviewUserIcon
    Algidowiec

    14.05.2013 08:49

    Inne

    Wychowałem się na sklepach jak pracowałem w Algidzie człowieku, a Iglotex nas niestety przejął za darmo z rynkiem. Niestety nie dochował obietnic!!! Algida to była dobra szkoła i płacili wszystko na "kwitach", a nie tak jak w Iglotexie umową zleceniem ( śmieciową). Teraz po 8 latach jakbym zachorował to na chleb by nie było....Jeździłem też wtedy dobrym samochodem, a nie klejonym z 3 części "szrotem " z Lubichowa. Proszę nie piszcie takich bzdur, że wszystka wiedza o rynku to z Iglotexu. Przecież wszyscy wiedzą gdzie są sklepy.....
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    13.05.2013 22:50

    Inne

    były ph igl - 2013-05-13 20:40:38 Naiwni.. - 2013-05-13 19:15:56 Czytam te frustracje i wynaturzenia i zastnawiam się, czym są powodowane i czym są inspirowane te opinie nt Iglotexu. Chyba konkurencją, która już nie wytrzymuje ciśnienia i zamiast pokazać co znaczy na rynku swoją ofertą czy serwisem, robi takie ruchy. To tylko potwierdza, że Iglotex jest wzorem do naśladowania. Koszalin... No cóż stało się. Dobrzy ludzie odeszli z dobrej firmy, lidera rynku, który miał odwagę zmienić jego kształt i będzie to robił dalej. Nie chcą być już częścią jego sukcesu, trudno. Dali się zwieść paru osobom, które zarabiają grubo powyżej 10 tys zł i dzięki temu, że ich przypriowadzili do REN-u dostaną sowitą gratyfikacjuę. To jest w tym wszystkim najśmieszniejsze. Sa tylko narzędziem w interesach "dyrektorów", których krytykują. Myślą, że znaczą więcej, bo dostali podwyżkę, sporo obietnic. Myślą, że sklep czy gastronomik kupuje od nich, bo są fajni i mili, bo są super, ale prawda jest taka, że tak nie jest. Ten biznes ma swoje marże i jak się płaci PH więcej, to musi robić więcej obrotu, a po przejściu będą sprzedawać (coraz) mniej, bo Iglotex oddział stopniwowo odbuduje, ma w tym bardzo duże doświadczenie i jest zdeterminowany, co widać po jego rozwoju. A wtedy Ci co przeszli będą po prostu za drodzy i nowi "dyrektorzy" dadzą im to odczuć ... Trawa nigdzie nie jest zieleńsza. Fakt jest taki, że każdy szuka stabilnego partnera w biznesie, a za Iglotexem stoi wszystko to, co pracownicy składający wymówienia stracili - wiarygodność. Nie dziwi mnie to co zrobiło szefostwo koszalińskiego oddziału Iglotexu. Ci Państwo poniosą zapewne konsekwencje prawne, ale i rynkowe. Są już spaleni na tym rynku. Zarobili raz i mają tego świadomość, ustawili się. Dziwi mnie za to naiwność ludzi, którzy za krótkoterminową korzyść ryzykują wszystko to co osiągnęli w danej organizacji i to co mogą jeszcze osiągnąć... Iglotex za parę lat będzie rozdawał na tym rynku karty, a bycie PH Iglotexu będzie znaczyło więcej niż PH jakiejś firmy krzak, która pewnie nie przetrwa w konkurencji z Iglotexem.. tak czytam twoje wypociny i naprawdę zastanawiam się o co tobie chodzi człowieku? Przecież to,że ktoś zmienił pracę ,to nie jest twoja sprawa.Zatrudniłeś się do iglotexu,to pracuj.Kto Ci broni ?pracuj i bądź szczęśliwy. A jak już tak bardzo Cię interesuje ,to nikt nie wiadomo jakich pieniędzy nie dostał za przejście.Po prostu trzeba sobie prowizję wypracować. Jednorazową i to nie małą kasę proponowali właśnie w zamian za zostanie w iglotexie,ale jakoś nikt z przedstawicieli nie skorzystał. Co do frustracji, to ja tutaj nie widzę ,żeby ktoś się żalił z tych,którzy odeszli. Raczej wypowiadają się Ci,co zostali,lub nowo zatrudnieni.Co do doświadczenia,to my ten oddział rozbujaliśmy ,więc nie mów mi o doświadczeniu iglotexu. To my byliśmy najlepszym oddziałem w Polsce,nie wy. Wy ,to dopiero możecie pokazać na co was stać i to się ewentualnie dopiero okaże.Ale jak na razie,to chyba za wcześnie na takie twoje komentarze. Serwis? a jaki wy macie serwis co? taki ,że jedzie kierowca z towarem i mówi do klienta cyt,, co pani (usunięte przez administratora) zawraca?,, nowy przedstawiciel do klienta cytuję,, ja nie mam czasu jeździć do pani dwa razy w tygodniu,niech pani zamówi,żeby wystarczyło,,. O takim serwisie mówisz? .To Ci powiem ,że pierdoły piszesz.Pracuj i ciesz się,że Ci co odeszli zwolnili Tobie etat. Trochę dłużej tam pracowałem ,więc mogę coś więcej powiedzieć na ten temat. Ciśnienie to ty będziesz miał jak będziesz musiał klientom wciskać Arivę,której nikt prawie nie chce zamawiać....Zmieniliśmy pracę ,nic złego nie zrobiliśmy ,jest to wyłącznie nasza sprawa i nikogo więcej,więc darujcie sobie zbędne komentarze....czas pokaże kto będzie sprzedawał coraz mniej,tylko żebyś się czasem nie zdziwił kolego....żegnamCzłowieku, Ty zmieniłeś prace??? ELFOOD NA ALLFOOD??? Robisz z ludzi idiotów??? Chyba tylko samochód z Pandy na Seicento Ci zmieniono i numer telefonu, bo dalej zapitalasz do tych samych klientów, i na dodatek robisz do gniazda, w którym się wychowałeś, opowiadając im takie bzdury o Iglotexie. Wczoraj jeździłeś i opowiadałeś im jedną historyjkę, a teraz opowiadasz im bajkę, że serwis to ma allfood? Jeśli alfood ma serwis, to tylko dlatego, że w Iglotexie nauczyłeś się tego, czego mama Cie nie nauczyła w domu, czyli dobrych manier.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Iglotex Centrala?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Iglotex S.A. Centrala

    Polska 20 81-339 Skórcz

    NIP:9581265175

    KRS:0000070462

    https://iglotex.pl/
    Branża główna: Sprzedaż hurtowa
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    13.05.2013 22:31

    Inne

    Człowieku, Ty zmieniłeś prace??? ELFOOD NA ALLFOOD??? Robisz z ludzi idiotów??? Chyba tylko samochód z Pandy na Seicento Ci zmieniono i numer telefonu, bo dalej zapitalasz do tych samych klientów, i na dodatek robisz do gniazda, w którym się wychowałeś, opowiadając im takie bzdury o Iglotexie. Wczoraj jeździłeś i opowiadałeś im jedną historyjkę, a teraz opowiadasz im bajkę, że serwis to ma allfood? Jeśli alfood ma serwis, to tylko dlatego, że w Iglotexie nauczyłeś się tego, czego mama Cie nie nauczyła w domu, czyli dobrych manier.
    ReviewUserIcon
    koal123

    13.05.2013 22:05

    Inne

    Ludzie przestańcie się szykanować w każdej pracy są plusy i minusy ,prawda jest pośrodku a wyzwiska świadczą tylko o tej osobie co to napisała żenada.Nie dajcie się zmanipulować część tych postów jest pisana przez zespół kierowniczy jednej i drugiej firmy.Po sezonie część pracowników z jednej i drugiej firmy pójdzie w odstawkę.Tam będziecie wszyscy równi bezrobotni więc nie plujcie na siebie.
    ReviewUserIcon
    zenek

    13.05.2013 21:58

    Inne

    jakie paragrafy LUDZIE!!!!??? Każdy obywatel ma prawo zmienić pracę!!! Dzisiaj piłkarz gra w Realu, a jutro w Barcelonie, wczoraj pracował w Ferrari , a dzisiaj w Mercedesie. Świat jest wolny. Gdyby było dobrze nikt by przeciez nie odszedł z Iglotexu Chopy. Ci co zostali też będą mieli lepiej, bo tamci poszli, to normalne :) Swoją drogą wiem, że płacili 100 tyś dla najlepszych PH żeby zostali, ale nie wzięli, ciekawe jak się czują Ci co tam dalej pracują? he he he???
    ReviewUserIcon
    mirek z Hortexu

    13.05.2013 21:22

    Inne

    Człowieku z Iglotexu, dobrze wiesz, że połączenie Dystrybutora i Producenta w jednym ręku się nie udaje. Konsekwencje są takie, że sklep nie może już współpracować tylko z Iglotexem,gdyż nie otrzymuje " przełożenia" promocji, akcji łączonych i innych narzędzi gdyż Iglotex nie jet i nie będzie wspierany przez głównych producentów w Polsce. Liderzy rynkowi HORTEX, OETKER, ALGIDA i inni zorientowali się, że WY pchacie tylko swoje i daleko tak nie zajedziecie!!! Teraz chwilowo jestescie dobry i dla ludzi i dla producentów, a za parę miesięcy... zobaczymy. FABRYKI MUSZĄ SIĘ AMORTYZOWAĆ!!!
    ReviewUserIcon
    Edek

    13.05.2013 21:10

    Inne

    Każdy ma prawo zmienić pracę, tym bardziej, że warunki się w Iglotexie pogarszają od dłuższego czasu jak tu czytam. To, że zrobili to w jednym czasie to też nic dziwnego... , jak fabryki i firmy zwalniają grupowo to tyle się w TV nie mówi. Znam takich Kolegów np. Wedel co pojechali 50 Chłopa do Warszawy na Konferencję i ich szystkich pogonili... i wrócili PKSem. A tu w Koszalinie zamiast 40 osób w mrożonkach będzie pracowało 80 osób :) SUPER . Prezydent Koszalina powinien podziękować byłym Iglotexiakom, a teraz Allfoodowcom:) TO JEST WOLNY KRAJ, KAŻDY MA PRAWO ZMIENIĆ PRACĘ!!!!!
    ReviewUserIcon
    pracownik Iglotex

    13.05.2013 20:59

    Inne

    Jestem pracownikiem Iglotexu i wcale się nie dziwię zachowaniu pracowników Koszalina. Przez ostanie miesiące w Iglotexie było coraz gorzej, w 2012 Elfood przestał istnieć.Zlikwidowano nawet nową Spółkę Iglotex Koszalin w marcu 2013 . Zmieniono też Prezesa, którego każdy szanował bo walczył o nas, a nowy nawet nie raczył przyjechać ani razu, przysłano tylko pismo o zmianach. Zwolniono Księgowe i przyszła informacja o tym, że w Koszalinie i innych oddziałach trzeba zwolnić kolejne 10% pracowników. Dodatkowo główny dostawca Hortex rozwiązał umowę z Iglotexem i nie było podstawowego towaru. Inni dostawcy tacy jak Dr. Oetker, Aviko, Bonduelle przestali wspierać... Na domiar złego wprowadzono nowy system wypłat konkursów dla PH, gdzie PH mógł przy słabej pogodzie nie otrzymać ani grosza. Budżety ograniczały wynagrodzenia dla pozostałych pracowników. Na co było czekać?!?!?! Ja dzisiaj dziękuję im za to, że " mają jaja" i dzięki nim wszyscy zyskaliśmy. Mamy Hortex ( nie wiem, gdzie podkupiony) mamy 100% konkursów i przynajmniej na razie my co zostaliśmy ZYSKALIŚMY. Dziękuję CHŁOPAKI z Koszalina!!!
    ReviewUserIcon
    były ph igl

    13.05.2013 20:40

    Inne

    Naiwni.. - 2013-05-13 19:15:56 Czytam te frustracje i wynaturzenia i zastnawiam się, czym są powodowane i czym są inspirowane te opinie nt Iglotexu. Chyba konkurencją, która już nie wytrzymuje ciśnienia i zamiast pokazać co znaczy na rynku swoją ofertą czy serwisem, robi takie ruchy. To tylko potwierdza, że Iglotex jest wzorem do naśladowania. Koszalin... No cóż stało się. Dobrzy ludzie odeszli z dobrej firmy, lidera rynku, który miał odwagę zmienić jego kształt i będzie to robił dalej. Nie chcą być już częścią jego sukcesu, trudno. Dali się zwieść paru osobom, które zarabiają grubo powyżej 10 tys zł i dzięki temu, że ich przypriowadzili do REN-u dostaną sowitą gratyfikacjuę. To jest w tym wszystkim najśmieszniejsze. Sa tylko narzędziem w interesach "dyrektorów", których krytykują. Myślą, że znaczą więcej, bo dostali podwyżkę, sporo obietnic. Myślą, że sklep czy gastronomik kupuje od nich, bo są fajni i mili, bo są super, ale prawda jest taka, że tak nie jest. Ten biznes ma swoje marże i jak się płaci PH więcej, to musi robić więcej obrotu, a po przejściu będą sprzedawać (coraz) mniej, bo Iglotex oddział stopniwowo odbuduje, ma w tym bardzo duże doświadczenie i jest zdeterminowany, co widać po jego rozwoju. A wtedy Ci co przeszli będą po prostu za drodzy i nowi "dyrektorzy" dadzą im to odczuć ... Trawa nigdzie nie jest zieleńsza. Fakt jest taki, że każdy szuka stabilnego partnera w biznesie, a za Iglotexem stoi wszystko to, co pracownicy składający wymówienia stracili - wiarygodność. Nie dziwi mnie to co zrobiło szefostwo koszalińskiego oddziału Iglotexu. Ci Państwo poniosą zapewne konsekwencje prawne, ale i rynkowe. Są już spaleni na tym rynku. Zarobili raz i mają tego świadomość, ustawili się. Dziwi mnie za to naiwność ludzi, którzy za krótkoterminową korzyść ryzykują wszystko to co osiągnęli w danej organizacji i to co mogą jeszcze osiągnąć... Iglotex za parę lat będzie rozdawał na tym rynku karty, a bycie PH Iglotexu będzie znaczyło więcej niż PH jakiejś firmy krzak, która pewnie nie przetrwa w konkurencji z Iglotexem.. tak czytam twoje wypociny i naprawdę zastanawiam się o co tobie chodzi człowieku? Przecież to,że ktoś zmienił pracę ,to nie jest twoja sprawa.Zatrudniłeś się do iglotexu,to pracuj.Kto Ci broni ?pracuj i bądź szczęśliwy. A jak już tak bardzo Cię interesuje ,to nikt nie wiadomo jakich pieniędzy nie dostał za przejście.Po prostu trzeba sobie prowizję wypracować. Jednorazową i to nie małą kasę proponowali właśnie w zamian za zostanie w iglotexie,ale jakoś nikt z przedstawicieli nie skorzystał. Co do frustracji, to ja tutaj nie widzę ,żeby ktoś się żalił z tych,którzy odeszli. Raczej wypowiadają się Ci,co zostali,lub nowo zatrudnieni.Co do doświadczenia,to my ten oddział rozbujaliśmy ,więc nie mów mi o doświadczeniu iglotexu. To my byliśmy najlepszym oddziałem w Polsce,nie wy. Wy ,to dopiero możecie pokazać na co was stać i to się ewentualnie dopiero okaże.Ale jak na razie,to chyba za wcześnie na takie twoje komentarze. Serwis? a jaki wy macie serwis co? taki ,że jedzie kierowca z towarem i mówi do klienta cyt,, co pani (usunięte przez administratora) zawraca?,, nowy przedstawiciel do klienta cytuję,, ja nie mam czasu jeździć do pani dwa razy w tygodniu,niech pani zamówi,żeby wystarczyło,,. O takim serwisie mówisz? .To Ci powiem ,że pierdoły piszesz.Pracuj i ciesz się,że Ci co odeszli zwolnili Tobie etat. Trochę dłużej tam pracowałem ,więc mogę coś więcej powiedzieć na ten temat. Ciśnienie to ty będziesz miał jak będziesz musiał klientom wciskać Arivę,której nikt prawie nie chce zamawiać....Zmieniliśmy pracę ,nic złego nie zrobiliśmy ,jest to wyłącznie nasza sprawa i nikogo więcej,więc darujcie sobie zbędne komentarze....czas pokaże kto będzie sprzedawał coraz mniej,tylko żebyś się czasem nie zdziwił kolego....żegnam
    ReviewUserIcon
    Naiwni..

    13.05.2013 19:15

    Inne

    Czytam te frustracje i wynaturzenia i zastnawiam się, czym są powodowane i czym są inspirowane te opinie nt Iglotexu. Chyba konkurencją, która już nie wytrzymuje ciśnienia i zamiast pokazać co znaczy na rynku swoją ofertą czy serwisem, robi takie ruchy. To tylko potwierdza, że Iglotex jest wzorem do naśladowania. Koszalin... No cóż stało się. Dobrzy ludzie odeszli z dobrej firmy, lidera rynku, który miał odwagę zmienić jego kształt i będzie to robił dalej. Nie chcą być już częścią jego sukcesu, trudno. Dali się zwieść paru osobom, które zarabiają grubo powyżej 10 tys zł i dzięki temu, że ich przypriowadzili do REN-u dostaną sowitą gratyfikacjuę. To jest w tym wszystkim najśmieszniejsze. Sa tylko narzędziem w interesach "dyrektorów", których krytykują. Myślą, że znaczą więcej, bo dostali podwyżkę, sporo obietnic. Myślą, że sklep czy gastronomik kupuje od nich, bo są fajni i mili, bo są super, ale prawda jest taka, że tak nie jest. Ten biznes ma swoje marże i jak się płaci PH więcej, to musi robić więcej obrotu, a po przejściu będą sprzedawać (coraz) mniej, bo Iglotex oddział stopniwowo odbuduje, ma w tym bardzo duże doświadczenie i jest zdeterminowany, co widać po jego rozwoju. A wtedy Ci co przeszli będą po prostu za drodzy i nowi "dyrektorzy" dadzą im to odczuć ... Trawa nigdzie nie jest zieleńsza. Fakt jest taki, że każdy szuka stabilnego partnera w biznesie, a za Iglotexem stoi wszystko to, co pracownicy składający wymówienia stracili - wiarygodność. Nie dziwi mnie to co zrobiło szefostwo koszalińskiego oddziału Iglotexu. Ci Państwo poniosą zapewne konsekwencje prawne, ale i rynkowe. Są już spaleni na tym rynku. Zarobili raz i mają tego świadomość, ustawili się. Dziwi mnie za to naiwność ludzi, którzy za krótkoterminową korzyść ryzykują wszystko to co osiągnęli w danej organizacji i to co mogą jeszcze osiągnąć... Iglotex za parę lat będzie rozdawał na tym rynku karty, a bycie PH Iglotexu będzie znaczyło więcej niż PH jakiejś firmy krzak, która pewnie nie przetrwa w konkurencji z Iglotexem..
    ReviewUserIcon
    otooto

    13.05.2013 10:56

    Inne

    Chochoł - 2013-05-11 23:13:59 Ja jak zobaczyłech tego Tadzia co pekasem do nas przyjechoł w obdartych porciętach to od razu pomyślałech że to uczciwy chłop być musi, przeca się nie dorobił, nie po ojcach ma fortune a i ludziom kotleta doł bo należą się posiłki, 2 dni ale zawse cóś. Koperte też doł, kurde anioł nie człowiek, sam ni ma a z nosa wydłubie i da, ziemniaków się na zime nakupi za te kopertówke. A jak te dyrektory co tak piknie te kartony przezucoły na rampie to se pomyślałech że do tego stworzone są i po co im te zarządy, na rampie by się chłopiny kurde rozwineły cóś więcej nie? Piknie tera je w naszej firmie, jo jest uczciwy bo fiacika 126p mom to nikt nie powie żem (usunięte przez administratora) ale tych recydywistów to się nie czepiajta, jo też mioł przykrość z sądem, bom sąsiadowi popijaku po gębie nastrzeloł ale racja była po mojej stronie. Ino nie wiem co to te sterydy? Ale jak te diabły zbałamuciły te ponad 40 chłopa to do łba mi nie włazi? Mówita że głąby, tosz rozuma swego nie mieli? 60 % obsady do tej pory dobrze pracujących rozumy potraciło, Kaszpiroskie jakiś cy cóś? A może zahipnozywali ich co? Kurde tyle pytań a nima odpowiedzi na nie. Zdrowia życzę bo ono najważniejsze, a reszta to… Nie ważne kto jakim samochodem służbowym jeździ, ale kto ile na prywatne konto nakradł. Chłopaki z Koszalina do klientów autobusami też nie jeździli, w podartych spodniach nie chodzili a jednak okazało się że za mało zarabiali. Nie ma co dużo gadać bo chłopakom to sam Prezydent miasta powinien podziękowania złożyć - przecież tylu ludzi dzięki nim pracę znalazło ;)
    ReviewUserIcon
    NORDIS

    12.05.2013 16:54

    Inne

    Biedaki z Was dzieciaki :)
    ReviewUserIcon
    Chochoł

    11.05.2013 23:13

    Inne

    Ja jak zobaczyłech tego Tadzia co pekasem do nas przyjechoł w obdartych porciętach to od razu pomyślałech że to uczciwy chłop być musi, przeca się nie dorobił, nie po ojcach ma fortune a i ludziom kotleta doł bo należą się posiłki, 2 dni ale zawse cóś. Koperte też doł, kurde anioł nie człowiek, sam ni ma a z nosa wydłubie i da, ziemniaków się na zime nakupi za te kopertówke. A jak te dyrektory co tak piknie te kartony przezucoły na rampie to se pomyślałech że do tego stworzone są i po co im te zarządy, na rampie by się chłopiny kurde rozwineły cóś więcej nie? Piknie tera je w naszej firmie, jo jest uczciwy bo fiacika 126p mom to nikt nie powie żem (usunięte przez administratora) ale tych recydywistów to się nie czepiajta, jo też mioł przykrość z sądem, bom sąsiadowi popijaku po gębie nastrzeloł ale racja była po mojej stronie. Ino nie wiem co to te sterydy? Ale jak te diabły zbałamuciły te ponad 40 chłopa to do łba mi nie włazi? Mówita że głąby, tosz rozuma swego nie mieli? 60 % obsady do tej pory dobrze pracujących rozumy potraciło, Kaszpiroskie jakiś cy cóś? A może zahipnozywali ich co? Kurde tyle pytań a nima odpowiedzi na nie. Zdrowia życzę bo ono najważniejsze, a reszta to…
    ReviewUserIcon
    men

    10.05.2013 11:59

    Inne

    Kolego licz się ze słowami, bo za obelgi pod adresem innych są odpowiednie paragrafy, a dokładnie art. 216 §2 Kk, myślisz, że jesteś anonimowy? Jakim trzeba być człowiekiem i do jakiego niskiego poziomu się zniżyć żeby na forum wypisywać takie rzeczy. Sorki, tu to miało być.
    ReviewUserIcon
    men

    10.05.2013 11:57

    Inne

    Kolego licz się ze słowami, bo za obelgi pod adresem innych są odpowiednie paragrafy, a dokładnie art. 216 §2 Kk, myślisz, że jesteś anonimowy? Jakim trzeba być człowiekiem i do jakiego niskiego poziomu się zniżyć żeby na forum wypisywać takie rzeczy.
    ReviewUserIcon
    mr

    07.05.2013 20:48

    Inne

    Może koszaliński rynek mrożonek wreszcie zacznie jakoś funkcjonować, może ożywi się ? Nareszcie w Koszalinie jest konkurencja, której obecność zmusi nas wszystkich do myślenia, nas i Was. Uspokójmy emocje, .. co będzie to będzie. Bez Was chłopaki [usunięte przez moderatora],. z Wami też się nie da z innych przyczyn obiektywnych .. żal [usunięte przez moderatora] wielki. Ale niech tak już pozostanie. Pozdrawiam Was wszystkich i z serca życzę powodzenia. Lekko nie będzie..
    ReviewUserIcon
    Aka

    06.05.2013 23:50

    Inne

    Oddział Szczecin dołącza się! u nas również nie jest kolorowo, jesteśmy wykorzystywani za marne pieniądze!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    ph Wrocław

    06.05.2013 22:33

    Inne

    Kolego ja pracuje w oddziale Wrocław i zastanawiam się dlaczego u nas nie jest tak kolorowo jak opisujecie....pracuje jako ph juz 7 lat w tej firmie i w tym oddziale jest coraz gorzej ....ludzie zaczynają sie zwalniać masowo bo zarabiają grosze ....jeśli myślisz że ze 1800zł da sie przeżyć i być z tego zadowolonym to życze powodzenia...nasz oddział to straszna lipa...lechtom, nordis i iglomak są ze wszystkim daleko przed nami...u nas nawet towaru nie ma kto i nie ma czym wywozić...LIPA STRASZNA LIPA!!!!!!!! w przyszłości pan [usunięte przez moderatora] samo osobiście bedzie dostarczał towar do klientów hehehe
    ReviewUserIcon
    Nowy

    04.05.2013 15:44

    Inne

    Witam, mógłby mi ktoś powiedzieć jaka atmosfera jest w iglotexie w Gdyni na magazynie? Proszę, o szczerą odpowiedź, bo chciałbym zacząć tam prace. I jak tam jest z zarobkami.? pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ja - Koszalin

    03.05.2013 16:38

    Inne

    Witam forumowiczów, pozdrawiam wszystkich którzy nam dopingują i mam nadzieje, że wszystkim pracującym w Iglotex'ie poprawią się warunki pracy, tych którzy nam nie dopingują też pozdrawiam bo dzięki naszemu odejściu mają miejsce pracy. Także ja widzę same pozytywy tej sprawy dla wszystkich, którzy się tu wypowiadają, nie rozumiem tylko skąd się bierze tyle złośliwości i nienawiści w wypowiedziach wielu z Was?
    ReviewUserIcon
    can

    03.05.2013 13:51

    Inne

    iglo - 2013-05-02 23:30:54 adolf - 2013-05-01 19:55:10 can - 2013-05-01 13:06:57 Pozdrawiam kolegów z Koszalina i proponuje im skontaktować się z innymi oddziałami REN.Dowiedzą się jak wyglądają naprawdę wypłaty(ok.23-28)oraz tego że w RENIE oczywiście były zwolnienia pracowników po sezonie. Zwalniało się 2-3 kierowców, ich trasy były rozpisywane na innych z myślą że, na wiosnę jakoś to będzie. Poza tym może nie wszyscy wiedzą o tym, że REN aby otrzymać kredyt pozastawiał w bankach samochody a nawet zamrażarki (można sprawdzić są nalepki bankowe naklejone na lodówki). A jak wszyscy wiemy kredyty trzeba spłacać (a pieniążki się kończą, dostawcy proszą o zapłatę za towar). Dlatego pozdrawiam i jednocześnie podziwiam kolegów z Koszalina za to że zdecydowali się związać z taką padaczką.ciekawe tylko czy Zarząd Iglotexu przyjmie z powrotem ludzi którzy można powiedzieć ZDRADZILI FIRMĘ idąc do konkurencji. Powodzenia chłopaki w Renie- sezon przetrwacie :))))) a po sezonie... hy hy hyNie bój się o chłopaków,oni dadzą radę.Zacznij martwić się o siebie,bo gdy nie będziecie robić targetów będą was zwalniać.Już na początku kwietnia wszystkie oddziały Iglotexu miały zwalniać pracowników bo nie mieścili się się w budżetach.Tylko po akcji w Koszalinie centrala wycofała się ze wszystkiego.Narazie próbują uspokoić sytuację,że niby wzystko ok, ale i tak im się to nie uda. Więc życzę powodzenia wszystkim nowo zatrudnionym w Iglotexie.A co ty możesz wiedzieć o pracy w Renie po 2 tyg. Jakich nowych głupot nagadał wam wasz nowy szef. Co, zrobił wam na jego słynnym zebraniu pranie mózgów. Obiecał jak to będziecie rewelacyjnie zarabiali ,roztoczył swoje nierealne wizje jaki to Ren niedługo będzie wielki i potężny, a może obiecał jak w ubiegłym roku wszystkim pieniążki od targetów (oczywiście po tym spotkaniu już się nie pojawił , pieniążki oczywiście też).Koledzy pracowałem dla tego mitomana i bajkopisarza wiele lat i jednego mnie nauczył, to co szef mówi a co robi to są dwie różne sprawy, a we wszystkim najważniejszy jest on sam i jego pieniążki. Poza tym rozmawiacie o AP jakby to on rządził firmą, a to nie prawda. Firmą rządzą jego starzy a on to tylko figurant(facet od wciskania ludziom takim jak wy samych bredni). I muszę przyznać że jest w tym dobry. A przekonacie się o tym już po jakimś roku(o ile tyle przetrwacie).A wcześniej bo już na jesieni odczujecie boleśnie 1200 zł pensji miesięcznie płatnej może do końca miesiąca. ha, ha pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    iglo

    02.05.2013 23:30

    Inne

    adolf - 2013-05-01 19:55:10 can - 2013-05-01 13:06:57 Pozdrawiam kolegów z Koszalina i proponuje im skontaktować się z innymi oddziałami REN.Dowiedzą się jak wyglądają naprawdę wypłaty(ok.23-28)oraz tego że w RENIE oczywiście były zwolnienia pracowników po sezonie. Zwalniało się 2-3 kierowców, ich trasy były rozpisywane na innych z myślą że, na wiosnę jakoś to będzie. Poza tym może nie wszyscy wiedzą o tym, że REN aby otrzymać kredyt pozastawiał w bankach samochody a nawet zamrażarki (można sprawdzić są nalepki bankowe naklejone na lodówki). A jak wszyscy wiemy kredyty trzeba spłacać (a pieniążki się kończą, dostawcy proszą o zapłatę za towar). Dlatego pozdrawiam i jednocześnie podziwiam kolegów z Koszalina za to że zdecydowali się związać z taką padaczką.ciekawe tylko czy Zarząd Iglotexu przyjmie z powrotem ludzi którzy można powiedzieć ZDRADZILI FIRMĘ idąc do konkurencji. Powodzenia chłopaki w Renie- sezon przetrwacie :))))) a po sezonie... hy hy hyNie bój się o chłopaków,oni dadzą radę.Zacznij martwić się o siebie,bo gdy nie będziecie robić targetów będą was zwalniać.Już na początku kwietnia wszystkie oddziały Iglotexu miały zwalniać pracowników bo nie mieścili się się w budżetach.Tylko po akcji w Koszalinie centrala wycofała się ze wszystkiego.Narazie próbują uspokoić sytuację,że niby wzystko ok, ale i tak im się to nie uda. Więc życzę powodzenia wszystkim nowo zatrudnionym w Iglotexie.

    Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.