opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Iglotex Centrala

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 838 ocen
Opinie(2540)
Dodaj opinię

Opinie(2540)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Misja
  • .
  • Rozwój pracowników
  • .
  • Poznaj nasze działy
  • .
  • Proces rekrutacyjny
  • .
  • Informacja dla kandydatów
  • .
  • Kontakt

O firmie

Misja

Rozwój pracowników

Poznaj nasze działy

Proces rekrutacyjny

Informacja dla kandydatów

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Gdańsk
  • Bydgoszcz
  • Gdynia
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Elbląg
  • Wejherowo
  • Brodnica
  • Kwidzyn
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skórcz
  • Ryzowie
  • Boraszewo
  • Kranek
  • Wybudowanie Wielbrandowskie
  • Mieliczki
  • Zajączek
  • Nowy Bukowiec
  • Wolental
  • Bukowiec Nowy
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Nordfish Sp. z o.o.(spółka zamknięta)
Kraków - IGLOKRAK
Skórcz - Iglotex S.A.
Smolec - Iglotex Kraków Sp. z o.o. filia Wrocław
Tarnów - Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego Fritar S.A.
Toruń - Iglotex Toruń Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skórcz
  4. /
  5. Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Opinie

Opinie o Iglotex Centrala Skórcz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 42

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Iglotex S.A. Centrala!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Djjs

    29.05.2022 11:36

    Inne

    Czytam te Wasze komentarze. I po co tak narzekacie jaką sobie pracę wybraliście taką macie jak się nie podoba to sobie zmieńcie. Albo założyć swoją firmę.
    ReviewUserIcon
    Dhgd

    07.06.2022 20:13

    Inne

    Każdy kto dojeżdża to musi opłacać. Żaden pracodawca nie jest idealny.
    ReviewUserIcon
    Low Rider

    17.06.2022 17:01

    Pracownik

    To każdy wie ale chodzi o obecne czasy i inflację która powoduje że za chwilę do pracy człowiek będzie przyjeżdżał po to by zarobić tylko na to by w pracy byc a na resztę życia pieniędzy nic nie zostanie
    ReviewUserIcon
    Andrew 77

    09.06.2022 22:13

    Kandydat

    Witam Ile płacą na początku w Gdyni z uprawnieniami UDT(brutto/netto)?, oraz ile nocek pracuje się w miesiącu, ile sobót?
    ReviewUserIcon
    rw

    05.06.2022 00:26

    Były pracownik

    "Niedziele teoretycznie macie wolne, ale rozumiecie - lepiej przyjść".
    ReviewUserIcon
    Kaleczniak

    05.06.2022 14:04

    Pracownik

    Hehe dokładnie :)
    ReviewUserIcon
    Andrew 77

    09.06.2022 22:10

    Kandydat

    W Gdyni
    ReviewUserIcon
    Waldek

    11.08.2021 09:32

    Kandydat

    Co tak w praktyce robią przedstawiciele handlowi w tej firmie? Na czym dokładnie polega ich praca?
    ReviewUserIcon
    Tomi ejdż

    09.12.2021 13:08

    Pracownik

    Dopóki nie było internetu to tylko matka wiedziała żeś (usunięte przez administratora) , ogarnij się i sprawdź zanim kogoś oczernicz . Nigdy nie sciemnialem ....może dlatego mam wyniki
    ReviewUserIcon
    Mm

    17.04.2022 18:27

    Pracownik

    A czy ja oczerniam Cię czy napisałam że ściemniasz tylko napisane jest coś innego
    ReviewUserIcon
    Stefan Burczymucha

    13.04.2022 18:11

    Były pracownik

    Praca na stanowisku fizycznym, a dokładniej magazynier, nie należy do najcięższych. Zaczynając od wypłat - są mocno dobre. Osobiście widziałem może kilka ogłoszeń na internecie ukierunkowanych na magazyniera, które oferują chociażby przybliżoną pensję. Jeżeli Twoim wyznacznikiem pracy są tylko i wyłącznie pieniądze, śmiało polecam aplikować. Warto teraz spojrzeć na drugą stronę medalu; Atmosferę w pracy oceniam na 1.5/10. Codzienne kłótnie i dogryzanie sobie są na porządku dziennym. Występują również srogie obelgi, rzadziej bo rzadziej, ale jednak. Pracownicy obrabiają sobie tyłki bardziej niż stare babcie o szóstej rano pod klatką. Możesz od osób trzecich dzień w dzień słyszeć, że ktoś produkował się na Twój temat. Nabierając olewczego stosunku gdzie jednym uchem wlatuje, drugim wylatuje - nic się nie zmienia. Dalej jest to hobby czy motyw przewodni wielu osób. Znaczna większość pracowników nie ma żadnych kompetencji w kwestii BHP na swoim stanowisku, mimo wieloletniego stażu. O Twoich rozmaitych popełnionych błędach, tych większych i tych mniejszych, wiedzą wszyscy pracownicy, zamiast załatwić sprawę na linii pracownik - przełożony. Jest to praca dla osób, które potrafią się totalnie odizolować od współpracowników bądź są w stanie znosić mocno złą atmosferę.
    ReviewUserIcon
    ghghg

    12.04.2022 13:50

    Inne

    Mogła bym prosić o informację co dokładnie robi się na produkcji?
    ReviewUserIcon
    Byly pracownik

    26.03.2022 08:31

    Były pracownik

    Pracowałem 5 lat jako ph i ogólnie powiem że Iglotex jako firma nie jest najgorsza porównując do innych firm tego typu.Plany w miarę wykonalne za które dostaje sie premie do tego dochodzą zadania poboczne za ktore tez sa pieniadze w sezonie letnim główna sprzedaż to lody za która płacą producenci lodowi w okresie letnim dobry handlowiec potrafi wyciągnąć (usunięte przez administratora). Do tego dochodzi samochód na użytek własny oczywiście jeśli ktoś go używa z głową jest możliwość raz dwa razy w roku wziąć samochód np na wakacje ja dostałem auto na trasę 1200km i nie pokrywałem kosztów paliwa.Wiadomo pracować trzeba wszędzie mieli jakieś swoje fanaberie dziwne ale ogolnie firmę wspominam bardzo dobrze.
    ReviewUserIcon
    Hhh

    09.03.2022 19:09

    Kandydat

    Chciał bym spróbować aplikować na przedstawiciela handlowego. Ile na rękę mają
    ReviewUserIcon
    PIOTREK

    04.03.2022 09:35

    Kandydat

    Witam chciałbym aplikować na kierowcę kat. C może ktoś więcej opowiedzieć o pracy??
    ReviewUserIcon
    Gniew

    03.03.2022 17:44

    Kandydat

    Witam Serdecznie, co powiecie o pracy kierowcy kat. B ile zarabiają jak soboty? czy to warta praca poświęcenia. Skórcz.
    ReviewUserIcon
    Pawel

    16.02.2022 19:19

    Pracownik

    To ile sie zarabia na magazynie przy mnw -30st C?
    ReviewUserIcon
    Jepe

    10.02.2022 22:36

    Pracownik

    U was też takie chore akcje jak w Toruniu ?
    ReviewUserIcon
    Kiero

    15.02.2022 12:53

    Pracownik

    Chore, to znaczy jakie. Bo w tej firmie słabe akcje to standard
    ReviewUserIcon
    Kockeee

    13.02.2022 17:04

    Pracownik

    W Sosnowcu jest ok, kasa nie wielka ale atmosfera wporzadku
    ReviewUserIcon
    Pawel

    10.02.2022 19:10

    Pracownik

    Czesc. Myslalem o zlozeniu cv do iglotex Lublin na stanowisko magazyniera. Jakie sa zarobki?
    ReviewUserIcon
    PH Alwin

    09.02.2022 18:12

    Pracownik

    Ale dało ładna wypłatę za styczeń pozdrawiam zadowolony PH iglotex oby tak dalej ale nic za darmo. ????
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    31.01.2022 21:48

    Kandydat

    Uczestniczyłem w procesie rekrutacji, najpierw online, potem osobiście. Ludzie, rozmowa Ok, ale pomimo kilkukrotnych zapewnień ze strony Rekruterów, że feedback będzie - jakikolwiek, oczywiście feedbacku brak. Dużo się pisze, czyta o rynku pracy, ale wciąż brak pewnej 'kultury rekrutacyjnej' w stosunku do kandydatów. Mają prawo wybrać kogo chcą i jak chcą, ale wydawałoby się, że takie firmy jak Iglotex powinny być profesjonalne w procesach rekrutacyjnych od początku do samego końca. Wręcz powinny promować pewne standardy. Przykre, że tak nie jest. Bardzo rozczarowywujące .... no cóż.
    ReviewUserIcon
    Lola

    14.01.2022 10:25

    Kandydat

    Widziałam ogłoszenie o pracę na stanowisku Specjalista ds. zarządzania łańcuchem dostaw w Gdyni lub Skórczu. Zastanawiam się nad aplikowaniem. Czy ktoś może więcej powiedzieć na temat tego stanowiska, zarobków?
    ReviewUserIcon
    Lola

    17.01.2022 08:20

    Kandydat

    rozwiniesz swoją wypowiedź?
    ReviewUserIcon
    Lol

    28.01.2022 17:05

    Były pracownik

    Chłopie zastanów sie 2 razy zanim aplikujesz. Ta firma to porażka.
    ReviewUserIcon
    PH Alwin

    07.12.2021 17:47

    Pracownik

    Ale da sianko 8 tys netto będą swieta super pozdrawiam zadowolony PH
    ReviewUserIcon
    Kapelusz

    08.12.2021 12:27

    Pracownik

    Przedstawiciele mają najlepiej.
    ReviewUserIcon
    Rrrr

    26.01.2022 17:23

    Inne

    Chyba za 2 miesiace,u tych dziadów
    ReviewUserIcon
    PH Alwin

    25.12.2021 10:17

    Pracownik

    Ale da sianko znowu w styczniu jednak dobrze być pH w iglotex z (usunięte przez administratora) Ale nic za darmo.
    ReviewUserIcon
    Osama

    17.01.2022 18:01

    Pracownik

    Przedstawiciele mają najlepiej.
    ReviewUserIcon
    Werka

    03.01.2022 11:50

    Były pracownik

    W Toruniu strajkowali i premię dostali
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Iglotex Centrala?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Iglotex S.A. Centrala

    Polska 20 81-339 Skórcz

    NIP:9581265175

    KRS:0000070462

    https://iglotex.pl/
    Branże: Sprzedaż hurtowa
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    11.09.2021 10:29

    Inne

    Jak wygląda ścieżka kariery w Iglotex S.A. Centrala? Czy trudno jest zdobyć awans?
    ReviewUserIcon
    Dyrektor

    20.09.2021 18:00

    Pracownik

    Awans tylko jak masz nazwisko znane ludziom postawionym wyżej
    ReviewUserIcon
    Gal anonim

    20.12.2021 16:27

    Pracownik

    Albo robisz za przedłużacz jak co niektóry xd
    ReviewUserIcon
    Stefan

    15.12.2021 09:41

    Kandydat

    Jak wygląda kwestia uropów? Można wykorzystać cały urlop w ciągu danego roku?
    ReviewUserIcon
    PH alwin

    05.12.2021 15:23

    Pracownik

    Ale da kasy w tym miesiącu.
    ReviewUserIcon
    NIKS

    03.12.2021 06:09

    Były pracownik

    Bardzo OK jest :)
    ReviewUserIcon
    Kazio

    04.12.2021 11:04

    Pracownik

    Na kierowcę. Pełna lodówka i bak w osobówce.
    ReviewUserIcon
    Toruń

    01.09.2021 15:40

    Pracownik

    Prześwietlcie górę z Torunia , nie usuwajcie .
    ReviewUserIcon
    Olsztyniak

    20.10.2021 12:50

    Pracownik

    Wszędzie jak widać jest tak samo. Zarządzający oddziałami siedzą na tych stanowiskach od lat i garną do siebie ile mogą,ale jak widać wszystkim to pasuje.
    ReviewUserIcon
    Tyti

    16.11.2021 15:20

    Pracownik

    Co najgorsze każdy wie , a nikt tego nie ruszy
    ReviewUserIcon
    Ph

    17.03.2021 07:38

    Kandydat

    Witam wszystkich Proszę o informację na stanowisko Przedstawiciel Handlowy mazowieckie Ile wizyt dziennie Czy PH zbiera kasę Jaka podstawa netto Jaka premia max netto Czy auto można użytkować prywatnie (jakies limity) Czy Firma jest warta zachodu? Proszę o opinie ludzi którzy są lub byli PH w tej Firmie i mogą coś podpowiedzieć Dziękuję
    ReviewUserIcon
    Hhhh

    21.10.2021 19:37

    Pracownik

    Jakie to limity
    ReviewUserIcon
    Kaczka

    04.11.2021 16:45

    Były pracownik

    Daj sobie spokój... Szkoda Twojego czasu...
    ReviewUserIcon
    Rafi

    10.09.2020 07:02

    Pracownik

    Magazyn za tą fuszerkę która robi wieczne pomyłki przez co kierowcy mają ciągle braki przy dostawach proponuję 3/4 etatu chyba że będzie poprawa to cały.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    krzeszo

    26.07.2021 08:53

    Pracownik

    Jaka płacą taka praca
    ReviewUserIcon
    Mmm

    21.10.2021 19:34

    Inne

    Dobre towar dojeżdża zamawia się u przedstawiciela ile ma być a ten jeszcze dorzuca takie naciaganie
    ReviewUserIcon
    Bil laden

    18.10.2021 20:45

    Pracownik

    Najlepiej na przedstawiciela kasy cały worek morzna zarobić.
    ReviewUserIcon
    Lukasss

    08.03.2021 17:55

    Kandydat

    Jakie zarobki miesięczne netto ? Interesują mnie konkretne odpowiedzi
    ReviewUserIcon
    Kiero

    09.03.2021 23:25

    Pracownik

    Administrator usunął wartości więc nie ma sensu pisać. Ale ogólnie patrząc na warunki pracy(mrożnia do-21)to słabo
    ReviewUserIcon
    Przemo

    18.10.2021 14:35

    Kandydat

    Witam.A jeśli chodzi o zarobki kierowców oddział w Sosnowcu,orientujesz się może kolego?Są też ogłoszenia z kat b na kierowców to jak to wygląda wtedy?Chodzi mi o radzaj samochodu.....Pozdro
    ReviewUserIcon
    Kock

    30.09.2021 18:50

    Pracownik

    Hmmm jest ok, Sosnowiec powoli daje radę
    ReviewUserIcon
    kroboss11

    07.08.2021 19:17

    Inne

    Produkty tej firmy są beznadziejne . Jadłem , albo próbowałem zjeść ostatnio uszka z grzybami . Porażka . Grzybów jak na lekarstwo a uszka to jeden wielki kluch nie zjedzenia . Przykro mi bardzo ale więcej produktów tej firmy nie kupię .
    Company logo
    Iglotex S.A. Centrala

    09.08.2021 08:07

    Pracodawca

    Witamy, dziękujemy za zakup produktu. Przykro nam, że nie spełnił oczekiwań. Zależy nam bardzo na zadowoleniu naszych konsumentów, dlatego też w celu rzetelnego wyjaśnienia sprawy, prosimy o kontakt z nami poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem http://prostehistorie.com.pl/kontakt/ i opisanie sytuacji, jak też podanie numeru serii i partii produkcyjnej oraz daty przydatności do spożycia, które można odczytać z opakowania. Pozdrawiamy serdecznie, Iglotex S.A.
    ReviewUserIcon
    Titka

    13.09.2021 17:03

    Były pracownik

    Uszka z grzybami są pyszne. Wykorzystuje je do bigosu i do sałatki z uszkami tzw. Ravioli. Pychota! Polecam! Super produkt.
    ReviewUserIcon
    Alina

    13.09.2021 00:50

    Inne

    Family pizza z szynką (wyrób iglotexu), to jakiś zart? Chyba nie istnieje nic ochydniejszego. Czteroosobowa rodzina nie była w stanie zjeść nawet 1/4 tego czegoś. Nawet pies tego nie chcial.
    Company logo
    Iglotex S.A. Centrala

    13.09.2021 08:00

    Pracodawca

    Witamy, dziękujemy za zakup produktu. Przykro nam, że nie spełnił Państwa oczekiwań. Zależy nam bardzo na zadowoleniu naszych konsumentów, dlatego też w celu rzetelnego wyjaśnienia sprawy, prosimy o kontakt z nami poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem http://prostehistorie.com.pl/kontakt/ i opisanie sytuacji, jak też podanie numeru serii i partii produkcyjnej oraz daty przydatności do spożycia, które można odczytać z opakowania. Pozdrawiamy serdecznie, Iglotex S.A.
    ReviewUserIcon
    Mar

    20.08.2021 17:41

    Kandydat

    Jakie zarobki kierowca kat c ile zrzutów dziennie
    ReviewUserIcon
    Rafi

    15.08.2021 08:25

    Pracownik

    Przedstawiciele są dźwignią tej firmy! A co za tym idzie MAJA NAJLEPIEJ, ale żeby nie było nie ma nic za darmo trzeba ostro (usunięte przez administratora) ???? ????
    ReviewUserIcon
    Bil laden

    28.07.2021 19:45

    Pracownik

    Przedstawiciele maja raj na ziemi.
    ReviewUserIcon
    Hhh

    24.07.2021 12:26

    Inne

    Dzisiaj widziałam samochód Iglotexu jest sezon to i kierowca nie ma wolnego. Tylko przedstawiciele mają raj
    ReviewUserIcon
    Wujo

    20.07.2021 11:41

    Pracownik

    Nie ma to jak zamrażarka jest pełna i te zazdrosne miny. Nie ma to jak być kierowcom. :)
    ReviewUserIcon
    Bil laden

    17.07.2021 17:58

    Pracownik

    Jest fantastycznie
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    15.07.2021 11:12

    Kandydat

    Ile może zarobić kierowca C w Skórczu? Ile godzin pracy, albo ile punktów do zrzutki?
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    08.07.2021 22:06

    Kandydat

    Jak wygląda praca jako magazynier, po ile pracujecie i jakie zarobki są ?

    Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.