opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Iglotex Centrala

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 838 ocen
Opinie(2540)
Dodaj opinię

Opinie(2540)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Misja
  • .
  • Rozwój pracowników
  • .
  • Poznaj nasze działy
  • .
  • Proces rekrutacyjny
  • .
  • Informacja dla kandydatów
  • .
  • Kontakt

O firmie

Misja

Rozwój pracowników

Poznaj nasze działy

Proces rekrutacyjny

Informacja dla kandydatów

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Gdańsk
  • Bydgoszcz
  • Gdynia
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Elbląg
  • Wejherowo
  • Brodnica
  • Kwidzyn
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skórcz
  • Ryzowie
  • Boraszewo
  • Kranek
  • Wybudowanie Wielbrandowskie
  • Mieliczki
  • Zajączek
  • Nowy Bukowiec
  • Wolental
  • Bukowiec Nowy
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Nordfish Sp. z o.o.(spółka zamknięta)
Kraków - IGLOKRAK
Skórcz - Iglotex S.A.
Smolec - Iglotex Kraków Sp. z o.o. filia Wrocław
Tarnów - Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego Fritar S.A.
Toruń - Iglotex Toruń Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skórcz
  4. /
  5. Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Opinie

Opinie o Iglotex Centrala Skórcz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 42

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Iglotex S.A. Centrala!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Magazynier

    26.06.2021 20:29

    Pracownik

    Widzę że poszukują kierownika magazynu w Skórczu,czyżby po 20 latach pogonili poprzedniego.
    ReviewUserIcon
    Gagarin

    12.02.2021 18:36

    Inne

    Czy kierowcy w Iglotex S.A pracują w weekendy ?
    ReviewUserIcon
    A.

    02.03.2021 00:36

    Pracownik

    Jeśli nie uda się odebrać wolnego, to tak, jednak priorytetem jest odbiór. Akurat to plus tej firmy, wszystko zgodnie z prawem pracy. Przynajmniej jeśli chodzi o administrację i logistykę, bo w sprzedaży to różnie bywa, zależy od przedstawiciela, bo niektórzy to wolą sami, pomimo telewsparcia. Wiadomo, że osobiście więcej się sprzeda niż przez telefon/internet. Ogólnie jeśli ktoś chce pracować żeby być codziennie w domu i mieć jakiś balans między praca a rodzina, to ta firma jest ok. Wynagrodzenie nie jest zbyt konkurencyjne, ale dla kazdego są wazne są różne aspekty pracy.
    ReviewUserIcon
    mruk

    06.06.2021 08:05

    Pracownik

    Wszystko zgodnie z prawem pracy? HAHAHA - tak to skomentuję ;D
    ReviewUserIcon
    Lalala

    03.06.2021 17:46

    Pracownik

    Ale jest fajnie.
    ReviewUserIcon
    wiechu

    29.05.2021 11:29

    Kandydat

    szukam pracy za operatora warto? bo z opinii to słabo wygląda .jak atmosfera i płaca na początek w pracy bo to najważniejsze ?? iglotex skórcz
    ReviewUserIcon
    Nouveo

    06.05.2021 21:44

    Kandydat

    Witam Zamierzam się przyjąć na magazynie w Sosnowcu...czy warto? Jaka panuje atmosfera? Jakie są zmiany / słyszałem, że głównie pracuje się na nocki po 12 lub 13 godz.? Jaka kasa? Będę wdzięczny za odpowiedzi.
    ReviewUserIcon
    Nuevo

    06.05.2021 17:14

    Kandydat

    Witam Zamierzam pracowac na magazynie w Sosnowcu...pytanie mam o atmosfere w pracy, zarobki, czy praca jest zmianowa czy tylko nocki? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Fix

    22.03.2021 13:50

    Kandydat

    Czy można się zatrudnić na sezon tylko?
    ReviewUserIcon
    Rafaello

    05.05.2021 15:50

    Były pracownik

    nie wiem czy wytrzymasz nawet miesiąc a co dopiero sezon hahhhhhhaaaa
    ReviewUserIcon
    Adam

    24.03.2021 19:06

    Pracownik

    Firma pokazuje jak się troszczy o swoich pracowników. Jestem przedstawicielem i dowiedziałem się ze jest planowane spotkanie przedstawicieli z kierownikiem. Takich spotkań nie było od roku, a teraz, w najgorszym okresie od początku pandemii wymyślili sobie spotkania! Większość już poszukuje pracy, bo kto chce pracować w takiej firmie?
    ReviewUserIcon
    Uehv

    22.04.2021 19:09

    Pracownik

    Nie rozumiem jak praca nie odpowiada to można zmienić i po co narzekać
    ReviewUserIcon
    Rafaello

    05.05.2021 15:46

    Były pracownik

    coś wiem o tym ,po ostatnim zebraniu połowa załogi poszła na kwarantane-haha
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    24.04.2021 10:23

    Inne

    Wiecie, czy Iglotex S.A. Centrala udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?
    ReviewUserIcon
    Ania

    27.04.2021 06:40

    Pracownik

    Tak, to norma.
    ReviewUserIcon
    Bil laden

    18.04.2021 10:48

    Pracownik

    Przedstawiciele maja najlepiej.
    ReviewUserIcon
    Mróz

    18.02.2021 12:25

    Inne

    Trzeba uważać na kierowców pseudo kapusiów kapuścińskich z kapuścianymi łbami o urojonej inteligencji i wysokimi o sobie mniemaniu. Czasami fałszywe nie jednemu pracownikowi zaszkodziły...
    ReviewUserIcon
    Plotkary szczecińskie

    14.03.2021 16:14

    Były pracownik

    Szczególnie w Szczecinie.
    ReviewUserIcon
    kierowca Poznań

    08.04.2021 16:57

    Pracownik

    no a ty jesteś kryształ chyba i grypser taki kolo kuull
    ReviewUserIcon
    Bil laden

    27.03.2021 17:22

    Pracownik

    Przedstawiciele maja najlepiej.
    ReviewUserIcon
    Olo

    24.03.2021 19:20

    Pracownik

    Teraz maja robić spotkania z przedstawicielami ... w pandemii!!!! W nosie, ze COVID szaleje...
    ReviewUserIcon
    Bil laden

    14.03.2021 08:14

    Pracownik

    Przedstawiciele maja najlepiej.
    ReviewUserIcon
    Rozkminiator

    12.03.2021 18:56

    Kandydat

    Czyżby niedobory kierowców na oddziałach? Czemu często pojawiają się ogłoszenia na kierowcę kat. B? Powód to praca sama w sobie? Zarobki? Czy może ciężka aklimatyzacja przez starszych pracowników? Chodzi mi o Mazowieckie
    ReviewUserIcon
    Maciej

    05.03.2021 14:45

    Kandydat

    Czy nowym pracownikom firma zapewnia nową odzież roboczą czy dostają po innych pracowniach ? Jak to u was wygląda?
    ReviewUserIcon
    Przemek

    03.03.2021 15:10

    Kandydat

    Czemu są kasowane kwoty wypłat? Nie jest to zabronione a usuwając szkodzicie ludzia. To administracja strony czy sama firma ?
    ReviewUserIcon
    Miła osoba

    25.02.2021 09:05

    Kandydat

    Mam pytanie byłam na rozmowę o pracę w Skórczu i jestem ciekawa jak się tam pracuje
    ReviewUserIcon
    Bil laden

    20.02.2021 16:48

    Pracownik

    Przedstawiciele maja najlepiej.
    ReviewUserIcon
    Tomek2376

    18.02.2021 16:48

    Kandydat

    Jak wygląda praca jako kierowca kat C w Sosnowcu.Polecacie cz odradzacie ?
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    19.02.2021 14:33

    Były pracownik

    Odradzamy w każdym oddziale nie tylko w Sosnowcu.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Iglotex Centrala?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Iglotex S.A. Centrala

    Polska 20 81-339 Skórcz

    NIP:9581265175

    KRS:0000070462

    https://iglotex.pl/
    Branże: Sprzedaż hurtowa
    ReviewUserIcon
    Tomek2376

    18.02.2021 16:50

    Kandydat

    Jak wygląda praca w Sosnowcu jako kierowca ?
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    16.02.2021 15:33

    Kandydat

    Dzień Dobry Chciałbym zasięgnąć info na temat aktualnych rekrutacji do Iglotex ( szczególnie Iglotex Sochaczew) Czemu co roku o tej samej porze pojawia się ogłoszenie? Aktualnie szukają kilku kierowców kat. B oraz magazynierów Na rozmowie dostałem info ze jest to praca stała i stabilna Co się dzieje że jest taka rotacja? Domyślam się że nie dostanę żadnej konkretnej odpowiedzi ale warto spróbować. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    No taa

    17.02.2021 04:39

    Pracownik

    na sezon zatrudnią, po sezonie się pożeganją, tyle w temacie
    ReviewUserIcon
    Magazyn

    17.02.2021 10:36

    Pracownik

    Wynika to z tego że zbliża się sezon i zacznie się wzmożona sprzedaż (nawet do 200% więcej niż po sezonie).Okres pandemii pewnie wymógł pewną redukcję etatów ,więc teraz potrzebni są nowi pracownicy żeby móc ogarnąć całą sprzedaż
    ReviewUserIcon
    IgloFiglo NowyTarg

    13.02.2021 00:37

    Pracownik

    Iglotex Kraków Sp. z o.o. IGlotex/petit forestier Jak to jest że samochód zarejestrowany do DMC 3,5 T dopuszczalnej masy własnej ma więcej wagi ?CHODZI O SAMOCHÓ O TABLIACH REJESTRACYJNYCH WSC SL14 W DOWODZIE REJESTRAJCYJYM WBITE 2660 KG ŁADOWNOŚĆ PONAD 800 KG ???KTO WAM PODBIJA BADANIA TECHNICZNE ? CHCE NAMAIARY SAMOCHÓD AKTUALNIE JEŹDZI POD IGLOTEX NOWY TARG JAK TO JEST ŻE SAMOCHÓD NA PUSTO WAŻY WIĘCEJ NIŻ DMC 3.5 T ?HMM ? I WY MACIE SIĘ ZA POWAŻNĄ FIRME ? CO MA W TAKIEJ SYTUACJI ZROBIĆ KIEROWCA ???PROSZE O ODP Chciałbym dodać że ostatnio jak zepsuł się mi samochód to czekałem 5 godzin na samochód zastępczy(w zepsutym samochodzie działały tylko światła awaryjne)BRAK OGRZEWANIA!!!!Uważam możemy spotkać się w sądzie że petit Forster to jest pseudo firma...może w końcu ITD dobierze się wam do tyłka to że działacie na x rynków nie znaczy że jesteście nie do ruszenia ? chyba że wszyscy mają wyjeba... P.S w sumie chciałbym się dowiedzieć co w takiej sytuacji ma zrobić kierowca ???
    ReviewUserIcon
    zakopane

    16.02.2021 22:23

    Inne

    Zmień pracę z kierowcy na budowlańca
    ReviewUserIcon
    PH alwin

    12.02.2021 18:41

    Pracownik

    Przedstawiciele maja najlepiej.
    ReviewUserIcon
    Trn

    11.02.2021 15:26

    Pracownik

    Premie ucięte bo tak się komuś podobało . Praca za Najniższą krajową
    ReviewUserIcon
    Siedlczanin

    28.01.2021 22:28

    Inne

    Przedstawiciel handlowy to tu odwala najmniejszą robotę to zadzwonić do kilku klientów co ich ma i zebrać zamówienie to może w parę m8nut. Najgorzej to mają kierowcy
    ReviewUserIcon
    Siedlczanin

    28.01.2021 22:24

    Inne

    Ti nie rozumiem jak Wam tak źle to dlaczego jeszcze tam pracujecie
    ReviewUserIcon
    Driver

    16.01.2021 10:31

    Pracownik

    Panowie czy we wszystkich oddzialach znow poucinano kierowcom pensje ?
    ReviewUserIcon
    Ja

    18.01.2021 00:42

    Pracownik

    Tak. I nie tylko kierowcom.
    ReviewUserIcon
    Kociewiak

    08.01.2021 07:30

    Kandydat

    Szukam pracy w magazynie W Skórczu czy warto?. Ile mozna $ .
    ReviewUserIcon
    Ja

    17.01.2021 10:01

    Pracownik

    Jeżeli masz jakieś inne możliwości, to nie warto.
    ReviewUserIcon
    Bil laden

    16.01.2021 06:18

    Pracownik

    Biznesmen troszeczkę kultury kolega kriss pytał ile zarabiają pH to mu odpisałem a Ty zaraz z takimi tam że to że tamto że ktoś się tam zwolnił kogo to obchodzi chciał to się zwolnił ale Ty zapewne pracujesz i modlisz się żeby Ciebie nie zwolnili.
    ReviewUserIcon
    Bil laden

    14.01.2021 20:47

    Pracownik

    Kriss przedstawiciele kasę w workach 25 litrowych odbierają każdego 10 dnia miesiąca poprostu mają super ????
    ReviewUserIcon
    PH biznesmen

    15.01.2021 17:07

    Pracownik

    Jak ci żal d....e ściska to składaj podanie na pH we wszystkich oddziałach potrzebują pH jest stały nabór .PH maja tak fajnie ze w czasie pandemi się zwalniają z tej firmy nawet tacy co długo pracowali to chyba oczyms świadczy Ty (usunięte przez administratora) w krótkim czasie w samym Poznaniu odeszło 4 handlowców .Prośba nie pisz bzdur ty trolu.
    ReviewUserIcon
    Marek

    27.12.2020 22:47

    Pracownik

    Po tylu latach pracy nawet nam Życzeń nie złożono , nie wspominając o paczkach bonach itp. Pracownika mają za zwykłego (usunięte przez administratora). Ja się pytam co na to fundusz socjalny ? W tej firmie trzeba mieć odpowiednie nazwisko wtedy możesz awansować nie rozumując nic
    ReviewUserIcon
    Gruby

    08.01.2021 04:18

    Pracownik

    Co roku sezon jadę na L4 bierz przykład
    ReviewUserIcon
    Magazyn

    13.01.2021 15:44

    Pracownik

    Chwal się dalej, to zaraz Cię namierzą i kolejnego sezonu już w tej firmie nie doczekasz
    ReviewUserIcon
    Agata

    11.01.2021 10:22

    Były pracownik

    Pracowałam w tej firmie dluuuuugo ! Dużo obiecanek , dużo słów na wiatr ! Na szczęście już mnie tam nie ma i szkoda ze osoby które otrzymują stanowiska wyżej nie pamiętają o kolegach na stanowisku niżej ! Najważniejsze zwracać się per pan per pani ! Teraz pracuje za granicą o zarobkach pisać nie będę ale szacunku to możemy się uczyć . Róbcie więcej szkoleń z bycia człowiekiem, kolegom a nie z mrożonek ! A przede wszystkim bez pracowników wasza firma nie przetrwa wiec doceniajcie i szanujcie bo wszystko wieczne nie jest ! Powodzenia dla każdego kto musi ram pracować !
    ReviewUserIcon
    Bil laden

    29.12.2020 19:23

    Były pracownik

    Najlepiej mają przedstawiciele
    ReviewUserIcon
    Kriss

    10.01.2021 23:40

    Kandydat

    A ile dostają przedstawiciele?
    ReviewUserIcon
    Rafał

    10.01.2021 19:36

    Inne

    Produkty nie do jedzenia , skład katastrofa.
    ReviewUserIcon
    Bil laden

    07.01.2021 20:03

    Pracownik

    Kocham te robote
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    07.01.2021 14:18

    Inne

    Witam Czy ktos może napisać o warunkach pracy PH. Jaka podstawa , samochód czy można prywatnie , czy plany realne , ile można zarobić max.
    ReviewUserIcon
    Bil laden

    29.12.2020 19:35

    Były pracownik

    Najlepiej mają przedstawiciele tylko ciągle narzekają.
    ReviewUserIcon
    A

    06.01.2021 13:28

    Pracownik

    kiedyś byłeś z dostawą w Ełku?
    ReviewUserIcon
    pracownik od 2011

    06.01.2021 12:46

    Pracownik

    Firma totalny bajzej, zero logistyki, kierowcy walą po dwie trasy dziennie, magazyn kuleje ( brak pracowników) , socjal (usunięte przez administratora) , prezesiki utoną w swoim (usunięte przez administratora) , które sami sobie naszykowali...
    ReviewUserIcon
    Piotrek

    04.01.2021 14:31

    Były pracownik

    Pandemia , brak socjalu ale nierobom awanse się naleźą . Żenua

    Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.