opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Iglotex Centrala

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 838 ocen
Opinie(2540)
Dodaj opinię

Opinie(2540)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Misja
  • .
  • Rozwój pracowników
  • .
  • Poznaj nasze działy
  • .
  • Proces rekrutacyjny
  • .
  • Informacja dla kandydatów
  • .
  • Kontakt

O firmie

Misja

Rozwój pracowników

Poznaj nasze działy

Proces rekrutacyjny

Informacja dla kandydatów

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Gdańsk
  • Bydgoszcz
  • Gdynia
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Elbląg
  • Wejherowo
  • Brodnica
  • Kwidzyn
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skórcz
  • Ryzowie
  • Boraszewo
  • Kranek
  • Wybudowanie Wielbrandowskie
  • Mieliczki
  • Zajączek
  • Nowy Bukowiec
  • Wolental
  • Bukowiec Nowy
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Nordfish Sp. z o.o.(spółka zamknięta)
Kraków - IGLOKRAK
Skórcz - Iglotex S.A.
Smolec - Iglotex Kraków Sp. z o.o. filia Wrocław
Tarnów - Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego Fritar S.A.
Toruń - Iglotex Toruń Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skórcz
  4. /
  5. Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Opinie

Opinie o Iglotex Centrala Skórcz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 4
    • 5
    • 6
    • …
    • 42

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Iglotex S.A. Centrala!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    iglo

    04.12.2019 19:06

    Inne

    wow negatywne (ale prawdziwe) opinnie znikają z portalu z prędkością światła. NIEŹLE!
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.11.2019 01:26

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    Company logo
    Iglotex S.A. Centrala

    25.11.2019 11:31

    Pracodawca

    Witamy, dziękujemy za zakup produktu. Przykro nam, że nie spełnił Pani oczekiwań. Zależy nam bardzo na zadowoleniu naszych konsumentów, dlatego też prosimy o bezpośredni kontakt z nami poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem http://prostehistorie.com.pl/kontakt/ i podanie numeru serii, partii produkcyjnej oraz daty przydatności do spożycia, które można odczytać z opakowania. Pozdrawiamy serdecznie, Iglotex S.A.
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.11.2019 22:01

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Krzysiek

    21.11.2019 23:43

    Inne

    :) Jak tam w Białym? Po myśli?
    ReviewUserIcon
    zastanawiacz

    25.10.2019 15:43

    Inne

    czy ktoś się orientuje ile $$ dostają PH na dzień dobry?
    ReviewUserIcon
    Czesiek

    26.10.2019 18:10

    Inne

    Po odliczeniach niecale 2 tys na premie radze nie liczyc
    ReviewUserIcon
    ?????

    21.10.2019 20:36

    Inne

    A gdzie piątkowy wpis o wzorcowo zarządzanym oddziale Skorcz????????????
    ReviewUserIcon
    Nikoś

    22.10.2019 23:02

    Inne

    Już usunięte bo komuś się nie spodobało i cała prawda wyszła na jaw!!!!!
    ReviewUserIcon
    ?????

    23.10.2019 16:12

    Inne

    Czyli na tym forum można się tylko pozytywnie wypowiadać o pracodawcy, bo inaczej wpis zostanie wykasowany.Słabe to jak cała ta firma
    ReviewUserIcon
    Kony1980

    10.10.2019 22:22

    Inne

    Witam Jeszcze raz zapytam, czy ktoś wie co się dzieje, że potrzebują przedstawicieli, kierowników A nawet dyrektorów w 16 lokalizacjach w całej Polsce?
    ReviewUserIcon
    Było

    12.10.2019 13:30

    Inne

    Pewnie się rozwijają i potrzebują nowych pracowników, chyba że przelewy za wrzesień były słabe ????
    ReviewUserIcon
    Olo

    15.10.2019 21:58

    Inne

    Wszędzie jednakowy (usunięte przez administratora) Niedługo zagrają te firmę z kolejnymi jej reformatorami.
    ReviewUserIcon
    Kony1980

    10.10.2019 21:30

    Inne

    Czy ktoś wie co się dzieje w firmie IGLOTEX,że potrzebują do 16 lokalizacji przedstawicieli handlowych,kierowników nawet dyrektorów???
    ReviewUserIcon
    Siedlczanin

    09.10.2019 11:13

    Inne

    A możecie powiedzieć jak jest tylko na prawdę z przedstawicielami z Siedlec. Bo chciał bym się zatrudnić.
    ReviewUserIcon
    Czekoladowy

    05.02.2020 12:47

    Inne

    hahaha ogłoszenie wisi już od października?(usunięte przez administratora)dziewczyna która się od nich zwalniała i z nią współpracowała narzekała, słyszy się o niskich zarobkach.
    ReviewUserIcon
    Olo

    29.09.2019 21:05

    Inne

    30 lat pracy na stanowisku maszynisty chłodniczego. System czterobrygadowy, praca 3 zmianowa w niedzielę i święta. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ola

    23.09.2019 12:13

    Inne

    Izabela interesuje mnie stanowisko na produkcji
    ReviewUserIcon
    Ola

    19.09.2019 09:07

    Inne

    Witam chciałabym się dowiedzieć jakie jest wynagradzanie na rękę i czy nocki są obowiązkowe oraz weekendy? Czy zaliczki też wchodzą w grę?
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    31.08.2019 17:03

    Inne

    Może zostałyby udostępnione jakieś informacje o firmie .Jaka jest kondycją po tych fatalnych przejściach.
    Company logo
    Iglotex S.A. Centrala

    09.09.2019 07:18

    Pracodawca

    Informacje o firmie dostępne są na naszej stronie internetowej (zakładka O GRUPIE/AKTUALNOŚCI). Link: https://iglotex.pl/o-grupie/aktualnosci/
    ReviewUserIcon
    leonidas777

    03.09.2019 00:42

    Inne

    Witam wszystkich Mam pytanie jak wygląda praca jako kierowca bardzo mnie to interesuje (usunięte przez administratora) po ile godzin się pracuje lub w jakich godzinach. Interesuje mnie oddział Kielce może ktoś pracował albo nadal pracuje będę wdzięczny za wasze informacje i opinie. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Bll

    26.10.2018 12:11

    Inne

    Jedna z gorszych firm w których byłem do tego niskie zarobki i wszech obecny brak organizacji omijać !!
    ReviewUserIcon
    driver

    16.12.2018 14:19

    Inne

    A co powiesz na to,że auto do 3,5 T przy wyjeździe z firmy waży 5T? I to nie jest incydent, tylko norma.
    ReviewUserIcon
    Pig

    02.09.2019 11:41

    Inne

    Przede wszystkim szacunek do ludzi bo tego was w szkole nie nauczyli.
    ReviewUserIcon
    Wiola

    30.08.2019 22:35

    Inne

    Witam, chciałam zapytać jak wygląda praca w dziale HR? Fitma poszukuje obecnie osoby na stanowisko HR Business Partnera. Będę wdzięczna za każdą opinie.
    ReviewUserIcon
    Xymena

    01.09.2019 12:52

    Inne

    Odradzam. Duża rotacja, mały wpływ na to, co się dzieje, większość rzeczy narzucona odgórnie. Poza tym, dział miał być większy, były zwolnienia i likwidacje stanowisk nawet w przypadku osób dopiero zatrudnionych. Firma nie gwarantuje stabilności zatrudnienia.
    ReviewUserIcon
    MAGAZYNIER

    25.03.2019 09:54

    Inne

    Skorcza mag 120 czeka na podwyżki a puzniej zobaczymy czy się opłaca (usunięte przez administratora)sezon 2019 to będzie wielka porażka naszego kierownika co nic się nie stara o załogę i naszych wspaniałych dyrektorów którym goroco się robi przed sezonem ten sezon będzie bardzo ciężki załoga się zmniejsza i to z bardzo dobrych ludzi zarabiamy bardzo mało jak na takie warunki pracy i jesteśmy daleko wtyle (usunięte przez administratora) weźcie sobie to do serca bo zbliża się SEZON 2019!!!!!
    ReviewUserIcon
    Pomorzanin

    27.05.2019 15:35

    Inne

    Już się nie ma co martwić zakład spłonął. ..
    ReviewUserIcon
    sialalala

    30.07.2019 22:00

    Inne

    dokładnie tak samo to wygląda w Tarnowie
    ReviewUserIcon
    Olga

    04.06.2019 23:59

    Inne

    Iglotex poszukuje osoby na stanowisku Główny Księgowy/ Główna Księgowa. Firma zaprasza do swoich struktur również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności: https://www.iglotex.pl/o-grupie/kariera/oferty-pracy/glowny-ksiegowy--glowna-ksiegowa-skorcz- Interesuje mnie, jak w praktyce wygląda praca na tym stanowisku?
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    08.07.2019 07:34

    Inne

    Wpisz sobie w gogle pożar iglotex maj 2019 i sam poczytaj.
    Company logo
    Iglotex S.A. Centrala

    09.07.2019 10:39

    Pracodawca

    Bieżące informacje dostępne są na naszej stronie internetowej (zakładka O GRUPIE/AKTUALNOŚCI). Link: https://iglotex.pl/o-grupie/aktualnosci/
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.07.2019 21:21

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Karol

    06.07.2019 16:04

    Inne

    Upewnij się, czy Pani z HR jeszcze pracuje. Tam jest ciągły przemiał ludzi, w hr też była duża rotacja i zwolnienia. W sumie nie masz czego żałować, jedynie czasu zmarnowanego na rozmowę.
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    27.06.2019 10:38

    Inne

    jakie zarobki na stanowisku głównego ksiegowego?
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    27.06.2019 10:35

    Inne

    jakie zarobki na stanowisku głównego księgowego?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Iglotex Centrala?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Iglotex S.A. Centrala

    Polska 20 81-339 Skórcz

    NIP:9581265175

    KRS:0000070462

    https://iglotex.pl/
    Branże: Sprzedaż hurtowa
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    16.06.2019 15:04

    Inne

    Witam. Jak wygląda sytuacja na stanowisku kierowcy? Warto czy nie? I jeżeli nie to dlaczego?
    ReviewUserIcon
    Ja

    05.06.2019 16:06

    Inne

    Jak nie jesteście Państwo w stanie dowieść towaru w dużym mieście przez kilka dni z rzędu ( podobnie jak w poprzednich sezonach) to proszę zająć się inna branża, a nie denerwować tych, którzy czekając na wasze dostawy nie maja co sprzedawać.
    Company logo
    Iglotex S.A. Centrala

    07.06.2019 08:36

    Pracodawca

    Witamy, dziękujemy za kontakt z nami. Zależy nam bardzo na zadowoleniu naszych klientów, dlatego też w celu wyjaśnienia sprawy, prosimy o informację jakiego miasta/punktu dotyczy zgłoszenie. Pozdrawiamy serdecznie, Iglotex S.A.
    ReviewUserIcon
    Brooklyn

    30.05.2019 21:40

    Inne

    Witam. Chciałbym zapytać o pracę we Wrocławiu na stanowisku Kierowcy Może ktoś się podzielić opinia na temat zakładu? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ja

    28.05.2019 20:02

    Inne

    Brak mi słów. Jak można kilka lat pracować w (złej) firmie. Przecie to widać w 1 tygodniu pracy. A potem nażekanie i zgrzytanie zębami. Andrzej
    ReviewUserIcon
    Prorok

    28.05.2019 18:19

    Inne

    Pycha kroczy przed upadkiem.
    ReviewUserIcon
    Nieznany

    07.05.2019 07:43

    Inne

    Jakie zarobki są na kierowcę w Skórczu niby proponują (usunięte przez administratora) .
    ReviewUserIcon
    dyro

    07.05.2019 16:29

    Inne

    zaczyna się sezon,więc dają tyle żeby ktoś chciał przyjść.Po sezonie ,czyli już we wrześniu albo aut bo już tyłu kierowców jest niepotrzebnych,a na pewno kasa w dół
    ReviewUserIcon
    południe

    12.04.2019 03:31

    Inne

    a co tam w krzeszowicach słychać dalej obiecanki i po za tym nic
    ReviewUserIcon
    Było minęło ????????

    08.04.2019 19:21

    Inne

    Brak szacunku dla pracownika, atmosfera jak na pogrzebie, nikt z nikim nie rozmawia. Bardzo duża rotacja, bardzo słabe benefity. (usunięte przez administratora) Nie jestem w stanie polecić tej firmy NIKOMU! Dzisiaj jesteś a jutro Ciebie nie ma. Spędziłem tam kilka lat życia i za nic nie chciałbym tam nadal pracować...
    ReviewUserIcon
    dawno temu

    09.04.2019 03:49

    Inne

    Podpisuje się pod tym obiema rękoma.Też spędziłem tam kilka lat i po zmianie pracy za zadna kàse nigdy bym tam nie wrócił.W sezonie wykorzystać,a po sezonie wypluć.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jaś

    03.04.2019 18:30

    Inne

    Ta firma to tragedia.(usunięte przez administratora)Oby w końcu zakończyła działalność.
    ReviewUserIcon
    Były sługa

    13.03.2019 10:49

    Inne

    Dlaczego komentarze są usuwane? Czy to nie jest forum niezależne? Czy nawet na Gowork firma nie zezwala na własne zdanie? Jakby powiedziała Pani dyrektor nie znająca podstaw Excela: "żenada" :D
    ReviewUserIcon
    T.T

    07.03.2019 15:10

    Inne

    S.T tam pracuje TO MUJ Tata fajna firma Moje sugestie dla Iglotex S.A. Centrala: Fajna firma
    ReviewUserIcon
    Iga

    23.02.2019 20:20

    Inne

    Słaba firma. Duża rotacja, brak szacunku do pracowników, dzisiaj jesteś - jutro Cię nie ma. O dziwo zostawiają słabych i niekompetentnych. Nie wiem, czym się kierują. Osobiście na zarobki nie narzekalam,(usunięte przez administratora). Źle wspominam ten okres.
    ReviewUserIcon
    dawno

    25.02.2019 15:08

    Inne

    Całkowicie się zgadzami,słaba firma i kadra zarządzająca.Wszędzie kolesiostwo i brak pomysłu .Nikt nikogo nie rozlicza za babole , wszystko jest zamiatane pod dywan.Malowanie trawy na zielono jak ktos ważny ma się pojawić.Strata czasu na tą firmę,zrozumiałam to za późno.
    ReviewUserIcon
    Krzysztof ze Swarzędza

    13.02.2019 19:54

    Inne

    13.Luty.2019 Kupiliśmy w Swarzędzkiej " Biedronce" - Pizzę -Papa Pedro. Po przygotowaniu jej zgodnie z instrukcją okazało się ze produkt nie nadaje sie do spożycia. Ciasto wogóle nie wyrobione a co najwyżej rozwałkowane Po upieczeniu było jak guma do żucia albo prezerwatywa. Więc obie pizze z żona wyrzuciliśmy do śmieci. Póżniej jest krzyk ze w Polsce marnuje sie tyle żywności ale jak mozna jeść takie produkty jak firmy Iglotex ????
    Company logo
    Iglotex S.A. Centrala

    14.02.2019 08:25

    Pracodawca

    Witamy, dziękujemy za zakup produktu. Przykro nam, że nie spełnił Pana oczekiwań. Zależy nam bardzo na zadowoleniu naszych konsumentów, dlatego też w celu rzetelnego wyjaśnienia sprawy, prosimy o kontakt z nami poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem http://prostehistorie.com.pl/kontakt/ i opisanie sytuacji, jak też podanie numeru serii i partii produkcyjnej oraz daty przydatności do spożycia, które można odczytać z opakowania. Pozdrawiamy serdecznie, Iglotex SA.
    ReviewUserIcon
    Chętny

    20.01.2019 20:53

    Inne

    Chciałbym aplikować na magazyniera,jakie warunki ,atmosfera i osoby zarządzające
    ReviewUserIcon
    €£¥₩@#

    21.01.2019 11:33

    Inne

    Olsztyn omijać szerokim łukiem,na magazynie kolesiostwo,słaby kierownik i zmianowi.Nie polecam
    ReviewUserIcon
    Franek

    21.12.2018 01:24

    Inne

    Witam, jak wygląda praca na magazynie?jakie jest kierownictwo magazynu?
    ReviewUserIcon
    Były

    22.12.2018 21:21

    Inne

    Zależy gdzie ale praca głównie w mrozie do -21
    ReviewUserIcon
    Były

    14.01.2019 13:24

    Inne

    Pracownik dostaje komplet odzieży ocieplanej i buty,z adaptacją bywa różnie.
    ReviewUserIcon
    driver

    16.12.2018 15:42

    Inne

    Dlaczego została usunięta wiadomość o przeładowanych autach?
    ReviewUserIcon
    driver

    10.01.2019 11:16

    Inne

    Auta są codziennie przeładowane ale to jest norma premii też nie dostaniesz i te to jest norma
    ReviewUserIcon
    Ralph

    25.05.2018 12:47

    Inne

    Kupilem pierogi,lezaly w lodowce,a na drugi dzień chciałem je ugotować i co...wszystkie zlały się w jedno klejące ciasto. Wyrzuciłem..
    Company logo
    Iglotex S.A. Centrala

    06.08.2018 07:53

    Pracodawca

    Witamy, dziękujemy za zakup produktu. Przykro nam, że nie spełnił Pana oczekiwań. Zależy nam bardzo na zadowoleniu naszych konsumentów, dlatego też w celu rzetelnego wyjaśnienia sprawy, prosimy o kontakt z nami poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem http://prostehistorie.com.pl/kontakt/ i opisanie sytuacji, jak też podanie numeru serii i partii produkcyjnej oraz daty przydatności do spożycia, które można odczytać z opakowania. Pozdrawiamy serdecznie, Iglotex SA.
    ReviewUserIcon
    Stasiek

    20.12.2018 05:25

    Inne

    .. ynteligentnie baardzo ????
    ReviewUserIcon
    IWPA

    02.12.2018 13:37

    Inne

    Normalna firma. Handlowcy dobrze opłacani, jak wszędzie trzeba pracować. W logistyce w tym roku duże zmiany na lepsze w wynagrodzeniach. Firma ani się wyróżnia ani nie odtaje . W tym roku więcej zwolnień co powoduje nerwowość .Bardzo bogaty socjal ( karta multi sport prywatna opieka medyczna, dopłata do wczasów itp). Oczywiście różnie jest w różnym oddziale.Największy problem to infrastruktura. Za darmo nigdzie już nie płaca. Nie jestem bezkrytyczny ale jak ktoś pracował w kilku firmach to wie ,że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!:)
    ReviewUserIcon
    Zawiedziona

    27.11.2018 09:25

    Inne

    Witam, Chciałabym napisać i przestrzec wszystkich przed firm Iglotex. Jeśli zastanawiacie się czy warto podjąć pracę jako przedstawiciel handlowy w tej firmie to lepiej iść na kasę do biedronki. Zero poszanowania dla człowieka, ciągłe maile z krytyk z DW do wszystkich pod adresem osoby która rzekomo coś zawiniła. Praca od 6:00 rano do 17:00-18:00 w zależności gadzi trzeba jechać. Po powrocie do domu praca administracyjna do 3 godzin dziennie. I tak dzień w dzień. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Borelioz

    24.11.2018 17:24

    Inne

    Iglotex lublin omijać szerokim łukiem..

    Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.