opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Iglotex Centrala

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 838 ocen
Opinie(2540)
Dodaj opinię

Opinie(2540)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Misja
  • .
  • Rozwój pracowników
  • .
  • Poznaj nasze działy
  • .
  • Proces rekrutacyjny
  • .
  • Informacja dla kandydatów
  • .
  • Kontakt

O firmie

Misja

Rozwój pracowników

Poznaj nasze działy

Proces rekrutacyjny

Informacja dla kandydatów

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Gdańsk
  • Bydgoszcz
  • Gdynia
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Elbląg
  • Wejherowo
  • Brodnica
  • Kwidzyn
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skórcz
  • Ryzowie
  • Boraszewo
  • Kranek
  • Wybudowanie Wielbrandowskie
  • Mieliczki
  • Zajączek
  • Nowy Bukowiec
  • Wolental
  • Bukowiec Nowy
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Nordfish Sp. z o.o.(spółka zamknięta)
Kraków - IGLOKRAK
Skórcz - Iglotex S.A.
Smolec - Iglotex Kraków Sp. z o.o. filia Wrocław
Tarnów - Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego Fritar S.A.
Toruń - Iglotex Toruń Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skórcz
  4. /
  5. Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Opinie

Opinie o Iglotex Centrala Skórcz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 5
    • 6
    • 7
    • …
    • 42

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Iglotex S.A. Centrala!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Nowy

    21.05.2018 21:36

    Inne

    Jak wygląda praca przedstawiciela w Bielsku B ile się zarabia i jakie auta dają?
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    23.11.2018 16:23

    Inne

    Czy Ty się dobrze czujesz po co takie bzdury piszesz idiotka
    ReviewUserIcon
    szakira

    25.09.2018 09:32

    Inne

    To prawda ,że młody S w Gdyni z Triada tematy zaczął robić ?
    ReviewUserIcon
    Triada

    08.10.2018 18:55

    Inne

    No pewnie że są policzone odlicza dni do emerytury
    ReviewUserIcon
    Arek1995

    15.11.2018 09:16

    Inne

    To młody S jest w Triadzie czy nie? Bo ponoć śmiga po klientach i mówi ze pracuje dla Triady
    ReviewUserIcon
    Kandydatka

    25.10.2018 19:57

    Inne

    Jak to wygląda z pracą w biurze, w Dąbrowie ? Polecacie ?
    ReviewUserIcon
    Nowy

    01.10.2018 21:09

    Inne

    Iglotex powinien pamiętać że firma to ludzie.Tylko nie tych co ciągną tylko do siebie i budują złą atmosferę.Może czas już zrobić z nimi porządek
    ReviewUserIcon
    stary

    11.10.2018 17:02

    Inne

    jesteś jedyny która prawi takie banialuki asie na ile ostatnich wpisów. Widocznie dobrze Ci tam gdzie śmierdzi.
    ReviewUserIcon
    nn

    11.10.2018 16:41

    Inne

    (usunięte przez administratora) Zarobki tragiczne , praca żadna , warunki czy to biuro czy magazyn okropne! Nie polecam tego miejsca.
    ReviewUserIcon
    Waldek

    11.10.2018 07:33

    Inne

    Masakra nie polecam szkoda czasu na szczegóły bo i tak usuna nie polecam nikomu
    ReviewUserIcon
    Doświadczony

    10.10.2018 21:32

    Inne

    Mógłbym napisać lekturę tylko po co jak i tak ze strachu usuną ? Info dla nowych widzicie komentarze odpowiedzi udzielić musicie sobie sami czy warto
    ReviewUserIcon
    Greg

    10.10.2018 17:39

    Inne

    Iglotex to fatalna firma
    ReviewUserIcon
    Szrek

    10.10.2018 09:48

    Inne

    Drodzy HR Iglotex dlaczego kasujecie wpisy prawda w oczy boli???? W HR też macie zmiany personalne pochwalcie się:)
    ReviewUserIcon
    Eeeee

    09.10.2018 17:12

    Inne

    Po co pisac tu opinie jezeli tylko te pochlebne dla iglotexu sa publikowane.Ciekawe jakim kluczem hr to weeryfikuje i komu zanosi ta pisana prawde
    ReviewUserIcon
    kawałek

    09.10.2018 12:13

    Inne

    beznadziejne forum kasują wszystkie opinie które zagrażają ich opinii ,strach ?? przed prawda dla nowych ?
    ReviewUserIcon
    Strachu

    01.10.2018 21:20

    Inne

    Opinie 3/6 jaka firma takie opinie
    ReviewUserIcon
    Brylant

    16.02.2018 11:39

    Inne

    Hej, LUBLIN. Zastanawiałem się nad pracą magazyniera w Lublinie, Możecie powiedzieć jakie są warunki i jaka panuje atmosfera w firmie? Czy warto składać tam papiery? Z góry dziękuję
    ReviewUserIcon
    Boreczek

    01.10.2018 19:39

    Inne

    Daj se spokój
    ReviewUserIcon
    aaa

    26.09.2018 10:20

    Inne

    Kasowanie negatywnych opinii tylko potwierdza beznadziejność tego miejsca .
    ReviewUserIcon
    Ono

    25.09.2018 12:17

    Inne

    I po co pisać prawdę jak moja wypowiedz na temat warunków pracy została usunięta?
    ReviewUserIcon
    Ja

    24.09.2018 09:06

    Inne

    Brak mozliwosci awansu,stanowiska obsadzone slaba kadra .Pozbywanie sie ludzi lekką reką.
    ReviewUserIcon
    Anonymous

    23.09.2018 17:28

    Inne

    Firma bardzo słaba chaos organizacyjny , do tego bardzo niskie zarobki , miejsce kompletnie nie nastawione na rozwój .
    ReviewUserIcon
    driver

    18.09.2018 12:25

    Inne

    Cóż za nieszczęśliwa firma. sezon się skończył, a oni tacy biedni i nie mają kasy na remonty ciężarówek. Czyżby nastał "Dziad-Trans"?
    ReviewUserIcon
    stan 1950

    15.09.2018 17:00

    Inne

    Z czego wy robicie ciasto na pierogi ,twarde to jak podeszwa konkretnie chodzi o te z kapustą z grzybami .
    Company logo
    Iglotex S.A. Centrala

    17.09.2018 08:07

    Pracodawca

    Witamy, dziękujemy za zakup produktu. Przykro nam, że nie spełnił Pana oczekiwań. Zależy nam bardzo na zadowoleniu naszych konsumentów, dlatego też w celu rzetelnego wyjaśnienia sprawy, prosimy o kontakt z nami poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem http://prostehistorie.com.pl/kontakt/ i opisanie sytuacji, jak też podanie numeru serii i partii produkcyjnej oraz daty przydatności do spożycia, które można odczytać z opakowania. Pozdrawiamy serdecznie, Iglotex SA.
    ReviewUserIcon
    Duża rybka

    30.08.2018 22:24

    Inne

    Kozaki mają to do siebie że się szybko ścierają
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Iglotex Centrala?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Iglotex S.A. Centrala

    Polska 20 81-339 Skórcz

    NIP:9581265175

    KRS:0000070462

    https://iglotex.pl/
    Branże: Sprzedaż hurtowa
    ReviewUserIcon
    Pracus

    13.08.2018 21:22

    Inne

    W Olsztynie dalej się zwalniają z magazynu. Zaczęły się nowe rządy
    ReviewUserIcon
    mrożonka

    21.04.2018 12:29

    Inne

    A jak tam sprawy sądowe pracowników wobec Iglotexu ?? Słyszałam ,że ostatnio podobno Iglotex przegrał sprawę w Gdyni która jeden z pracowników im założył ? coś wiecie ?
    ReviewUserIcon
    Gitara

    22.04.2018 15:57

    Inne

    Szykuje się pozew zbiorowy wszystkich którzy tak bardzooo tęsknią podobno :)
    ReviewUserIcon
    Ona

    30.07.2018 12:49

    Inne

    Haha wystarczy przeszukać internet ale to nie był pracownik iglotexu tylko igloportu i to biura ..
    ReviewUserIcon
    Zielniczek

    10.10.2017 17:17

    Inne

    Zastanawiam się dlaczego tak mało piszecie o firmie? Nowi kandydaci lubią sprawdzać informacje o firmie na tym forum! Chyba, że takie milczenie oznacza dobrą atmosferę, fajną pracę? Oferty firma ma głównie dla kadry kierowniczej i dyrektorskiej nic dla szeregowych!!!
    ReviewUserIcon
    Mercedes

    11.07.2018 11:09

    Inne

    W Lublinie już robią
    ReviewUserIcon
    pepe

    26.07.2018 12:23

    Inne

    w krzeszowicach było ich ponad 10 a zostało chyba 5 (sami olali pracę )
    ReviewUserIcon
    Ja wiem

    07.07.2018 21:16

    Inne

    Zgadzam się Beatą. Duże zapędy, a tak naprawdę to banda słabych managerów którzy liczą tylko ile jeszcze da się jeszcze wyrwać .
    ReviewUserIcon
    111

    17.06.2018 09:03

    Inne

    witam ile daje Iglotex na stanowisku magazynier/kontemplacja? ew jaka umowa? pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Adam

    30.05.2018 12:26

    Inne

    Moderator kasuje albo skraca niewygodnie opinie. Osobiście bardzo nie polecam. Kiedyś to był potentat, dziś szkoda slów
    ReviewUserIcon
    Ai

    28.05.2018 22:19

    Inne

    Brak szacunku dla pracownika w Skorczu
    ReviewUserIcon
    stary iglokrakowiec

    24.05.2018 09:18

    Inne

    Zapomnialem o jeszcze jednym: W kwietniu zmienili system informatyczny ze złego na jeszcze gorszy. Skutkiem ubocznym jest to że podniesli ceny na większości produków od 5-10 procent. (usunięte przez administratora) Nic dziwnego że ludzie pouciekali
    ReviewUserIcon
    MM

    21.05.2018 18:40

    Inne

    Pracuje ktoś jako PH w Bielsku-Białej? Interesuje mnie opinia z pierwszej ręki...
    ReviewUserIcon
    Stary Iglokrakowiec

    22.05.2018 09:43

    Inne

    Nikt z PH nie pracuje dłużej niż 1,5 roku chociaż firma ma 20 lat. Sam odpowiedz sobie na pytanie dlaczego
    ReviewUserIcon
    MM

    23.05.2018 17:05

    Inne

    Nie znam tej firmy i właśnie nie wiem jakie są minusy. Mogę prosić o jakikolwiek konkret co jest nie tak?
    ReviewUserIcon
    Pph

    03.05.2018 11:58

    Inne

    Pracuję we Wrocławiu jako Ph. Ogólnie fajnie, pracuje po 10 godzin i mam spokój. Problem jest z magazynem. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pph

    05.05.2018 16:05

    Inne

    Faktycznie 3/4 magazynierow mają problemy z czytaniem. Dla nich "1" i "5", to tyle samo.
    ReviewUserIcon
    ja umiem liczyć do 30

    07.05.2018 15:55

    Inne

    Zgadza się, proszę za kryterium przyjmowania ludzi do pracy brać pod uwagę umiejętność liczenia do 10, ewentualnie 20.
    ReviewUserIcon
    Pph

    03.05.2018 11:42

    Inne

    Pracuję we Wrocławiu jako Ph. Ogólnie fajnie, pracuje po 10 godzin i mam spokój. Problem jest z magazynem. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Gnom

    05.04.2018 20:07

    Inne

    Co taka cisza,zaraz się zacznie niewolnicza praca.znowu sezon
    ReviewUserIcon
    P.G

    20.04.2018 18:55

    Inne

    Owszem jest to możliwe, lecz gastro na Warszawę łącznie z łososiem na sushi. W innym przypadku buahaha ... zapomnijcie :D
    ReviewUserIcon
    igloxi

    21.04.2018 17:44

    Inne

    wyczuwam dużą tęsknotę skoro osoba tak bardzo jest (i chce być)na bieżąco z życiem firmy :)
    ReviewUserIcon
    anonymous

    21.04.2018 08:09

    Inne

    robota w teori fajna ale w praktyce-(usunięte przez administratora) poszedłem z uprawnieniami na wózek widłowy i juz mi cierpna ręce od przerzucania frytek dziekuje
    ReviewUserIcon
    o co chodzi ?

    15.04.2018 00:49

    Inne

    Iglotex ............ hmmm Gdynia fajter przeminęło z wiatrem . aktualny dramat trwa dalej .....
    ReviewUserIcon
    welle

    10.04.2018 16:19

    Inne

    eins null neun
    ReviewUserIcon
    Byly pracownik

    09.04.2018 13:04

    Inne

    Nie ma sensu pisac tu opini poniewaz napiszesz nie korzystna opinie dla firmy ale zgodna z rzeczywistością to idrazu jest usunięta.
    ReviewUserIcon
    Gala

    21.02.2018 13:24

    Inne

    Jeżeli chodzi o Olsztyn to masz chyba słabe informacje,zawsze słyszę że to najlepszy oddział w Polsce. Najlepszy dyrektor, sprzedaż i ogólnie wszystko tam jest (usunięte przez administratora) robione.
    ReviewUserIcon
    Itaka

    31.03.2018 14:26

    Inne

    Ale co , ale co ??? Co Olsztyn ??? Bardzo dobry oddział.. Super wyniki i rewelacyjny kierownik od gastronomii.
    ReviewUserIcon
    Ghbh

    16.02.2018 18:28

    Inne

    A pracuje ktoś z Was w Siedlach w Iglotex
    ReviewUserIcon
    Bass

    01.03.2018 21:05

    Inne

    Nie wszyscy się zwolnili
    ReviewUserIcon
    Pomidor

    15.03.2018 08:01

    Inne

    Czytam i już wiem: przecinki w zdaniu mają znaczenie...
    ReviewUserIcon
    jerzy

    05.03.2018 14:10

    Inne

    zupa grochówka z wędzonką po gotowaniu 50 minut ma twardy groch dziekuje
    ReviewUserIcon
    Fartuch

    06.03.2018 17:27

    Inne

    Zupa a może ty jajka gotowałeś 50 minut i dalej twarde były....haha
    ReviewUserIcon
    Iglotex S.A.

    08.03.2018 10:18

    Inne

    Witamy, dziękujemy za zakup produktu. Przykro nam, że nie spełnił Pana oczekiwań. Zależy nam bardzo na zadowoleniu naszych konsumentów, dlatego też w celu rzetelnego wyjaśnienia sprawy, prosimy o kontakt z nami poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem http://prostehistorie.com.pl/kontakt/ i opisanie sytuacji, jak też podanie numeru serii i partii produkcyjnej oraz daty przydatności do spożycia, które można odczytać z opakowania. Pozdrawiamy serdecznie, Iglotex SA.
    ReviewUserIcon
    ph obojętny

    07.03.2018 14:04

    Inne

    ooooo.... jaki news!!!! GRATULACJE!!!!!

    Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.