Opinie o Stalprodukt S.A. w Bochnia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Stalprodukt S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Stalprodukt S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja blachy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalprodukt S.A. w Bochnia

lukas

Jaki system pracy? 2 zmiany? 3?

Vol
@lukas

i 2 i 3 zmiany i jeszcze trzeba wziąć pod uwage system 4-brygadowy

Angelito

nie mam w zwyczaju za wiele się nagadywać. firma porządna warto sprawdzić

Biuro mieści się w tym samym miejscu czy produkcja, czy są osobno zlokalizowane?

Nie chodzi o to czy w tym samym budynku, bo to nieistotne, ale czy adres ten sam

Lola

I tak się sprawy mają po podwyżkach. Operatorzy dostali te same stawki nie patrząc kto jakie ma uprawnienia. Jeden urabia się po łokcie a drugi na telefonie,i zero jakiego kolwiek zaangażowania w pracę.

Wysokiej klasy menadżer
@Lola

Ostatnie "podwyżki" to, można powiedzieć, "kunszt" kierownika, którego nazywają kadrowcem. Nie wiadomo co było wytycznymi do takowych, jedyne co można wydedukować po obserwacjach to była to grupa krwi lub głębokość..... . Zyski historyczne a premia przeciętna. Na wydziale blach docenieni zostali kierownicy i ludzie dyrektora, tzw. utrzymanie ruchu (z resztą sam nie kryje swojego silnego przywiązania do nich). Generalnie to kolejna próba poróżnienia pracowników, wydaje się, że dość skuteczna. Wszystkich, bez względu na staż, doświadczenie, zaangażowanie przycięli wg szablonu, więc pytanie- po co były te widełki? A już abstrahując od powyższego, to należy się zastanowić nad poziomem wyedukowania kadry zarządczej w kwestii języków obcych, bo prędzej żona dogadać się po "innemu" na hali, wśród operatorów niż managenementu, trochę to żenujące....

Firma Stalprodukt S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Realizacji Budów Drogowych. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Honey Love

Jeśli ktoś chce pracować w dobrej atmosferze i zarabiać niezłe pieniądze to to jest miejsce dla niego.

@Honey Love

Jaka atmosfera i jakie pieniądze? Obiecują od wiosny podwyżki i jakoś do tej pory nie widać nie liczę te nędzne 50 groszy co rzucili w lipcu. Atmosfera też fantastyczna jak robią teraz łapankę na P1. Naprawdę kraina mlekiem i miodem płynąca ????

Honey Love
@Rudy

Ja pracuje z fajnymi ludźmi i jest spoko, chyba mam prawo do wypowiedzenia się no nie??? W porównaniu do moich wcześniejszych robót to wypada nie najgorzej i chciałem się tym podzielić, patrząc ile tu komentarzy narzekających. Tyle.

@Honey Love

Każdy ma prawo się wypowiedzieć i podzielić się swoją opinią. Nie chodziło mi o atmosferę między sobą bo ludzie są różni tylko jak jesteśmy traktowani przez pracodawcę. Ostatnie dla jednych podwyżki a dla innych obniżki wynagrodzenia dają obraz tego że pracownik a szczególnie produkcji jest na samym końcu a nie jak pisał prezes najcenniejszym kapitałem. Właśnie pokazali jak jesteśmy,,cenni"Nie wspomnę o stawkach biura bo z tego co widać to oni są najcenniejsi a reszta to (usunięte przez administratora) co się nimi pomiata i straszy. Ale najważniejsze żeby zdrowie było!Tak więc dużo zdrówka wszystkim!

Aaa

A wiec zrównali operatorów do jednej stawki, tyle że operator, z uprawnieniami oraz odpowiadający za produkcję tzn zgrzew bądź jakość produktu finalnego, ma tyle samo bądź mniej od operatora na układaczu który tylko paczki odwozi hmm aż ???? bądź od rozwijarkowych, którzy nie odpowiadają za produkcje. Panowie powodzenia!!

@Aaa

Właśnie tym posunięciem skłócili ludzi na hali i o taki efekt im chodzi.Nikt nie pytał co dany pracownik potrafi tylko do jednego worka i od najniższej stawki. Jedynie to mają docenić tych co często chorują oferując pracę na P1.

Natural Mess

Ciężko się odstać, chyba jest konkurencja spora na stanowisko. Ale to świadczy, że warto próbować

Kiszony Śledź

sam fakt ze musisz byc odpowiedzialny na tym stanowisku jest na plus bo daje mozliwosc duzego rozwoju i zlapania doświadczenia

Ślus
@Kiszony Śledź

Ja na ślusarce sporo się nauczyłem, starsi stażem też pomogli. Potem już idzie z górki.

Otese
@Ślus

długo pracowałeś, żeby tak dobrze wszytsko ogarniać?

Ślus
@Otese

nie długo, mam do tego talent :)

Angel Eyes

Pewnie, ze trzeba się napracowac, ale na spokojnie można liczyć u nich na spoko zarobki

Wład
@Angel Eyes

ZGADZAM SIE ja się cieszę, że mam stabilna prace i nie musze sie martwic co do gara włożyć a przy covidzie to ludzie mają różnie

Biel
@Angel Eyes

jak jest dobra praca to i potem z płacy jest sie zadowolonym

Tom

Mam pytanie czy stanowisko kosztów ma wpływ na premie itp?

Grzegorz
@Tom

Stanowisko kosztów nie mam żadnego wpływu na premie. Kolokwialnie mówiąc to jest klasyfikacja kosztów w firmie z powiązaniem gdzie one powstały.

Dreamy

jaka jest średnia wieku pracowników?

??
@Dreamy

a co? takie ma to dla ciebie znaczenie, czy będziesz pracował z młodszymi albo starszymi osobami?

Dreamy
@??

z ciekawości pytam, czy znajdzie się ktoś w mojej kategorii wiekowej

??
@Dreamy

w takiej firmie, gdzie masz sporo pracy fizycznej zawsze są ludzie młodsi i starsi, więc tak nie przeżywaj

A ja mam ogromny szacunek do Stalproduktu...nie wyobrażam sobie teraz po nim tak jechać. Może i nie jest tak jak kiedyś, ale nigdy nie ma tak, że przez cały żywot firmy wszystko jest super i i układa się po każdego myśli. bądźmy realistami, kryzysy zdarzają się wszędzie, mniejsze i większe. ale ja wierzę, że nadejdzie rozkwit znowu. Nawet teraz, kiedy niektórzy tak narzekają, ja sobie cenie tę robotę i nigdy by, nie powiedział, że wstyd mi, że tu pracuję...jeśli komuś nie pasuje, to przecież zawsze może sie pożegnać z tym miejscem, nikt nie broni nikomu. podejrzewam, że nie jest to łatwa decyzja, jak pracowało się tu tyle lat i wryło się to już jakoś w daną osobę, ale skoro wy się męczycie, to po co, nikt na tym nie zyskuje. Ja tu zostaję, nie zamierzam sie zwalniać, bo STP miałem wsparcie w różnych ciężkich sytuacjach i nie potrafiłbym złego słowa powiedzieć. Może to przez osobisty stosunek, ale po prosu nie czułbym się dobrze ze sobą gdybym nagle zaczął wypisywać takie rzeczy jak częśc z tutaj obecnych

Todd

no wlasnie, z ust mi to wyjąłeś Gościu, 100%

pawek
@Gość

firma jest dobra i ma dobre widoki na przyszłość, jak ktoś chce pracować to będzie pracował i nic innym do tego, nie każdy musi isć za tłumem i wszystko krytykować, szacunek gościu

@pawek

Miło zobaczyć, że ktoś jednak się ze mną zgadza :)

pawek

to nie kwestia czarowania, tylko wiary w to ze jakos sie to wszystko ulozy, bo szkoda odchodzic z firmy, w ktorej ma sie tyle wspomnien i lat pracy

mirek
@pawek

dokładnie tez mi szkoda odchodzic i dlatego nie mam zamiaru tego robic, a ci co narzekaja i im zle to niech robia co chca

stalpro
@mirek

kazdy zrobi co bedzie chcial i co uzna za sluszne nie ma co sie nad tym rozwodzic tutaj

Mark
@Gość

chyba (usunięte przez administratora) każdemu dał w kość i to na całym świecie. Dla mnie to zrozumiałe, że teraz jest ciężej bo nikt się na to nie przygotował. Dla mnie to solidna firma która da sobie radę, nie mam zamiaru się stąd ruszać bo praca jest dobra i zżyłem się już z tym miejscem.

Fine Wine

Dobrze, że oprócz awansu można jeszcze liczyć na narzędzia pracy i zatrudnienie w ramach umowy o pracę. Taka stabilność jest bardzo ważna

Snake Eyes

Jest jakiś limit nadgodzin, których dany pracownik może wyrobić?

Turtle

@Turtle

Praca jest w systemie 2 i 3 zmianowym

Turtle
@Ner

Na jakich działach 2, na jakich 3?

Teflon

Czy będą odprawy jak się nie przyjmie nowych warunków bo ma być wypowiedziana umowa i zawarta od nowa nowa

Covidianin

Panowie, jaka premia w tym miesiącu? Co z tymi podwyżkami Co miały być we wrześniu?

Gold

Przez jaki kanał najszybciej będzie wysłać swoje cv?

żartowniś
@Gold

A tak serio - tam gdzie znalazłeś ofertę, tam też masz info na ten temat. Nie bądź taka sierotka, bo jak już na tym etapie masz problemy, to może być ciężko.

Precious

oferty pracy ze strony są aktualne?

Kex
@Precious

raczej nie, bo jest napisane żeby wysyłać CV do 30 września

Kex
@Precious

ale jak masz sie ciagle zastanawiać i nie chcesz ewentualnie przegapić szansy, mozesz tam zadzwonic

Nicky

Wiadomo coś czy autobusy wracają na stare trasy?

Zostaw merytoryczną opinię o Stalprodukt S.A. - Bochnia

• Jak się pracuje w Stalprodukt S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stalprodukt S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 221.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stalprodukt S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 138, z czego 22 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stalprodukt S.A.
3.6/5 Na podstawie 1648 ocen.
  • Wygoda 69
    32-700 Bochnia