Opinie o Stalprodukt S.A. w Bochnia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Stalprodukt S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Stalprodukt S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja blachy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalprodukt S.A. w Bochnia

Nicky

Wiadomo coś czy autobusy wracają na stare trasy?

Pracownik21

Co taka cisza, chyba kazdy juz widzial jakie stawki maja w biurach i nie tylko itp i juz macie odpowiedz dlaczego nikt z biur sie nie zwalnia:) po co maja sie zwalniac? Jak nigdzie nie zarobia takich pieniędzy i to Jeszcze bez zadnych odpowiedzialności. Także zwykli pracownicy juz maja odpowiedź kim. Są dla pana prezesa:)

Uprzejmy
@Pracownik21

Jakie te stawki mają? Ile tych podwyżek

Gordon

jest u was ZFŚS?

Gordon
@Gordon

wiem, że nie w każdej firmie jest, a to spore udogodnienie

Poker Face

Obowiązków jest sporo ale dzięki temu czas mi szybciej leciy. Jak się siedzi i nudzi to dzień się nie kończy

Firma Stalprodukt S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Realizacji Budów Drogowych. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
maks

Czy ktoś się orientuje czy będą jakieś przyjęcia do zakładu?

maks
@maks

Bo dość długo już nie kojarzę żadnych ofert

Myś
@maks

Zawsze najszybszym sposobem jest albo wpisanie sobie w google i wyszukanie ofert pracy firmy, która nas interesuje albo wejście bezpośrednio na stronę firmy, bo często też tak lubią zamieszczać ogłoszenia

@Myś

Jest i on, kapitan oczywisty ;)

@Myś

Faktycznie przez bardzo długi czas nie przyjmowali do zakładu, więc wpisanie sobie w google absolutnie nic by nie przyniosło i autor pytania chyba sam o tym wie

@maks

Teraz są oferty, stronę obczaj

Bearded Genius

jeśli ktoś ceni sobie stabilność, spokój i bezstresową atmosferę to będzie zadowolony. Bo tutaj właśnie tak jest. Nie trzeba się martwić o jutro.

Terror

Najlepsza firma w okolicy, zdecydowanie.

Cuddle Muffin

ludzie gadają i zawsze będą. trzeba robić swoje i wtedy będzie dobrze.

Kollumb
@Cuddle Muffin

Ameryki to nie odkryłeś

Kollumb
@Cuddle Muffin

To dość uniwersalna prawda

Bylem

Macie jeszcze te nagrody roczne???

Grzegorz
@Bylem

Z racji tego, że STP jest spółką giełdową, wszelkie raporty dotyczące wynagrodzeń zarządu są publikowane i dostępne w Internecie. Oczywiście na oficjalnej stronie firmy, jednak nie wiem czy chcecie tam zaglądać ? :)

Bylem
@Grzegorz

Nie bardzo rozumiem czemu miałbym nie chciec tam zagladac? w zasadzie wystarczyłaby mi tylko odpowiedz tak lub nie

Niby czemu?

wat
@Grzegorz

a co to ma wspólnego z nagrodami rocznymi? chyba nie zrozumiałeś pytania

...

skoro to taka tajemnica to skąd ty możesz o tym wiedziec? kłamstwa tutaj wypisujesz i jakieś oszczerstwa wyssane z palca.

...

sam sobie zaprzeczasz. z jednej strony mówisz o tajemnicach a za chwilę że to jednak jest ogłaszane wszem i wobec. gubisz się w zeznaniach ja to widze i kazdy inny też zobaczy

Slasher

nigdzie nie jest łatwo, wszędzie ciężko ważne żeby kasa była na czas i ludzie z tobą pracujący są ok to wystarczy:)

...

a co tobie do tego? co cie obchodzi ile dla kogo jest wystarczająco? pilnuj lepiej własnego nosa

...

pilnuję, spokojna twoja rozczochrana.

...

ja ciebie i twojego "geniuszu" nie obrażam.

poldek

ja tam dostaję hajs za robotę, nie wiem jak ty

Kzs

Tak podwyżki sa prądu gazu i żywności ????a wyplata od ladnych paru lat bez zmian.

asterius

To drogi ten ryż musi być. Chyba, że jesz z jakiś cennych misek z dynastii Ming...

sid

jak żeś taki mądry to idź i załóż firmę która się utrzyma na powierzchni i będzie miała potężne zyski którymi będziesz się dzielić ze wszystkimi dookoła

były
@sid

sid jeżeli nie wiesz nic o tej firmie i jak powstała to się nie odzywaj.Od kiedy to prezes założył ten zakład?Ten zakład został wybudowany i działał za pieniądze państwowe a jak wyglądało przejęcie to się dowiedz zanim zaczniesz dyskutować na forum.

sid

ale ja nie mówię stricte o sytuacji stalproduktu, nie do tego się odnoszę, przeniosłem perspektywę na zwykłą osobe, która może założyć działalność i się przekonać, że to wcale nie takie kolorowe już mi nie wkładajcie słów w usta okej może nie wyjaśniłem do końca i mylnie można było to zinterpretować, ale słowem nie wspomniałem o prezesie i nie miałem go na myśli

Jesse James

trzeba pamiętać, że ludzie czasem przesadzają w swoich komentarzach, więc na pewno nie jest u nich tak źle. Ja słyszałem, że ostatnio pracownicy dostali jakieś podwyżki do zarobków, więc nie potrzebnie narzekają. Jestem ciekaw, czy niedługo pojawi się jakaś oferta u nich, ktoś słyszał o rotacji wśród pracowników może? Dzięki

Romb

nie no serio? kto pozwala na wrzucanie tutaj jakis podejrzanych linków? potem komputer zawirusowany albo inne rzeczy..

Romb

a potem ktoś wrzuci chociazby linka do oficjalnej strony stalproduktu i to usuną..

Wszystkie usuwają z reguły

@Romb

Ten też się nie ostał jak widać

@Romb

A co tam było? Jakiś spam?

Goran

Macie zapotrzebowanie na nowych?

@Goran

Czy nic a nic i nie ma co się łudzić?

@Goran

Bo odkąd pamiętam to rekrutacja zerowa...

Moro
@Goran

eeee no bez przesady z tą rekrutacja zerowa bo na pewno jakas byla. nie wiem tez jak dlugo juz czekasz na cos

Moro
@Goran

jaka praca cie interesuje? probowales wyslac cv tak o albo podejsc do siedziby?

@Moro

Długo... Sprawdzam regularnie od jakiegoś roku

@Moro

Przy czym to też nie tak, że od roku czekam tylko na pracę w STP oczywiście, mam pracę gdzieś indziej, ale mimo wszystko sprawdzam, bo tutaj by mi najbardziej pasowało.

@Moro

Spawacz. Nie próbowałem, bo wydawało mi się to bezcelowe. Nadal zresztą się takie wydaje

arnold
@Goran

bezcelowe jest podejście i zaniesienie cv osobiście? to ty szukasz pracy czy czekasz az praca znajdzie ciebie haha

Byly
@arnold

Niestety Kolego jak bys był w temacie wiedział bys ze osoby postronne nie sa wpuszczane na zaklad , wiec jak ma zanieść to Cv ? . W normalnych zakladach przed brama jest skrzynka na takiw dokumenty , Stp nic takiego nie ma mozna zostawic wartownikowi na bramnie ale czy ono dotrze tam gdzie trzeba i kiedy ? Na to juz jie masz wpływu

@Byly

No właśnie tym się kierowałem... Ze skrzynką nidgy się nie spotkałem nigdzie swoją drogą

@Byly

a czemu miałoby nie dotrzeć tam gdzie powinno? przecież to raczej nie problem dla niego ;) po co ten pesymizm

Aaa

Ale na rozdzielniach beda mieli po 28 zl ludzie smiech na sali, siedza na telefonach w klimatyzowano-ogrzewanych pomieszczeniach, w 4 osoby!!! Na 3 jadace agregaty a na hali ludzi brakuje!!! Ktos sie wkoncu tym interesuje?

Aaa

Witam, wie ktos moze jak bedzie wygladac weryfikacja stanowisk pracy, do podwyżek. Bo nie ma sensownej odpowiedzi od przełożonych na wydziałach.

Koro

W którym roku powstał ten wasz stalprodukt?

PLOT

..A CO MA BYC OD TEGO WRZESNIA???????BO jakos nieslyszalem....

zzz

nawet sobie zażartować nie można

zzz

już nie bądź taki sztywniak

zzz

a ty mi już jakieś "zasługi dopisujesz"...

Tia, bo Pan Prezes siedzi 24/7 na goworku, żeby ci odpisać

Chcesz odpowiedzi, to pytaj o takie rzeczy bezpośrednio

Ale widzę, że anonimowość dodaje odwagi

Sztaba

Dojeżdża ktoś codziennie do pracy może z Krakowa (Nowa Huta, okolice Czyżyńskiego)? Dojedzie się do was prosto A4-ką, czy trzeba kluczyć gdzieś po pomniejszych miejscowościach? Sorry jak pytanie zbyt oczywiste, to totalnie nie moje rejony, w Krk jestem od miesiąca ledwie.

aha
@Sztaba

eeeee mapy google? nawigacja? cokolwiek? znasz takie wytwory technologii czy nie bardzo?

Sztaba
@aha

Telefon w serwisie, korzystam ze starej nokii, z której ledwo wystukałem to pytanie. Gdyby mapy mi się wczytywały, to tego pytania by nie było. Informację potrzebuję względnie szybko, a sensowny kontakt ze światem odzyskam dopiero w przyszłym tygodniu.

@Sztaba

tak to zaraz obok autostrady

Jakie zarobki na rok 2021 przewiduje zakład z jakim czasem coś się podnosi i o ile? na zmiany oczywiście.

Chyba możesz napisać jaka masz stawke godzinową, przecież jesteś anonimowy

@Tomek

Nikt nie musi się pucować ze swoich zarobków, jeśli nie chce

@Tomek

no to tym bardziej po co ci to jest jest anonimowy i nie wiesz jakie to stanowisko i jaki staż pracy

@Tomek

w dobie tego internetu to wszyscy są tacy leniwi ze aż głowa mała

@sam

Teraz sam się pogubiłem, leniwi, bo co?

@sam

Nie no, ja tam rozumiem, że to jest informacja, która może być przydatna

@sam

Co nie zmienia faktu, że nie można stawiać roszczeń, żeby ktoś się z tego spowiadał

@WW

chodziło mi o to że zamiast iść na rozmowe zapytac o wszystko o warunki o kase, to wolą pisać na goworku i się wypytywać kto ile zarabia jak się nikt spowiadać nie musi

Uuu

Naprawdę potrafisz to powiedzieć na jednym wdechu bez znaków interpunkcyjnych?

znachor

i znowu be czemu nie ma poddziału na operatorow bez uprawnień i operatorow z uprawnieniami np sownica spawacz wozek widlowy czy beda roznice w podwyzkach.

anonimm

żeby było lepiej, to wszyscy musimy się starać...obyśmy szybko wyszli z tego europejskiego sojusu, zanim odetną prąd, gaz i zamkną wszystko w PL. Stalprodukt- fajne logo i potencjał, polska marka, przyszłość pokarze...ważne , że firma się rozwija inwestując w park maszynowy, byle nie przeinwestować przy tej inflacji i stopach procentowych. Podoba mi się, że jest coś z tych wielkich komunistycznych zakładów, jakiś socjal, a nie niewolnictwo jak u prywaciarza, gdzie stracisz zdrowie lub życie

Hutnik
@Tomek

Zarobki o czym człowieku piszesz. W tej firmie już się nie da pracować. Stany ludzkie na stanowiskach już są nie do przyjęcia. Tylko w tym tygodniu 4 wypadki na stanowiskach i nie wszystkie zgłoszone. Podwyżka rzędu 50 gr do godz. Ludzie z łapanki tylko po to by nie stanęło coś tak na sztukę. Perspektyw na przyszłość żadnych. Efekty tego już widać tylko czekać aż ktoś zostanie kalekom albo gorzej.

Zostaw merytoryczną opinię o Stalprodukt S.A. - Bochnia

• Jak się pracuje w Stalprodukt S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stalprodukt S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 223.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stalprodukt S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 140, z czego 22 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stalprodukt S.A.
3.6/5 Na podstawie 1645 ocen.
  • Wygoda 69
    32-700 Bochnia