Opinie o Stalprodukt S.A. w Bochnia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Stalprodukt S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Stalprodukt S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja blachy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalprodukt S.A. w Bochnia

Kandytat

Witam podobno w stp nie ma dnia żeby ktoś nie złożył wypowiedzenia czy nie braknie pracowników na wydziałach?

@Kandytat

Jak tak traktują ludzi to sami będą sobie te tony jechać i jeszcze przebudowy poobcinali. Oni już chyba na głowę upadli. A do tego na stołówce soki 3 razy droższe niż w sklepie ☹️. Zero podwyżki a do tego chodzą i ludzi nękają. Zakład porażka!

@Rudy

ja bym polemizował kto tutaj jest porażką i bynajmniej nie mam na myśli firmy. Czy wy serio nie macie nic lepszego do roboty tylko tutaj narzkeać w kółko? ilez można to czytać

Polak
@Kandytat

"Podobno". przed każde zdanie można wcisnąć "podobno" i już ludzie myślą, że to prawda, podczas gdy tak naprawdę to plotki zwykłe

mhm

no jak już tu jestem to chcąc nie chcąc czytam :D oczywiście, że każdy ma prawo. Ja np mam dobrą opinię, odmienną od tej i nie czuję się w obowiązku by ją wmawiać innym

Zippo
@mhm

dziwne, że w ogóle tutaj piszesz. Zazwyczaj Ci co im dobrze to się tu nie wypowiadają i ogólnie na forach

@Zippo

no widzisz takie zaskoczenie z mojej strony :) czasem coś napisze jak mi się chce a czasem nie jak mi sie nie chce

lukson

jaki jest system pracy w STP?

Cola
@lukson

2 albo 3 zmiany w 4 brygadach to wszystko zależy

lukson
@Cola

a zależy od czego takiego? więcej konkretów by się przydało

Kandytat

Z kolei minimalna stawka godzinowa w 2021 r. wyniesie 18,30 zł brutto. Czy ktoś według umòw na dzień dzisiejsze ma mniej.

Ojoj
@Kandytat

Większość ma nie wiele więcej

jasny

specjalistów w tej firmie nie uświadczy.(usunięte przez administratora) rok 2020 a firma wprowadza zakaz uzywania telefonow oraz zakaz palenia. w czasach covid moze to przejdzie, pozniej jak tak dalej pojdzie i bedziesz sie sluchal swoich wspanialych doradcow to powodzenia Prezesie.

Sprytny

A wiesz na czym polega praca ustawiacza i jake trzeba spełniać wymagania?

ctrl+v
@Sprytny

OPIS STANOWISKA : kierowanie manewrami według poleceń i uzgodnień z dyżurnym ruchu bocznicy sprawdzanie w całym rejonie manewrowym- okręgu nastawczym stanu zajętości torów zabezpieczanie wagonów przed zbiegnięciem sprawdzanie stanu i rozmieszczenia płóz hamulcowych przygotowanie torów bocznicy do obsługi przez przewoźnika kolejowego praca w systemie zmianowym WYMAGANIA: świadectwo zdania egzaminu kwalifikacyjnego na stanowisko ustawiacz/manewrowy aktualny zdany egzamin okresowy na stanowisko ustawiacz/manewrowy stan zdrowia wymagany do wykonywania czynności na danym stanowisku

@ctrl+v

ależ nam się trafiła uczynna dusza :D coraz mniej takiej, dzięki ziomek sam też skorzystałem

ctrl+v
@he

Np zbyt wiele mojego wysiłku tu nie było. Ale jak się komuś przydało, to spoko.

@ctrl+v

nie chodzi o wysiłek a o sam fakt podania info tutaj zamiast odsyłania na strony. a tak to fajnie wszystko w jednym miejscu

Firma Stalprodukt S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Realizacji Budów Drogowych. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

i tak pewnie zaraz usuną, bo linków tutaj nie można wstawiać raczej. Swoją drogą co tutaj robi jeszcze były pracownik?

Siema

A co było w tym linku?

cevapcici

a co, były niby nie może tu nic napisać?

@cevapcici

Nie mówię, że nie może, pytam się gościa po prostu, ciekawi mnie motyw

madry
@cevapcici

każdy może pisać ale chodzi o to jaki jest motyw, bo dla mnie to jest np niezrozumiałe jak ktoś wchodzi tu tylko po to żeby oczernic mimo tego że go już tu nie ma. jak dla mnie to wtedy stawia pod wielkim znakiem zapytania taką opinię

cevapcici
@madry

no dobra, myślę, że masz rację

madry
@cevapcici

dzięki dzięki, wiem o tym, od czapy bym nie pisał

Hutnik
@madry

Co za głupotę wymyśliłeś. Oczywiście że były pracownik jest dobrym źródłem informacji na temat zakładu. Dowiesz się dlaczego się zwolnił. A wiadomo że w zakładzie nie jest najlepiej i tyle. Zarobki kiepskie wymaga nią duże o jeszcze ci potrafią wsiąść podwyżkę sprzed 2 lat. Żenujące

@Hutnik

Kolego, nie może być! Jak zabiorą podwyżkę sprzed 2 lat? Łżesz czy piszesz o faktach?

Kapitan Stalprodukt
@Pracuś

Otóż drogi hutniku, bardzo łatwo można wziąć podwyżkę sprzed dwóch lat. Otóż dwa lata temu, podzielono pracowników na tzw. koszyki. Osoby z trzeciego koszyka dostali 2,5% podwyżki, ci z drugiego 2,5% plus 2 zł do godziny, a osoby z koszyka pierwszego jako sól Stalproduktowskiej ziemi 2,5% plus 400zl stałego dodatku za wspaniałość, nazwano to dodatkiem mobilnym. Teraz pozabierano wszelkie dodatki i jak pewnie już sobie policzyłeś ludzie z pierwszego koszyka z dnia na dzień wylądowali w koszyku trzecim. Żeby jeszcze tak wytłumaczyć Ci skale problemu, po tych podziałach, Ci z koszyka pierwszego byli przez dwa lata wytykani palcami jako kapusie, (usunięte przez administratora) wazeliniarze itd itp. tylko dlatego ze ktoś postanowił docenić ich pracę, choć realna różnica między I a II koszykiem to kilkadziesiąt zł brutto miesięcznie.Mam nadzieje ze pomogłem Ci zrozumieć jak można komuś zabrać podwyżkę sprzed dwóch lat. Ps. Dzięki Bogu i Partii jestem już byłym pracownikiem, ale szlag mnie trafia jak spotykam ludzi z którymi pracowałem kilkanaście lat i słucham co się na zakładzie dzieje i jak traktują ludzi.

@Kapitan Stalprodukt

Czyli łżesz! Ale uspokoiłeś mnie. Dwa lata temu podwyżka wynosiła odpowiednio 2.5% lub 3.10 PLN. A to o czym ty piszesz( 400 zł) tj. dodatek mobilny. Dodatek można zabrać ale podwyżkę już nie, więc pisz dokładnie bo obce mocarstwa mają tu szpiegów Ty partyjniaku. Subiektywnie dobrze, że dodatek 400 zł jest ruchomy, bo pseudowalcownicy i pożal się Boże starsi pseudowalcownicy, i comłodsi ćwierćwalcownicy obrośli w piórka za bardzo, ale przyjdzie kryska na matyska, w następnej robocie nawet bury pies takiemu łapy złamanej nie poda.

Pracuś

Witam panowie, jaka premia?

lil
@Pracuś

zależy na jaką zasłużysz ;p jest to raczej ruchoma kwestia

On

Czy oferta pracy "Ustawiacz" ze strony internetowej jest wciąż aktualna?

@On

skoro tam jest no to bardzo mozliwe, wyslij cv to się najszybciej przekonasz, albo zadzwon na kadry to też opcja

@ard

Na stronie gdzieś jest numer do kadr? Bo nie widziałem nic takiego

@On

Zadzwoń na numer ogólny i poproś o przełączenie czy coś. Albo mozesz też przez formularz aplikacyjny próbowac, ja nie wieeem zrób jak uważasz

@ard

Ookej, dzięki za rady.

@On

spoko jak juz tu jestem to coś tam powiem czasem ;p

Tom

w jakim systemie jest praca?

@Tom

2 lub 3 zmianowy na produkcji jeśli to masz na myśli

Tom
@odp

tak o to mi chodziło, a od czego zależy czy 2 czy 3 zmiany?

@Tom

no od zapotrzebowania między innymi i ilości roboty itd

Zirytowany
@odp

Witam widzę że jesteś doświadczonym pracownikiem możesz opisać byłych pracowników np tzw ł .bawolek ponoć as

@Zirytowany

nie będę nikogo opisywał, mam kulturę w sobie i nie mam zamiaru nikomu tyłka obrabiać

rada
@Zirytowany

i już się musiał trafić jakiś jeden co mu żal... ściska, bo ktoś odpowie na cokolwiek a nie będzie wyzywał wszystkich wokół pokazując jaki jest zły na cały świat. Ja np nie chciałbym być w taki sposób odbierany ;)

gogo

Jesteś naprawdę zirytowany weź się do pracy przecież wszyscy się w STP obijają.

kiler

tylko którego? Tego co jakieś stanowisko ma to juz dawno tutaj nie ma

Baron

Hej była ta podwyżka?

Rabit
@Baron

No była rok temu

Notis

gwiazdki to raczej nie są zbyt miarodajne i z pewnością nie mówią prawdy o zakładzie, który kiepski nie jest jak dla mnie ale ile ludzi tyle opinii

dol
@Notis

no dokładnie, gwiazdki srazdki, naprawde ktoś na to patrzy i w to wierzy?

Notis
@dol

widocznie są i tacy :D jak ktoś się chce doczepić to zawsze to zrobi

lol
@Notis

nie ma pierwszego komentarza i już w sumie nie do końca wiadomo o co wam chodzi, takie to właśnie wszystko logiczne jest.. ;d

Jeleń

Hej łośki, tyle głupot piszecie że głowa mała, a coś konkretnego np czy podwyżki będą może ktoś wie?

groot
@Jeleń

Te, Jeleń, ja tam rogów nie mam, wypraszam sobie

Loks
@Jeleń

pewnie będą jak zawsze tylko trochę cierpliwości by nie zaszkodziło ;p

Luzer

Czy ktoś ma jakies realne info apropo postojów na P-1 o których chodzą słuchy? Albo czy tegoroczne podwyżki będą czy w koncu nie? Bo juz tyle wersji krąży ze nie wiadomo kogo sluchac

józek
@Luzer

chłopie patrz co wyprawiają to sam dojdziesz do wniosków i będziesz miał jasność aby coś zarobić i normalnie pracować poszukaj pracy gdzie indziej

Lobo
@józek

nie mów mu co ma robić...odpowiedz normalnie jak wiesz, a jak nie to daj se na wstrzymanie

@Lobo

pewnie nic nie wie a tylko gada zeby gadac jak ja nie lubie takich ludzi co to na sile beda przekonywac do swoich racji. chlopie jak ci zle to do widzenia ale daj spokoj innym

Lobo

no dokładnie, piona

Elo

Podobno szukają ustawiacza, prawda to, czy nieaktualne?

rywal
@Elo

a skad to info? gdzies ogloszenie wykopales?

Elo
@rywal

Strona firmy

@Elo

czym się zajmuje ustawiacz? wymagają doświadczenia czy uczą wszystkiego od zera w tej kwestii?

Rollo

nie chce mi się wszystkiego pisać więc przekopiuje dla ułatwienia kierowanie manewrami według poleceń i uzgodnień z dyżurnym ruchu bocznicy sprawdzanie w całym rejonie manewrowym- okręgu nastawczym stanu zajętości torów zabezpieczanie wagonów przed zbiegnięciem sprawdzanie stanu i rozmieszczenia płóz hamulcowych przygotowanie torów bocznicy do obsługi przez przewoźnika kolejowego praca w systemie zmianowym

@Rollo

brzmi co najmniej jednak jakby trzeba było się na tym chociaż trochę znać

Gośćiu

no i słusznie ci brzmi z ulicy sobie ustawiaczem nie zostaniesz

@Gośćiu

no z ulicy to może nie, ale liczyłem na jakieś mniejsze wymagania, ale może jednak jest się w stanie człowiek tego wszystkiego w miarę szybko nauczyć

Gościu

no to się przeliczyłeś

@Gościu

no dobra luz, zrozumiałem za pierwszym razem, nie musisz już tak dobitnie tego uświadamiać ;>

fukier

chyba na razie nic nie wiadomo czeba czekac na oficjalne info

Rudy

Wszystkiego się dowiesz za pięć dwunasta bo przecież jakby liczyli się z ludźmi to by było wiadomo już teraz.

77⁷7

Co do produkcji to przerwę ma P2 P1 prawdopodobnie od przyszłego roku. Podwyżki to raczej nierealne że względu na wypowiedzenie w układzie zbiorowym jak również sytuacja na rynku stalowym nie napawa optymizmem

Rudy

Wiem co piszę bo pracuje dziesięć lat i mam powody żeby tak pisać.Jak nie wierzysz to popytaj tych co się odezwali i wylądowali na p3 lub p4 . Jak dostanę podwyżkę to się pochwalę ile groszy dostałem.

amerigo

Co za teoria xd jak nauczycie się normalnie pisac i będą wam nadal znikac wpisy, to można się zastanowić, ale jak w jednym komentarzu potraficie złamać ze 3 punkty regulaminu goworka, to się kurde nie dziwcie, że was cenzurują, bo to normalne, jednak klikacie "akcpetuje regulamin" także no.

apek

nie no racja, nie ma co pisac i wchodzic tutaj wogole, dobrze gadasz, lepiej sobie odpuscic dla wlasnego spokoju

Trock
@amerigo

Obawiam się, że nikt z tutaj obecnych tego regulaminu nigdy nie przeczytał :D :D :D

Kubek
@Trock

a komu by się chciało, z automatu sie klika ze akceptujemy regulamin

Trock
@Kubek

No właśnie dokładnie o tym mówię :D

Operator

Witam, panowie czy wiadomo już jakie będą lipcowe podwyżki?

nie

yyyyy a może będą i nawet o tym nie wiesz?

Rob
@Operator

Tak wiadomo Podwyszki lipcowe przewiduja zwieksze godzin pracy z 130 na 160. A wszystko po to by zylo nam sie lepiej dzieki silnym i NIIE ZALEZNYM zwiazka zawodowym

leg
@Rob

Tak swoją drogą to piszę się podwyŻki a nie podwyszki.. nie pisz lepiej nic bo aż oczy krwawią czytając to

Celofan
@leg

błędy to najmniejszy problem w tym całym bełkocie na goworku, ale no krwawią czasami, to fakt

leg
@Celofan

a no jeśli masz na myśli kulturę języka, a raczej jej brak to całkowicie się z Toba zgadzam, ale to już temat rzeka ;)

Vito

a tak swoja droga wgl to wy tu pracujecie czy dopiero macie zamiar ze sie tak aktywnie udzielacie

Czy Stalprodukt S.A. zapewnia kartę multisportu?

Ktoś

Człowieku nawet dopłaty do posiłków zlikwidowali, a ty się pytasz czy jest karta multisport...

coś
@Ktoś

Nie ma się co tak pienić od razu, może to po prostu pytanie zadane od administratora strony...

Kudłaty

Tylko nie zmieniajcie faktów cala prawda co pisze kódłaty i te znikające wpisy tak właśnie jest.

apek

przecież to i tak nie ma sensu, już chyba serio lepiej sobie odpuścic

@apek

Ale co właściwie nie ma sensu? to ich wypisywanie w kółko tego samego? :D

@he

w ogóle pisanie tu skoro podobno wszystko jest usuwane, po co strzępić przysłowiowego

@apek

W sumie racja, jak znika to szkoda czasu, można go poświęcić na coś innego tak właśnie zdrowie, pozdro

Premia

Dobra wypłata złe niedobra złe to ile Ty chcesz zarabiać! Weź się ogarnij narzekać będziemy jak będzie kiepska narazie jest ok zobaczymy w czerwcu co będzie trochę optymizmu nie zaszkodzi

salceson
@Premia

dokładnie, niektórym nie idzie dogodzić, wszystko negują, tak źle i tak niedobrze

cezar

Fajnie na kolegów mówisz.

xXx

Jak to jest z tą drugą premia? Co to za premia i ile jej mieliście? Bo chyba nie dla każdego ona była ???? a zwykłej ile było możemy porównać mówie o robolach? Kapna raz coś i później znów 6msc nic... Tak jak ktoś z poprzedników mówi że będziemy teraz się cieszyć i myśleć że będzie dobrze, taka taktyka...

zbc
@xXx

a co Ty byś chciał premie co miesiąc dostawać? no już bez przesady, zejdź na ziemię

snoop
@zbc

Powiem tak - kto by nie chciał :P

zbc
@snoop

no wiadomo, że każdy by chciał żeby pieniądze spływały na konto z kilkoma zerami, ale trzeba zacząć myśleć trochę realistycznie

snoop
@zbc

Wiem wiem, zgadzam się

Zostaw merytoryczną opinię o Stalprodukt S.A. - Bochnia

• Jak się pracuje w Stalprodukt S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stalprodukt S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 223.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stalprodukt S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 140, z czego 22 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stalprodukt S.A.
3.6/5 Na podstawie 1650 ocen.
  • Wygoda 69
    32-700 Bochnia