Opinie o Stalprodukt S.A. w Bochnia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Stalprodukt S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Stalprodukt S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja blachy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalprodukt S.A. w Bochnia

Operator p4

Koledzy, ile dostał premii operator na P2, P3 w styczniowej wypłacie? Pracuję 2 lata i chcę mieć jakiś obraz przyszłości. Dzięki za odpowiedź. Ps. Jak masz pisać bzdury to lepiej nie pisz.

Nico9

Nie moge zrozumieć dlaczego soki na stolowce kosztuja 300%wiecej niz w normalnych sklepach. Ktos wie?

@Nico9

A dlaczego soki na stacji benzynowej są też 300 % droższe niż w normalnych sklepach?

Nico9
@?

Na ktorej stacji benzynowej sa 300% droższe??

@Nico9

A dlaczego w żabce też jest drożej niż w normalnym sklepie?

elo

Hmm, na każdej?

@elo

chyba kolega się zniechęcił bo nie potrafi odpowiedzieć na proste pytania

Witja

A co z zapowiadanymi zmianami na Wydziale Blach. Czy znów będą one dotyczyć tylko nas, pracowników hali.

Czy finansowo opłaca się przyjść do stalproduktu?? Mogę robić ile wlezie nie przeszkadza mi to ważne zeby sie po prostu opłacało.

Eski
@Marek

Generalnie nie jest źle w Stalprodukt, ale jeśli nie dostaniesz wysokiej stawki na start to nie widzę sensu. Nadgodzin nie ma, więc tylko wysoka podstawa ratuje. Im większe doświadczenie i dłużej pracujesz, podwyżki coraz niższe, a później będą ci wypominać, każdą podwyżkę, nawet tą z przed 10 lat, że dostałeś złotówkę podwyżki, więc o co się upominasz więcej... premie są totalnie uznaniowe (od skrajnie obraźliwych do kilku stów - ponoć niektórzy mają wyższe), dodatkowo nic nie robiąc możesz dostać dwa razy wyższą niż osoba, która stara się i pracuje za trzech...

@Marek

to się zgadza, jeśli tylko dobrze pracujesz i masz doświadczenie w pracy to na pewno działa to na twój plus i bedziesz miał wyzszą stawke. ogólnie jeśli już jakąs tam osiagniesz to jest nieźle plus premie i nagrody które jak najbardziej można zdobyc.

Ccc
@Marek

zależy ile na jakim poziomie żyjesz jeśli na najniższym to jasne ze sie opłaca bo masz ubezpieczenie i prace ale czy Ci wystarczy na utrzymanie oplat rodziny to wątpię w to

Ccc
@Marek

W stalprodukcie robią same nieroby które tylko chodzą na chorobowe opieki i na krew a potem narzekają ze małe wynagrodzenie, jak tam chcesz pracować to odrazu szukaj pracy po godzinach zeby się utrzymać bo tam się wysiedzisz 8 godz a potem po godz musisz gdzieś dorobiec hahaha

@Ccc

Masz prawo do własnej opinii jak najbardziej ale nie masz żadnego prawa by obrażać innych ludzi pracowników w tym mnie. to świadczy tylko o tobie jako o człowieku. przykre

ron
@Ccc

Kompletnie się z tym nie zgadzam. Są tutaj osoby, które wkładają energię w pracę i wykonują ją sumiennie. To, że ty do nich nie należałeś, to nie znaczy, że masz oceniać innych swoją miarą.

Firma Stalprodukt S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Realizacji Budów Drogowych. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

switch

Tobie tez

Na jakiej umowie pracuje się w Stalprodukcie? praktykowane tu są jeszcze zleceniówki?

Odpowiedź

Nie, zatrudnienie tylko w oparciu o umowę o pracę

@Odpowiedź

Obowiązuje na początku jakiś okres próbny?

Odpowiedź

Tak, okres próbny trwa 3 miesiące

Zeto
@Odpowiedź

no i warto w sumie dodać że na okresie próbnym jest mniejsza stawka, ale potem jesli ktos sie sprawdzi itd no to się podnosi

H
@Zeto

Czyli klasyk

edo
@Zeto

Wszedzie tak jest...

Mik
@edo

no może nie wszędzie, ciężko stwierdzić jak jest w każdej firmie

Mik
@edo

trochę się przyczepiłes, ale to tak tylko mówie

co słychać?

A TO Z OBCYMI NIE GADAM

@set

lol

@hello

a co ci trza wiedziec tajemniczy kolego?

@hello

w firmie ok zycie leci praca jest nudy nie ma

@pracownik

tak tylko zagaduję z braku laku

no to elegancko

@hello

chyba Ci sie strasznie musi nudzic jak juz tu wchodisz z braku laku . mi w sumie tez ze odpowiadam na to

@pracownik

tylko z naszej dwójki to nie ja jestem w pracy i chowam się po kątach żeby napisać jakąś pierdołę ;)

Ktos

Wspaniale! Jestes chory i nie chcesz zarazac, to masz zabrana premie, jesli cie chociaz jeden dzien nie bylo. Tak, wiec chorzy chodza do pracy i zarazaja...

Robotnik

Dostępny jest płyn do odkarzania (w ogrodowych spryskiwaczach) na każdej linii w zasadzie bez limitu. Jeśli chodzi o całą resztę to dramat, toalety w strasznym stanie, niektóre pozamykane, pracownikom, którym nie można zapewnić odpowiedniwgo dystansu, wyposażono w przyłbice (jeszcze na wiosnę), których nikt nie używa, ponieważ JEDNEJ mieli używać wszyscy w brygadzie!!!, po uprzedim zdezynfekowaniu - zaleceniw głownego BHP- owca. W biurach jest znacznie lepiej, z resztą mam wrażenie, że Ci traktują ludzi z hali jak trędowatych...

Kozdydra
@Robotnik

Robotników na hali traktują jak najgorszy sort a sami są nieudolni i niedouczeni w innym zakładzie a szczególnie prywatnym nadawali by się do zamiatania mądrzy są bo wszystkich na hali traktują z pozycji władzy masz(usunięte przez administratora)

Qq
@Ktos

Prawda Tak jest. Firma nie nagradza dodatkowo tych co są zdrowi i pracują tylko karajom tych co są chorzy i nie chcą zarażać. A że nikt nie chce być karany to jest jak jest. I będzie ciekawie z czasem.

Kozdydra
@Qq

(usunięte przez administratora) 20 dni 1 dzień jesteś na zwolnieniu i po premii pieniężnej

Czy na stanowisko ustawiacza potrzebne są jakieś specjalne kwalifikacje?

abc

świadectwo zdania egzaminu kwalifikacyjnego na stanowisko ustawiacz/manewrowy, aktualny zdany egzamin okresowy na stanowisko ustawiacz/manewrowy

@abc

Ooo czyli jednak trzeba i to nie byle co.. to chyba trzeba się tym zainteresować w takim razie

abc

nie wiem skąd pomysł, że tak z ulicy możesz nagle piastować to stanowisko, firma szuka specjalistów, a nie byle kogo (bez urazy)

@abc

Różnie bywa, niektóre umiejętności, uprawnienia i wiedzę można nabywać wraz z rozpoczęciem pracy, nie wiedziałem dokładnie jak tutaj jest, dlatego wolałem sie dopytać i tyle w temacie

abc

no dobra niech ci będzie

?

czyli na razie nie aplikujesz do stalproduktu?

@?

Ciężko żebym aplikował skoro na razie zdanego egzaminu żadnego nie mam. Muszę się rozejrzeć w tym temacie i na pewno jeszcze tu wróce

Co warto powiedzieć o stalprodukcie to na pewno to że są dobre zarobki. Mówcie co chcecie ale ja naprawde dobrze zarabiam i nigdzie wczesniej tyle nie dostawalem wiec pewnie dlatego nadal pracuje tutaj. I to nie jest też tak że ta kasa stoi, bo co roku te podwyżki są. Ja osobiscie pracuje jako sprawacz, także idąc do roboty te uprawnienia, umiejętności i jakieś doświadczenie musiałem już mieć to logiczne, ale no dzięki temu wlaśnie dostałem prace. Dużo osób w sumie pyta zawsze o jakieś dodatki no to tu jest ich całkiem sporo bo jest zfśs, także jeśli ktos szuka pracy pod tym kątem no to powinien być zadowolony. Pozdrawiam wszystkim pracowników i zyczę wytrwałości w robocie bo kto jak nie my

xx

Bardzo ciekwe, że masz podwyżkę co roku, A nie było jej już 2 rok.

śmieszek

Czym zajmuje się "sprawacz"? Jakie sprawy ogarnia?

@śmieszek

Sprawuje opieke nad innymi

@śmieszek

A tak na poważnie, no to wkradła mi się ewidentna literówka

Amelia

Czy nastąpiły jakieś zmiany w firmie?

@Amelia

Jakieś na pewno. W jakim obrębie czasu? I na jakiej płaszczyźnie?

Tyrion
@Ezo

obawiam sie ze mozesz nie uzyskac odpowiedzi na swoje pytania

@Tyrion

Dlaczego? Skąd taki wniosek?

Tyrion
@Ezo

Wydaje mi się że to nie pyta normalny użytkownik, nie ma podpisu kandydat/pracownik. ale to tylko moje przypuszczenia, może się zdziwię :)

@Tyrion

A faktycznie, wprawne oko masz kolego, w ogóle nie zwróciłem uwagi

A

Czy juz wymóg dezynfekcji stolików na stołówce w Bochnii sie skończył? Bo od kilku dni widze tylko karteczki "zdezynfekowane"... Ale nikt nie czyści....

P1

Karmieni jesteśmy propaganda jak to niby jest źle w firmie. A oto wyniki, cytowane za WNP.pl: "Przychody grupy kapitałowej Stalprodukt za pierwsze trzy kwartały 2020 r. wyniosły 2,45 mld zł i były niższe od przychodów w analogicznym okresie roku 2019, kiedy były na poziomie 2,91 mld zł. Grupa osiągnęła natomiast bardzo podobny zysk netto: w okresie pierwszych trzech kwartałów 2020 r. wyniósł on 130,2 mln zł, podczas gdy w analogicznym okresie rok wcześniej osiągnął poziom 131,8 mln zł." Zysk netto za trzy kwartały 130 mln zł!! Boże jakie to jest robienie ludzi w.....

były

Ludzie ludzie jak tam w STP leci na starych "śmieciach"?

@były

Nawet nawet, raczej ok.

@były

Jak to w STP, jedni narzekają, inni robią swoje. Sytuacja póki co stabilna i niech utrzyma się to jak najdłużej.

Zet
@.

to chyba wszędzie musi się ktoś narzekający trafić ;p żadna nowość, jest stabilnie jak najbardziej, praca jest i jakoś się żyje

@Zet

Nie wiem czy wszędzie i nie obchodzi mnie to, jak pracuję tutaj i piszę o tym jak jest tutaj w moim odczuciu

Zet
@.

no w porządku, skoro Cię nie obchodzi no to nie ;) mnie czasem obchodzi więc dlatego to napisałem

Aaa

A wiecie ze od maja do lipca pracowaliscie na 8/10 etatu i tak macie w umowach na ten okres a zadnych aneksow nikt nie podpisywal i to jest ta tarcza covidowa.

suseł

W jakich godz jest praca?

zigi

Na produkcji pracuje się w godzinach 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00

zigi

a ogólnie no to pracuje się na 2 albo 3 zmiany w czterobrydagówce

@zigi

no w porządku, wielkie dzięki za informacje

@zigi

bo tak swoją droga no to właśnie chciałbym się przyjąć do pracy warto?

Kżś
@suseł

A czytasz ty cokolwiek? Trochę niżej masz cały wątek o tym, że nie ma przyjęć, także, to, że ty chciałbyś się przyjąć, nie znaczy, że zakład chciałby przyjąć ciebie.

@Kżś

a szkoda, bo byłbym wspaniałym pracownikiem :D

Kżś
@suseł

Aj, przykro, że twój wielki potencjał pójdzie a marne ;)

@Kżś

no mi jest przykro, chociaż Tobie przeczuwam że wcale nie :D

Toro

Na magazyn też przyjmują do stalproduktu?

ddx

a oferta jest ?

@ddx

Pytam ogólnie czy jest możliwość pracy na magazynie w tej firmie..

@Toro

Ogólnie? Jak najbardziej, jeszcze jak. Na ten moment? Nie.

@Dron

No właśnie o to mi chodziło, dzięki , będę czuwał aż coś się pojawi

@Toro

No spoko. Pewnie trochę poczekasz, ale powodzenia

@Dron

Az tak ciężko jest z ofertą na magazyn????

@Toro

Nie sam magazyn, ogólnie rekrutacje.

@Dron

A to jakoś teraz, czy już od dłuższego czaus przestój?

Eter
@Toro

już chwilę dłużej nie ma ofert

@Eter

Rozumiem. Dzięki w takim razie zerknę w przyszłości może coś się zmieni

Nic

Omijajcie ten zakład bardzo szerokim łukiem nie polecam pracowałem tam 20 lat i bardzo żałuję że tak długo teraz wiem że żyję .

Tryk
@Nic

Cała prawda o zakładzie. Nic dodać nic ująć.

fas
@Nic

Gdzie tu jest jakaś prawda? to subiektywna opinia @Nic, która nie mówi nic o zakładzie samym w sobie...nie widzę tu niczego co można by było określić jako "cała prawda"

fas
@fas

To było do @Tryk skierowane, nie do @Nic, źle sobie kliknąłem

Luk

Cała prawda o zakładzie

Profesorp3
@Nic

Przepraszam wszystkich których uraziłem obrazilem na tym forum i nie tylko.

Rakieta

Na 400 to trzeba sobie panowie zasłużyć

wrong

no i po co tak wyzywac od razu? kultury za grosz sie tutaj nie doswiadczy no zlituj sie

@Rakieta

Tak, sprzedawać kolegów z pracy i robić za, 3, rakieta pewnie tak ma

kano

Pewnie ty, przez to zarzucasz innym

fory
@kano

tyy swoją drogą niezłe. nadawać na innych na forum a samemu na boku strzelać z ucha :D szkoda słów

Potencjalny pracownik

Czy jest ktoś, kto potrafi merytorycznie i z sensem (czyt. bez błędów ortograficznych i stylistycznych) opisać aktualny na dzień 18 maja 2020 stan wynagrodzeń w firmie Stalprodukt? Tzn. ile konkretnie godzin w miesiącu pracujecie? Ile dostajecie na rękę i/lub jaka część z tego jest częścią zasadniczą a jaka premiowaną? Bardzo proszę o konkrety.

Hi
@Potencjalny pracownik

Po co? Nie przyjmują nowych pracowników

Iksde
@Potencjalny pracownik

Nie wydaje mi się, żeby takie dane były na tyle jawne, by wszystko tutaj wymieniać. Lepiej dogadywać wszystko na rozmowach, przecież one nie zobowiązują Cię jeszcze do podjęcia pracy, gdyby np zarobki nie spełniały Twoich oczekiwań ;ppp

@Potencjalny pracownik

Na dzień 18 maja pracujemy 128 godzin w miesiącu, premii brak, dodatków brak, podwyżek brak (układ zbiorowy zawieszony). Odliczamy ubezpieczenie dodatkowe, PPK, kasę zapomogową i pożyczki jeśli się ma. Oczywiście pracodawca dba o pracowników i jeśli ktoś już zarabia tak mało, że go nie stać na jedzenie to może dostać zapomogę do posiłków.

@Iksde

Nie wymagam od nikogo ujawniania danych wrażliwych. Chodzi o pustą statystykę, twarde dane które dadzą mi pogląd czy w ogóle warto kierować kroki i marnować czas na rozmowy kwalifikacyjne. Piszecie w komentarzach różne opinie z których wynika, że jedni są zadowoleni z wynagrodzenia inni nie. Sęk w tym, że dla jednych 3000 zł to będą ochłapy a inni wezmą to z pocałowaniem dłoni. Dlatego chciałbym wiedzieć ile na rękę dostaje osoba pracująca na produkcji, powiedzmy przy 2 letnim stażu i umiejętnościach dających pewność, że Cię nie wywalą w pierwszej turze gdyby im taki pomysł przyszedł do głowy.

Potencjalny pracownik

Dzięki za odpowiedź. Szkoda, że bez podania kwot.... Liczę choćby na szczątkowe info w tym temacie ;)

@Hi

Nie ma znaczenia czy przyjmują czy nie. Na rozmowie kwalifikacyjnej mogą/nie muszą zmienić zdanie.

bip
@Potencjalny pracownik

nie znam aktualnej stawki, ale mogę dołożyć od siebie, że na okresie próbnym 3 miesiecznym była mniejsza stawka godzinowa, a potem wzrastała o 1/2 zł to zależało

@bip

No to w sumie dobrze, ze po okresie probnym wzrasta to daje pewnosc dobrych zarobkow ;>

Kudłaty
@Potencjalny pracownik

Witam najlepiej jak sie przyjmierz to odczujesz wszystko na wlasnej skórze . I na pewno merytoryka będzie Ci najbardziej potrzebna . Pozdrawiam

Pytanko
@bip

Okres próbny przechodzi się zawsze? Na każdym stanowisku?

Wojko
@Pytanko

Raczej tak, jak w większości firm jakiś okres próby musi być, albo się sprawdzisz albo nie ;)

Pytanko
@Wojko

No niby w większości ale nie zawsze się to praktykuje albo nie mówi się o tym wprost

Zostaw merytoryczną opinię o Stalprodukt S.A. - Bochnia

• Jak się pracuje w Stalprodukt S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stalprodukt S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 223.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stalprodukt S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 140, z czego 22 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stalprodukt S.A.
3.6/5 Na podstawie 1650 ocen.
  • Wygoda 69
    32-700 Bochnia